Ez az oldal (és egyes külső összetevői) cookie-kat (sütiket) használ a felhasználók hitelesítéshez és a látogató statisztikához. Elolvastam és az Ok gomb megnyomásával elfogadom ennek tényét és az ÁSZF-ben foglaltakat is.

Jelenleg 696 vendég és 25 tag online

Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz
  • Oldal:
  • 1
  • 2

TÉMA: Free gold pwnwin.com

Free gold pwnwin.com 3 hete 3 napja #257147

• VerPatak
  • VerPatak profilkép
  • Távol
  • Közkatona
  • Köszönetek: 8
Sziasztok!

Szeretnék egy oldalt ajánlani nektek, a www.pwnwin.com-ot.
Az oldal használatával érmeket (coin) lehet szerezni, amit be lehet váltani aranyra illetve prémium járművekre. A legjobb az, hogy napi néhány percnél nem igényel többet az oldal használata, nem kell felesleges játékokat játszani.

Regisztráció után érdemes a tutorialt végignézni, 2 perc az egész. Utána a verseny menüpontban be kell jelentkezni egy versenyre (challenge). WIN8 alapján van kezdőknek való, 1-699, 7001249, 1250-1799, és 1800+ verseny. A neked megfelelőt kiválasztod, belépsz, és kész is vagy. Egy csoportban 20 játékos lehet. Honlapot bezárod, elindítod a WOT-ot, játszol minimum 4 meccset, lehetőleg minél jobb eredménnyel, és kilépsz. A honlap automatikusan figyeli az eredményed, és pontozza a meccseidet a következő szempontok alapján:

Győzelmek 80 pont
Fragek 36 pont
Túlélt csaták 20 pont
Észrevett 6 pont
Kiosztott sebzés 0.07 pont
Kapott sebzés -0.07 pont
Döntetlenek -15 pont
Veszteségek -15 pont

A verseny végén a helyezésed alapján érmeket kapsz:
1. 150
2. 125
3. 100
4. 80
5. 70
6. 65
7. 60
8. 55
9. 50
10 45
11. 40
12. 35
13. 30
14. 25
15. 20
16. 15
17. 12,50
18. 10
19. 7,50
20. 5

Egy verseny 24 órás, ha többször belépsz, és lejátszod a 4 meccset, akkor a verseny végén a honlap a legjobb eredményed veszi figyelembe. Alapból naponta egy challenge-be (napi versenyt) nevezhetsz be, havi díjért többet is el lehet indítani, én egyelőre nem szánok erre pénzt. Még csak most ismerkedem az oldallal, két hete, és van 870 coinom. Mivel minden nap belépek, és játszom, jövő hónaptól napi két versenybe is benevezhetek, így több coint fogok szerezni.
Coint kapsz még a napi rendszeres bejelentkezésért, barátok ajánlásáért, a honlap megosztásáért. Vannak heti listák és havi listák, ott is az első 200 helyezett coint kap.

Mire gyűjtök?
2500 arany 11250 coin
5000 arany 21500 coin
90 nap prémium 30000 coin
FV4202 31000 coin
AMX CDC 32000 coin

Egyébként nem csak a WOT-ra jó ez a honlap, hanem LOL, DOTA2, Counter Strike és Paladin játékokhoz is lehet hasznos dolgokat szerezni.

Kérnélek benneteket, hogy az alábbi linkről lépjetek be:

social.pwnwin.c...tan75

Köszönöm.
Téma zárolva.

Free gold pwnwin.com 3 hete 3 napja #257155

nekem Win10-em van, akkor azzal nem tudok játszani? :trollol:
Téma zárolva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Thothem, MDavid1995, csuzda

Free gold pwnwin.com 3 hete 3 napja #257156

• MDavid1995
  • MDavid1995 profilkép
  • Távol
  • Alezredes
  • Köszönetek: 349
Hunyadi_Loveszdandar beküldte:
nekem Win10-em van, akkor azzal nem tudok játszani? :trollol:

Látod, látod, kár sietni a fejlődéssel :troll:

5 MoE: leopard, AMX 1390, Tiger II, Cromwell, M18 Hellcat
Téma zárolva.

Free gold pwnwin.com 3 hete 3 napja #257205

• sziszifuszi
  • sziszifuszi profilkép
  • Távol
  • Zászlós
  • Köszönetek: 10
regisztrációkor kér valami promó kódot,ezért nem is sikerült regisztrálnom vagy nem tudom,de megerősítő emailt sem kaptam.
Én vidéki gyerök vagyok,de gyümölcsöt még nem öttem,mert mindig mögvertek,ha öszöm a cefrét:)
Téma zárolva.

Free gold pwnwin.com 3 hete 2 napja #257313

• sziszifuszi
  • sziszifuszi profilkép
  • Távol
  • Zászlós
  • Köszönetek: 10
teljes a siker.az én linkem:http://social.pwnwin.com/share?referrer=sziszifuszi
Én vidéki gyerök vagyok,de gyümölcsöt még nem öttem,mert mindig mögvertek,ha öszöm a cefrét:)
Téma zárolva.

Free gold pwnwin.com 3 hete 2 napja #257343

• viktor9421
  • viktor9421 profilkép
  • Távol
  • Alezredes
  • Köszönetek: 474
VerPatak beküldte:
Sziasztok!

Szeretnék egy oldalt ajánlani nektek, a www.pwnwin.com-ot.
Az oldal használatával érmeket (coin) lehet szerezni, amit be lehet váltani aranyra illetve prémium járművekre. A legjobb az, hogy napi néhány percnél nem igényel többet az oldal használata, nem kell felesleges játékokat játszani.

Regisztráció után érdemes a tutorialt végignézni, 2 perc az egész. Utána a verseny menüpontban be kell jelentkezni egy versenyre (challenge). WIN8 alapján van kezdőknek való, 1-699, 7001249, 1250-1799, és 1800+ verseny. A neked megfelelőt kiválasztod, belépsz, és kész is vagy. Egy csoportban 20 játékos lehet. Honlapot bezárod, elindítod a WOT-ot, játszol minimum 4 meccset, lehetőleg minél jobb eredménnyel, és kilépsz. A honlap automatikusan figyeli az eredményed, és pontozza a meccseidet a következő szempontok alapján:

Győzelmek 80 pont
Fragek 36 pont
Túlélt csaták 20 pont
Észrevett 6 pont
Kiosztott sebzés 0.07 pont
Kapott sebzés -0.07 pont
Döntetlenek -15 pont
Veszteségek -15 pont

A verseny végén a helyezésed alapján érmeket kapsz:
1. 150
2. 125
3. 100
4. 80
5. 70
6. 65
7. 60
8. 55
9. 50
10 45
11. 40
12. 35
13. 30
14. 25
15. 20
16. 15
17. 12,50
18. 10
19. 7,50
20. 5

Egy verseny 24 órás, ha többször belépsz, és lejátszod a 4 meccset, akkor a verseny végén a honlap a legjobb eredményed veszi figyelembe. Alapból naponta egy challenge-be (napi versenyt) nevezhetsz be, havi díjért többet is el lehet indítani, én egyelőre nem szánok erre pénzt. Még csak most ismerkedem az oldallal, két hete, és van 870 coinom. Mivel minden nap belépek, és játszom, jövő hónaptól napi két versenybe is benevezhetek, így több coint fogok szerezni.
Coint kapsz még a napi rendszeres bejelentkezésért, barátok ajánlásáért, a honlap megosztásáért. Vannak heti listák és havi listák, ott is az első 200 helyezett coint kap.

Mire gyűjtök?
2500 arany 11250 coin
5000 arany 21500 coin
FV4202 31000 coin
AMX CDC 32000 coin

Egyébként nem csak a WOT-ra jó ez a honlap, hanem LOL, DOTA2, Counter Strike és Paladin játékokhoz is lehet hasznos dolgokat szerezni.

Kérnélek benneteket, hogy az alábbi linkről lépjetek be:

social.pwnwin.c...tan75

Köszönöm.

és a bitpénzt hol lehet WOT-os aranyra konvertálni? vagy az automatikus?
Téma zárolva.

Free gold pwnwin.com 3 hete 2 napja #257356

• VerPatak
  • VerPatak profilkép
  • Távol
  • Közkatona
Baloldalt Menü-Piactér
Search by tags legördülőben kiválasztod a WOT-ot, és megjelenik a kínálat.
Téma zárolva.

Free gold pwnwin.com 3 hete 2 napja #257362

• viktor9421
  • viktor9421 profilkép
  • Távol
  • Alezredes
  • Köszönetek: 474
VerPatak beküldte:
Baloldalt Menü-Piactér
Search by tags legördülőben kiválasztod a WOT-ot, és megjelenik a kínálat.

nálam azt írja hogy további versenyek vagy challangekhez prémiumra kell váltanom, van napi limit, vagy csak szimplán egyszer mehetsz ingyen?
Téma zárolva.

Free gold pwnwin.com 3 hete 1 napja #257375

• VerPatak
  • VerPatak profilkép
  • Távol
  • Közkatona
Menü-prémium

Kezdőként "free" 24 óránként 1 challenge-re nevezhetsz, és egyszerre csak egy tpurnamentben vehetsz részt és hetente egy questet választhatsz.
Ha játszol 8 versenyt novemberben, akkor decemberben "free loyal" leszel, és akkor már napi 2 versenyben indulhatsz.

Fizetni nem akarok ezért a programért, de aki akar, az megteheti, akkor még több versenyen lehet elindulni naponta.
Téma zárolva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: viktor9421

Free gold pwnwin.com 3 hete 1 napja #257419

• mleslie
  • mleslie profilkép
  • Távol
  • Tizedes
  • Köszönetek: 4
Kiprobalom, hasznaltam a linkedet is. Meglatjuk mi lesz belole.
Téma zárolva.

Free gold pwnwin.com 3 hete 1 napja #257443

• Mr_Rossi
  • Mr_Rossi profilkép
  • Távol
  • Hadnagy
  • Köszönetek: 64
Ha jól megy akkor nyerni lehet sokat, én 1 éve használom és eddig 3db 8-as prém ára jött ki. :thx:
Aki a biztos győzelem ígéretével visz hadba másokat, az vagy ostoba, vagy hazudik.
Téma zárolva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, VerPatak

Free gold pwnwin.com 2 hete 6 napja #257720

• straubbazsi
  • straubbazsi profilkép
  • Távol
  • Alezredes
  • Köszönetek: 1545
Téma zárolva.

Free gold pwnwin.com 2 hete 5 napja #257741

• Obito
  • Obito profilkép
  • Távol
  • Tizedes
VerPatak beküldte:
Mire gyűjtök?
2500 arany 11250 coin
5000 arany 21500 coin
FV4202 31000 coin
AMX CDC 32000 coin

2500 arany 11.250 coin ? :silly:
Téma zárolva.

csatlakozzatok pwnwin - hez , aranyért 1 hete 6 napja #258387

• Baxy29
  • Baxy29 profilkép
  • Távol
  • Tizedes
Üdv mindenkinek !

Mivel másfél év alatt , amíg a játékot szüneltettem sok új dolog látott napvilágot , ezért úgy gondoltam , hogy akik hasonló cipőben járnak mint én , és nincs tudomásuk róla hogy miképp lehet aranyat farmolni , semmi extra hozzáállás nélkül , azoknak és természetesen minden más felhasználónak összeállítok egy topic-ot.

Jelenleg magáról a PWNWin oldalról írok . Vélettlenül találtam rá , és nagyon hasznos , érdekes felület.
Miután regisztrálsz facebookkal , ój felhasználóként stb , egy minimális összeget jóváírnak a számládon PWNWIN Coins néven. A Coins-okat egy bizonyos mennyiség után átválthatod a World Of Tanks oldalon található arany csomagokra, prémium tanokra stb, Ez idő közben automatikusan különböző szobákba is beregisztrálsz , mint pl : havi legaktívabb játékosok , havi legtöbb barátot meghívott játékosok és még sorolhatnám hány hasonló szoba van , ahol pontokat gyűjtesz , természetesen az aktivitásoddal , meghívásaiddal , és emellett az oldalon található , lejátszott bajnokságokkal és más egyéb versenyeken való részvételeddel .
Na már most !
Ha belépsz egy bajnokságba , ne úgy képzeld el , hogy mások ellen játszol 1 v 1-ben , hanem a random normál csatáid számolnak bele AMIT JÁTSZOL NAP MINT NAP, és azokból csak azok amikben a legtöbbet öltél , legtöbbet sebeztél , legtöbbet spotoltál , túléltél stb. Látsz egy kis infót erről mindig hogy miképp pontozza az oldal a megvívott csatáidat. A fentebb felsoroltakat mint pl.: kill , spot stb külön-külön felpontozza , aztán a megkapott pontszámokat elosztja a megvivott csatáiddal a bajnokság alatt , és ebből kapsz egy végérvényes pontszámot. Általában a versenyek , bajnokságok 1 napra szólnak , szóval naponta van lehetőséged csatlakozni a csatékhoz. Természetesen úgy mint a WOT-ban is , itt is van prémium fiók de erről nem írok részletesebben , mert nem az a lényeg.
Ha naponta belépsz az oldalra , azután is mindig kapsz Coins-okat . Vannak fizetős versenyek bajnokságok is , ami annyit tesz , hogy amit összegyűjtöttél Coinst , abból von le az oldal , az adott csatához elegendő beugrót. Azok a szobák másképp működnek egy kicsivel a többinél !
Amig a Free szobába egyszerre 20-an lehettek és mindenki a 20 playerből kap Coins-t a verseny végeztével , addig más szobákban az első 2 , 3 4,5 stb poziciók között oszlik el a 20 játékos befizetett beugrója.
hozzáteszem nem tartom magam jó játékosnak , szóval nem kell nektek sem unicumoknak lennetek azért hogy farmolhassatok . ilusztráltam néhány képet , hátha megjön a kedvetek hozzá.

Itt van az invitáló link is a regisztrációhoz:

http://social.pwnwin.com/share?referrer=baxy29

sok sikert mindenkinek.

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=807free_szoba.png

:thx:
Utolsó szerkesztés: 1 hete 6 napja Írta: Baxy29.
Téma zárolva.

arany 1 hete 6 napja #258395

• Baxy29
  • Baxy29 profilkép
  • Távol
  • Tizedes
Üdv mindenkinek !

Mivel másfél év alatt , amíg a játékot szüneltettem sok új dolog látott napvilágot , ezért úgy gondoltam , hogy akik hasonló cipőben járnak mint én , és nincs tudomásuk róla hogy miképp lehet aranyat farmolni , semmi extra hozzáállás nélkül , azoknak és természetesen minden más felhasználónak összeállítok egy topic-ot.

Jelenleg magáról a PWNWin oldalról írok . Vélettlenül találtam rá , és nagyon hasznos , érdekes felület.
Miután regisztrálsz facebookkal , ój felhasználóként stb , egy minimális összeget jóváírnak a számládon PWNWIN Coins néven. A Coins-okat egy bizonyos mennyiség után átválthatod a World Of Tanks oldalon található arany csomagokra, prémium tanokra stb, Ez idő közben automatikusan különböző szobákba is beregisztrálsz , mint pl : havi legaktívabb játékosok , havi legtöbb barátot meghívott játékosok és még sorolhatnám hány hasonló szoba van , ahol pontokat gyűjtesz , természetesen az aktivitásoddal , meghívásaiddal , és emellett az oldalon található , lejátszott bajnokságokkal és más egyéb versenyeken való részvételeddel .
Na már most !
Ha belépsz egy bajnokságba , ne úgy képzeld el , hogy mások ellen játszol 1 v 1-ben , hanem a random normál csatáid számolnak bele AMIT JÁTSZOL NAP MINT NAP, és azokból csak azok amikben a legtöbbet öltél , legtöbbet sebeztél , legtöbbet spotoltál , túléltél stb. Látsz egy kis infót erről mindig hogy miképp pontozza az oldal a megvívott csatáidat. A fentebb felsoroltakat mint pl.: kill , spot stb külön-külön felpontozza , aztán a megkapott pontszámokat elosztja a megvivott csatáiddal a bajnokság alatt , és ebből kapsz egy végérvényes pontszámot. Általában a versenyek , bajnokságok 1 napra szólnak , szóval naponta van lehetőséged csatlakozni a csatékhoz. Természetesen úgy mint a WOT-ban is , itt is van prémium fiók de erről nem írok részletesebben , mert nem az a lényeg.
Ha naponta belépsz az oldalra , azután is mindig kapsz Coins-okat . Vannak fizetős versenyek bajnokságok is , ami annyit tesz , hogy amit összegyűjtöttél Coinst , abból von le az oldal , az adott csatához elegendő beugrót. Azok a szobák másképp működnek egy kicsivel a többinél !
Amig a Free szobába egyszerre 20-an lehettek és mindenki a 20 playerből kap Coins-t a verseny végeztével , addig más szobákban az első 2 , 3 4,5 stb poziciók között oszlik el a 20 játékos befizetett beugrója.
hozzáteszem nem tartom magam jó játékosnak , szóval nem kell nektek sem unicumoknak lennetek azért hogy farmolhassatok . ilusztráltam néhány képet , hátha megjön a kedvetek hozzá.

Itt van az invitáló link is a regisztrációhoz:

http://social.pwnwin.com/share?referrer=baxy29

sok sikert mindenkinek.

Utolsó szerkesztés: 1 hete 6 napja Írta: Baxy29.
Téma zárolva.
  • Oldal:
  • 1
  • 2
Az oldal motorja a Kunena fórum

Fórum hozzászólások (WoT)

Hasznos oldalak

Fórum hozzászólások (más játékok)

WOTINFO CHAT/VOICE CSATORNA

Cikk hozzászólások