Jelenleg

26
látogatónk van

Arty használók topic-ja

6 éve 1 hónapja #268876 Írta: geritango
Megválaszolva: geritango
Szia!

A Grille egy jo kis arta, wn8at lehet vele porgetni picit, mert gyorsan lo es pontosan, alacsony szinten pedig nem rossz az agyu hatekonysaga.

Ha a kuldetesekre keresel artat akkor viszont inkqbb az amerikqi nemezet tuzereit qjqnlanam. Egyreszt felhasznalobaratabbak joval, kezdo arta jatekosoknak szinten nqgyobb elvezeti faktort nyujthatnak, mint barmely mas nemzet tuzerei.

A nemet jarmuvek lassuak, az agyu befogoszoge pedig fruszttalova valhat egy szint utan.
Az amerikai tuzerek befogoszoge kielegito, pontossaguk, robbanasi sugaruk szinten kedvezo, tovabba a jatek legjobb tuzere is ezen a vonalon talalhato a 9es tierben.

Ha tier5nel tartasz meg csak, akkor tudsz viszonylag rovid idon belul nemzetet feltornqzni ugyana erre a szintre. En valtaneknl a helyedben es a nemetekkel kesobb foglalkoznek.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bernard

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #268880 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Küldihez a gw panther a hetesben kivàlò, nem feltétlenül kell vàltani, ha nem tier 10 a cél
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bernard

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #268881 Írta: FrissHúús
Megválaszolva: FrissHúús

Üdv

T5 Grille vagy pedig a német ág mikortól elég pl. a Stug IV küldetésekhez? Végre tud kábítani. Más arty ágat nem játszottam eddig.


Én a Tier7-es GW. Pantherral megcsináltam az első 3 küldetés sorozatot végig.

Azzal már simán megcsinálod mindet talán az Object 260 küldiket nem de kitudja :cheer:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bernard

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #268893 Írta: dies
Megválaszolva: dies
Asszem ezt az artis témát hanyagolom, 15cm az szerény számításom szerint 150mm . Ha épp betalál nem kábít,csak rombol(mondjuk ,azt rendesen) . Olvastam,hogy ha a másik 4 típus kitüntetéssel van meg,akkor hanyagolható az ötödik. Szóval majd eccő csak . :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #268929 Írta: raketa
Megválaszolva: raketa
Ha arty akkor nézzétek meg ma találtam,játékos neve : Frenzier

www.twitch.tv/f...os/all

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #269012 Írta: krysss81
Megválaszolva: krysss81
Sziasztok lenne egy kérdésem már rég játszottam arty-val és most megint elővettem de elfelejtettem, hogy hogy kell használni azt a célzás módot ami nem olyan mint ha müholdról nézném vagy kivették volna időközben ?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #269017 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi

Sziasztok lenne egy kérdésem már rég játszottam arty-val és most megint elővettem de elfelejtettem, hogy hogy kell használni azt a célzás módot ami nem olyan mint ha müholdról nézném vagy kivették volna időközben ?


Bal Shift.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: krysss81

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #269035 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

Sziasztok lenne egy kérdésem már rég játszottam arty-val és most megint elővettem de elfelejtettem, hogy hogy kell használni azt a célzás módot ami nem olyan mint ha müholdról nézném vagy kivették volna időközben ?


Bal Shift.


Inkább "G" shaking
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: krysss81

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #269036 Írta: krysss81
Megválaszolva: krysss81
Köszönöm szépen a G nyert :) :thx2: :thx3: :beer2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #269039 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Opciók/kontroll menüben be lehet ám állítani ezeket ... hogy melyik gombon mi legyen.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #269127 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hete #270010 Írta: lemur_catta
Megválaszolva: lemur_catta


Tudja valaki, hogy a bajtársak képességnek miért van nagyobb hatása, mint a fokozott szellőzésnek? Elvileg ugyanúgy 5 %-nak kellene lenni mindkettőnek, ehelyett a bajtársak képességnek ezek szerint 15 %-al nagyobb a hatása, mint a másiknak.
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hete #270013 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
Csak tipp: a venti a bia skill-t is megnyomja az 5%-kal, ezért az annyival hatékonyabb?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hete - 6 éve 3 hete #270071 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete


Tudja valaki, hogy a bajtársak képességnek miért van nagyobb hatása, mint a fokozott szellőzésnek? Elvileg ugyanúgy 5 %-nak kellene lenni mindkettőnek, ehelyett a bajtársak képességnek ezek szerint 15 %-al nagyobb a hatása, mint a másiknak.


A kliensbeli számítás "lépésenként" érvényesíti a hatásokat: a "natúr állapothoz" (nálad: 100%-os parancsnok -> 100/10=10 százalék parancsnoki bónusz mindenki másnak -> 110%-os legények) képest mutatja a Bajtársak hatását (-0,89 s). Azután ebből érvényesíti a töltésgyorsító hatását (-3,94 s). Ehhez viszonyítja a ventillátor hatását (-0,77s). Majd az így kapott értéket korrigálja legvégül a kóla-effekttel (-1,44s). Ha felugrasz tanks.gg-re, és ebben a sorrendben teszed rá a dolgokat, akkor közel ugyanez jön ki (egyetlen különbség: -3.93 a töltésgyorsítóra; kerekítés lehet az oka). A háttér az, hogy az újratöltési idő degressive stat , és a képlete miatt az effektív skill függvényében nem egyenes, hanem hiperbola (lásd lenti kép*); szóval az elsőként érvényesített skillnövelő cucc hatása "nagyobb", mint a következőé.

*Nem Excel 2010, hanem Excel 2013. Elnézést a hibáért.

Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hete - 6 éve 3 hete #270075 Írta: acelkocka
Megválaszolva: acelkocka
Figyelem: Spoiler!


A fokozott szellőzés hatásfokát rontja a csata elején 6 darab frissen nyitott Coca Cola üvegéből kiáramló CO2 gáz. :trollol:

( komolyra fordítva , a kóla nem hat a ventilátorra csak a skillekre, mint például a BIA, így az jobban teljesít)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.