Jelenleg

18
látogatónk van

Nehezen játszható (vagy használhatatlan) tankok

7 éve 2 hónapja #227602 Írta: doom13
Megválaszolva: doom13
Mi baj van vele? Én pár hónapja játszottam vele és a híresztelésekkel ellentétben ritka jónak találtam. Féltem, hogy nagy, meg papír, meg kicsi az alfa, de 1,5k + átlagsebzés jött vele és nem volt szenvedős. Lehet, hogy nem találtad meg a neki megfelelő játékstílust.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Harcidako

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #227604 Írta: Tomat
Megválaszolva: Tomat

Mi baj van vele? Én pár hónapja játszottam vele és a híresztelésekkel ellentétben ritka jónak találtam. Féltem, hogy nagy, meg papír, meg kicsi az alfa, de 1,5k + átlagsebzés jött vele és nem volt szenvedős. Lehet, hogy nem találtad meg a neki megfelelő játékstílust.


Nemrég volt meg nekem is, és én is nagyon szerettem :d2: .

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #227606 Írta: Harcidako
Megválaszolva: Harcidako

Mi baj van vele? Én pár hónapja játszottam vele és a híresztelésekkel ellentétben ritka jónak találtam. Féltem, hogy nagy, meg papír, meg kicsi az alfa, de 1,5k + átlagsebzés jött vele és nem volt szenvedős. Lehet, hogy nem találtad meg a neki megfelelő játékstílust.

i
Felre ne erts! Nekem is 10/6 meg van a Hp- sebzesbe, de nem ritka a 2k+ sem, de top t9- ben harmatos fing az az agyu! Es ha ne adj istenvan egy jo szeriad vele, utana szamolhatsz ra hogy 2 napig massziv t9- be fog tolni az mm. Na ott viszont vagy eletben maradok bujkalva, vagy 100 sebzessel behalok 3-5 perc alatt.
Biztos az utobbinal valamit rosszul csinalok, de ez ido alatt egy Merci platonyi loszert eltudok loni olyan weak pontokra amit pl a St-vel 2-300 m- rol is belovok! Tudom nem egy a ket agyu, de lehet hulyen hangzik az St- ben en tobb potencialt latok a millio rarakott nehezites ellenere is!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #227607 Írta: S4nsSk1ll
Megválaszolva: S4nsSk1ll

Skacok!

Szerintetek a Panthert vala fogjak buffolni?
Tudom, ne jatszak vele meg stb., de ez "csaladi darab"......


Szerintem soha.... nincsen mit buffolni rajta. Ez egy sniper tank, egy nehéz tank "álcaértékével", számottevő páncél nélkül, médium tanknak álcázva a médium tankok mozgékonysága nélkül. Sajnos nem igazán illik a játékmenetbe, és a csapattársak sem igazán tűrik, hogy azt játszd vele, amit a tank szeretne. Szóval nem buff kell neki, hanem tudatosítani kellene a játékosállományban, hogy ez egy olyan MT, ami igazából egy TD-MT-HT keverék, így hát nem kell azonnal feljelenteni, illetve vegzálni azt, aki mesterlövészkedni merészel vele.
Én végigszenvedtem a grindet a panther II -ig a wot -ban és blitz -ben is, mert imádom a tankot. De tényleg piszok nehéz vele jól játszani (legalábbis nekem még nem megy) - egész pontosan, nehéz tartani a tisztes távolságot, ahol még le tudod reagálni a történéseket - lehetőleg úgy, hogy ne fedezzenek fel - de legalábbis ne lőjenek el a garázsig, mielőtt odébbállhatnál!

Én félretettem az ágat, és csak néha gurulok egyet - egyet, hogy ne rozsdásodjon be :d2: . Majd ha megtanultam játszani, akkor újra előveszem.
Egyébiránt, ha szereted a tankot, akkor igazából egyetlen egy dolog tarthat vissza attól, hogy játsszál vele - mégpedig az, ha úgy érzed, hogy nem tudsz hasznos lenni vele a csatákban.


Krisz
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Harcidako

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #227608 Írta: doom13
Megválaszolva: doom13
Tier 9-ben én arra használtam, hogy a második vonalból időnként kinéztem és trackre vágtam az enemy tankját. Aztán a haverok nyilván kimentek rá, az meg ellőtte magát én meg amíg tölt, 3-4-et bele tudtam lőni. Figyelni kell, hogy rád néz-e, az enemy illetve, hogy lőtt-e, valószínűleg ez a kulcsa. Nem neked kell lehoznod a csatát, időnként kinézel, lősz párat, de csak ha nem rád néz az enemy töltött gunnal. Nem kell ragaszkodni egy pozihoz. Itt lősz 3-at, átmész máshova, ott 4-et, ha sűrűsödik a helyzet akkor lelépsz, valahogy így kell vele játszani, ha nem top tier.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69, Tomat, Harcidako

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #227610 Írta: Harcidako
Megválaszolva: Harcidako

Skacok!

Szerintetek a Panthert vala fogjak buffolni?
Tudom, ne jatszak vele meg stb., de ez "csaladi darab"......


Szerintem soha.... nincsen mit buffolni rajta. Ez egy sniper tank, egy nehéz tank "álcaértékével", számottevő páncél nélkül, médium tanknak álcázva a médium tankok mozgékonysága nélkül. Sajnos nem igazán illik a játékmenetbe, és a csapattársak sem igazán tűrik, hogy azt játszd vele, amit a tank szeretne. Szóval nem buff kell neki, hanem tudatosítani kellene a játékosállományban, hogy ez egy olyan MT, ami igazából egy TD-MT-HT keverék, így hát nem kell azonnal feljelenteni, illetve vegzálni azt, aki mesterlövészkedni merészel vele.
Én végigszenvedtem a grindet a panther II -ig a wot -ban és blitz -ben is, mert imádom a tankot. De tényleg piszok nehéz vele jól játszani (legalábbis nekem még nem megy) - egész pontosan, nehéz tartani a tisztes távolságot, ahol még le tudod reagálni a történéseket - lehetőleg úgy, hogy ne fedezzenek fel - de legalábbis ne lőjenek el a garázsig, mielőtt odébbállhatnál!

Én félretettem az ágat, és csak néha gurulok egyet - egyet, hogy ne rozsdásodjon be :d2: . Majd ha megtanultam játszani, akkor újra előveszem.
Egyébiránt, ha szereted a tankot, akkor igazából egyetlen egy dolog tarthat vissza attól, hogy játsszál vele - mégpedig az, ha úgy érzed, hogy nem tudsz hasznos lenni vele a csatákban.


Krisz

Mint mondtam ez nalunk csaladi darab! Ez kurvara komoly!
Nagyapam a szolnoki hidfoben egy vegyes legenysegu Pantherben volt lovegkezelo! Egyszeruen szinte ujra atelte a harcokat ahogy meselt rola annak minden buszkesegevel es szornyusegevel egyutt. A parancsnok egy wermwcht ornagy volt a masik negy tagja a szemelyzetnek meg magyar. Nyiregyhazanal az elso szovjet offenzivaban harcjarmu nelkul maradt szemelyzeteket a nemet parancsnoksag ujra szervezte ahogy hirtelen tudta. Azt mondta az oreg, hogy " ezeknek a kurva nemeteknek meg a felfordulas is jol all"!
A Tisza kelet hidfojebe voltak bealcazva. Az oreg allitasa szerint kilottek egy T34- t, Egy T34/85-t, megy idezem es elnezest a szohasznalatert," egy isten baszta nagy darab szornyuseget"! Afellelhetoforrasokalapjan sztemvagy egy SU152\ 122, vagy egy IS lehetett, meg foszforral megoltek egy kozepes AT agyu legenyseget mig probaltak tuzelo allasba menni!
Ekkorra a gyalogsag a tulpartrol bemerte egy lovesuket mert az idezem " gyerokom kilangolt a szar bassza meg"' gondolom a torkolattuz lehetett, es kaptak a kurva tuzersegi zarotuzet a retesz allasra. A nagyapam allitasa szerint mirekiertek a fold sanc - szerintem toltes-moge, akinek nem a gatyajaba volt a szar, az akkorra felemeben ki is ette onnan,dea Pantherben minden estre penezrans szarszag voltdenemvolt kedve rohognisenkinek. Utanameg del-somogyban Mesztegnyonel voltak bevetve, de ott harcerintkezes nem volt mert menniuk kellett Becs .
Hat ezert csaladi darab a Panther nekem! shaking
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: 8baca0273304948c7e15351f4f810e16, Sics, S4nsSk1ll, Kulung69, peterbadbone

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hónapja #227637 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Így ahogy doom mondja.
Felteszed a pinokkió-löveget, néha nem sajnálod a goldot tőle főleg T9-ben, és sniperkedsz. Az őrületbe lehet kergetni vele a nagyobbakat főleg mivel simán képes vagy örökre láncon tartani sokukat :-D nem rossz tank az, csak rá kell érezni az ízére és stílusára :-D

Tier 9-ben én arra használtam, hogy a második vonalból időnként kinéztem és trackre vágtam az enemy tankját. Aztán a haverok nyilván kimentek rá, az meg ellőtte magát én meg amíg tölt, 3-4-et bele tudtam lőni. Figyelni kell, hogy rád néz-e, az enemy illetve, hogy lőtt-e, valószínűleg ez a kulcsa. Nem neked kell lehoznod a csatát, időnként kinézel, lősz párat, de csak ha nem rád néz az enemy töltött gunnal. Nem kell ragaszkodni egy pozihoz. Itt lősz 3-at, átmész máshova, ott 4-et, ha sűrűsödik a helyzet akkor lelépsz, valahogy így kell vele játszani, ha nem top tier.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #259898 Írta: shermanpershing333
Megválaszolva: shermanpershing333
Jpanther?a mozgása lomha,álcája mint egy diszkógömb :) de ha kikempelem pár percig és utána csipegetek HPt már egész baba kis TD.az ágyúja meg igen kellemes.mármint a top.ma egy Defit kaptam ki szemből,330HP volt még benne. :dancing:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #259955 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Az új francia t8 nehéztank - AMX 65t. Ennél ócskább, gyengébb tank szerintem nem sok van a játékban.
Kínszenvedés minden egyes csata, még ha top tier akkor is :-( nevetségesen gyenge és alulbalanszolt :-(
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: acelkocka, johnredford

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #259972 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

Az új francia t8 nehéztank - AMX 65t. Ennél ócskább, gyengébb tank szerintem nem sok van a játékban.
Kínszenvedés minden egyes csata, még ha top tier akkor is :-( nevetségesen gyenge és alulbalanszolt :-(


Hm, én gondolkodtam rajta, hogy a 9-es nehezet kihúzom, mert kíváncsivá tett. De ha ennyire ratyi, akkor inkább nem szívatom vele magam... Amúgy jól olvastam tegnap a játékban, hogy a 120-as löveg gyorsabban céloz mint a 100-as?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #259977 Írta: MegaJani
Megválaszolva: MegaJani

Amúgy jól olvastam tegnap a játékban, hogy a 120-as löveg gyorsabban céloz mint a 100-as?


Jaja. :yk:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #259995 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

Amúgy jól olvastam tegnap a játékban, hogy a 120-as löveg gyorsabban céloz mint a 100-as?


Jaja. :yk:


Most tüzetesebben átvizslattam ezt a 8-as franciát tanks.gg-n. Hm, engem nem győzött meg...Sőt, kifejezetten elrettentett...Úgy érzem, nem most fogok nekiállni kihúzni a 9-est...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #260083 Írta: johnredford
Megválaszolva: johnredford

Amúgy jól olvastam tegnap a játékban, hogy a 120-as löveg gyorsabban céloz mint a 100-as?


Jaja. :yk:


Most tüzetesebben átvizslattam ezt a 8-as franciát tanks.gg-n. Hm, engem nem győzött meg...Sőt, kifejezetten elrettentett...Úgy érzem, nem most fogok nekiállni kihúzni a 9-est...


a 8-as igazi borzalom.
igy hogy lyukra futottam type 59 ügyében és aranyban fürödtem .
3 zsinór zakó után ment is a levesbe és kixp-ztem
a 9-es viszont egyböl kárpótolt.
igaz jobb toronnyal kezdtem vele ,de elsöre 3500 dmg 4500 lepattanót hozott.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #260084 Írta: Gest
Megválaszolva: Gest

Az új francia t8 nehéztank - AMX 65t. Ennél ócskább, gyengébb tank szerintem nem sok van a játékban.


Mauschen.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #260182 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Ezt csak megerősíteni tudom.
Nem szántam rá free xp-t (a nyolcasra) viszont tegnap este meglett a kilences - örömmámor, petárádk, szivárvány,stb... nagggggyon jó vas. Éjszaka csak 8 körre volt erőm vele de egy laza 3200 átlag dmg-vel zártam.
Kemény, nem annyira lassú, a kisebbik ágyú szerintem jobban használható. Még az is lehet megtartom a végén.
Amilyen gyenge, szenvedős vacak a t8-as a kilences viszont annyira sokkal jobb - csak ajánlani tudom.

Amúgy jól olvastam tegnap a játékban, hogy a 120-as löveg gyorsabban céloz mint a 100-as?


Jaja. :yk:


Most tüzetesebben átvizslattam ezt a 8-as franciát tanks.gg-n. Hm, engem nem győzött meg...Sőt, kifejezetten elrettentett...Úgy érzem, nem most fogok nekiállni kihúzni a 9-est...


a 8-as igazi borzalom.
igy hogy lyukra futottam type 59 ügyében és aranyban fürödtem .
3 zsinór zakó után ment is a levesbe és kixp-ztem
a 9-es viszont egyböl kárpótolt.
igaz jobb toronnyal kezdtem vele ,de elsöre 3500 dmg 4500 lepattanót hozott.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani, szecsibeni, johnredford

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.