Jelenleg

6
látogatónk van

Olasz harckocsik

5 éve 10 hónapja #276425 Írta: zabos1
Megválaszolva: zabos1
T7 ben 155 csata után lett meg a P44 Pantera igaz toltam a személyes tartalékot.Ha eljutsz a nagyobb toronyig már 3 lőszeres a tár és az ágyú is sokkal jobb 212/259 pen és igen pontos még nincs nagy motor de azért nem lomha..
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kmk

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #276429 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie

T7 ben 155 csata után lett meg a P44 Pantera igaz toltam a személyes tartalékot.Ha eljutsz a nagyobb toronyig már 3 lőszeres a tár és az ágyú is sokkal jobb 212/259 pen és igen pontos még nincs nagy motor de azért nem lomha..


Nekem eddig nagyon bejön az olasz párduc. Jó érzés vele játszani, valahogy visszahozta a régen elveszett WOT feelinget, ami miatt anno rákattantam a játékra. Amikor játszom vele, valahogy keveredik a német robosztusság érzése az olasz könnyed életstílussal :lol: Sokkal jobbnak tűnik a Spagettonál, pontosabb is (most még?), ráadásul szép is, mint tank. Nekem 2 csaj is van benne és szerintem az ő hangjuk a hmmm... :oops: legszexisebb. Andiamo!!! :blondy:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, SchmityHUN, kmk

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #276459 Írta: tothistvan50
Megválaszolva: tothistvan50
Én még csak most húztam ki a hatost, de az ötös grindeléssel nagyon megszenvedtem, mire rájöttem, az olasz nem orosz. Szépen meg kell állni, gondosan megválasztott pozicióban, nem megy a csiki-csuki ugra-bugra, mert a célkereszt szétesik, oda a csodás pontosság. Kapáslövésekkel próbálkozni értelmetlen, a fejlesztett célzórendszer kötelező. Még így is őrjítő, milyen sokáig szűkül, de tagadhatatlan, kellemesen kicsire. Ez várható a továbbiakban is?
Ígéretes ez a töltőrendszer, de nem fárasztom túlságosan magam érte, ha talján barátaink ennyire odavannak a célzóvízért magasabb tier-ekben is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kmk

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #276490 Írta: zabos1
Megválaszolva: zabos1
Nálam a célzási idő 1.79 célzásgyorsító ,töltésgyorsító és venti van.Hatodik érzék,pill kép,sima utazás és álca 58% van csk..Nagymotor még nincs de az ágyú klafa

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #276494 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
nah megvan a t10 olasz vas :-) Nem rossz, jó ez a négyes tár.
Első csatát +4k dmg-vel zártam, többre még nem volt időm.
Hezitálok, hogy ventillátor helyett inkább távcsövet rakok (a töltésgyorsító és vert. stab. mellé)
Crew 4. skill közepén, és csak 432 m a látótáv - többhöz vagyok szokva :-(
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kmk

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #276498 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Csak hogy tudjátok, azért nagyon köszönöm minden itt kommentelőnek a tapasztalatokat.
Ha majd rászánom magam az olasz ágra - most se kedvem, se türelmem - akkor aranyat fog érni ez a topic:)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #276501 Írta: YelloWarrior
Megválaszolva: YelloWarrior
A T5-ös egy szar....utálom, de kell free xp a kövi ágyújára:(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #276502 Írta: kmk
Megválaszolva: kmk

nah megvan a t10 olasz vas :-) Nem rossz, jó ez a négyes tár.
Első csatát +4k dmg-vel zártam, többre még nem volt időm.
Hezitálok, hogy ventillátor helyett inkább távcsövet rakok (a töltésgyorsító és vert. stab. mellé)
Crew 4. skill közepén, és csak 432 m a látótáv - többhöz vagyok szokva :-(


vajon az is jól el van tüzoltókészülék nélkül ?
a 9-esböl tegnap elött kivettem és utána mentem vele 60 csatát és egyszer sem gyulladt be.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #276515 Írta: kmk
Megválaszolva: kmk


Lefekvés elött még kaptam egy nem gyenge gyógykört.:)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: JackassJana

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #276522 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
t8 óta 2 javítóval és nagy eü csomaggal tolom :-)
Biztosíthatlak, nagyon jól elvan tűzoltó nélkül - összesen talán 2x gyulladt eddig figyelembe véve az eddigi t8-t9-t10 csatáimat ;-)

nah megvan a t10 olasz vas :-) Nem rossz, jó ez a négyes tár.
Első csatát +4k dmg-vel zártam, többre még nem volt időm.
Hezitálok, hogy ventillátor helyett inkább távcsövet rakok (a töltésgyorsító és vert. stab. mellé)
Crew 4. skill közepén, és csak 432 m a látótáv - többhöz vagyok szokva :-(


vajon az is jól el van tüzoltókészülék nélkül ?
a 9-esböl tegnap elött kivettem és utána mentem vele 60 csatát és egyszer sem gyulladt be.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kmk

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #276525 Írta: tothistvan50
Megválaszolva: tothistvan50

Nálam a célzási idő 1.79 célzásgyorsító ,töltésgyorsító és venti van.Hatodik érzék,pill kép,sima utazás és álca 58% van csk..Nagymotor még nincs de az ágyú klafa


Én a ventilátor helyett optikát használtam, de tömtem a spagettit. Viszont mivel skót voltam, és csak túl akartam hamar lendülni ezen a T5-ön kredites(75%-os) legénységet.
Apropó, másnak is feltűnt? Mintha ezek a talján bikák "tanulékonyabbak" lenének!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #276531 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Nem tűnt fel, sőt!
Folyamatosan kapták a 100-200%-os boostokat, és ment a 100% xp mellette, ja meg közben jópár Progetto csata, és így is csak 4. skill közepén tartanak t10-ben.

Nálam a célzási idő 1.79 célzásgyorsító ,töltésgyorsító és venti van.Hatodik érzék,pill kép,sima utazás és álca 58% van csk..Nagymotor még nincs de az ágyú klafa


Én a ventilátor helyett optikát használtam, de tömtem a spagettit. Viszont mivel skót voltam, és csak túl akartam hamar lendülni ezen a T5-ön kredites(75%-os) legénységet.
Apropó, másnak is feltűnt? Mintha ezek a talján bikák "tanulékonyabbak" lenének!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #276532 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk

Nálam a célzási idő 1.79 célzásgyorsító ,töltésgyorsító és venti van.Hatodik érzék,pill kép,sima utazás és álca 58% van csk..Nagymotor még nincs de az ágyú klafa


Én a ventilátor helyett optikát használtam, de tömtem a spagettit. Viszont mivel skót voltam, és csak túl akartam hamar lendülni ezen a T5-ön kredites(75%-os) legénységet.
Apropó, másnak is feltűnt? Mintha ezek a talján bikák "tanulékonyabbak" lenének!

Én nem vettem észre, hogy tanulékonyabbak a taljánok. Mondjuk Frontline-ben 5 csata alatt fejlődtek 90%-ról 99%-ra +200% fejlesztéssel, úgyhogy igazad lehet... vagy ez normális. A fene se tudja.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #276661 Írta: JackassJana
Megválaszolva: JackassJana
Gondoltam teszt szerón gurulok egy pár kört a VIII-as P.44 Panterával.
Tier X-ben ezt sikerült összehozni B)

Szerintem jó tanknak mondható, persze kifullozva & minimum 3 perkes legénységgel.

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kmk

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #276733 Írta: ce1018
Megválaszolva: ce1018
Sziasztok lenne egy kérdésem, nem speckó olasz tankos, de Buffonnal jártam így és nem értem. Megkaptam a Fiat 3000-re 100%+ paralámpa. Betettem a pantera44-be és 50%-ot vont le nem megfelelő képzettség címén. Miért? MEd-ból MEd-be raktam. A 43 terr. parancsnoka csak 25% büntetést kapott átültetve. (Mind a kettő képzés nélkül értendő.) Visszafelé képzésre ad ilyen komoly büntit? :thx2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.