Jelenleg

33
látogatónk van

Tank Destroyer

3 éve 11 hónapja #295442 Írta: Regulus
Megválaszolva: Regulus
A svéd ág nekem nagyon bejött. A TD-helyeket ismered, a svédeknek pontos az ágyújuk, akár a németeké, védelemben szenzációsak. Támadni nem lehet velük, vagy csak nagyon átgondoltan.
A francia ág is megvan, de vegyesek vele a tapasztalataim. Papíron, hiába jók az ágyúk, a gyakorlatban sokszor nem hozzák az eredményeket. Képesek arannyal még a light tankokról is pattogni.
Az orosz ágról nem tudok nyilatkozni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bitangocska

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 11 hónapja #295447 Írta: Bitangocska
Megválaszolva: Bitangocska

Nem válasz ugyan a kérdésedre, de ha szereted a TD -ket, mindenképpen szerezd meg a T28 HTC -t!! Kemény front, kicsit meggymag feeling, de közelre jól használható löveg. Ha jó pályát fogsz ki, egy brutális faltörőkos. Tier nyolcban kicsit óvatosabban.. de még élvezetes vele a játék.


Hm, az egyik kampány jutalom tank... Ugyan nem hiszem, hogy az életben végigmegyek aká a Stug IV vagy az Excalibur kihíásokon is, de akkor beveszem a hosszú távú élok közé. Kelleni fog pár tank, amit csak a küldetésekért fejlesztek ki, de ha olyan jó a jutalom, akkor majd uccu neki.

Köszönöm a tippet!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 11 hónapja #295448 Írta: Bitangocska
Megválaszolva: Bitangocska

A svéd ág nekem nagyon bejött. A TD-helyeket ismered, a svédeknek pontos az ágyújuk, akár a németeké, védelemben szenzációsak. Támadni nem lehet velük, vagy csak nagyon átgondoltan.
A francia ág is megvan, de vegyesek vele a tapasztalataim. Papíron, hiába jók az ágyúk, a gyakorlatban sokszor nem hozzák az eredményeket. Képesek arannyal még a light tankokról is pattogni.
Az orosz ágról nem tudok nyilatkozni.


Köszönöm, akkor irány Svédország.
Jó tipp, hogy védekezésre álljak be. Most, hogy mondod, tényleg hátrébb szoktam látni azokat a svédeket.

Tehát most akkor svédek, később (ha lesznek) japán TD, majd segédtankok a T28 HTC-hez.
Na, máris meg van a vágyott fejlesztgetésem a következő évekre. Már most várom a következő karácsonyi hóleányokat...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 11 hónapja #295449 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Bár rühellem a TD-ket, de azért írok egy-két szót.
Flanszia vonal: hááát, hogy is kezdjem? Az hogy JGPZ E100-al nem tudod a FOCH-t átütni, az nem azért van, mert olyan jó tank. (Huh, ez szerintem elég diplomatikus volt) Francia TD-t elég ritkán látni, ami nem véletlen.
Svédek: Ez a hidroizés felfüggesztés elsőre valóban érdekesnek tűnik, DE! Gondolj bele, 2 mp átváltani, 2mp visszaváltani (UDES), ami azt jeleni kivillan a lámpád (akkor már 3mp-e látnak), 2mp visszaváltasz menekülő módra (ez már 5mp), amig váltassz nem tudsz mozogni, 5mp alatt szanaszét lő mindenki. 9-es, 10-es igaz hogy extrém szögben döntött a páncélja, de ha az ellenfél nem teljesen agyhalott, akkor tölti a HE-t és úgy keresztül lövi vele a 40mm-es páncélodat, hogy pislogni sem lesz időd. A másik gond velük, hogy hátul kell maradni, mivel nincs páncél, szaladgálós módban nincs függőleges ágyúmozgás (UDES-nek van fölfelé). Ehhez a stílushoz viszont pálya és csapat kell.
Japó TD-k: vagy lesznek, vagy nem.
T28HTC: Lassú dög, amit tier7-től (de még a 6-osak is) bárki belő. Nem véletlenül ritka ez is.
Orosz TD-k: Az egyetlen olyan TD ág amit végigvittem, mármint a 268 vonala. Tier6-nál szétválik az ág, az egyik mozgékonyabb, gyorsabban lövő, a másik lomhább, nagyot odaverő. Ki melyiket szereti.
Ha a JGPZ E100-al nincs meg az összhang, akkor szerintem a 268-al sem lenne, viszont a 268 v4 fürgébb, páncélja is van, és az ágyú is küldi rendesen az áldást.
Én ha a helyedben lennék nekiugranék a 268 v4 vonalnak.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bitangocska

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 11 hónapja #295451 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke

T28HTC: Lassú dög, amit tier7-től (de még a 6-osak is) bárki belő.


Lassú mint állat az tény. Vagy lerohannak, vagy futsz a sebzés után. A tűzerő sem elrettentő. Nem tartozik a jelenleg divatos masinériák közé.. Nem véletlenül ritka. De ettől még ennek van az egyik legerősebb frontja tier 7 -ben. Ha jól forgatja az ember és kitakarja a kis oldalsó tornyokat, lehet vele pattintani rendesen. Mondjuk, ha csak TD -ket használsz, vagy általában csak azt, akkor fölösleges erőfeszítés. Ez is tény.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 11 hónapja #295452 Írta: Bitangocska
Megválaszolva: Bitangocska

Bár rühellem a TD-ket, de azért írok egy-két szót.
Flanszia vonal: hááát, hogy is kezdjem? Az hogy JGPZ E100-al nem tudod a FOCH-t átütni, az nem azért van, mert olyan jó tank. (Huh, ez szerintem elég diplomatikus volt) Francia TD-t elég ritkán látni, ami nem véletlen.
Svédek: Ez a hidroizés felfüggesztés elsőre valóban érdekesnek tűnik, DE! Gondolj bele, 2 mp átváltani, 2mp visszaváltani (UDES), ami azt jeleni kivillan a lámpád (akkor már 3mp-e látnak), 2mp visszaváltasz menekülő módra (ez már 5mp), amig váltassz nem tudsz mozogni, 5mp alatt szanaszét lő mindenki. 9-es, 10-es igaz hogy extrém szögben döntött a páncélja, de ha az ellenfél nem teljesen agyhalott, akkor tölti a HE-t és úgy keresztül lövi vele a 40mm-es páncélodat, hogy pislogni sem lesz időd. A másik gond velük, hogy hátul kell maradni, mivel nincs páncél, szaladgálós módban nincs függőleges ágyúmozgás (UDES-nek van fölfelé). Ehhez a stílushoz viszont pálya és csapat kell.
Japó TD-k: vagy lesznek, vagy nem.
T28HTC: Lassú dög, amit tier7-től (de még a 6-osak is) bárki belő. Nem véletlenül ritka ez is.
Orosz TD-k: Az egyetlen olyan TD ág amit végigvittem, mármint a 268 vonala. Tier6-nál szétválik az ág, az egyik mozgékonyabb, gyorsabban lövő, a másik lomhább, nagyot odaverő. Ki melyiket szereti.
Ha a JGPZ E100-al nincs meg az összhang, akkor szerintem a 268-al sem lenne, viszont a 268 v4 fürgébb, páncélja is van, és az ágyú is küldi rendesen az áldást.
Én ha a helyedben lennék nekiugranék a 268 v4 vonalnak.


Hm, előzőleg abban sem voltam biztos, hogy kapok választ, ezzel szemben jó sok átgondolnivaló összejött.
Az biztos, hogy a Hellcat az abszolút kedvencem játékélvezetre és beújítani csak a fejlesztgetés öröméért tervezek, nem azért, mert azt várom, hogy valamelyik jobban fog tetszeni, vagy jobb lesz vele a statisztikám. Habár ez a Bret. Panther-rel akaratlanul is kb. összejött. Igaz, hogy az nem TD, de hát a Hellcat-tel sem szoktam megvárni, hogy kemperként leszóljanak.
Ezek szerint az értékes és ritka véges erőforrásokat (kiképzési lap, hóleány, stb.) a 268 ágra rakom majd, a svéd TD-k pedig "nekem még ilyen is van" alapon mennek majd, szem előtt tartva, hogy talán kevésbé megy majd velük, mint a németekkel. Az ostromgép Hetzerrel, meg a "átlövöm, ha épp másik csatában van is" Jagdpantherrel. :love:

Azt én is sejtettem, hogy a Jgpz E 100-nál bennem van a hiba, de hiába próbáltam ki már mindent ebben a 100 és 200 közötti csatában. Még videókat is néztem. Mondjuk a különböző értékelések, amit néztem, az egyik legrosszabb X tanknak álítják be. Egymás után 10 förtelmes csata után már kezdtem gyanakodni, ezért néztem meg az ilyen toplistákat. Meg aztán az ellenséges csapatból is hamar hullanak. Tulajdonképpen örülök, amikor látok ott egyet, mert akkor megszokott lenni legalább egy kill.
Persze, lehet hogy csak mások is vannak, akik gyengék hozzá.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 11 hónapja #295454 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

T28HTC: Lassú dög, amit tier7-től (de még a 6-osak is) bárki belő.


Lassú mint állat az tény. Vagy lerohannak, vagy futsz a sebzés után. A tűzerő sem elrettentő. Nem tartozik a jelenleg divatos masinériák közé.. Nem véletlenül ritka. De ettől még ennek van az egyik legerősebb frontja tier 7 -ben. Ha jól forgatja az ember és kitakarja a kis oldalsó tornyokat, lehet vele pattintani rendesen. Mondjuk, ha csak TD -ket használsz, vagy általában csak azt, akkor fölösleges erőfeszítés. Ez is tény.


Pont a két oldalsó dudor a gond, ha nem lennének még jónak is lehetne mondani. De így...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 11 hónapja #295455 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke

Pont a két oldalsó dudor a gond, ha nem lennének még jónak is lehetne mondani. De így...


Én csak elolvastam az elemzést itt az oldalon, le is van rajzolva, hogyan csináljam. És mivel 30/30 fokban kitér a löveg oldalra, tényleg müxik. Ha bemákolok egy-egy jó pályát és nem kapnak rögtön a HE után (sajnos a HP is kevés), nagyon szórakoztató tud lenni. ;) ..mondjuk nem egy hellcat.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 11 hónapja #295457 Írta: Bitangocska
Megválaszolva: Bitangocska
A vicces az, hogy a Hellcat-et nem is a nulláról fejlesztgettem ki, hanem 2018 júliusa körül a kezdő tutorialok végigcsinálásáért választhattam egy 6. szintű tankot. Egyik se tetszett a felsoroltakból, főleg nem egyik heavy sem (már ha lehetetett olyat választani), pedig pont egy heavyt akartam volna. Eszembe jutott, hogy az első fiókomnál régebben a TD-ket is szerettem. Megnéztem, mi a felhozatal és úgy láttam, a Hellcat ága biztos tetszene.
Aztán annyira megszerettem és annyi helyen olvastam, hogy az összes utána lévő rosszabb nála, hogy elhatároztam, hogy megtartom örökre.

Tehát tiszta szerencse volt. És habár 2014-ben volt nekem artín kívül minden fajtából és szerettem is őket, most igazán csak a TD-khez van kedvem e években.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 10 hónapja #296237 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
Kéne egy tier 10 TD a küldetések miatt. Grille -hez vagyok a legközelebb. Jó lesz az?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 10 hónapja #296240 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Függ attól is, hogy melyik küldetést szeretnéd megcsinálni, mivel a túlnyomó többséghez a nyolcas is bőven elég.

Tier 10: Míg ruszki v4 az egyik legjobb mindenes, a német egy úgynevezett glass cannon, minden hiba garázsmenet. Nekem nem jött be.

Egyéb tierek: Az RHM waffle is üveg, mégis szinte minden második csatában van belőle.
Az amcsi tornyos td-k amolyan jó közepesek, a T30-at máig rengetegen szeretik.
A ruszki torony nélküli TD-k között megkopott a fénye az ISU-nak, de a 704-el karöltve azért fun tankok. Persze a sebes kerekes futrinkák világában ez rohamosan változik.
A franciákat hanyagolnám.
A britek piszkosul jók, csak lassúak. Főleg a 9-es tier.

Na de nem akarok mindegyikről értekezni. Én javaslom, maradj egy tornyos, viszonxlag mobilis, és valamennyire páncélozott nyolcasnál, ne egy 10-essel próbáld a küldetéseket abszolválni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Slandyke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 10 hónapja #296243 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
T 55A kampánynál tartok és az elején. Ezek szerint T28 prototype vagy Charioteer..

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.