Jelenleg

20
látogatónk van

Szavazás: Belépés kizárólag WOT-os felhasználónévvel?

5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #280294 Írta: -
Megválaszolva: -

Az a gond,hogy de. És ha figyelmesebben olvasol láthatod,hogy mi történik. Ha kopaszként hozzászólsz,leoltanak.Ha véleményed van ami nem egyezik másokéval,igénytelen vagy és ki is tiltanak.


Kit tiltottak ki azért, mert nem egyezett a véleménye mással? Vélemény különbözőség miatt pl én nem tiltottam ki senkit, csak a saját példámat tudom mondani.


@StahanoW

Szia!

Nem az a baj hogy valakinek más a véleménye ... a gond ott kezdődik hogy nem tudják kezelni a másik "más véleményét" és ezt sajnos konfliktusokat szül! ... és ez talán a "normálisabb" felhasználóknak szúrja a szemét!

Amit nekem címeztél ... egyet értek veled! Hamar kiderül ha előkerülnek a "megmondó" emberek!
Azt hiszem, lesz mit olvasgatnod!
shaking

Köszi a munkádat, sok sikert és kitartást kívánok hozzá!
:thx2:


Itt is csak az saját meglátásomat tudom elmondani. Önmagával azzal, hogy valakinek más véleménye van, nekem nincs gondom. Önmagában ezzel nincs.

Azzal van baj, amikor átfordul egy személyeskedő gyűlölködésbe, harácsolásba az egész, bármilyen részről. Amikor valaki rávilág arra, hogy a véleménye alaptalan (hibás háttértudás, nem bizonyítható vagy épp az ellenkezője bizonyított, a véleménye személyes érzelmek alapján túlfűtött, vagy vak), és nekirongyol a másiknak, és akkor kismilliónyi ponton beleköt a másikba, sokszor már nem is a témához tartozik az egész.

A másik oldalról pedig előfordul, hogy az XY véleményét fogadják rosszul, előítéletesen, türelmetlenül, rossz passzból, "ballábbalkeltemfelazelsőembertszétszedem" kedvvel, és ez is nagyon rossz, ezt is moderálni kell, és ezt is moderálni fogom.

Az, hogy valakinek igaza van egy adott témában, és valakinek meg nincs, én amiatt soha nem dobnék ki senkit. Nekem azzal van baj, amikor átfordul személyesbe, amikor ok és indok nélkül csapja fejbe a másikat. Szimpatizálni persze lehet az érintettekkel, de szimpátiából ne vonjunk le következtetéseket, bármennyire is nehéz. Az én klánomból is voltak itt érintettek bizonyos vitákba, amikbe én is beleszállhattam volna, mert ugye klántárs, de nem tettem, bármennyire is kedveltem. Még ha bele is szállok egy forró témába, igyekszem tárgyilagosan csinálni.

A legrosszabb, ami ilyenkor még történhet az az, hogy egy olvasó lát egy veszekedést, mondjuk két-három cikk vagy poszt alatt is, mert pl két egyénnek régóta van személyes konfliktusa a másikkal, és hiába kérik őket, hogy engedjék el legalább itt, csak azért is folytatják. Az olvasó viszont nem tudja a teljes történetet (lehet évekkel ezelőtt történt, lehet egy kocsmában, lehet odahaza), és levon egy következtetést, ami a nagy szemszögből nézve hiányos. Szimpátia alapon elkezdi pártolni az egyik oldalt és.... kész is a balhé :(

Köszönöm a jókívánságot, igyekezni fogok, hogy jó moderátor lehessek! :) Nem baj az, ha sokan fognak írogatni, legalább több szempontot is láthat az ember ilyenkor! shaking
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #280296 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
A véleményütköztetéssel nincs semmi gond, sőt, ez valamilyen szinten bővíti is mindkét fél látásmódját.
Ketteseala szerint egy eldurvuló vita és a leoltás a következő felállásban zajlik le:
"Kopasz" vs Veterán
Pedig a valós helyzet a következő:
"Összeírok minden hülyeséget, ezzel esetleg félrevezetve másokat" vs "Aki többszörösen cáfolja mindezt, de ellenérvet már nem kap"
A gond akkor van, mikor az előbbibe tartozó nem tud leállni és nem enged a 48-ból. Na erre lett kitalálva a Konteó topik, ahova mindenki azt írhat ami a csövön kifér.
Emellett, míg előbbi csoport 1x konfrontálódik, addig utóbbiak már századjára, érthető ha keményebben fogalmaznak esetenként már elsőre is (de nem durván vagy személyeskedve, a moderáció rájuk is vonatkozik), na, és ilyenkor jön a
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hunter9956, Bhalangir, Lord_Loga, Ba_nshee, -
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #280297 Írta: PannonSys
Megválaszolva: PannonSys
:thx2: Goldmalac!
Neked is hasonló jókat, meg még egy kicsit.
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #280298 Írta: ketteseala
Megválaszolva: ketteseala
Nem,a gond akkor van ha nem lehet más véleményem. Nem bántok,szidok senkit/alapból nem szoktam/ .
És nem mester,én sosem szólok bele semmilyen játéktechnikai kérdésbe,mert nem értek hozzá. Azt kell megérteni,hogy (nevesítés nélkül) a nagyarcok szar dumája nem mindenkit érdekel. És mégegyszer mondom,nem a játékkal kapcsolatban van gondom,ért hozzá,ez az élete.. oké.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #280299 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Nem,a gond akkor van ha nem lehet más véleményem. Nem bántok,szidok senkit/alapból nem szoktam/ .
És nem mester,én sosem szólok bele semmilyen játéktechnikai kérdésbe,mert nem értek hozzá. Azt kell megérteni,hogy (nevesítés nélkül) a nagyarcok szar dumája nem mindenkit érdekel. És mégegyszer mondom,nem a játékkal kapcsolatban van gondom,ért hozzá,ez az élete.. oké.

Nem bántasz senkit, de a hozzászólás végére azért benyögsz egy személyeskedést. :whistle:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, bittus, _Szazados_
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #280301 Írta: ketteseala
Megválaszolva: ketteseala
nem személyeskedtem,vagy hol is?
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #280302 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ

Mondjuk gyanítom egynéhányan még örülhetnének is ha ellopnák az accukat,hátha felhúzná valaki nekik. :trollol: Aztán visszaadná,hogy na látod így is lehet. :cheer: :beer: :beer2:


En is en is.
:)
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #280303 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir

Az a gond,hogy de. És ha figyelmesebben olvasol láthatod,hogy mi történik. Ha kopaszként hozzászólsz,leoltanak.Ha véleményed van ami nem egyezik másokéval,igénytelen vagy és ki is tiltanak.


Azt azért megkérdezném, hogy a 10 napos regeddel hogy tettél szert ilyen mély tudásra az oldal moderálása kapcsán, de nem teszem, mert hamarosan úgyis megoldódik ez a probléma.....
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _Szazados_
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #280305 Írta: ketteseala
Megválaszolva: ketteseala
Nyilván úgy,hogy nem olvastad el mit irtam elötte,.. olvasgatom egy pár éve.. erről beszélek..
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #280307 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir

Nyilván úgy,hogy nem olvastad el mit irtam elötte,.. olvasgatom egy pár éve.. erről beszélek..


Értem...tiszteletben tartom a véleményed, sajnálom, hogy pár év alatt még nem sikerült megértened a lényeget, és téves következtetéseket vontál le. Nem állok neki 3 oldalon leírni, mert ezekre a leírásaimra úgyse szokott érdemi válasz érkezni, amint ahogy másokéra se, akik tényekkel, számokkal, adatokkal érvelnek. Az érzelmekből generált véleményeket sajnos a tények nem tudják befolyásolni...ördögi játéka ez az elmének..... :(
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jacktor, Szete58
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #280310 Írta: ketteseala
Megválaszolva: ketteseala
A véleményed én is tiszteletben tartom.Dehogynem,pont ez a lényeg,hogy megértettem.Nyugodtan leírhatod,ki,mikor,miért kezdte azt gondolni magáról,hogy több mint más.... Megnéztem 2013.06.19-én regisztráltam ide először.(de nem is gondoltam rá,hogy meg van még ).
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #280311 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Igazán nem egy dologról beszéltek.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ketteseala
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #280312 Írta: ketteseala
Megválaszolva: ketteseala
lehet,hogy tényleg nem..
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #280313 Írta: Sat Okh
Megválaszolva: Sat Okh
[moderálva - Hangulatkeltés, többször szóltam, elég volt - StahanoW]
Téma zárolva.
5 éve 8 hónapja #280315 Írta: szilicsek
Megválaszolva: szilicsek
Azt nem lehet megoldani , hogy hozzárendelni a játékos accot a fórumon? OpenID -val belépni ?
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.