Jelenleg 824 vendég és 13 tag online

Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz

TÉMA: Tank Destroyer

Tank Destroyer 1 hónapja 2 napja #278283

• Robb_HUN
  • Robb_HUN profilkép
  • Távol
  • Ezredes
  • Köszönetek: 1235
Én a hetesnél tartok kínai ágon, az orosz kifullozva.
Sajnos a 268 felett eljárt az idő. bár lehet azért vele ma is alkotni.
A kínai ág izgalmas, mind a 6.-os és 7.-es a maga nemében nagyon jó tank.

És hogy ne feledjük a TD litániát:
"BOKORHASZNÁLAT!!!! BOKORHASZNÁLAT!!!!"

:)
"A bukott ügyek bajnoka: Te vagy a szerencsétlen figura a söréttől lyuggatott, „Ember vagyok, ne lőj!” feliratú pólóban. Zavar a lemmingek/Ödönkék önkritikájának teljes hiánya, de mégse érzed helyénvalónak, hogy a földbe tapossák őket. Nem örülsz a káosznak, a békétlenségnek, az esetleges újraszított vagy frissen bontott ellenségeskedéseknek, amik akár hónapokra megmérgezhetik a fóruméletet."
Sajnos az egész nem fér ki....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Tank Destroyer 1 hónapja 2 napja #278291

• szekkernyak
  • szekkernyak profilkép
  • Távol
  • Főhadnagy
  • Köszönetek: 95
Robb_HUN beküldte:

sok pályán nem lehet bokorban kempelni sajna,ezért akarom a kínait mert azzal talán jobban lehet érvényesülni városi mapokon is
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Tank Destroyer 1 hónapja 2 napja #278321

• MarktheHero
  • MarktheHero profilkép
  • Távol
  • Zászlós
  • Köszönetek: 32
Robb_HUN beküldte:

Ez csak féligazság, vannak olyan TD-k, amikkel nem muszály (nem kell/lehet) bokorban ülni. Ha bokorbaszó TD-k akkor svédek és a német Grille ág, ha a vegyes tulajdonságú TD (bokorharcos és közepes tank) akkor amerikai E4 ág, britek, ha jó páncélzatú közelharcos, vagy támogató TD akkor pedig amerikai E3 ág, német JadgpzE100 ág, az oroszok és kínaiak. Persze vannak átfedések és kakukktojások de nagyjából így lehet jellemezni az ágakat.

Tank Destroyer 1 hónapja 1 napja #278357

• Robb_HUN
  • Robb_HUN profilkép
  • Távol
  • Ezredes
Én ez csak félig meddig irtam komolyan, de egy bokor mindig jól jön, még egy E3 nak is a pálya közeppén is.
Látok a bokrok elrendezésében egy rendszert, és ha aktívan tolod előre, a legtöbb helyen lesz egy bokor.
Amúgy csak örülök, hogy végre sikerült elsajátítanom a "visszatolatok lövök" mozgást. Az elmélettel már rég tisztában voltam, de a gyakorlatban nem ment az istennek sem.
Most már pár hete sikerült ráérezni. Azért megvan. a bája, hogy úgy kapsz szét egy tankot, hogy tőled 100mre van és nem vesz észre.

A kedvencen a WZ ág, és szeretek pusholni, de mindig jó beállni egy bokorba amig látsz ellenfelet.
"A bukott ügyek bajnoka: Te vagy a szerencsétlen figura a söréttől lyuggatott, „Ember vagyok, ne lőj!” feliratú pólóban. Zavar a lemmingek/Ödönkék önkritikájának teljes hiánya, de mégse érzed helyénvalónak, hogy a földbe tapossák őket. Nem örülsz a káosznak, a békétlenségnek, az esetleges újraszított vagy frissen bontott ellenségeskedéseknek, amik akár hónapokra megmérgezhetik a fóruméletet."
Utolsó szerkesztés: 1 hónapja 1 napja Írta: Robb_HUN.

Tank Destroyer 1 hónapja 1 napja #278358

• Robb_HUN
  • Robb_HUN profilkép
  • Távol
  • Ezredes
szekkernyak beküldte:
Robb_HUN beküldte:

sok pályán nem lehet bokorban kempelni sajna,ezért akarom a kínait mert azzal talán jobban lehet érvényesülni városi mapokon is

Hát városban a kínai sem lesz ideális. Leosztástól függ, ha a top vagy akkor tolhatod előre, de bottomként nagyon keveset ér a páncélod., meg kell dolgozni a túlélésért.

Tank Destroyer 1 hónapja 7 órája #278426

• dies
  • dies profilkép
  • Távol
  • Őrnagy
  • Köszönetek: 345
E3-al felderítő medál.. a többire ott a mesterkártya :) :izomtibi: :trollol:
Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is.
Utolsó szerkesztés: 1 hónapja 7 órája Írta: dies.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

Tank Destroyer 4 hete 1 napja #278502

• PZoli
  • PZoli profilkép
  • Távol
  • Főhadnagy
  • Köszönetek: 107
Morfondírozom a T28-T95-E3 ágon. Néztem pár videot, de ezek tank ász meccsek, amik persze jók, de csak pillanatképet mutatnak a járművekről. Olyan videot keresek, ahol valaki egymás után játszik sok meccset ezekkel a tankokkal (pl.: mert épp fejleszt). Tudtok ilyet?

Tank Destroyer 4 hete 22 órája #278514

• MarktheHero
  • MarktheHero profilkép
  • Távol
  • Zászlós
Elsősorban tesztszerveren próbáld ki őket, az a biztos. Haverokkal gyakorlóban, vagy randomban. Mert ha csak videót nézel, azt ahogy más játszik a tankkal, az kevés (akkor már hasznosak, ha elkezdted az ágat). Tudnod kell, hogy te, miként játszol a tankkal, nehogy menet közben csalódás érjen. Nyílván pár csatából nem fogsz teljes képet kapni, de meglesz a saját tapasztalat. Én mindig mikor új ágon gondolkodom kipróbálom a tankokat teszt szerveren, hogy van-e hozzájuk érzékem, fekszik-e az a játékstílus ami a tankhoz kell. Csak videók alapján dönteni lutri.
Utolsó szerkesztés: 4 hete 22 órája Írta: MarktheHero.

Tank Destroyer 4 hete 13 órája #278527

• Robb_HUN
  • Robb_HUN profilkép
  • Távol
  • Ezredes
PZoli beküldte:
Morfondírozom a T28-T95-E3 ágon. Néztem pár videot, de ezek tank ász meccsek, amik persze jók, de csak pillanatképet mutatnak a járművekről. Olyan videot keresek, ahol valaki egymás után játszik sok meccset ezekkel a tankokkal (pl.: mert épp fejleszt). Tudtok ilyet?

Én nagyon élveztem mind a t95-öt, és az E3-at is. Ha meg tudsz barátkozni azzal a gondolattal, hogy nagyon nagyon lassú, komótos öregbácsi, és ha egyszer eldöntötted merrre mész, akkor nincs apelláta, meg átmegyek máshová....akkor cserébe kapsz egy brutál páncélt, és egy kifordítalak reggelire ágyút. Repeszpáncéllal elég sokszor vagy nem, vagy nagyon keveset sebez az artylövés is.
Az E3 egy igazi frontharcos, páncélja szívesen eszi a goldot is. Hátul is megállja a helyét , bár szerintem ahhoz pontatlan. Ha nem is ez lesz a top td-d, a funfaktor miatt szerintem érdemes kipróbálni legalább a t95-öt.

A tesztszeró is jól hangzik, cdak a full gold nem tudom mennyire ad valós képet a tankról.
Utolsó szerkesztés: 4 hete 13 órája Írta: Robb_HUN.

Tank Destroyer 4 hete 1 órája #278574

• MarktheHero
  • MarktheHero profilkép
  • Távol
  • Zászlós
Ezért kell tesztszerveren gyakorlóban, haverokkal kipróbálni :lol: Randomban meg megtapasztalod, hogyan bírja a goldspammelést :trollol:
Az oldal motorja a Kunena fórum

Fórum hozzászólások (WoT)

Hasznos oldalak

WOTINFO CHAT/VOICE CSATORNA

Cikk hozzászólások

WOTINFO FACEBOOK CSOPORT