Jelenleg

16
látogatónk van

Arty használók topic-ja

6 éve 1 hónapja #266579 Írta: Galacsin
Megválaszolva: Galacsin

Készülőben az új szíriai arty ág.
www.facebook.co...28503/


Komoly, ahogy sütőporral nyomatják azokat az átalakított kompresszorokat... :troll:


El nem tudtam képzelni mit töltenek bele, mondom magamban mi lehet ez, porcukor vagy kokó? Ennyire robbanékony a sütőpor?


:awesome:

Mittomén'... (Ezek szerint a trollface nem volt elég iránymutatás a komment komolyságát illetően...) :lol:
De a kokó az kicsit drága mulatság lenne, nem gondolod?

Ha valódi megfejtésre vársz, át kéne tenni valami - mások számára - "kevésbé gusztustalan" topikba...szerintem hamar jönne értelmes válasz is...


Fehér por... műanyag zacsiba...első gondolat: kokó.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #267031 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32
Az, hogy egy 6-os M44-nek jobb (elméleti) DPM-je lehet, mint a 7-es M12-nek, 1 dolog...DE hogy az 5-ös Bishop-nak is jobb legyen AZONOS ágyúval, mint a 6-os FV304-nek, azért már egy kissé gáz, nem?....még WG-s berkeken belül is... :ohmy:

tanks.gg/tank/bishop
tanks.gg/tank/fv304

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #267045 Írta: Shrek
Megválaszolva: Shrek

Az, hogy egy 6-os M44-nek jobb (elméleti) DPM-je lehet, mint a 7-es M12-nek, 1 dolog...DE hogy az 5-ös Bishop-nak is jobb legyen AZONOS ágyúval, mint a 6-os FV304-nek, azért már egy kissé gáz, nem?....még WG-s berkeken belül is... :ohmy:

tanks.gg/tank/bishop
tanks.gg/tank/fv304


Ez a nagy arti átalakítás óta van így. Azelőtt egy x szintű arti simán használható volt az előző szintről örökölt stock ágyúval. Jobb gunstatok, gyorsabb töltés, olcsóbb lőszer - tipikus példa volt a Grille 5-ös szinten op-op-op ágyúja a 6-os Hummelen. Még 8-as heavykbe is mocskos nagyokat vágott és csak valami 18mp-ig töltött. Nem volt menekülés előle és a filléres lőszer mellett ontotta az ezüstöt. Na ennek a világnak lett vége azzal, hogy az örökölt stock ágyúk felsőbb szinten gyengébb statokkal és hosszabb töltéssel lettek paraméterezve. WG says, használd a nagy ágyút. Azért a hetesek között vannak gyöngyszemek, pl. jó a GW Panther nagy csővel vagy a S51 a kicsivel. Az angoloknál én konkrétan eladtam a FV304-et és visszavettem a Bishopot. 2mp-cel jobb a töltésidő és az az ágyú inkább ötösök és hatosok ellen való, afölött már csak karcol. Vannak könnyebben és nehezebben játszható artik. A francia vonal szerintem kifejezetten gyenge lett, a német viszont 7-től felfelé igazi fun. Meg kell találni, melyik illeszkedik az ember stílusához.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pap32, MegaJani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #267136 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32
Én vagy egy fél évig "szenvedtem" még a kis Bertikével mindkét fiókomon, mire az egyik akciós legénységképzésnél vissza nem vettem próbából a Bishopot...azóta már az egyiken el is adtam a csótányt, az összesített kb. 3-4k csata ellenére...S ami a leginkább kib@szta a biztosítékot, az a nem teljesen becélzott lövések közti elképesztő különbség...FV-vel ilyen 1-2/10 sebző lövés, Bishop-pal meg - érzésre - bőven 50% feletti arány...azért ez is VICC, hogy több tized az eltérés a szórási számok közt, ismét az 5-ös javára....WG megint hozta a formáját a "F*CK LOGIC" felkiáltással... :spaz:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: wrch

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #267178 Írta: luperator
Megválaszolva: luperator
Nemrég vettem vissza a kis fv-t, a bishopot lomhasága miatt inkább hanyagoltam. Rohantam a 304-re de az meg kiábrándító volt. Most, némi figyelemmel azért jól működik az, engem az zavar, hogy az m44-hez képest semmi splash sebzése nincs csak találatnál de az is akad kétszámjegyű.
De kell majd a Conqueror GC úgyhogy remélem a későbbiekben is jól megleszünk.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #267182 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

Nemrég vettem vissza a kis fv-t, a bishopot lomhasága miatt inkább hanyagoltam. Rohantam a 304-re de az meg kiábrándító volt. Most, némi figyelemmel azért jól működik az, engem az zavar, hogy az m44-hez képest semmi splash sebzése nincs csak találatnál de az is akad kétszámjegyű.
De kell majd a Conqueror GC úgyhogy remélem a későbbiekben is jól megleszünk.


Bár csak a nerf előttről van tapasztalatom a brit arty ág húzását illetően, már akkor is határeset volt, hogy megéri-e az a sok-sok nyögvenyelős meccs a 7-8-as clicker-rel (meg a 9-es stock csövével) a GC-ért...DE akkor legalább volt pár 1-hit, ami "kárpótolt", meg volt a 8-as ágyúján 250 körüli pennel rendelkező AP...
S kiindulva abból, hogy mennyi szaladgál a köztes tierekből manapság (elvétve 1-1), sokkal nem javulhatott a helyzet...jelen körülmények közt én biztosan nem mennék tier 5-6-nál tovább...ha már magas szintű arty kellene, akkor M53 azt' jónapot...úgyis az a legjobb a játékban... :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #267296 Írta: acelkocka
Megválaszolva: acelkocka

Nemrég vettem vissza a kis fv-t, a bishopot lomhasága miatt inkább hanyagoltam. Rohantam a 304-re de az meg kiábrándító volt. Most, némi figyelemmel azért jól működik az, engem az zavar, hogy az m44-hez képest semmi splash sebzése nincs csak találatnál de az is akad kétszámjegyű.
De kell majd a Conqueror GC úgyhogy remélem a későbbiekben is jól megleszünk.


Bár csak a nerf előttről van tapasztalatom a brit arty ág húzását illetően, már akkor is határeset volt, hogy megéri-e az a sok-sok nyögvenyelős meccs a 7-8-as clicker-rel (meg a 9-es stock csövével) a GC-ért...DE akkor legalább volt pár 1-hit, ami "kárpótolt", meg volt a 8-as ágyúján 250 körüli pennel rendelkező AP...
S kiindulva abból, hogy mennyi szaladgál a köztes tierekből manapság (elvétve 1-1), sokkal nem javulhatott a helyzet...jelen körülmények közt én biztosan nem mennék tier 5-6-nál tovább...ha már magas szintű arty kellene, akkor M53 azt' jónapot...úgyis az a legjobb a játékban... :)


A régi szép idők a 261-el...Ezeregyek fixen 500m-en belül magvassal, most meg a 25 másodpercenkénti splash :unsure:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #267308 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32
Azt azért lássuk be, hogy AP-val nem kicsit OP volt a 261...70-80%-a sebzett a lövéseknek, nem egyszer ammorack-kel párosulva...egy full HP-s E100-at 1-2 perc alatt bedarált, hiába nem tudták a csapattársak sebezni... :evil:

S vicces módon még manapság is össze lehet vele kattintgatni 2-3k sebzést, csak ahhoz kell a 10 perc feletti "üzemidő"...meg sok kábított dmg-t lehet vele összeszedni, ha pl. közelgő gangbang előtt kínálja meg az áldozatot az ember... :cheer:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #268278 Írta: Vadkakasok /ROTON/
Megválaszolva: Vadkakasok /ROTON/
Amikor azt lövi a csapat amit kell: 6334 stun
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #268292 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

Amikor azt lövi a csapat amit kell: 6334 stun


A kivétel, ami erősíti a szabályt, ugyebár... :unsure:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #268319 Írta: dies
Megválaszolva: dies
hello!

végre vannak 4-es tankjaim, szóval elkezdtem a kampányt vagy mit. a kérdésem,hogy melyik spg vagy hányas szintű tud kábítani? mert az én amx-em folyton szarrá lő mindenkit.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #268321 Írta: Ynnegaf
Megválaszolva: Ynnegaf

hello!

végre vannak 4-es tankjaim, szóval elkezdtem a kampányt vagy mit. a kérdésem,hogy melyik spg vagy hányas szintű tud kábítani? mert az én amx-em folyton szarrá lő mindenkit.


Kábításhoz minimum 150mm-es löveg kell, az alatt csak sebezni tud. A fhanszia artyk elég sokára érik el a kívánt szintet.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dies

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #268333 Írta: dies
Megválaszolva: dies
na bakker.. köszi .

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #268399 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

hello!

végre vannak 4-es tankjaim, szóval elkezdtem a kampányt vagy mit. a kérdésem,hogy melyik spg vagy hányas szintű tud kábítani? mert az én amx-em folyton szarrá lő mindenkit.


Kábításhoz minimum 150mm-es löveg kell, az alatt csak sebezni tud. A fhanszia artyk elég sokára érik el a kívánt szintet.


Tier 6-tól...viszont azoknak meg magasabb szinten sebzésük nem lesz, szóval max a küldetések egy részéhez jók csak... :unsure:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #268401 Írta: norbi215
Megválaszolva: norbi215
Nekem 3 tízes arty van a garázsban, de már egyikkel sem játszok... Nerf óta, számomra élvezhetetlen, talán azért mert kB 5-6 perc minden csata, nem tudom lesebezni azt az átlagot ami jónak számít, sőt inkább creditrombolo Sztem....

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.