Jelenleg 809 vendég és 11 tag online

Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz

TÉMA: Arty használók topic-ja

Arty használók topic-ja 1 hónapja 3 napja #278228

• bfreshfishb
  • bfreshfishb profilkép
  • Távol
  • Őrnagy
  • Köszönetek: 129
Robb_HUN beküldte:
pap32 beküldte:
Robb_HUN beküldte:
bandras32 beküldte:
Robb_HUN beküldte:
Egy kérdés, a t55a artys 15. küldetését amerikai ágon mivel érdemes csinálni?

Én 6-os flasziával csináltam, ami ugyan nem amcsi, de legalább flanszia. M44 szerintem még mindig nagyon mókás kis rohadék, én azzal próbálnám. ( egyébként mi az spg15-nél a feladat?)

Legtöbb tapasztalati pontot érd el, csapattársak okozzanak 2500 sebzést,
másodlagos sebezz 3K-t

A 2500-hoz kell a stun, vagy "csak amúgy" legyen 2500, azt' jónapot?

Köll sajnos. Ma is csináltam egy Gore medált, 3500dmg, a 8 as amcsival de 900 stun lett belőle az vajmi kevés.
Kell "A" csapat sajnos.
De az elsődleges a "legtöbb TP" ÉS a 2500 stun sebzés, arra figyeljetek :whistle:
A másodlagos a 3k dmg.
Amúgy a jelenlegi összes személyes küldire nekem az M53/55 vált be. Hibátlan.
Happy brrrrrrt day

Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Full_Adj_Meg

Arty használók topic-ja 1 hónapja 3 napja #278250

• Axekiller01
  • Axekiller01 profilkép
  • Távol
  • Alezredes
  • Köszönetek: 2871
solinari beküldte:
Axekiller01 beküldte:
Robb_HUN beküldte:
bandras32 beküldte:
Robb_HUN beküldte:

Én 6-os flasziával csináltam, ami ugyan nem amcsi, de legalább flanszia. M44 szerintem még mindig nagyon mókás kis rohadék, én azzal próbálnám. ( egyébként mi az spg15-nél a feladat?)

másodlagos sebezz 3K-t

Gleccser murovanka malinovka és a tier2-ből felhozott pálya kb ezeken van esélyed erre tegnap 3 ilyen csatám is volt az 53-55-el.

Vagy grand battle t10 arty. Az obj260 küldit ott csináltam meg flanszia artyval.

Az általam írt pályák azért lettek kiválasztva mert magas az esélye hogy egszerre 2-3 tank is kábítva lesz egy lövésre így magasabb az esélye,hogy valaki a csapatból megsebzi őket gleccser talán a legjobb ebből a szempontból az alsóbázisról lőve az ellent.
Nem haldoklom....így élek!
Securi divido aliquem :D

Arty használók topic-ja 1 hónapja 3 napja #278264

• pap32
  • pap32 profilkép
  • Távol
  • Alezredes
  • Köszönetek: 804
bfreshfishb beküldte:
Robb_HUN beküldte:
pap32 beküldte:
Robb_HUN beküldte:
bandras32 beküldte:
Robb_HUN beküldte:

másodlagos sebezz 3K-t

A 2500-hoz kell a stun, vagy "csak amúgy" legyen 2500, azt' jónapot?

Köll sajnos. Ma is csináltam egy Gore medált, 3500dmg, a 8 as amcsival de 900 stun lett belőle az vajmi kevés.
Kell "A" csapat sajnos.
De az elsődleges a "legtöbb TP" ÉS a 2500 stun sebzés, arra figyeljetek :whistle:
A másodlagos a 3k dmg.
Amúgy a jelenlegi összes személyes küldire nekem az M53/55 vált be. Hibátlan.

Hát igen, ezek alapján szerintem is M53...a sok stun meg alapból jól növeli az xp-t is...talán arra kell akkor figyelni, hogy magányos célpontot csak a legvégső esetben célozz, és csak akkor, ha a többiek is tudják majd sebezni utána...egyébként az összetömörülőkre kell várni+a vége felé, nagy gang-bang-ok előtt lekábítani a szerencsétlent...csakhogy ne érezze a fájdalmat... :evil:

Arty használók topic-ja 1 hónapja 2 napja #278279

• Axekiller01
  • Axekiller01 profilkép
  • Távol
  • Alezredes
  • Köszönetek: 2871
Valami ilyesmi megvalósítás:

wotreplays.eu/s...3_m55
Nem haldoklom....így élek!
Securi divido aliquem :D

Arty használók topic-ja 5 napja 7 órája #279921

• tamas49
  • tamas49 profilkép
  • Távol
  • Szakaszvezető
  • Köszönetek: 33
Bat.Chatillon. 155 55 (IX.tier) AIRFIELD ( (1. csata, alap modulok )

A M46 KR megmentése:
Az ellenség, középen három tankkal támadott egyszerre.Az elsőt hamar ki is lőttük de mögötte előretört egy kínai, prémium 112- es és egy angol Centurion 5/1 .
Már az első lövésem is sebzett rajtuk,de mire újra töltöttem, nagyon közel jöttek a dombok között lesben álló M46 KR- csapattárshoz.
Félő volt,hogy a saját tankot is lebontom,de a második lövésem a Centurionból leszedett 309 Hp-t a kínai 112-est pedig kipukkasztotta .A Centuriont a következő másodpercben egy saját Jpanter II .szétlőtte, ezzel sikerült megmenteni a bajtársat, aki sérült ugyan a 155 mm repeszeimtől de sikerült biztonságba vonulnia !

Utolsó szerkesztés: 5 napja 7 órája Írta: tamas49.

Arty használók topic-ja 5 napja 6 órája #279927

• Ferrari-fan
  • Ferrari-fan profilkép
  • Elérhető
  • Hadnagy
  • Köszönetek: 89
Szerintem köszöni szépen a pár modul és legénység minuszt
T5 3GM: Type T-34, Chi-Nu-Kai, Matilda IV, Ikv 103, ELC AMX
T6 3GM: Jg.pz. IV, Dicker Max, KV-85, KV-2, T-34-85, T-34-85M, Type 64, 59-16, AMX 12t, Cromwell, Churchill GC, Chi-To, Skoda T25, Strv m/42-57, ARL V39
T7 3GM: Su-152, AMX M4 45, AMX 13 75, T-34/100, Wz-131
T8 3GM: Skorp G, IS-3, 50 100, T32, T-44, M4 Rev, Bc 12T,FCM, Cent I T9 3GM: AMX 1390, T 55A
T10 3GM: Obj 268, E5, IS-7

Arty használók topic-ja 5 napja 2 órája #279934

• pap32
  • pap32 profilkép
  • Távol
  • Alezredes
Manapság az effélét már baromira rizikós bevállalni, pláne, hogy nekem is "sikerült" már pár 10 HP-s csapattársat kinyírni úgy, hogy eléggé messze volt az - amúgy telibe lőtt - célponttól... :unsure:

ERGO sokkal inkább "kifizetődő" megvárni, míg elpusztul a csapattárs, s csak utána lőni, mert azt sokkal jobban viseli a nép, mint egy esetleges teamkill-t...bármennyire is "jó szándékból" születik... :lol:

(Tömegjelenetkor pusztán a csapattárs esetleges kábítása miatt is erősen meggondolandó a kattintás, mert ott is nagyon gyakran a "köcsög arta" lesz a bűnbak a végén... :S )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger

Arty használók topic-ja 5 napja 2 órája #279937

• tiger
  • tiger profilkép
  • Távol
  • Alezredes
  • Köszönetek: 2629
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Ezzel a hozzászólással pontosan jellemezted az én artys játékomat,hozzáálásomat az ilyen helyzetekben.És az én meglátásom szerint,így jobban hozzá is járul egy artysta a csapat segítéséhez,minthogy belőjön a tömegbe,ahol a saját csapattársadat is sebzed,mert a vége tényleg az,hogy ő simán lehozta volna kettő az egyben,de előtte meg bőszen nyomogatta a segítség gombot. :) Úgyhogy én ilyenkor tényleg azt szoktam csinálni,hogy odafókuszálok és megvárom ( még ha nehezemre is esik),hogy a csapattársam elhulljon és utánna odadurrantok. :beer2:
Valamennyi dolog, amit igazán szeretek erkölcstelen, illegális vagy hizlal.
Játékosnév:tigi74
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pap32, Sztyepan65

Arty használók topic-ja 5 napja 1 órája #279938

• pap32
  • pap32 profilkép
  • Távol
  • Alezredes
Hát igen, a probléma neheze a "lelki tartásban" rejlik, azaz meg bírjuk-e állni a kattintást, mikor egyre csak sorakoznak a zsíros célpontok egy kupacban... :evil:

Az viszont kb. természetes, hogy a "megfelelő rezisztencia" kialakulásához kell jó pár ezer csata, mert ezeket elsőre garantáltan nem lehet megállni...no meg persze néhány 'qrvaanyázás' is jár mellé tanulópénznek... :lol: :lol: :lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger, tamas49

Arty használók topic-ja 5 napja 1 órája #279939

• turoskeksz
  • turoskeksz profilkép
  • Távol
  • Törzszászlós
  • Köszönetek: 17
tiger beküldte:

Ezzel a hozzászólással pontosan jellemezted az én artys játékomat,hozzáálásomat az ilyen helyzetekben.És az én meglátásom szerint,így jobban hozzá is járul egy artysta a csapat segítéséhez,minthogy belőjön a tömegbe,ahol a saját csapattársadat is sebzed,mert a vége tényleg az,hogy ő simán lehozta volna kettő az egyben,de előtte meg bőszen nyomogatta a segítség gombot. :) Úgyhogy én ilyenkor tényleg azt szoktam csinálni,hogy odafókuszálok és megvárom ( még ha nehezemre is esik),hogy a csapattársam elhulljon és utánna odadurrantok. :beer2:

Viszont akkor cseszheted ha pl becélzol ellen tankot,lösz,a baromállat csapattársad meg berohan a lövésbe.Ilyenkor is kékülsz,föleg 2-3x egymás után.Mert úgye te vagy az idiota mikor az amx12 bele akar rohani 24hp-val a tiger 2-be vagy más tankba,és ö megy bele a lövésbe.
AMD Ryzen 7 2700X Octa-Core 3.7GHz AM4 +ASUS ROG CROSSHAIR VI EXTREME +EVGA SuperNOVA 1000 T2 1000W Titanium +ASUS GeForce GTX 1080 Ti ROG Poseidon Platinum 11GB GDDR5X 352bit +2xCrucial Ballistix Sport LT 16GB DDR4 2666MHz +Samsung 860 EVO 1TB SATA3

Arty használók topic-ja 5 napja 11 perce #279941

• pap32
  • pap32 profilkép
  • Távol
  • Alezredes
turoskeksz beküldte:
tiger beküldte:

Viszont akkor cseszheted ha pl becélzol ellen tankot,lösz,a baromállat csapattársad meg berohan a lövésbe.Ilyenkor is kékülsz,föleg 2-3x egymás után.Mert úgye te vagy az idiota mikor az amx12 bele akar rohani 24hp-val a tiger 2-be vagy más tankba,és ö megy bele a lövésbe.

Ilyen is van, de rövid időn belül nem szokott 2-3x csak úgy előfordulni...ilyen gyakoriságnál már feltételezhető a 'klikker' kapzsisága is azért... :whistle:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sztyepan65

Arty használók topic-ja 4 napja 20 órája #279951

• tamas49
  • tamas49 profilkép
  • Távol
  • Szakaszvezető
  • Köszönetek: 33
Köszi a segítséget ! A lövést eleve a Centurion motorterére küldtem remélve,hogy a robbanás és a kábítás kinyírja vagy lelassítja őket. A csapattárs összesen kb.50-80 Hp.-t sérülhetett és utána nem reklamált a saját sebzés miatt..
Ha nem lövök oda 1-2 mp.-en belül kinyúlt volna mivel nagyon kevés élete volt már.
Nem a kapzsiság motivált, hanem,hogy kiiktassam őket és ha lehet, megmentsem a sajátot.
Ha az arty nem segít, rögtön jön a szidalmazás, ha odapörköl, de pár repesz sajátot is sebez akkor is jön az anyázás.Nehéz ilyenkor dönteni, mi a jobb a csapatnak. Legközelebb jobban figyelek !
Utolsó szerkesztés: 4 napja 20 órája Írta: tamas49.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics, Sztyepan65

Arty használók topic-ja 4 napja 3 órája #279999

• pap32
  • pap32 profilkép
  • Távol
  • Alezredes
tamas49 beküldte:
Ha az arty nem segít, rögtön jön a szidalmazás, ha odapörköl, de pár repesz sajátot is sebez akkor is jön az anyázás.Nehéz ilyenkor dönteni, mi a jobb a csapatnak.

Ugyan-ugyan...kikapcsolod a chat-et vagy egyből tiltod az ipsét... :evil:

Amúgy meg megszokhattad már, hogy sokak számára az is baj, hogy egyáltalán arty-zol, sőt egyeseknek eleve bűn, hogy megszülettél... :lol: :lol: :lol: (Arty) life is hard... :troll:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, tamas49

Arty használók topic-ja 4 napja 3 órája #280002

• tiger
  • tiger profilkép
  • Távol
  • Alezredes
  • Köszönetek: 2629
pap32 beküldte:
Hát igen, a probléma neheze a "lelki tartásban" rejlik, azaz meg bírjuk-e állni a kattintást, mikor egyre csak sorakoznak a zsíros célpontok egy kupacban... :evil:

Az viszont kb. természetes, hogy a "megfelelő rezisztencia" kialakulásához kell jó pár ezer csata, mert ezeket elsőre garantáltan nem lehet megállni...no meg persze néhány 'qrvaanyázás' is jár mellé tanulópénznek... :lol: :lol: :lol:
Mondjuk azt érdemes hozzátennem,hogy amikor artyzom,akkor vagy iszom is (bír dö beszt :beer: :cheer: ) vagy szendvicset kajálok közben,esetleg a szarabbik gépen játszok,ami inkább diavetítőként működik wot üzemmódban.Ez szerintem válasz "turoskeksz" fórum társunk válaszára is,mert pont nem érdekel pár doboz szendvics,esetleg néhány karéj sör elfogyasztása után,hogy ki rohan be pár másodperc múlva a lövésembe,amikor mindig jelzem,hogy hova fókuszálok/lövök,ha már be tették ezt a funkciót.Tőlem utána duruzsolhat chaten,van még pár hely a tiltólistámon. :beer2:
Valamennyi dolog, amit igazán szeretek erkölcstelen, illegális vagy hizlal.
Játékosnév:tigi74
Utolsó szerkesztés: 4 napja 3 órája Írta: tiger.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pap32

Arty használók topic-ja 4 napja 2 órája #280003

• turoskeksz
  • turoskeksz profilkép
  • Távol
  • Törzszászlós
  • Köszönetek: 17
tiger beküldte:
pap32 beküldte:

Mondjuk azt érdemes hozzátennem,hogy amikor artyzom,akkor vagy iszom is (bír dö beszt :beer: :cheer: ) vagy szendvicset kajálok közben,esetleg a szarabbik gépen játszok,ami inkább diavetítőként működik wot üzemmódban.Ez szerintem válasz "turoskeksz" fórum társunk válaszára is,mert pont nem érdekel pár doboz szendvics,esetleg néhány karéj sör elfogyasztása után,hogy ki rohan be pár másodperc múlva a lövésembe,amikor mindig jelzem,hogy hova fókuszálok/lövök,ha már be tették ezt a funkciót.Tőlem utána duruzsolhat chaten,van még pár hely a tiltólistámon. :beer2:

Én se filozok azon hogy döglöt a baromja ha már belement a lövésbe.Csak szar bekékülni más hülyesége miatt.
AMD Ryzen 7 2700X Octa-Core 3.7GHz AM4 +ASUS ROG CROSSHAIR VI EXTREME +EVGA SuperNOVA 1000 T2 1000W Titanium +ASUS GeForce GTX 1080 Ti ROG Poseidon Platinum 11GB GDDR5X 352bit +2xCrucial Ballistix Sport LT 16GB DDR4 2666MHz +Samsung 860 EVO 1TB SATA3
Az oldal motorja a Kunena fórum

Fórum hozzászólások (WoT)

Hasznos oldalak

WOTINFO CHAT/VOICE CSATORNA

Cikk hozzászólások

WOTINFO FACEBOOK CSOPORT