Jelenleg

32
látogatónk van

M18 Hellcat - Nem veszett el...

7 éve 2 hete #233457 Írta: bicskeiz
Megválaszolva: bicskeiz

Az Udes siege mód nélkül igen impotens. Nincs függöleges célzás.

Hat majd meglassuk. Most meg ugyis csak a T6-nal jarok, majdcsak meglesz az xp a T7-re is, es akkor utanna majd raerek gondolkozni a dolgon.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hete #233459 Írta: bicskeiz
Megválaszolva: bicskeiz

Tudtok ajanlani valami olyan tankot, ami Hellcat-szerü elmenyt (alca, latotav, relativ mozgekonysag, sniper agyu) nyujt T8-ban? Tudom, ott a Charioteer, de attol nagyon elrettent az oda vezetö ut (tenyleg annyira szar a Challenger?). Leirasok alapjan meg talan az STA-1 lehet hasonlo, de ott is rettenet szar hire van a T7-nek...


Charioteer-nél nem csak az odavezető út rémes, de maga a tank is amíg stockos. A STA-1 nem igazán jó álcás tank és a mozgékonysága sem jó. Az UDES tényleg jó választás lehet, de a buffolt Centurion 1 sem rossz most. Mozgékony, 400 méter alap látótáv, az ágyú laser pointer, és végre dpm-e is van.


A Centire meg nem is gondoltam, majd utannaolvasok. Kösz a tippet!
Egyebkent csak en erzem a T7-et szinte mindenhol bukdacsolasnak?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hete #233480 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy
Bicskeiz ! Az UdESnak van !! függöleges célzási lehetősége siege nélkül is !! Az utána következő kettőnek nincs ! Cortez rosszul tudja !! Higy nekem most készülök az elemzéséhez csak tudom !! ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bicskeiz, MegaJani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hete #233520 Írta: bicskeiz
Megválaszolva: bicskeiz

Bicskeiz ! Az UdESnak van !! függöleges célzási lehetősége siege nélkül is !! Az utána következő kettőnek nincs ! Cortez rosszul tudja !! Higy nekem most készülök az elemzéséhez csak tudom !! ;)

Jelentem elhiszem :)!
Dehogyakkor mi a hátránya, ha nincs siege módban? Lassabb töltés? Pontatlanabb? Mi lehet még?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hete - 7 éve 2 hete #233526 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy

Bicskeiz ! Az UdESnak van !! függöleges célzási lehetősége siege nélkül is !! Az utána következő kettőnek nincs ! Cortez rosszul tudja !! Higy nekem most készülök az elemzéséhez csak tudom !! ;)

Jelentem elhiszem :)!
Dehogyakkor mi a hátránya, ha nincs siege módban? Lassabb töltés? Pontatlanabb? Mi lehet még?

Már írtam lassaban tölt normál módban olyan 10sec körüli siegében 8,5 sec körüli és negativ csőlehajlás nincs

De itt egy videó amit csináltam amikor megvettem:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bicskeiz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hete #233528 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Borsig és SkorpióG szerintem...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bicskeiz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hete #233529 Írta: Cortez31
Megválaszolva: Cortez31
Akkor elnézést a félretájékoztatásért. Már az STRV 103-0-át nyúzom. Azon tuti nincs. Az UDEST is megtartottam, mert piszok fun tank. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bodzy

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hete #233531 Írta: bicskeiz
Megválaszolva: bicskeiz
Kösz Bodzy, megnezem!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bodzy

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 2 hete #233532 Írta: bicskeiz
Megválaszolva: bicskeiz

Borsig és SkorpióG szerintem...

Borsig lassu, a Skorpio meg egyreszt premium (ennyit nem koltok a jatekra, nem tartom korrektnek hogy egy virtualis tank berleseert elkerik egy komplett uj jatek arat...), masreszt meg nekem kicsit riaszto, hogy mennyire nincs camoja. De kösz a tippeket!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.