Jelenleg

7
látogatónk van

Brit harckocsik

5 éve 7 hónapja #281839 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga
Ha nem tudod mind a hármat átugrani (V-VI-VII), akkor agyérgörcsöt fogsz kapni; ahogy az elemzésben is le van írva: a Cérna kárpótol majd.

Ezek lassúak, nagyok, nulla alfa, kicsit kevesebb páncél, ellenben mindig tudod majd, merre vannak az artyk.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja #281840 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ

Tanácsot szeretnék kérni.
Nemrég megjött a kedvem a heavy ághoz, igazából az utolsó 3 képviselőjéhez. :P
Jelenleg a Churchill I nél tartok, ki van fullozva. A kérdésem az lenne, hogy a szabad xpmet a következő két tank melyikére célszerű elhasználni, melyik szenvedősebb a 2 közül? Esetleg érdemes a cérna stock grindjére tartogatnom?
A válaszokat előre is köszönöm! ;)


Szia!
Az 5-oshoz nem tudok hozzaszolni, mert 6-tol kezdtem az agat.
A 6-os, 7-es celkeresztje menet kozben nem hullik szet. Tehat a lovesekhez nem kell megallnod, aranylag jo szazalekkal lesz talalat.
Az, h jatszhato, nem mondanam. Inkabb jasznalhato, kibirhato. Ha nem surgos a haladas, fordits hangsulyt a legenyseg kepzesre, meghalalja.
A TOT honapjaban nekem sikerult vegig vinnem az agat, tehat nem annyira idegorlo a dolog. Viszont stik tankkal egy percet sem jatszottam, a szabad xp mind arra ment.
Kitartast. Megeri. Az SC szuper dolog.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 5 hónapja #283194 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Van nekem egy Challenger nevezetű izém, szeretném megtudakolni hogy az utódja a Charioteer nevű milyen lesz? Jobb lesz mint a 7-es? :(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 5 hónapja #283202 Írta: szekkernyak
Megválaszolva: szekkernyak

Van nekem egy Challenger nevezetű izém, szeretném megtudakolni hogy az utódja a Charioteer nevű milyen lesz? Jobb lesz mint a 7-es? :(

szerintem nem olyan vész a challanger,de igen a charioteer határozottan fasza egy jármű.gyors mint az állat,jó gundep,néha trollkodó de általában véve kellemes ágyú.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 4 hete #294772 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Angol lightot használ valaki? Tudom-tudom! ..inkább a kerekesek.. de azért kíváncsi volnék egy-két véleményre!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 3 hete #294775 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

Angol lightot használ valaki? Tudom-tudom! ..inkább a kerekesek.. de azért kíváncsi volnék egy-két véleményre!


A szerver-statisztika szerint vannak, akik használnak angol lightot - de csak mivel rossznyelvek szerint a fakírképzőben felvételi alapkövetelmény egy Manticore kifejlesztése. :) ;) :P
Komolyabbra fordítva a szót, a német-kínai-brit verseng a leggyengébb light-vonal hírnevéért/címéért, egy experte majd talán megmondja, melyik a leggyengébb. A britnek 2 hátránya mindenképpen van:
- eleve gyengének tervezték bele a WoT-ba, míg a német (és talán a kínai is) inkább az idők folyamán avult el. (a németről pl. úgy tudom, hogy kb. 5 évvel ezelőttig szerették és kb. 2 éve lett az egyik leggyengébb szerver-statot mutató X-ssé)
- a brit light-vonal végig gyenge, míg a másik kettő a TierIX-X-re gyengül el nagyon, de a korábbi tierekben van használható, netán nagyon jó tank a fejlesztési útjukon - nálam pl. a Luchs egyenesen kabala-tanki státusban van. A britnél csak a Senlac TierVIII prémiumnál hallottam azt, hogy jól játszható.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 10 hónapja #296236 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Centurion 7/1 ? Használja valaki? Jól gondolom, hogy a tier 10 -et fölösleges kihúzni? Tier 10 med -nek 430U és Leo1 van. Mindkettő nagyon jó!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #296248 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete

Centurion 7/1 ? Használja valaki? Jól gondolom, hogy a tier 10 -et fölösleges kihúzni? Tier 10 med -nek 430U és Leo1 van. Mindkettő nagyon jó!


Nézd meg ezt a hozzászólásomat: www.wotinfo.hu/...295965
Ott elég jól leírom, hogy szebb napjain mit tud a Centi 7/1. Ami nincs leírva: tornyozó tank, de ha kicsit felülről látnak rá, akkor 270 körüli pen viszi a torony tetejét (engem is lőtt már be így Leo 1, én is lőttem már így be a másik csapat Centi 7/1-ét). Plusz van kupola is, ami nem nagy, de belőhető. Továbbá a toronyfront lövegpajzzsal nem fedett részét két oldalt jobb átütésű lőszerek viszik (El Hallouf heavy dühöngő dombos, tornyozó részén egy IS-7 a 303 penes APCR-ével nagyon megszívatott így; de a legtöbb játékos szerencsére ennek nincs tudatában). A tank testét 7-es heavyk is beütik szemből, és sidescrape-re is csak korlátozottan alkalmas; szóval a testét ne mutogassuk. Ja, és emiatt fokozottan érzékeny a tüzérségre!!!
Ami top ágyút illeti: elég vacak a DPM (390 sebzésért 9,2-9,4 mp alatt tölt; E 50 ugyanezt 7,8-8 mp alatt produkálja), továbbá a soft statjai nem annyira támogatják a kapáslövéseket közép- és hosszú távolságra. A 210 penes prémium HESH kétélű fegyver: HA(!!!) beüt, akkor 480-as átlagsebzése megoldja DPM-gondjainkat. Nekem 3075 db E 50-es csata (220 alap pen) után elég jó érzékem van ahhoz, hogy 210 pen mire lehet elég, de azért az RNG jópárszor megvicelt már, hála a már említett soft statoknak meg a rétegelt páncéloknak... Emiatt laposabb medek (Progetto 46, AMX CDC...) oldala szereti lánccal levenni (különösen, ha nem merőlegesen látsz rájuk), és Tier 9-10 orosz medek (és T54 ltwt) frontját sem gyakran üti át. Gondos célzással (ha van rá idő) ez elkerülhető, de ilyenkor célszerűbb lehet APCR-re váltani vagy máshová célozni. (Lőttem már be tornyozó Obj. 430 kupoláját prém HESH-el, nem köszönte meg. 10-es Patton kupolája is átüthető így. Progetto 46 tornyát kb. minden irányból belövöd.) Továbbá a sebzés+lánc kombó nem működik úgy HESH-el, mint APCR-rel. Cserébe Progetto 46-ot, Standard B-t, Leo 1-et és PTA-t kb. ott ütöd át elölről, ahol akarod (toronyfrontot is beleértve). 9-es Patton alsó és felső lemezén is átmegy a HESH. IS-3 alsó lemezét is viszi, illetve kicsit beforgatott IS-3 váll-lemezét.
Amire oda kell figyelni: top ágyún max. 268 pened van (alap APCR). Szóval Maust, E100-at szemből nem ezzel bontjuk, és tornyozó STB-1-et is az alap, 105 penes HESH-el próbáljuk lőni, ha feltétlen muszáj (ez utóbbi lőszer Rhm-ek, Wt. auf Pz. IV-ek és Skorpion G-k ellen is bőven elég, költséghatékony megoldás). Ez megint csak az E50 esetére hasonlít (ott 270 penes prém APCR a max. pen).
Összegezve: minden hibája ellenére (nem említettem fentebb, de top motorral is a kicsit komótosabb közepes tankok táborát gyarapítja) nekem élmény vele játszani. Ezt mutatja, hogy noha alig 2-3 hete van meg, már 480 körüli Battle Pass pontnál járok vele (550 pont gyűjthető a tankon) és 109 csatánál. A tank grind sem olyan vészes: alap ágyú szigorú tornyozással kibírható, középső ágyúval tornyozás és DPM-huszárkodás a menő (plusz ez az ágyú jól támogatja a kapáslövéseket).
Ami a 10-es Centit illeti: én nem tervezek arra továbbmenni, szóval majd mások eligazítanak. Tanks.gg alapján annyit látok, hogy a célzásidőt és a soft statokat javították, a DPM-et is felturbózták, és 210 penes HESH helyett 330 penes HEAT van. A 430U páncélzat terén üti a Centi AX-et (különösen frontból: felső lemez, kupolák), Leo 1 hiperszuper ágyújával pedig pót-TD téren jobb a Centi AX-nél. Ez alapján nem hiszem, hogy a 10-es Centi felvételi követelmény a top klánokba...
Utóirat: a játékbeli nevem ugyanez.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #296250 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke

Nézd meg ezt a hozzászólásomat:


Bevallom a fent beidézett hozzászólásod és persze a battlepass -ból megmaradt temérdek britt töredék adta az ötletet, hogy kipróbáljam. A leírásod alapján megtartom majd szerintem. Meglássuk!.. És persze köszönöm a tanácsokat! Igyekszem figyelmesen többször átolvasni és hasznosítani a gyakorlatban!

..ééés.. még egy kérdés!

Távcső vagy stabilizátor? A töltésgyorsító + venti gondolom adott..

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 10 hónapja #296272 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete

Távcső vagy stabilizátor? A töltésgyorsító + venti gondolom adott..

Ahogy a top ágyú szór, én stabilizátort tettem rá. Tornyozásnál, mikor éppcsak kidugod a fejed, lősz és már bújsz is vissza, nincs túl sok időd célozgatni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #296367 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Én abszolut noob vagyok, válallom :) de Brit 5-öst megvettem (ismét) 1 év kihagyás után s nagyon tetszik vele a játék, valószinűleg brit ágat is kihuzom 7-ig :) Szovjet+amerikai nehéz van meg 7 szintig, még németet nézegettem....De inkább Angol tankok :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 10 hónapja #296375 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Az angol közepest 9 -ig érdemes kihúzni szerintem. A Centurion 7/1 -nek vannak kellemes tulajdonságai.. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 10 hónapja #296389 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Köszönöm :) közepeseket egyenlőre óvatos fenttartásal kezelem. Nehéz tankok, páncélvadászok, s kővezetek meg de artyk amik tetszenek :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 10 hónapja #296797 Írta: Busko0
Megválaszolva: Busko0
Sziasztok, szeretnem megkerdezni hogy tenyleg igenyli annyira a super conqueror a vizes loszerekeszt, mert azert itt ott olvasom hogy szokott golyot kapni, de inkabb raknak valami mast a vizes loszer rekesz helyebe :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 10 hónapja #296798 Írta: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Megválaszolva: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999

Sziasztok, szeretnem megkerdezni hogy tenyleg igenyli annyira a super conqueror a vizes loszerekeszt, mert azert itt ott olvasom hogy szokott golyot kapni, de inkabb raknak valami mast a vizes loszer rekesz helyebe :)


Dehogy is. Lőszerrekeszt leginkább első láncgörgőn szokott kapni, de ott is ritkán. A vizes lőszerrekesz meg a legnagyobb vicc felszerelés. Haszna nincs, csak foglalja a helyet

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.