Jelenleg

6
látogatónk van

Arty használók topic-ja

6 éve 4 hónapja #257617 Írta: MegaJani
Megválaszolva: MegaJani

Az M44-re érdemes megvenni a fejlesztett motort?
18 ezer xp és csak 50 lóerővel növekszik a teljesítmény más semmi.


Csak ha nincs más, hagyd utoljára.
Amit tud, az kB. annyi, hogy +1.5 LE/t és 2 fokkal gyorsabban forog :cheer:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #257618 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

Az M44-re érdemes megvenni a fejlesztett motort?
18 ezer xp és csak 50 lóerővel növekszik a teljesítmény más semmi.


Szerintem baromira nem...sőt, még a rádió is kérdéses...majd úgyis csak a 9-esnél kerül elő újra...így meg sokkal hamarabb lehet kifejleszteni a (lépjünk már túl rajta) M12-t...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #257678 Írta: Tankmániás
Megválaszolva: Tankmániás
Én BC 155 58 artyval nyomom. Nekem bejön . Sajnos eléggé nerfelték régebben 4-5k sebzés most 3k ra vissza esett. Táras 3 lövés tárban. Nekem nagyon bejön.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #260636 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Ha küldetésezel, akkor az M44 szerintem megtartós, akkor is ha nyilván tovább viszed az ágat.

Hogy miért? ... Nos, van több olyan küldetés is, amit jobb esélyed van megcsinálni M44-gyel, mint a magasabb tieres vasakkal! ... Sebezz meg 8 célpontot ... vagy legyél top XP szerző artyval pld ilyenek.

Ezeket a küldiket vagy amcsi M44-gyel szokás csinálni ( M12-vel is lehet de avva már nehezebb...) vagy ha valakinek van német tier7 artyja akkor még avval. (Mármint M44 és GW Panther adja a legjobb esélyt ezekre.. nyilván elvileg bármilyen tier6 vagy nagyobb artyval megcsinálhatók..)

Szóval én emiatt mindenképp javasolnám az M44 tökéletes kifejlesztését és kimaxolását.

( A nagyobb gond, hogy vagy két jó amcsi arty legénység kell így, vagy oda-vissza képezgetni goldból a legényéséget.)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #260718 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb
Az M44 tényleg gangszta, de én inkább az M53/55-öt preferálnám. jó tűzgyorsaság, kellemesen bazinagy splash, okés, nem egy T92, de az megint más tészta. De plz az obj 260-hoz már elkél a T92 is... 200sec stun, 2X3db ellenfél sebzése...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262049 Írta: pipimojom
Megválaszolva: pipimojom
Sziasztok!

Érdemes lecserélni az M53/55-öt a T92-re?
Régebben azt olvastam, hogy nem, így nem is léptem tovább, de mióta változtattak az artykon nem tudom mi a helyzet.

Előre is köszönöm a választ!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262104 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

Sziasztok!

Érdemes lecserélni az M53/55-öt a T92-re?
Régebben azt olvastam, hogy nem, így nem is léptem tovább, de mióta változtattak az artykon nem tudom mi a helyzet.

Előre is köszönöm a választ!


Szerintem várd meg a teszt szervert...igaz annyit számolj rá, hogy kb. minden 5. - 10. meccsen tudod csak majd kipróbálni ténylegesen a sok 'OP' saját-arty killer orosz játékostól... :pinch:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262142 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie
Szokásos "csak a küldik miatt artizom" játékos vagyok B) . Az lenne a kérdésem, érdemes-e GW Panthertól feljebb menni a Tiger P-re? A mostani arty metában nekem a GW Panther eléggé bejön, főleg a 8-as franciához képest, amit eléggé trének látok a GW Pantherhez képest. Az az 5° nekem nagyon kevésnek tűnik ami a Tiger P-nek van. Igaz nagyobb alfa, de az csak papír-adat és a franciával jól befürödtem, hogy feljebb léptem, mert kb. semmi értelmét nem látom.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262145 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb

Sziasztok!

Érdemes lecserélni az M53/55-öt a T92-re?
Régebben azt olvastam, hogy nem, így nem is léptem tovább, de mióta változtattak az artykon nem tudom mi a helyzet.

Előre is köszönöm a választ!

A kérdésre a válasz így az arty balance után nehéz. Nekem meg van mind a akettő, mert azt hittem hogy:
1.: CW-re még így is jó lesz a T92. Annyira nem is...:/
2.: Gondoltam én, hogy csipp-csupp megcsinálom az obj 260-hoz az arty-s küldiket. A böszme nagy spalsh miatt Igazából annyival nem tud többet, mint az M53/55.
Lassabb a sebessége, lassabban tölt, sokkal lassabban szűkűl, az M53/55-höz képest bosszantóan kicsi az ágyú kitéríthetősége. Cserébe kapsz ÁTLAGBAN: +3sec stun-t, + 1m robbanási sugarat... Amíg volt AP-ja, meg meg az artyk is úgy alles z bunkóbbak voltak, simán (mint ahogy tettem) megvettem volna. mamár én is jelentősen elgondolkodnék rajta...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262179 Írta: Shrek
Megválaszolva: Shrek

Szokásos "csak a küldik miatt artizom" játékos vagyok B) . Az lenne a kérdésem, érdemes-e GW Panthertól feljebb menni a Tiger P-re? A mostani arty metában nekem a GW Panther eléggé bejön, főleg a 8-as franciához képest, amit eléggé trének látok a GW Pantherhez képest. Az az 5° nekem nagyon kevésnek tűnik ami a Tiger P-nek van. Igaz nagyobb alfa, de az csak papír-adat és a franciával jól befürödtem, hogy feljebb léptem, mert kb. semmi értelmét nem látom.


A GW Panther valóban az egyik legjobb 7-es arty, akár megtartós is lehet. A 8-as és 9-es német tüzérek 21 cm-es Mörser ágyúja nagyon fun, mindenképp érdemes kipróbálni. Igaz, hogy 38mp-ig tölt (a 8-as), a lövegkitérítés csak elméleti, rettenet lassan mozog (néha nem érsz el vele fedezékig/álcáig a csata elején) és nincs álcája valamint nagyon laposan lő (domb vagy fedezék mögé nemigen tud belőni) viszont tűrhetően szűkül, iszonyat pontos és óriási splash-e van, a lövedék gyors (a lapos röppályának köszönhetően is) és borzalmas pofonokat tud kiosztani. A 9-esnél javulnak a paraméterek (van sebessége és csak 35mp a töltésidő). Városi pályákon hátrányban van (Himmlersdorfon majdhogynem használhatatlan) de nyílt terepen hatalmas pusztításra képes. A francia ágat szerintem kiherélte a nagy-arti-nerf (átalakítás), nekem a német 8-assal lényegesen több sebzés, track és kábítás-hozzájárulás jött össze mint a francia 10-essel. Ha van időd játszani, akkor vedd meg a GW Tiger P-t, húzd ki a nagy csövet és próbáld ki. A franciák után nekem nagyon bejött.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: HUNterRichie, MegaJani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262232 Írta: pipimojom
Megválaszolva: pipimojom

Sziasztok!

Érdemes lecserélni az M53/55-öt a T92-re?
Régebben azt olvastam, hogy nem, így nem is léptem tovább, de mióta változtattak az artykon nem tudom mi a helyzet.

Előre is köszönöm a választ!

A kérdésre a válasz így az arty balance után nehéz. Nekem meg van mind a akettő, mert azt hittem hogy:
1.: CW-re még így is jó lesz a T92. Annyira nem is...:/
2.: Gondoltam én, hogy csipp-csupp megcsinálom az obj 260-hoz az arty-s küldiket. A böszme nagy spalsh miatt Igazából annyival nem tud többet, mint az M53/55.
Lassabb a sebessége, lassabban tölt, sokkal lassabban szűkűl, az M53/55-höz képest bosszantóan kicsi az ágyú kitéríthetősége. Cserébe kapsz ÁTLAGBAN: +3sec stun-t, + 1m robbanási sugarat... Amíg volt AP-ja, meg meg az artyk is úgy alles z bunkóbbak voltak, simán (mint ahogy tettem) megvettem volna. mamár én is jelentősen elgondolkodnék rajta...


Köszönöm a választ!
Megerősített, hogy nem kell az nekem! :-))

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #263605 Írta: luperator
Megválaszolva: luperator
Sziasztok!

Küldetések miatt kezdtem el artyval játszani és hát, egyelőre nem jutottam messzire mert az M41 és a Grille van meg. Utóbbi nekem jobban bejön, mondhatnám néha még szeretek is vele menni, az M41-nél hiába nagyobb a lövegkitéríthetőség, sokkal nagyobbnak érzem a célzókör szétesést és lassabbnak a szűkülést, sebzésre viszont nagyobbnak láttam mint a Grillét, már ha eltalálom amit akarok. Javítsatok ki, de itt a németet jobbnak érzem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #263619 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

Sziasztok!

Küldetések miatt kezdtem el artyval játszani és hát, egyelőre nem jutottam messzire mert az M41 és a Grille van meg. Utóbbi nekem jobban bejön, mondhatnám néha még szeretek is vele menni, az M41-nél hiába nagyobb a lövegkitéríthetőség, sokkal nagyobbnak érzem a célzókör szétesést és lassabbnak a szűkülést, sebzésre viszont nagyobbnak láttam mint a Grillét, már ha eltalálom amit akarok. Javítsatok ki, de itt a németet jobbnak érzem.


Tier 5-ben lehet, hogy így van, DE a 6-osaknál egyértelműen az M44 a királyság...szerintem szenvedd ki, mert megéri...tudom, hogy nem könnyű, én is free xp-ztem pár 10 meccs után...nem mellesleg QB videójában is az M44 szerepelt, mint jelenlegi legjobb nem-prémium kredit-farm tank... :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #263661 Írta: luperator
Megválaszolva: luperator
Köszönöm, úgy lesz. Pedig gondoltam rá hogy eladom és viszem a németet tovább. De akkor kitartok :silly:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #263685 Írta: matyusfia
Megválaszolva: matyusfia
Sziasztok!
Csak egy rövid kérdés. A Hummel adatai között az van, hogy az átlagsebzés 600dmg. Nos, mióta nerfelték az artykat nekem max 260-nál több sose volt, akkor sem ha telibebactam a tankot. 4. skill is már átlag 80%-on van.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.