Ez az oldal (és egyes külső összetevői) cookie-kat (sütiket) használ a felhasználók hitelesítéshez és a látogató statisztikához. Elolvastam és az Ok gomb megnyomásával elfogadom ennek tényét és az ÁSZF-ben foglaltakat is.

Jelenleg 843 vendég és 20 tag online

Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz

TÉMA: Személyes küldetések

Küldik 3 hete 4 napja #257054

• solinari
  • solinari profilkép
  • Távol
  • Őrnagy
  • Köszönetek: 194
A mai nap végre hosszú szenvedések és gyötrelmek és jópár millió kredit árán, de begurult az obj. 260 a garázsba.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU, Patsky

Küldik 3 hete 4 napja #257066

• solinari
  • solinari profilkép
  • Távol
  • Őrnagy
  • Köszönetek: 194
Egy kis történetet írok azért a szenvedésről.
Nem konteo gyártás a cél még ha úgy is fog néha tűnni.
T55a-s küldik simán megvoltak kisebb nagyobb várakozások után.
Na csapjunk akkor bele az obj260-ba.
Alapvetően a heavy vonalat akartam kihagyni, ami a végén így is lett.
Med-vonal egyszerűen és viszonylag simán meglett, majd jött a szenvedés a maradék 3-al.

LT15, TD15, és SPG 15.
Hozzáteszem az orderek bevezetésével a 3 közül elég volt az egyik 15-t megcsinálni csak.

Kisebb kihagyás után amikor újrakezdtem már bent volt a grand battle, gondoltam simaliba lesz az ügy 30vs30 ban. Hát nem.
FV4005 TD rengeteg a hp pool ebben a módban. 5-6 jó lövés és megvan. Amikor nagy nehezen betette ezt a módot akkor persze vagy rossz helyre álltam és nem azon az oldalon jöttek, vagy jó helyre álltam de valahogy nem adta az RNG. FV-vel meg válts oldalt úgy hogy ne vegyenek észre.
Ok váltsunk.
Ru-251. Khm. Hát. Ööööö. Városi pálya,városi pálya, városi pálya, megfelelő pálya(4 perces csata mindenki halott vagy itt vagy ott), majd Pilsen, Kharkov és Himmelsdorf, megfelelő pálya (3 light mindkét oldalon, spotlopás hegyek), majd város ismét.
Ok váltsunk.
Bc 155 58 Többször annyira meg sikerült közelíteni a célt, hogy ezen húztam fel magam. 14xp, 21xp kellett volna még. Jött egy grand battle, jól alakul meglesz úgy érzem. Csata vége. És megvan top xp csapatban. Mi? Nincs meg mégsem? Utánaolvas. Ja WG rosszul írta a küldit és zusammen top xp nem csak csapat. Hát köszi. Persze meglehetett volna de döntetlen lett. Ha nyerünk megvan...

És a tegnapi nap:
Gondoltam megyek megint egy kis light-ot. Első map Malinovka. Óóó végre. Gondoltam én. Irány spotbokor majdnem odaérés lámpa felkapcs. garázsmenet. 400 wnnyóc ellenfél light berohant középre a mezőre meghalni.
Ok következő csata.
Fiery Salient. Á ilyen nincs gondoltam. Irány spotbokor. Lámpa nuku jó lesz. Folyik a csata szépen gyűlik a spot 2k, 4k, 6k. Nagyfiam berongyol kérdezni valamit ránéz a játékra. Nézd apa tudod lőni azt a tankot, már nyúl is az egérhez bumm, találat, lámpa fel, garázsmenet. Hu szegény kapott egy őszinte "b...a meg ezt nem hiszem el"-t. Majd persze elnézést kértem amiért kifakadt belőlem szegény nem győzőtt bocsánatot kérni. Tudja mennyi ideje küzdök.

De a sors kegyes volt 2 városi után bedobta malinovkát újra. És itt minden összejött. Spotbokorba eljutás. Ellenfél heavy tankok bambán a bázison kóricálnak miközben kapják a lövéseket. 7k spotnál elfogynak a bázisról. Remegő kézzel indulás egészen a bázisukig, ahol már mindenki bent lapít az erdőben. 2 kör az erdő szélén és végük is. 9k spot ÉÉÉÉS megvan.

Végre.
Köszönöm.

Küldik 3 hete 2 napja #257389

• cytromayl
  • cytromayl profilkép
  • Távol
  • Főtörzszászlós
  • Köszönetek: 4
Sziasztok!
Obj 260 Heavy 15. küldi. 14k sebzés pattintás stb.. hogyan és mivel előre is köszi!

Küldik 3 hete 2 napja #257393

• F3rmi
  • F3rmi profilkép
  • Távol
  • Moderátor
  • Köszönetek: 679
Én mindennel próbáltam de Maus-al lett meg.
Hogyan? - Azt érdemes észben tartani, hogy a 14k-nak három elemből kell összejönnie - felfogott sebzés, kiosztott sebzés, saját elvesztett HP. Az én stratégiám az volt, hogy hagytam magam lövetni (lehetőleg nem túl közelről mert akkor azért még a Maus-t is beverik). Közben néha visszalöttem hogy a saját sebzés is gyűljön, és amikor már láttam, hogy esélyes hogy meglesz kiforgattam a tornyot direkt úgy hogy be tudják lőni ergo veszítsem a HP-t. Így valahol 17k körül zártam abban a csatában asszem.
cytromayl beküldte:
Sziasztok!
Obj 260 Heavy 15. küldi. 14k sebzés pattintás stb.. hogyan és mivel előre is köszi!

3GM: T-34; KV-1; Type T-34; Chi-Nu; Pz. III/IV; Pz. IV H; VK 30.01 (H); T-34-85; T-150; E25; Leo; T26E5 Patriot; T26E4 SuperPershing; Löwe; Rhm. Skorpion G; M4A1 Revalorisé; WZ-111; AMX M4 mle. 49 Liberté; T34; IS-6; STA-2; FCM 50t; FV4202; Object 252U Defender;
Utolsó szerkesztés: 3 hete 2 napja Írta: F3rmi.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: cytromayl, Sics, Kulung69

Küldik 3 hete 1 napja #257432

• Gzsoly
  • Gzsoly profilkép
  • Távol
  • Zászlós
  • Köszönetek: 36
cytromayl beküldte:
Sziasztok!

Nekem a 8-as Amx M4 49-el lett meg.

Küldik 3 hete 1 napja #257442

• F3rmi
  • F3rmi profilkép
  • Távol
  • Moderátor
Az meg hogy??????? :yk:

Gzsoly beküldte:
cytromayl beküldte:
Sziasztok!

3GM: T-34; KV-1; Type T-34; Chi-Nu; Pz. III/IV; Pz. IV H; VK 30.01 (H); T-34-85; T-150; E25; Leo; T26E5 Patriot; T26E4 SuperPershing; Löwe; Rhm. Skorpion G; M4A1 Revalorisé; WZ-111; AMX M4 mle. 49 Liberté; T34; IS-6; STA-2; FCM 50t; FV4202; Object 252U Defender;
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani

Küldik 3 hete 1 napja #257454

• phurges00
  • phurges00 profilkép
  • Távol
  • Moderátor
  • Köszönetek: 1540
Valószínű késő éjjeli órákban történt az eset
Akkor lehet, hoyg még egy mezei OI-val is megcsinálható :troll:
Utolsó szerkesztés: 3 hete 1 napja Írta: phurges00.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani

Küldik 3 hete 1 napja #257473

• Gzsoly
  • Gzsoly profilkép
  • Távol
  • Zászlós
  • Köszönetek: 36
Kedd reggel volt replay-em sajnos nincs, de 2 screenshot-ot tudok mutatni.Sokat nem sebeztem szándékosan, mert amikor láttam, hogy semmit nem tudnak kezdeni velem szemből, csak kiálltam és vártam a lövéseket:)
F3rmi beküldte:
Az meg hogy??????? :yk:

Gzsoly beküldte:
cytromayl beküldte:
Sziasztok!

Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 3 hete 1 napja Írta: Gzsoly.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DonGattoHUN

Küldik 3 hete 1 napja #257475

• MegaJani
  • MegaJani profilkép
  • Távol
  • Őrnagy
  • Köszönetek: 239
phurges00 beküldte:

Ma pattintottam 5600-at O-Ni-val, tehát elég valószínű :blink:
~MJ
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Küldik 3 hete 1 napja #257481

• bfreshfishb
  • bfreshfishb profilkép
  • Távol
  • Százados
  • Köszönetek: 112
Azért csak nem sikerült olyan pöpecül ez a javított javítás javított javításának javítása...
Obj 260 TD2 missönt kipipáltam, -hittem én-
3 ammorack, bónusz sofőrgyilkosság, meg 5,2k dmg....

bodzy.wot-recor...ssion

*akiknek volt hasonló gondja, az utólag megkapta, mintha mi se történt volna? :thx2:
Happy brrrrrrt day

Küldik 3 hete 1 napja #257485

• F3rmi
  • F3rmi profilkép
  • Távol
  • Moderátor
5600-tól qrva mesze van ám a 14k :-D
MegaJani beküldte:
phurges00 beküldte:

Ma pattintottam 5600-at O-Ni-val, tehát elég valószínű :blink:

Küldik 3 hete 1 napja #257489

• matyiabagoly
  • matyiabagoly profilkép
  • Távol
  • Alezredes
  • Köszönetek: 354
bfreshfishb beküldte:
Azért csak nem sikerült olyan pöpecül ez a javított javítás javított javításának javítása...
Obj 260 TD2 missönt kipipáltam, -hittem én-
3 ammorack, bónusz sofőrgyilkosság, meg 5,2k dmg....

bodzy.wot-recor...ssion

*akiknek volt hasonló gondja, az utólag megkapta, mintha mi se történt volna? :thx2:
Csak 1x semmisítetted meg az ammorack-et. Nem elég eltalálni a belső modult, egészen ki kell azt lőni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bfreshfishb

Küldik 3 hete 23 órája #257505

• Karika
  • Karika profilkép
  • Távol
  • VIP
  • Köszönetek: 1030
Nem értem, bugos az Obj. 260 TD-2 küldetés? Azt írja, hogy 5000 sebzés + 3 megsemmisített modul vagy kilőtt legénységi tag. Már megcsináltam háromszor az elsődleges követelményeket, és még mindig nem sikerült. Nem értem mi van :( Valami ötlet, hogy mit néztem be?

wotreplays.eu/s...44784

wotreplays.eu/s...44987

wotreplays.eu/s...46944

Küldik 3 hete 23 órája #257509

• bandras32
  • bandras32 profilkép
  • Távol
  • Ezredes
  • Köszönetek: 861
Karika beküldte:
Nem értem, bugos az Obj. 260 TD-2 küldetés? Azt írja, hogy 5000 sebzés + 3 megsemmisített modul vagy kilőtt legénységi tag. Már megcsináltam háromszor az elsődleges követelményeket, és még mindig nem sikerült. Nem értem mi van :( Valami ötlet, hogy mit néztem be?

wotreplays.eu/s...44784

wotreplays.eu/s...44987

wotreplays.eu/s...46944

A linkekre kattintva " page not found " üzenetet kapok. :(

Küldik 3 hete 23 órája #257512

• Ergil
  • Ergil profilkép
  • Távol
  • Őrnagy
  • Köszönetek: 225
bandras32 beküldte:
Karika beküldte:

wotreplays.eu/s...44784

wotreplays.eu/s...44987

wotreplays.eu/s...46944

A linkekre kattintva " page not found " üzenetet kapok. :(

Belső modulok kellenek, lánctalp nem jó,
Wings of Turul [WOT]
Az oldal motorja a Kunena fórum

Fórum hozzászólások (WoT)

Hasznos oldalak

Fórum hozzászólások (más játékok)

WOTINFO CHAT/VOICE CSATORNA

Cikk hozzászólások