Bónuszkódok

10 éve 9 hónapja #5365 Írta: LESIPUSK4S
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Üdvözlet! Ha van valaki, akinek ismerőse, barátja, barátnője még nem játszik a játékkal, de szívesen regisztrálna, és játszana, írjon rám itt pü-t,vagy felkereshet játékban privin, mert rendelkezem:
-2500 aranyas
-1000 arany+3 nap prémium
-1000 aranyas
invite kódokkal.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Naif_Hazazi, s3n1c, Cimar, Lancelot_1, BOKII2001, MARCELL2005

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 9 hónapja #5370 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Ezt miért nem tavaly szeptemberben írtad? Jól jött volna egy kis kezdőlökés, de most már ezért nem adom fel a 4000 csatámat. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 9 hónapja #5371 Írta: LESIPUSK4S
Megválaszolva: LESIPUSK4S

Ezt miért nem tavaly szeptemberben írtad? Jól jött volna egy kis kezdőlökés, de most már ezért nem adom fel a 4000 csatámat. :)



mondjuk azért nem, mert idén márciustól jutottam hozzájuk. és ha megkérdeznéd, hogy miért nem márciusban írtam ezt ki, a válaszom erre az, hogy elöbb próbáltam haverjaimnak, ismerőseimnek elpasszolni de folytonos "Richose"-ket kaptam, így most szántam el magam a meghirdetésükre.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Cimar

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 9 hónapja - 10 éve 9 hónapja #5377 Írta: petike2014
Megválaszolva: petike2014
Üdv!
Engem érdekelne a 2500 aranyas invite, rokon is nekikezdene játszani, így egy kis plusszal meg még jobb lenne.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 9 hónapja #5379 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Gondoltam, hogy akkor még nem volt meg, viccnek szántam a beírást, egyébként tényleg jól jött volna egy ilyen kezdőlöket, ilyet pedig második accountra nem lenne szép dolog elkérni. Valaki biztos jelentkezik, szép tőled, hogy így meghirdetted.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 9 hónapja #5386 Írta: LESIPUSK4S
Megválaszolva: LESIPUSK4S

Üdv!
Engem érdekelne a 2500 aranyas invite, rokon is nekikezdene játszani, így egy kis plusszal meg még jobb lenne.



gondolom ugyanez a neved a játékban is, nem? mert akkor elküldöm a worldoftanks.eu-ra privátban a kódot.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Cimar

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 9 hónapja #5388 Írta: LESIPUSK4S
Megválaszolva: LESIPUSK4S

Gondoltam, hogy akkor még nem volt meg, viccnek szántam a beírást, egyébként tényleg jól jött volna egy ilyen kezdőlöket, ilyet pedig második accountra nem lenne szép dolog elkérni. Valaki biztos jelentkezik, szép tőled, hogy így meghirdetted.


ja oké:D hát igen elég jó kis Handicappal indul az illető(pl: 1 hónap prémium idő) akinek birtokába jut a kód. miért nem lenne szép dolog elkérni? max csinálsz egy uj accot amin csak prém tankokat veszel(ha érdekel valamelyik kisebb tier-es tank) amikor féláron lesznek,azt kipróbálod. Én ezen filóztam,hogy ezt bejátszanám, ha hosszabb távon a nyakamon maradna egy ilyen kód.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Cimar

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 9 hónapja - 10 éve 9 hónapja #5390 Írta: petike2014
Megválaszolva: petike2014
Igen,én ugyan ezen a néven játszom, neki meg ugye még nincs acc-ja, esetleg a mail címemre megírnád? Onnan tuti nem veszik el, megköszönném. petike2014 kukac gmail pont com

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 9 hónapja #5391 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Azért nem lenne szép elkérni 2. accountra, mert azzal úgysem sokat játszanék és akkor inkább legyen olyané, aki ki is tudja használni ezeket az előnyöket. Nekem már van egy 2. accountom (a múltkori újságos invite kóddal regeltem) ott van 650 gold, abból majd akció esetén veszek valami tuti prémium tankot, monjuk a tier III-as francia villám TD-t. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 9 hónapja #5394 Írta: LESIPUSK4S
Megválaszolva: LESIPUSK4S

Azért nem lenne szép elkérni 2. accountra, mert azzal úgysem sokat játszanék és akkor inkább legyen olyané, aki ki is tudja használni ezeket az előnyöket. Nekem már van egy 2. accountom (a múltkori újságos invite kóddal regeltem) ott van 650 gold, abból majd akció esetén veszek valami tuti prémium tankot, monjuk a tier III-as francia villám TD-t. :)


jaa igy már egészen más a dolog:) akkor nem szóltam. amúgy meg most volt hétvégén féláron a francia prémium TD...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Cimar

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 9 hónapja #5397 Írta: Hunyi
Megválaszolva: Hunyi
Hali! Engem is érdekelne. Egyik haverom el akarta nem rég kezdeni, csak még suli miatt nem tette, de akkor mondom neki, hogy tudok szerezni kódot. Mivel vége a sulinak tuti fogja érdekelni. :) Azt lehet tudni, hogy meddig használhatók fel?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 9 hónapja - 10 éve 9 hónapja #5401 Írta: LESIPUSK4S
Megválaszolva: LESIPUSK4S

Hali! Engem is érdekelne. Egyik haverom el akarta nem rég kezdeni, csak még suli miatt nem tette, de akkor mondom neki, hogy tudok szerezni kódot. Mivel vége a sulinak tuti fogja érdekelni. :) Azt lehet tudni, hogy meddig használhatók fel?


Szia! Ha adsz valami elérhetőséget akkor tudok küldeni. amugy az aranyas kódokat tudomásom szerint bármikor beaktiválhatóak, ha a prémium idős invite kód kell, az meg csak idén dec.31ig.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: GMester13

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 9 hónapja #5586 Írta: Edge
Megválaszolva: Edge
Hali!
Engem is érdekelne ez a kód megköszönném ha nekem is elküldenéd!!!
A játékba is ez a nevem : Edge_O_Matic

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 9 hónapja #5591 Írta: GMester13
Megválaszolva: GMester13
Hello!engem is érdekelne a kód!zsolesz85@citromail az elérhetőségem vagy facebook-on Fehér Zsolt néven megtalálsz Tatai vagyok.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

10 éve 9 hónapja #5592 Írta: nanomano
Megválaszolva: nanomano
Sziasztok. Innen lehet szerezni a kezdő játékosoknak egy kis segítséget. :)
www.alienwarear...urope/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CzankReka2003

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.