Ez az oldal (és egyes külső összetevői) cookie-kat (sütiket) használ a felhasználók hitelesítéshez és a látogató statisztikához. Elolvastam és az Ok gomb megnyomásával elfogadom ennek tényét és az ÁSZF-ben foglaltakat is.

Jelenleg 722 vendég és 26 tag online

Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz

TÉMA: Német harckocsik

Német harckocsik 4 hete 15 órája #256500

• F3rmi
  • F3rmi profilkép
  • Távol
  • Moderátor
  • Köszönetek: 679
Kb. mint eddig..
Full HEAT aztán hadd szóljon :-)
Szabom85 beküldte:
Üdv! Az a kérdésem hogy, az E100 menyire használható mostanság?

3GM: T-34; KV-1; Type T-34; Chi-Nu; Pz. III/IV; Pz. IV H; VK 30.01 (H); T-34-85; T-150; E25; Leo; T26E5 Patriot; T26E4 SuperPershing; Löwe; Rhm. Skorpion G; M4A1 Revalorisé; WZ-111; AMX M4 mle. 49 Liberté; T34; IS-6; STA-2; FCM 50t; FV4202; Object 252U Defender;
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szabom85, MegaJani

Német harckocsik 4 hete 14 órája #256507

• Szabom85
  • Szabom85 profilkép
  • Távol
  • Tizedes
  • Köszönetek: 1
Köszönöm a választ ! :beer2:

Német harckocsik 3 hete 6 napja #256745

• Gest
  • Gest profilkép
  • Távol
  • Törzszászlós
  • Köszönetek: 42
VK Béláról kérdeznék attól akinek megvan. Mennyire fun vele menni, van olyan mint az E75? T10 nem érdekel, viszont t9-et szeretem, szóval t9 meccselésre megéri-e beruházni rá. Most lett meg rá az xp, viszont ha nem muzsikál jól inkább nem költenék kisebb vagyont modulokra meg lánctalp+toronyra.

Német harckocsik 3 hete 5 napja #256756

• gONE_CLICKin
  • gONE_CLICKin profilkép
  • Távol
  • Törzszászlós
  • Köszönetek: 47
Csak teljesen nyugodt idegállapotban érdemes leülni vele játszani, mert tetű lassú. Az átütése jó, viszont a 12,XY töltésidőt, kicsit hosszúnak érzem. Elég jól pattint, viszont nem szabad vele egyedül maradni (ezt nehezíti a lassúsága) mert ha mellé érnek akkor vége a mesének. Főleg emiatt találom soknak a töltésidőt, ill. a mostani mérgezett egér módjára rohangálós metában sokmindent kilónek így az orra elől, mert nem ér oda vagy egyszerűen nem tud időben ráfordulni a célra. Anno a Maust kihúztam vele, de a Pz. VII grindet már elég nyüglődősnek találom.

Mindent egybe vetve, ha nem rontanak rá, lehet jókat aprítani vele, de csak funolós gépnek nem ajánlom!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani, Gest

Német harckocsik 3 hete 15 órája #257520

• Szmertyij
  • Szmertyij profilkép
  • Távol
  • Alezredes
  • Köszönetek: 296
Belefogtam a Tiger II-be, de azt hiszem nem lessz idegzetem az E75-höz szükséges XP-t kitermelni vele.
Sajnos a belorusz pidetaszok a VH rettegett tankjából a játékban egy szánalmas bohócot csináltak. :(
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Admiral_von_Yorck

Német harckocsik 3 hete 15 órája #257523

• RedFox69
  • RedFox69 profilkép
  • Távol
  • Törzszászlós
  • Köszönetek: 36
Szmertyij beküldte:
Belefogtam a Tiger II-be, de azt hiszem nem lessz idegzetem az E75-höz szükséges XP-t kitermelni vele.
Sajnos a belorusz pidetaszok a VH rettegett tankjából a játékban egy szánalmas bohócot csináltak. :(
Igazad van, de a lövege jó! :)
MM-re most ne térjünk ki ... :rofl:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Admiral_von_Yorck

Német harckocsik 2 hete 4 napja #257843

• StraubZ
  • StraubZ profilkép
  • Távol
  • Tizedes
  • Köszönetek: 5
Sziasztok!
Rheinmetall Panzerwagen van valakinek? Érdemes kiszenvedni azt a rengeteg XP-t érte, vagy hagyjam a fenébe? Mellékesen van Leopard 1-em és E50M-em is. Nyújt e valami pluszt azok mellett?

Német harckocsik 2 hete 4 napja #257848

Szmertyij beküldte:

M4-ek és T-34-ek (és variánsaik) ellen a játékban is OP, ahogy a valóságban is az volt ;)

Német harckocsik 2 hete 4 napja #257851

• F3rmi
  • F3rmi profilkép
  • Távol
  • Moderátor
  • Köszönetek: 679
Az egyik leggyengébb light szerintem. Szinte alig játszok vele. Ennyi elég? ;-)
StraubZ beküldte:
Sziasztok!
Rheinmetall Panzerwagen van valakinek? Érdemes kiszenvedni azt a rengeteg XP-t érte, vagy hagyjam a fenébe? Mellékesen van Leopard 1-em és E50M-em is. Nyújt e valami pluszt azok mellett?

3GM: T-34; KV-1; Type T-34; Chi-Nu; Pz. III/IV; Pz. IV H; VK 30.01 (H); T-34-85; T-150; E25; Leo; T26E5 Patriot; T26E4 SuperPershing; Löwe; Rhm. Skorpion G; M4A1 Revalorisé; WZ-111; AMX M4 mle. 49 Liberté; T34; IS-6; STA-2; FCM 50t; FV4202; Object 252U Defender;
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: StraubZ

Német harckocsik 2 hete 4 napja #257852

• Serious_Threat
  • Serious_Threat profilkép
  • Távol
  • Őrnagy
  • Köszönetek: 779
StraubZ beküldte:
Sziasztok!

100k XP választ el tőle, de csak azért mert szeretem a RU-t. Amúgy soha nem húznám ki.
Egyszerűen gyenge és lighthoz képest elég nagy a sziluettje. Inkább egy T100LT, vagy AMX 13 105.

Tier10: BatChat, M60, Obj907, Obj140, AMX 50B, T-22 med, IS-7, T-62A, TVP T50/51, VK7201, T100 LT, WZ5A
3 GM: BatChat, Obj140, AMX50B, BatChat AP, Skoda T50, T54, T54LT, KV5, T-10, AMX1390, M41 Walker Bulldog, Type64, E-25, T37
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: StraubZ

Német harckocsik 2 hete 4 napja #257897

• StraubZ
  • StraubZ profilkép
  • Távol
  • Tizedes
  • Köszönetek: 5
Köszönöm a válaszokat!
Akkor nem fogom erőltetni.

Német harckocsik 2 hete 4 napja #257934

• Szmertyij
  • Szmertyij profilkép
  • Távol
  • Alezredes
  • Köszönetek: 296
Hunyadi_Loveszdandar beküldte:
Szmertyij beküldte:

M4-ek és T-34-ek (és variánsaik) ellen a játékban is OP, ahogy a valóságban is az volt ;)

Igen tudom :( , csak itt a játékban úgy fest mintha a múzeumból szöktették volna meg.

Német harckocsik 2 hete 3 napja #257938

• Szemi_G
  • Szemi_G profilkép
  • Távol
  • Szakaszvezető
  • Köszönetek: 11
WilhelmCanaris beküldte:
Én ott tartok hogy a tiger2 és a V4502 ágon is mehetnék tovább, de csak egyre van credit. VK4502B vagy E75? nem tudok dönteni.... :thx2: :troll:

Mindig úgy közelítsd meg a kérdést, hogy mely tank lenne az, amit végül megtartanál v. el szeretnél érni...
Mert lényegében ez döntötte el a kérdést.

A 4502a szerintem sokkal szenvedősebb, mint a Tiger2, és az E75 is jobb a 4502B-nél.
(legalábbis nekem a VK..B kevésbé jött be).
Utolsó szerkesztés: 2 hete 3 napja Írta: Szemi_G.

Német harckocsik 2 hete 3 napja #257939

• Szemi_G
  • Szemi_G profilkép
  • Távol
  • Szakaszvezető
Gest beküldte:
VK Béláról kérdeznék attól akinek megvan. Mennyire fun vele menni, van olyan mint az E75? T10 nem érdekel, viszont t9-et szeretem, szóval t9 meccselésre megéri-e beruházni rá. Most lett meg rá az xp, viszont ha nem muzsikál jól inkább nem költenék kisebb vagyont modulokra meg lánctalp+toronyra.

Szerintem az E75-tel jobb játszani, mert agilisabb tank.
A VK-nak a páncélja jobb (a test páncélja elég troll), de szinte minden másban gyengébb - s hiába van ugyanaz az ágyú, érdekes módon többet pattantam vele, mint az E75-ével...

Az igaz, hogy nekem még abban az érában volt meg, mielőbb a prémium lőszer átvette a normál lőszer helyét.

Német harckocsik 2 hete 3 napja #257941

• Szemi_G
  • Szemi_G profilkép
  • Távol
  • Szakaszvezető
Szmertyij beküldte:

Nem a tankkal van a baj, hanem azzal, hogy a valóságban a Király Tigris más tankokkal találkozott, mint a játékban...
Nézd meg az IS-3-at - egy tierben van vele, de a világháborúban nem találkozhattak... Ennyit a játék történelmi hűségéről...

Ha ezt a faktort kiveszed, akkor jobban élvezed a játékot és az egyes tankokról sem lesz hamis képed, ami a WOT-ot illeti...
Az oldal motorja a Kunena fórum

Fórum hozzászólások (WoT)

Hasznos oldalak

Fórum hozzászólások (más játékok)

WOTINFO CHAT/VOICE CSATORNA

Cikk hozzászólások