Jelenleg

17
látogatónk van

Heavy tankokat használók

8 éve 4 napja #183423 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx

Szeretném megkérdezni hogy mi a véleményetek a kv-3 hevay tankrol?


Valószínűsítem hogy semmivel sem jobb mint az IS.....Nekem még nemvolt meg kéne vennem de az IS-ből kiindulva meg a látottak alapján nem valami hűha csoda masina

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 napja #183430 Írta: Mir4g3
Megválaszolva: Mir4g3

Szeretném megkérdezni hogy mi a véleményetek a kv-3 hevay tankrol?


Régi szép időkben még T6 gép volt, na akkor kiváló járgányvolt mivel akkor még csak pénzért vett goldból lehetett prémium ammot venni. De rájöttek hogy túl erős T6-be így felkerült T7-be, itt már azért sem a páncélja sem az átütése nem tartozik a jók közé. Ráadásul a játék is felgyorsult, ez a lassabb tankoknak nem válik előnyére.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 napja #183453 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector

Az OI ról annyit, hogy sztem buta aki repeszt használ 6-os tierben...az OI-t is be lehet lőni sima lőszerrel.

Akkor bár mindig "buta" lennék :)
Még 8-asban is az OI troll lövegével megyek.

Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 napja #183456 Írta: Angelus1991ster
Megválaszolva: Angelus1991ster

Az OI ról annyit, hogy sztem buta aki repeszt használ 6-os tierben...az OI-t is be lehet lőni sima lőszerrel.

Akkor bár mindig "buta" lennék :)
Még 8-asban is az OI troll lövegével megyek.


Sok bőgő szennyes és hitvány wot-fattyú miatt nerfelik majd valószínűleg. Ahogy ezt megszokhattuk. :unsure:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 napja #183473 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

Szeretném megkérdezni hogy mi a véleményetek a kv-3 hevay tankrol?


Valószínűsítem hogy semmivel sem jobb mint az IS.....Nekem még nemvolt meg kéne vennem de az IS-ből kiindulva meg a látottak alapján nem valami hűha csoda masina


Vélemény 1 mondatban? Free xp... :pinch:
Jól gondolja meg, aki kv4-re netán st-1-re pályázik, hogy akar-e vele szívni...egy IS, csiga verzióban...+ papíron jó páncél, ami talán, ha artyk ellen jobb is, mint az IS-en...de normál tankoknak kb. auto-aim...egy kv-1 formájú valami, megnövelt ALAP páncélvastagsággal...semmi értelmes döntés...ami azt jelenti, hogy 130mm effektív torony frontpáncél a löveg körül...mindez tier 7-ben...PROBLEM? :lol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 4 napja #183487 Írta: leonhart79
Megválaszolva: leonhart79

Szeretném megkérdezni hogy mi a véleményetek a kv-3 hevay tankrol?


Lassú saját szintjén jól páncélozott de magasabb tierben már szinte minden minden oldalról átlövi. Ráadásul KV-4 később IS-4 lesz belőle amelyeknél az IS-ág kéviselői (IS-3, IS-7 szerinetm jobbak, sőt szintjükön a legjobb hevy tankok.) A jelenlegi WOT nem a lassú tankoknak kedvez.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 napja #183489 Írta: Medden_EU
Megválaszolva: Medden_EU

Szeretném megkérdezni hogy mi a véleményetek a kv-3 hevay tankrol?


Lassú saját szintjén jól páncélozott de magasabb tierben már szinte minden minden oldalról átlövi. Ráadásul KV-4 később IS-4 lesz belőle amelyeknél az IS-ág kéviselői (IS-3, IS-7 szerinetm jobbak, sőt szintjükön a legjobb hevy tankok.) A jelenlegi WOT nem a lassú tankoknak kedvez.


Na na! ST-I-től, már igen csak erős az ág, az még T10-ben is jól használható tank, 258-as átütéssel és átlőhetetlen toronnyal.

És a melyik a jobb az IS-4 vs IS-7 örök vita, ami azt jelenti mindkettő jó, csak kinek ez fekszik, kinek az. Az IS-4 kicsit lassabb, cserébe pontosabb, gyorsabban szűkülő, gyorsabban lövő ágyúja van jobb DPM-el. Sztem randomban az IS-4 jobb.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 napja #183490 Írta: leonhart79
Megválaszolva: leonhart79

Szeretném megkérdezni hogy mi a véleményetek a kv-3 hevay tankrol?


Lassú saját szintjén jól páncélozott de magasabb tierben már szinte minden minden oldalról átlövi. Ráadásul KV-4 később IS-4 lesz belőle amelyeknél az IS-ág kéviselői (IS-3, IS-7 szerinetm jobbak, sőt szintjükön a legjobb hevy tankok.) A jelenlegi WOT nem a lassú tankoknak kedvez.


Na na! ST-I-től, már igen csak erős az ág, az még T10-ben is jól használható tank, 258-as átütéssel és átlőhetetlen toronnyal.

És a melyik a jobb az IS-4 vs IS-7 örök vita, ami azt jelenti mindkettő jó, csak kinek ez fekszik, kinek az. Az IS-4 kicsit lassabb, cserébe pontosabb, gyorsabban szűkülő, gyorsabban lövő ágyúja van jobb DPM-el. Sztem randomban az IS-4 jobb.


Izlés dolga én személy szerint irtózom a lassú tankoktól. A halálom amikor T-34 el kell farmolni (mikor még igazi tomato voltam akkor vettem és sajnálom a pénzt normálisabb prémtankra. Az IS, IS-3, T-10, IS-7 tankokkal dinamikusan lehet játszani.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 napja - 8 éve 3 napja #183493 Írta: UltorVulpes
Megválaszolva: UltorVulpes

Vélemény 1 mondatban? Free xp...


Azért annyira nem rossz a KV-3, hogy az egész tank repüljön free xp-ből.
Nekem két bajom volt vele: az egyik, hogy nagyon kell bele a jobb motor, de az első fejlesztés ugyan annyi lóerős, mint a stock csak több a modul HP-ja. A másik pedig, hogy kell rá a nagy löveg, ha sebezni is akarsz.

Viszont az IS már stock-ként is móka, ez tény...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 napja #183502 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector


Szerintem határozottan jó az ST-I sebessége. Pont a z előrerohanós és a lassú vánszorgós tankok közötti arany középúton fekszik. Megfontolt játékosoknak így az ST egy kezesbárány, kiváló túlélési rátával.

S ha már KV-3. Anno a bétában úgy emlékszem, hogy még imigyen épült fel a fa: KV-85 - IS - KV-3 - IS-3
Akkoriban a kv egy bitang op tank volt. Utoljára talán 2 éve játszottam vele, akkor is még egy tisztességes járműként szerepelt. Tény, hogy nem túl gyors, lassan szűkül és nem túl nagy a DPM-je, de sidescrape király és nagyon lekerekített a páncélja. Oké, a 160+ penes tankok megtalálják az átlövésének a módját és egyre több nagy pen kerül be a játékba, de korántsem rossz tank.
Egy közepesen élvezhető monstrum. Nem kell ki-free xp-zni, bőven végig lehet játszani az ág ezen tankját hajtépés nélkül. A szabad xp-t nem árt az ST-I-re tartogatni (lánctalp és ágyú)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 napja - 8 éve 3 napja #183504 Írta: Medden_EU
Megválaszolva: Medden_EU

Izlés dolga én személy szerint irtózom a lassú tankoktól. A halálom amikor T-34 el kell farmolni (mikor még igazi tomato voltam akkor vettem és sajnálom a pénzt normálisabb prémtankra. Az IS, IS-3, T-10, IS-7 tankokkal dinamikusan lehet játszani.


Ez nem vitás, azért viszik az IS-7et CW-re az IS-4et meg nem. De randomban, mivel a sebesség nem prioritás a többi heavyvel haladva igen hatékony és messzire is jó az ágyúja. De egyébként az E100-nál 25%-al gyorsabb. Szóval ezt amolyan sok oldalú tanknak szánták orosz barátaink. Jó páncél, jó ágyú, de csak közepesen lassú.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 napja #183515 Írta: leonhart79
Megválaszolva: leonhart79

Izlés dolga én személy szerint irtózom a lassú tankoktól. A halálom amikor T-34 el kell farmolni (mikor még igazi tomato voltam akkor vettem és sajnálom a pénzt normálisabb prémtankra. Az IS, IS-3, T-10, IS-7 tankokkal dinamikusan lehet játszani.


Ez nem vitás, azért viszik az IS-7et CW-re az IS-4et meg nem. De randomban, mivel a sebesség nem prioritás a többi heavyvel haladva igen hatékony és messzire is jó az ágyúja. De egyébként az E100-nál 25%-al gyorsabb. Szóval ezt amolyan sok oldalú tanknak szánták orosz barátaink. Jó páncél, jó ágyú, de csak közepesen lassú.


Egyébként az igazság az hogy az ágyút visszasírom a T-10 ről ha IS-7 el játszok ez tény. Az ugye az IS-4 ágyúja.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 napja #183872 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

Vélemény 1 mondatban? Free xp...


Azért annyira nem rossz a KV-3, hogy az egész tank repüljön free xp-ből.
Nekem két bajom volt vele: az egyik, hogy nagyon kell bele a jobb motor, de az első fejlesztés ugyan annyi lóerős, mint a stock csak több a modul HP-ja. A másik pedig, hogy kell rá a nagy löveg, ha sebezni is akarsz.

Viszont az IS már stock-ként is móka, ez tény...


Én sem fogom (már) átugrani free xp-ből, mert köll a sok-sok tartalék az e50-hez... :S
Hát...aki csak a több modul HP miatt beáldoz tizen x ezer xp-t....én nem vagyok az a kategória :lol: (eredetileg nem is értettem, hogy mi a ****nak van két tök egyforma modul egy tankon... :pinch: )
A löveggel kapcsolatban....van olyan elvetemült, aki a kisebb gun-nal játszik?? :huh:
Mert én kb. tier 7-től felfelé light-okat kivéve mindenhol a top löveget fejlesztem elsőnek (amennyiben lehetséges akár free xp-ből is)... :)

Ami a legnagyobb bajom vele, az az, hogy nem nagyon kell becélozni, hogy beüssék...még a saját szintjén lévőknek sem... :/ Az ehhez hasonló 'puha toronyfrontos' nehéz tankokat meg ki nem állhatom...pl. Churchillek...ha fizetnének sem játszanék azokkal... :silly:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 napja #183918 Írta: UltorVulpes
Megválaszolva: UltorVulpes

A löveggel kapcsolatban....van olyan elvetemült, aki a kisebb gun-nal játszik?? :huh:
Mert én kb. tier 7-től felfelé light-okat kivéve mindenhol a top löveget fejlesztem elsőnek (amennyiben lehetséges akár free xp-ből is)... :)

Ami a legnagyobb bajom vele, az az, hogy nem nagyon kell becélozni, hogy beüssék...még a saját szintjén lévőknek sem... :/ Az ehhez hasonló 'puha toronyfrontos' nehéz tankokat meg ki nem állhatom...pl. Churchillek...ha fizetnének sem játszanék azokkal... :silly:


A KV-3-hoz szerintem a 6-ból 2 löveg használható(a 100mm-es és a 122mm-esből a D-25T). Én amint lehetett váltottam a 122-esre.

A tornya meg a puhák között a legkeményebb. :trollol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 napja #183922 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

A löveggel kapcsolatban....van olyan elvetemült, aki a kisebb gun-nal játszik?? :huh:
Mert én kb. tier 7-től felfelé light-okat kivéve mindenhol a top löveget fejlesztem elsőnek (amennyiben lehetséges akár free xp-ből is)... :)

Ami a legnagyobb bajom vele, az az, hogy nem nagyon kell becélozni, hogy beüssék...még a saját szintjén lévőknek sem... :/ Az ehhez hasonló 'puha toronyfrontos' nehéz tankokat meg ki nem állhatom...pl. Churchillek...ha fizetnének sem játszanék azokkal... :silly:


A KV-3-hoz szerintem a 6-ból 2 löveg használható(a 100mm-es és a 122mm-esből a D-25T). Én amint lehetett váltottam a 122-esre.

A tornya meg a puhák között a legkeményebb. :trollol:


:lol:
Marketinges szakemberek kb. így adnák el... :silly:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.