Jelenleg

21
látogatónk van

Tank Destroyer

6 éve 2 hónapja #264204 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
Kedves Robb_Hun,

Nagyon szépen köszönöm a tanácsaidat, és a legmélyebb tisztelettel mondom, amit most mondani fogok.

Amiket írtál, mind helytálló, viszont pl Tundra a legtipikusabb, ahányszor próbáltam ott a hegyet támogatni, első lövés után spotot kaptam, és annyi is volt a helynek. Nem mondom, h nem én csinálom azt a pozit rosszul, de a te hozzászólásod sem világított rá egyelőre. Ugye, amiért én írtam ezt a segítségkérést, az azért van, mert szeretnék szintet lépni, mintahogy replayeknek köszönhetően sikerült is más tankosztályokkal, kivéve td-kkel. És a szintlépés nálam már a 2000+ wn8at jelentené. Mielőtt vki megvádol h a wn8ért játszok, nem így van, de természetesen hosszútávon az összefügg a győzelmekkel, a sebzésmértékkel, ami viszont 100%ban meghatározza a játékélményt.

Gyengepontokkal 80-90%ban tisztában vagyok, szóval nem itt látom a fejlődési területet, hanem h csatánként ne 2-3-4-5 lövést tudjak leadni, hanem 2-3mal többet. Gyakran szállok 0-1 sebzéssel, és nem azért mert nem ütök át, hanem mert vagy a csata alakulása végett, vagy a rossz pozicionálás miatt nincs lehetőségem lőni.

Az h td-vel még fejlődnie kell a pályaismeretemnek, azt elfogadom, de nem itt érzem az egyetlen hiányosságot.

Pl ma mentem Udes-sel El Halluffon, na mondom beállok egy tipikus td poziba. Első lövés, spotot kaptam, maradt 200 HP-m. Ugyan ebben a csatában találtam egy félig meddig boost helyet, onnan sikerült 2000 sebzést kiosztanom, szóval nem volt rossz csata, de ha lett volna az ellennek tankja a semleges bázison, cseszhettem volna azt a pozit is. Több hely pedig nincs. Legalábbis én nem tudok.

Mégegyszer kérlek, h ne érts félre, remélem nem érezted sértőnek amit írtam, nem állt szándékomban, de megnézve a te statodat td-kkel, látszik nálad is, h sodródsz az árral, függ a te teljesítményed is a pályától és a csapattól, ahogy nekem is, de én ebből akarok kimászni.

Ezért lennék kíváncsi, h a unicumok hogy tudnak unicumok lenni td-vel is, hiszen ők is mennek udes-sel pl Ensken, Himmelsdorfon, Pilsenen, stb. Azt pedig nem tudom elképzelni, hogy ők csak azért hozzák ezt a szintet, mert pl Prohorovkán hülyére lövik magukat, Himmelsdorfon meg kiszállnak 1-2 lövéssel. Néha oké, de ettől még az átlaga nem lesz jobb az enyémtől.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrawlingChaos, Admiral_von_Yorck

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #264221 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Régen a hellcat volt a legtöbbet játszott TD-k egyike, gyors, frankó ágyúval.
Le is nerfelték.

De talán ebből is látszik, hogy a gyors pörgésű tier 4-8 csatákban a sebességre és az átütésre kell menni. Egy lassú cammogós tank maximum a 9-10-es lassan lefolyású csatákban, amerikai oldalon lehetséges (T30, T95, E3). De ezek is inkább városban érzik jól magukat.

Illetve az unikum statot az adott tankkal elért eredmény, és nem egy mindig egyező, homogén szám határoz meg.

Én pl. igen jól toltam a su-100 és a troll ágyús su152 tankokkal, de feljebb már nem találtam meg ezen a szinten a számításaimat, illetve hiába voltam lila a su100y-al, mára az új tankok körberöhögik.

Alapvetően a fix ágyús, tornyos td supporter. Ha valahova egyedül mész, az 10/9 alkalommal halál. Lehet bármilyen op tankban, az arty, a HE, az téged is keményen bántalmaz.

Két jó tanács:
1 - gyúrj spot skillre. Jön valaki? Gördülj hátra a bokortól 5 métert és lődd úgy. Ekkor nem vesztesz a bokor álcaértékből.
2 - Svédem ugyan nincs, de a td-k többségére elmondható. Hagyd meg a frontvonalat a heavyknek és a lightoknak. Ez nem az a tankosztály.
2+1 - Ezt fentebb írtam. Ahova nem megy másd, oda te se menjél. Akkor se, ha egy jó hely és szereted.

A svédek túlzottan erősre sikerültek, ezért sokan statpaddolnak vele. Így egy jó eredmény még mindig csak a kékes mezőnyhöz lesz elég. Ezzel nem fogod tudni feltornászni a statodat, hacsak nem áll rendkívül kézre.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #264226 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
@Grande
Nem sértődtem meg. Én leírtam mit gondolok erről, aztán valamit vagy tudsz belőle használni vagy sem.
Én pontosan tudom, hogyan lehet ebből kimászni, csak nem tudom megvalósítani, mert valamiért nem tudom alkalmazni is amit tudok. De ez egy másik történet, ez az én "defektem".
Amit írtam egy nyitott valaminek írtam, aki jobb nálam bizonyára ki tudja egészíteni.

A kulcs az, hogy a csatát jól és jókor reagáld le a tankodhoz mérten.
Segítsd a csapatodat, úgy, hogy te nem szenveded kárát.
Lásd a térképet, és tudj azonnal helyes következtetéseket levonni.
Ez tankfüggetlen, ezért van az, hogy Goldmalac pl ülhet akármiben, hozza vele a szintet.
Ezt kell megtanulni - SZERINTEM- és akkor minden más is menni fog.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #266159 Írta: Bernard
Megválaszolva: Bernard
Üdv!

Kezdőként az lenne a kérdésem (tudom, hogy kis tier) de a Stug III-ra is lassacskán összejön a 2 kiválóság jele, de mégis a megkedveltem a Hetzert, érdemes-e a howitzerrel használni, meg lehet-e vele élni a tier 6-os csatákban? Eddig a top ágyújával használtam.

Köszi a válaszokat! :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #266160 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

Üdv!

Kezdőként az lenne a kérdésem (tudom, hogy kis tier) de a Stug III-ra is lassacskán összejön a 2 kiválóság jele, de mégis a megkedveltem a Hetzert, érdemes-e a howitzerrel használni, meg lehet-e vele élni a tier 6-os csatákban? Eddig a top ágyújával használtam.

Köszi a válaszokat! :)


Szia!

Én a helyedben továbbra is a top löveggel használnám. Szerintem rettenetesen kiszámíthatatlan a troll ágyú. Sokkal megbízhatóbb a 75mm-es. Még Pz4H-n,meg pár med tankon elmegy, mert azokkal azért közelebbről is tudod osztani az ellent, de egy kevésbé frontharcos, támogató tankkal én nem ajánlanám.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bernard

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #266196 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Szerintem a Hetzer létezésének értelme a trollgun.

Ha nem ezzel akarjuk használni, akkor ne ezt használjuk, hanem az ugyan csak tier4-es látótávú STUG III B-t javasolnám inkább. ( Esetleg a Marder-t.)

Annyi még, hogy álca ugye mindegyikre kell ... különösen a papír Marder-re ... de STUG III B-re is ...

Hetzer esetében nem árt ha van BIA és menet közbeni pontosság a vezetőn, a gyors szűkülés a trollgun-nál eléggé létfontosságú...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ticsungg, Bernard

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #266210 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Szerintem is a troll ágyútól Hetzer a Hetzer.
De ízlések és pofonok.:)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #266211 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni
Hopp, lehet, hogy felületes és figyelmetlen voltam és én a Stug 3-ra asszociáltam, mikor válaszoltam...Szóval elnéztem :silly:
Igazat adok, a hetzer lehet, hogy jobb troll ágyúval, mint 75mm-sel.
Bár én lennék olyan mazochista, hogy a kis löveggel használnám :woohoo: :trollol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #266216 Írta: luperator
Megválaszolva: luperator
Ne nevessetek, a mostani teszten kipróbáltam a Borsigot.. miután hallottam róla sok jót és a Sturert mérgemben eladtam korábban. Hát most visszavettem és kezdésnek freeből ráment a nagy ágyú.
Mintha kicserélték volna a tankot. Persze lomha, nagy, nulla álca de legalább ha lövök túlnyomó többsége talál és az a sebzés.. istenem, brutális. A kevés lőszer engem nem zavar, ahogy rohannak a csaták nem sokszor van mód elpuffogtatni és fantasztikus álcaértéke miatt sem szokott ez a jellemző lenni.

Fentebb szóba került Ensk, mint pálya és ott én ezzel a tankkal tegnap maradtam a mezőn inkább. Túl lassúnak találtam átmenni a városon. Inkább beültem az egyik bokorba és 4-5 lövésre volt időm mielőtt áttolták az oldalt. Az a pálya kicsi (fentebbi terben meg még kisebb) úgyhogy a spotra sem kellett sokat várni. A másik, hogy egy gw panther élete lövését könyvelhette el, kemény 850 hp-ból 724-et elvitt (ezt követően aznapra inkább mellőztem a játékot :troll: )

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #276289 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
Sziasztok!

T95-el érdemes játszani? E3-am van már jó ideje,érdemes visszavenni,még buff előtt volt meg (esetleg Tiger P - még ezen gondolkozom) ? :silly:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #276291 Írta: Sat Okh
Megválaszolva: Sat Okh

Sziasztok!

T95-el érdemes játszani? E3-am van már jó ideje,érdemes visszavenni,még buff előtt volt meg :silly:

Szia!
Határozottan, igen! Nekem nagyon összejön vele az élet! :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #276307 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Sziasztok!

T95-el érdemes játszani? E3-am van már jó ideje,érdemes visszavenni,még buff előtt volt meg (esetleg Tiger P - még ezen gondolkozom) ? :silly:


Ugyan a jelenlegi TD-arti-özön állapot nem kedvez neki sem, de simán az egyik legerősebb kilences. (Broken.) (Menő is.) Például én is solo 69% győzelemmel mentem vele durván 150 meccset, amikor az E3 tot volt.., pedig nem annyira nekem találták ki.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Admiral_von_Yorck

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #276313 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Meg kell gondolni vele hová mész (t95), de gondolom ez régen is így volt.
Nekem volt olyan meccsem, hogy elindultam a bázisra, mire odaértem mindenkit kinyírtak, mire visszaértem a sajátra, hogy bevédjem ott is kinyírtak mindenkit. Vánszorogtam X km-t 0 dmg-vel :)

Amúgy nekem rajta volt a repeszpáncél, és nagyon szerettem amikor elnyeli a 700-as artylövéseket, nyilván randomfüggő mikor de nagyon jó volt....
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Admiral_von_Yorck

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 9 hónapja #278262 Írta: szekkernyak
Megválaszolva: szekkernyak
valaki esetleg aki rendelkezik/ezett object 704 vagy wz-111gft nevezetü járművek egyikével vagy ne adj isten mindkettővel tudna segíteni abban hogy melyiket érdemes inkább kifejleszteni?elég hasonlónak tűnik mindkettővel a játékstílus ahogy nézem plussz mindkettőhöz lenne megfelelő legénységem de nem akarnám kifejleszteni csak az egyiket.az objecthez közelebb állok de az isu nagyon nem adja

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 9 hónapja #278263 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni

valaki esetleg aki rendelkezik/ezett object 704 vagy wz-111gft nevezetü járművek egyikével vagy ne adj isten mindkettővel tudna segíteni abban hogy melyiket érdemes inkább kifejleszteni?elég hasonlónak tűnik mindkettővel a játékstílus ahogy nézem plussz mindkettőhöz lenne megfelelő legénységem de nem akarnám kifejleszteni csak az egyiket.az objecthez közelebb állok de az isu nagyon nem adja


Nekem anno 704 volt és azt szerettem.
Szerintem az a baj velük, hogy a fejlesztés végén lévő 10-es szintű járművet nem éri meg kifejleszteni. Ahogy látom randomban, klán csatákban, nem igazán használják őket. Nekem például megvan a 268, de már nem olyan mint régebben, szívesebben játszanék a 704-gyel. Az jobban érvényesül 9-es szinten, mint a "nagytesó" 10-es szinten. Persze nem azt mondom, hogy nem jó tankok. Jól lehet őket használni. Csak nem olyan népszerűek
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szekkernyak

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.