Jelenleg

119
látogatónk van

Arty használók topic-ja

5 éve 8 hónapja #280189 Írta: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
Megválaszolva: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
Végre egy jó csata..bár kilövésem nem volt, végiglőttem az ellenséget.



Szép munka volt hölgyeim ! Bon travail était mes dames !


Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #280207 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

Végre egy jó csata..bár kilövésem nem volt, végiglőttem az ellenséget.



Szép munka volt hölgyeim ! Bon travail était mes dames !



Hát ezen is látszik, hogy mennyire telibesz@rták a francia klikker ágat a nerffel...2k sebzést már érdemes mutogatni....egy 10-es arty-val :ohmy: ...holott régebben ez meccs felénél megvolt 5-6 lövésből... :rofl: :unsure: :pinch:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #280229 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
pap, ez a 9-es arty, én úgy látom :D

Egyébként igen. 44 vagy mennyi az átütése. Régen ezt a hótgyenge penes hatos fv304 hozta
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pap32

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #280233 Írta: turoskeksz
Megválaszolva: turoskeksz

Végre egy jó csata..bár kilövésem nem volt, végiglőttem az ellenséget.



Szép munka volt hölgyeim ! Bon travail était mes dames !



Hát ezen is látszik, hogy mennyire telibesz@rták a francia klikker ágat a nerffel...2k sebzést már érdemes mutogatni....egy 10-es arty-val :ohmy: ...holott régebben ez meccs felénél megvolt 5-6 lövésből... :rofl: :unsure: :pinch:


Német 8as artyval már probáltad?Ott már a 8,9,10es arty,németnél,elég jó.Igaz nem fürge,meg nem nagyon álcázható :troll: de ha betalál akkor csipeget rendesen.Francia 8asig mentem,de akkora a szorása mint állat,meg a lötávja is kisebb mint a németnek.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #280244 Írta: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
Megválaszolva: 366f12646b7e69f0bcd4d8c55717ed2c
Sajnos a német tüzérséggel csak a VII.Tier/G.W. Panther-ig jutottam.
Azt látom,hogy a francia tüzérek VIII.-től felfele nagyon satnyák.
Lehet visszatérek a német ágra de sajnálom a francia csajokat mert akkor azokat elveszítem vagy átképzem őket .A 2 K sebzés az alap löveggel és alap lőszerrel jött össze.Nem tudom a másik löveg többet tud-e..,de félek az se lesz jobb. :wb: HUN_Sector írta,hogy a francia X.Tier. arty se sokkal jobb mint ez. :wb: :wb:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #280249 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

pap, ez a 9-es arty, én úgy látom :D

Egyébként igen. 44 vagy mennyi az átütése. Régen ezt a hótgyenge penes hatos fv304 hozta


Mea culpa... :oops:

A Bertikének meg 57 pen-je volt....még a régi, szép időkben :unsure: ...igaz, OP is volt, de ez a mostani formája mégis csak inkább VICC kategória, mintsem komolyan vehető... :pinch:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #280250 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

Végre egy jó csata..bár kilövésem nem volt, végiglőttem az ellenséget.



Szép munka volt hölgyeim ! Bon travail était mes dames !



Hát ezen is látszik, hogy mennyire telibesz@rták a francia klikker ágat a nerffel...2k sebzést már érdemes mutogatni....egy 10-es arty-val :ohmy: ...holott régebben ez meccs felénél megvolt 5-6 lövésből... :rofl: :unsure: :pinch:


Német 8as artyval már probáltad?Ott már a 8,9,10es arty,németnél,elég jó.Igaz nem fürge,meg nem nagyon álcázható :troll: de ha betalál akkor csipeget rendesen.Francia 8asig mentem,de akkora a szorása mint állat,meg a lötávja is kisebb mint a németnek.


M43 szerintem kb. ugyanazt tudja több mobilitással+M53 jön utána, szóval duplán megéri fejlesztgetni... :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #280382 Írta: bfreshfishb
Megválaszolva: bfreshfishb

Végre egy jó csata..bár kilövésem nem volt, végiglőttem az ellenséget.



Szép munka volt hölgyeim ! Bon travail était mes dames !



Hát ezen is látszik, hogy mennyire telibesz@rták a francia klikker ágat a nerffel...2k sebzést már érdemes mutogatni....egy 10-es arty-val :ohmy: ...holott régebben ez meccs felénél megvolt 5-6 lövésből... :rofl: :unsure: :pinch:


Német 8as artyval már probáltad?Ott már a 8,9,10es arty,németnél,elég jó.Igaz nem fürge,meg nem nagyon álcázható :troll: de ha betalál akkor csipeget rendesen.Francia 8asig mentem,de akkora a szorása mint állat,meg a lötávja is kisebb mint a németnek.


M43 szerintem kb. ugyanazt tudja több mobilitással+M53 jön utána, szóval duplán megéri fejlesztgetni... :)

És egy lépéssel SE tovább a 9es amcsi után. Még a mai napon adok a T92-nek esélyt a javításra, de ha minden marad, aogy az uccsó 2-3 hónapban, 3,2 millió kreditet fogok belőle csinálni. :wb:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #280479 Írta: DraX_HUNM
Megválaszolva: DraX_HUNM

1 erdekes mecs:https://www.youtube.com/watch?v=7-rH32T3Go0

Az ilyenek szégyenítik le a magyarokat ( mivel az a játékos aki megölte csapattársát magyar volt :unsure: )
és ráadásul az kapott kék jelzést aki megölte a (magyar) teamkiller arty-t
Na de persze "lefos"-sal csinálta . taps taps

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #280636 Írta: SavateElite
Megválaszolva: SavateElite
Sziasztok!

Mikor elkezdtem játszani az arty még kicsit más volt mint most, de akkor is dilemma volt melyik ág legyen. Német mellett döntöttem és nem bántam meg. 10es német formáját imádom:-) Lehet az orosz ágat még kihúzom KV2 miatt ugye tier 7-től kezdhetném. :dancing:

Artizni jó, ha valaki nem önző nagyon sokat tud segíteni a csapatnak. Azt gondolom hogy az utóbbi 2 évben bekerült teljesen eszement tankok ellen egyedül az arty már csak a balansz. Néha csak ezzel lehet sebezni őket. A csapatonként 3 szerintem is sok, de ez már a wg felelőssége.

Szép napokat, jó játékot! shaking
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja #281015 Írta: nemo510
Megválaszolva: nemo510
Azt hiszem csak a szakasz miatt sikerült ászolni.De ilyen csatát csak 2 évente ad.

wotreplays.eu/s...155_55
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pap32

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja #281032 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

Azt hiszem csak a szakasz miatt sikerült ászolni.De ilyen csatát csak 2 évente ad.

wotreplays.eu/s...155_55


Majdnem 6k avval a f*stalicskával??? :ohmy: :ohmy: :ohmy:
Jól láttam a statisztikában, hogy több átütésed is volt...48 pennel?? :huh: :yk:

WOW...érdemes lenne elküldeni ennek a csávónak: www.youtube.com...7an8_w

10-esekkel szoktak 6-7k-es köröket feltenni...a 9-es franciával szerintem nem is volt egyáltalán a nerf óta...itt a lehetőség! :cheer:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja #281037 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
bc 155 58-al én is már csak átlag 2000-es kört futok. Nagyon jó esetben 4000 sebzés. Máskor 10 találattal 700 dmg

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja - 5 éve 7 hónapja #281051 Írta: nemo510
Megválaszolva: nemo510

Majdnem 6k avval a f*stalicskával??? :ohmy: :ohmy: :ohmy:
Jól láttam a statisztikában, hogy több átütésed is volt...48 pennel?? :huh: :yk:

45 pen.A kicsi ágyút használom.Nem érdemes szerintem a nagyot feltenni,a kicsinél nagyobb a DPM.
Az a 3mm nem oszt nem szoroz ennél az RNG-nél ami most van.
Amin magam is csodálkoztam az a magas roll amiket dobált.
2:25-nél Standard b 877dmg ami a 750 alfára ritka mint a fehér holló.2:48-nál Obj263 829dmg,amihez szerintem nagyon be kell pottyannia az utastérbe.7:30-tól a szakasztársamtól kapom az ajándéksebzést,mert folyamatos spot alatgt tartja az strv-t(1300dmg).És ott is van egy nagy roll 8:03-nál 742dmg.A többi 300+-.
Figyelem: Spoiler!

De általánosságban 1000+ dmg-nél már örülök.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pap32

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja #281099 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32
@nemo

Jacktor-éknál nem akarsz esetleg bepróbálkozni evvel a videóval? Vagy nem hiányzik még pár 10 oldal "gay clicker" meg "skycancer" és társaik? Pedig már úgy olvasnék némi filozófiát is...már régen volt itt... :unsure: :troll:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.