Jelenleg

17
látogatónk van

Heavy tankokat használók

7 éve 11 hónapja #186565 Írta: Morphelo
Megválaszolva: Morphelo

Én régebben még az M4-45-el kapcsolatban éreztem így.


Igen az is valami hasonló tészta. Viszont szerintem az annyival jobb, hogy nagyon szuperül lehet vele hulldownozni és igen kellemes az átütés ha egyszer beszűkül :lol: .
1 skilles legények ellenére nagyon szerettem azt a tankot. Sokkal jobban, mint az ARL-t.

Annál idegesítőbb dolgot nem tudok elképzelni, mikor már az egy tierrel magasabb heavyket is csak kapargatom.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hun_Mercenary, CrossMetal1, DarkRaven73

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja #186569 Írta: Hun_Mercenary
Megválaszolva: Hun_Mercenary

Én régebben még az M4-45-el kapcsolatban éreztem így.


Igen az is valami hasonló tészta. Viszont szerintem az annyival jobb, hogy nagyon szuperül lehet vele hulldownozni és igen kellemes az átütés ha egyszer beszűkül :lol: .
1 skilles legények ellenére nagyon szerettem azt a tankot. Sokkal jobban, mint az ARL-t.

Annál idegesítőbb dolgot nem tudok elképzelni, mikor már az egy tierrel magasabb heavyket is csak kapargatom.

Azért érdekes dolog tud lenni az a 212mm-es átütés. Amíg nem játszottam a tankkal, addig azt hittem, hogy tök jó. Csak a gondok ott kezdődnek, hogy sokáig, NAGYON sokáig szűkül. Ha nem várod meg, akkor kizárt, hogy oda lőjön ahová célzol, ha szerencséd van akkor ugyanúgy gyenge pontot talál, ha nincs akkor a tank keményebb pontjára dobja a lövedéket. Én azt sem merem kijelenteni, hogy teljesen beszűkülve pontos. Igazából tipikus franciás földkörülire állító gunnal van ellátva.
Hull downba alapvetően nem lenne rossz. Csak mégsem T29 tornya van. Ez nem lenne gond, csak ha biztos lövést akarsz leadni, akkor kinn kell hagyni a tornyod azért elég sokáig, úgy meg már bőven van esély, hogy beütnek. Picit skillessebb játékos meg szét spammeli golddal.
Tehát nem működik olyan jól vele az, hogy kinézek, és gun depet kihasználva gyors lövök, mint mondjuk SH-n egy type 64-el. De kint sem igazán egészséges sokáig hagyni a tornyát.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja #186586 Írta: Morphelo
Megválaszolva: Morphelo
Francia. Az a baj, hogy másként pedig nem lehet használni. De még mindig jobb, mint hogy kivárd míg az IS2 összeszűkül majd lő egy lepattanót :pinch: :lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hun_Mercenary

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja - 7 éve 11 hónapja #186596 Írta: Cave
Megválaszolva: Cave
Figyelem: Spoiler!


Tigris még 1x:

1) Hatalmas tégla, páncél nuku. Egy normális játékos T5-ös tankkal is beüti.
- Ezzel teljesen egyetértek. Úgy ahogy van, egy batár nagy doboz, semmit nem mutatva abból, mennyivel jobb volt abban az időben a német acél, mint az orosz.
2) Pontos ágyú, de T8-T9 páncélozott tankok ellen már nem annyira pontos, hogy prémium ammo nélkül boldoguljon is.
- Melyik T7-es nehéz tanknak van olyan lövege, ami egy T8-T9 páncélszörny ellen elegendő? Ha valamelyik még képes rá, akkor ő az. Tény, hogy nem egy TD, de sokkal közelebb áll hozzájuk, mint bármelyik nehéz tank a 7. szinten.
3) Ha tartod a távolságot könnyen előfordulhat, hogy lemaradsz a sebzésről, mivel lassú. Erre a feladatra sokkal jobb egy med a mozgékonyság miatt.
- Ez ismét felveti a nehéz tankok kontra közepes tankok problémát. Ez szerintem nem a Tigris sajátja. Egyszerűen erről szól most a játék, aki sok sebzést akar, közel bármilyen csatában az beül egy aktuálisan legjobb közepes tankba. Talán egyszer majd, ha a páncél újra ér valamit (ami adott esetben pont nincs is ezen a nagymacskán), akkor lesz majd akkora értelme egy nehéz tanknak, mint előtte volt. De akkor majd megerősítik a TD-ket...
4) Nagyon jó a DPM-e de ha egy másik T7 heavy jól beforgatja a tankot a alfa különbsége miatt jobban jön ki (IS, IS2, KV3)
- A jól beforgatott IS, IS2 és KV3 azon a lőtávon, ahol a Tigris "szedegeti" őket még csak nem is látja a nagymacskát, nemhogy meglője a kályhacsövével. Ha közelebb jön, akkor meg belőhetők még a jól beforgatott oroszok is. Az egyetlen, ami és aki foghatatlan, az a torony, de arra már sokkal nagyobb veszély a (szerintem legjobb hetes) T-29.
5) Mivel konnyű célpont a tigris ha tehetem azt lövöm mondjuk egy KV3 helyett. Előszeretettel lőnek majd téged egy kicsit nehezebb célpont helyett.
- Ezzel teljesen egyetértek, de pont ezt írták előttem is, hogy ezért ajánlott neki a második vonalas szerepkör.

Én látom ennek a tanknak az értelmét, pont abban, amit MrScheff is kiemelt vele kapcsolatban: hiába egy nehéz tank, de egyfajta med-tornyos td szerepkörben igenis hatékony.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja #186601 Írta: Morphelo
Megválaszolva: Morphelo
Cave,

2)
- A t29 és m445 ágyúja teljesen OK T9 ellen is. T29-nek nagy az átütése és elég derék alfával rendelkezik, gyors töltés is párosul hozzá. Az az ágyú nagyon erős továbbá a kemény toronypáncél miatt közelharcra is használható ellentétben a tigrissel. Ezáltal jobban használható t9 ellen is.

4)
- Igen ha kint hagyja a tigris simán belőheti a tornyot, de mondjuk az IS esetében, ha a sofőr ellövi magát (odaver 400-at) majd elbújik a ház mögött, betöltést követően újra belédüt 400-at az eléggé fájó és nagyon céloznia se kell a tigrisen, mivel 175-ös pennel elég eltalálnia.

Igaz, ha nagyobb távolságra kell lőni tigris a legjobb t7 "heavy". Nekem csalódás az a tank. Királytigris egyaránt. E75-tel kapod meg azt, ami már a valósághoz közelít.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Cave

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja - 7 éve 11 hónapja #186605 Írta: Cave
Megválaszolva: Cave
Figyelem: Spoiler!


És igen! Mennyire gáz, hogy az első valódi német nehéz tank a játékban az, amit nem is gyártottak (E-75), pedig a fél második világháború arról szólt, hogy mindenki akar már csinálni egy olyan tankot, ami belövi végre a német "dögöket".

Nekem a T9-ben nem működött a T-29 ágyúja (sem), az M4-45 lövegét pedig csak az FCM-50-en használtam (ott tényleg működik, de azt állították okosok, hogy csak azon hatékony az a cső). Persze arannyal mindenki. A 400-as bevitt találatok tényleg fájnak, főleg úgy, hogy az oroszokat szereti felfelé RNG támogatni a WOT (de az csak megérzés, isten őrizz, hogy elméleteket állítsak egy fehérorosz játék készítőivel szemben :lol: ). Biztos az igazán jó játékosok így csinálják, de ellenük meg én nem állok be, majd szépen megvárom, hogy kijöjjenek támadni. Ez is adja a TD-s jelleget a Tigrisnek. A magam részéről imádom a T-29 -et, egy nagyon OP ott a hetes tierben, mégis ezzel a TD-s módszerrel csak a Tigirs ért nálam a 60%-os WR-hez és magasabb WN8-hoz, nem az univerzálisabb amerikai. Azt el tudom képzelni, hogy egy sokkal jobb játékos mint én (ilyet pedig nagyon keresni sem kell), kihozza a maximumot egy tankból, ezért jobban érzi az előnyöket/hátrányokat. Nekem pont azért jött be a Tigris, mert lett egy módszer, amihez könnyen azonosulhattam és még működött is. Nem mindig, nem mindenhol, de sokszor és hatékonyan.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphelo

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja #186711 Írta: RubbleTroubleMaker
Megválaszolva: RubbleTroubleMaker
A borzalmasan lassú szűkülésre és a végén úgyse találom el a célpontot 2 m-se tökéletes példa a KV-2 152mm-es ágyúval... hiába a töltésgyorsító, szellőzés, célzásgyorsító ... így is megesik hogy hosszas célzás után .. mellé vagy ami az igazán méreg ... HE lövedékkel lepattanó egy ELC-ről...
Viszont a nagy pontatlanság előnye, hogy ha ketten állnak veled szembe, a az egyiket célzod akkor a másikat találod el:)
Bár már sikerült mindkettőt is :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #248970 Írta: RedFox69
Megválaszolva: RedFox69
Sziasztok!
A véleményetekre lennék kíváncsi. Szerintetek melyik TX-es tankot érdemes megvenni, az E100-at, vagy az IS7-et? Azért ezt a kettőt említem, mert ezek vannak kifejlesztve és legénységem is lenne hozzájuk.
Előre is köszi a válaszokat! :)
u.i.: lehet, hogy a jövő héten akciósak is lesznek? ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #248983 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Nehezet kérdeztél - mindkettő jó tank a maga stílusában.
Én a mozgékonyabb IS7-et mondanám inkább főleg mivel hamarosan kap egy kis buff-ot. Az alaplőszer átütése még mindig gyenge ahogy a töltésideje is, de egyébként OK.
Ha a lassabb, nagyobbat ütő tankokat kedveled ott az E100 ami nem rossz, viszont kevesen használják jól és lassan rutinból átlövik főleg prém lőszerrel bárhol.

Sziasztok!
A véleményetekre lennék kíváncsi. Szerintetek melyik TX-es tankot érdemes megvenni, az E100-at, vagy az IS7-et? Azért ezt a kettőt említem, mert ezek vannak kifejlesztve és legénységem is lenne hozzájuk.
Előre is köszi a válaszokat! :)
u.i.: lehet, hogy a jövő héten akciósak is lesznek? ;)

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69, Ba_nshee

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #249076 Írta: Morphus101
Megválaszolva: Morphus101
pedig nyugodtan johetnek az elmeletek...elvegre russzkik :thx3:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #249241 Írta: RedFox69
Megválaszolva: RedFox69

Nehezet kérdeztél - mindkettő jó tank a maga stílusában.
Én a mozgékonyabb IS7-et mondanám inkább főleg mivel hamarosan kap egy kis buff-ot. Az alaplőszer átütése még mindig gyenge ahogy a töltésideje is, de egyébként OK.
Ha a lassabb, nagyobbat ütő tankokat kedveled ott az E100 ami nem rossz, viszont kevesen használják jól és lassan rutinból átlövik főleg prém lőszerrel bárhol.

Sziasztok!
A véleményetekre lennék kíváncsi. Szerintetek melyik TX-es tankot érdemes megvenni, az E100-at, vagy az IS7-et? Azért ezt a kettőt említem, mert ezek vannak kifejlesztve és legénységem is lenne hozzájuk.
Előre is köszi a válaszokat! :)
u.i.: lehet, hogy a jövő héten akciósak is lesznek? ;)


Köszönöm a választ!
Úgy látom most itt a lehetőség, le van árazva mindkettő. IS7 valami nagy buffot kap? Mert ha nem, akkor kiszámolom ec-pec-kimehetsz-el, hogy melyik tankot veszem meg. :)
Viccet félretéve IS7 az esélyes. ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #250075 Írta: Tyrannus9
Megválaszolva: Tyrannus9
Nekem meg van az IS7, de az e100-ban a gyakorlatban sokkal több potenciál van.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #250077 Írta: RedFox69
Megválaszolva: RedFox69

Nekem meg van az IS7, de az e100-ban a gyakorlatban sokkal több potenciál van.


Már megvettem az IS7-et, így jártam ... :)
Viszont úgy látom, hogy a mozgékonyság az, ami a mostani játékmenetben a legfontosabb és hát szegény E100 nem egy Usain Bolt ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #285953 Írta: haligali74
Megválaszolva: haligali74
Kérdésem lenne srácok.A type 4 Heavyre melyik löveget ajánlanátok? 14 est vagy a 15 -t

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 2 hónapja #285956 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Kérdésem lenne srácok.A type 4 Heavyre melyik löveget ajánlanátok? 14 est vagy a 15 -t

A 15-öset szokták ajánlani, de az csak RRO-t használ. Ha neked jobb az, hogy van PCT lőszer, akkor érdemesebb a 14-est használni. Más nehezek ellen a 14-es sebez többet, ha nem pattan le éppen, míg a 15-ös mindig sebez valamennyit. Puha célpontok ellen elég sokat sebez a 15-ös, de azok általában elkerülik veled a találkozást.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.