Jelenleg

14
látogatónk van

Német harckocsik

6 éve 3 hónapja #260565 Írta: Rehabilitált sámán
Megválaszolva: Rehabilitált sámán
Hmm a kérdés komplex. Mit értessz az alatt, hogy jó? Jelenleg 3db super heavy tank található a játékban type5, maus, e100, Lomha mind. A páncélja type5nek és a mausenak van, de messze nem sebezhetetlenek. Az e100at ha beforgatod is átverik és pontatlan is. Maus a legutolsó nerf óta érezhetően sokkal gyengébb. Az ágyúja egyértelműen a három közül a mausnak a legpontosabb, viszont a type ha nem is üt be, sebez nagy ágyú + repesz kombóval. Egy igazi no skill tank. Viszont meg kell hogy mondjam a jelenlegi heavy meta egyáltalán nem a szuperekről szól, hanem a rohamozókról. kínai WZ heavy és a britt hódító az ami jelenleg a legjobb/legnépszerűbb. Nálam ha nem lenne megy egyik heavy sem a felsoroltak közül akkor mindenképpen a szuper kokit húznám először.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #260567 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil

Hmm a kérdés komplex. Mit értessz az alatt, hogy jó? Jelenleg 3db super heavy tank található a játékban type5, maus, e100, Lomha mind. A páncélja type5nek és a mausenak van, de messze nem sebezhetetlenek. Az e100at ha beforgatod is átverik és pontatlan is. Maus a legutolsó nerf óta érezhetően sokkal gyengébb. Az ágyúja egyértelműen a három közül a mausnak a legpontosabb, viszont a type ha nem is üt be, sebez nagy ágyú + repesz kombóval. Egy igazi no skill tank. Viszont meg kell hogy mondjam a jelenlegi heavy meta egyáltalán nem a szuperekről szól, hanem a rohamozókról. kínai WZ heavy és a britt hódító az ami jelenleg a legjobb/legnépszerűbb. Nálam ha nem lenne megy egyik heavy sem a felsoroltak közül akkor mindenképpen a szuper kokit húznám először.


Kinai heavy-k már kezdenek lecsengeni. ha megnézed a 10-es CW streameket (Dakillzor/FAME pl.) akkor láthatod, hogy kinai heavy-k már csak pár pályán mennek, Type 5 Heavy / Super Conqueror / Batchat / IS-7 + táras tankok (AMX 50B, T57, + apróság (orosz light, arty, strv TD) ami az általános. Néha egyes pályákra bevisznek mást, mint rush taktika kinai heavykkel, vagy 907-tel, vagy Maus, esetleg páncélos TD kulcs pozíciók védésére.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #260650 Írta: Mothmaninho
Megválaszolva: Mothmaninho
Sziasztok! Lassan végére érek a vk béla grindjének. Az lenne a kérdésem hogy a pz. VIIet megéri megvenni? :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #260735 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie

Az e100at ha beforgatod is átverik és pontatlan is.


Asszem 81% találati arányom van vele? B)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #260749 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Igen, nagyon jó heavy. Troll páncél, jó ágyú, stb... Szeretni fogod, ha az erősen páncélozott de lassabb nehéztankok a kedvenceid.

Sziasztok! Lassan végére érek a vk béla grindjének. Az lenne a kérdésem hogy a pz. VIIet megéri megvenni? :)

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Mothmaninho

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #260768 Írta: Shrek
Megválaszolva: Shrek

Az e100at ha beforgatod is átverik és pontatlan is.


Asszem 81% találati arányom van vele? B)


Szerintem arra gondolt, hogy gyenge pontokat nehéz vele lőni. Nincs valami brutál átütése, nem véletlen, hogy a játékosok harmada repesszel tolja. Egy másik harmada meg full prém lőszerrel, de még az arty-ra is heat-tel lőnek... :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #260884 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Van egy kis gondom. Nem tudom melyik ágon haladjak tovább? Leopad PTA vagy Ru 251. A Leo kapcsán olvastam, hogy ráférne egy kis buff, de már nem emlékszem, hogy a PTA ra,vagy a Leo 1 re? Szóval gyenguszok?
A másik ágon mondjuk még át kellene esni a HWK 12 -n, de semmi használhatóságára vontkozó infóm nincs róla. / A pataméter listát persze látom./ Ajaj, hogyan tovább?
Vagy hagyjam az egészet a fenébe? Rengeteg fejlesztési lehetőségem van. Ott van a BC 25t, Mauschen, Pz kpfW VII, Leo II, Typ 5051, Typ IV Heavy, Centurion I és még sorolhatnám.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #260888 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Van egy kis gondom. Nem tudom melyikágon haladjak tovább? Leopad PTA vagy Ru 251. A Leo kapcsán olvastam, hogy ráférne egy kis buff, de már nem emlékszem, hogy a PTA ra,vagy a Leo 1 re? Szóval gyenguszok?
A másik ágon mondjuk még át kellene esni a HWK 12 -n, de semmi használhatóságára vontkozó infóm nincs rőla. / A pataméter listát persze látom./ Ajaj, hogyan tovább?
Vagy hagyjam az egészet a fenébe? Rengeteg fejlesztési lehetőségem van. Ott van a BC 25t, Mauschen, Pz kpfW VII, Leo II, Typ 5051, Typ IV Heavy, Centurion I és még sorolhatnám.


Leo 1 agat fejezd is be a PTA-val, az sokkal jobb a sajat szintjen mint a Leo 1 tier X-ben.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1, MegaJani

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #260891 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Pontosan - bár én megvettem a Leo1-et is és azt is szeretem, a PTA-t is megtartottam (az 5 megtartott t9 tank egyike) és többet is játszok vele lényegesen.
A RU ága is megvan végig - régen szerettem a RU-t, most már nem, és a t10-et se - a nerf óta gyenge.

Van egy kis gondom. Nem tudom melyikágon haladjak tovább? Leopad PTA vagy Ru 251. A Leo kapcsán olvastam, hogy ráférne egy kis buff, de már nem emlékszem, hogy a PTA ra,vagy a Leo 1 re? Szóval gyenguszok?
A másik ágon mondjuk még át kellene esni a HWK 12 -n, de semmi használhatóságára vontkozó infóm nincs rőla. / A pataméter listát persze látom./ Ajaj, hogyan tovább?
Vagy hagyjam az egészet a fenébe? Rengeteg fejlesztési lehetőségem van. Ott van a BC 25t, Mauschen, Pz kpfW VII, Leo II, Typ 5051, Typ IV Heavy, Centurion I és még sorolhatnám.


Leo 1 agat fejezd is be a PTA-val, az sokkal jobb a sajat szintjen mint a Leo 1 tier X-ben.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #260897 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Kösz.fiúk, akkor egyelőre irány a Leo PTA!

Ujabban rákaptam a VIII tierü lightozásra. Szeretnék feljebb lépni, de nem tudom IX-X ben melyek a lgjobbak, Nemsokára meglesz a T54 ltw is, azt úgty gondolom mindenképpen meg kell venni. A francia AMX 13 90 ről is vannak sarkosan negatív vélemények pedig a BC 12t egy igazán mulatságos kis jármű. Ezért gondoltam a Ru 251 re is , mert abból elég sok van, akkor csak nem olyan vacak.? Vagy 2017 az önostorozó szerzetesek és a mazochisták éve volt?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #260900 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Hát számomra a t10 lightozás nem nagy fun. Sokkal jobban szeretek lightal játszani t5-7-ben.
Az összes t10-es light megvan - szerintem az AMX és a kínai a két leghasználhatóbb. A többi gyengécske.

Kösz.fiúk, akkor egyelőre irány a Leo PTA!

Ujabban rákaptam a VIII tierü lightozásra. Szeretnék feljebb lépni, de nem tudom IX-X ben melyek a lgjobbak, Nemsokára meglesz a T54 ltw is, azt úgty gondolom mindenképpen meg kell venni. A francia AMX 13 90 ről is vannak sarkosan negatív vélemények pedig a BC 12t egy igazán mulatságos kis jármű. Ezért gondoltam a Ru 251 re is , mert abból elég sok van, akkor csak nem olyan vacak.? Vagy 2017 az önostorozó szerzetesek és a mazochisták éve volt?

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #260905 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1

Hát számomra a t10 lightozás nem nagy fun. Sokkal jobban szeretek lightal játszani t5-7-ben.
Az összes t10-es light megvan - szerintem az AMX és a kínai a két leghasználhatóbb. A többi gyengécske.

Kösz.fiúk, akkor egyelőre irány a Leo PTA!

Ujabban rákaptam a VIII tierü lightozásra. Szeretnék feljebb lépni, de nem tudom IX-X ben melyek a lgjobbak, Nemsokára meglesz a T54 ltw is, azt úgty gondolom mindenképpen meg kell venni. A francia AMX 13 90 ről is vannak sarkosan negatív vélemények pedig a BC 12t egy igazán mulatságos kis jármű. Ezért gondoltam a Ru 251 re is , mert abból elég sok van, akkor csak nem olyan vacak.? Vagy 2017 az önostorozó szerzetesek és a mazochisták éve volt?


Tanácsaid mindíg megfontolandók F3rmi. Akkor ezt még átgondolom és megállok T9-nél.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #260907 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Kösz.fiúk, akkor egyelőre irány a Leo PTA!

Ujabban rákaptam a VIII tierü lightozásra. Szeretnék feljebb lépni, de nem tudom IX-X ben melyek a lgjobbak, Nemsokára meglesz a T54 ltw is, azt úgty gondolom mindenképpen meg kell venni. A francia AMX 13 90 ről is vannak sarkosan negatív vélemények pedig a BC 12t egy igazán mulatságos kis jármű. Ezért gondoltam a Ru 251 re is , mert abból elég sok van, akkor csak nem olyan vacak.? Vagy 2017 az önostorozó szerzetesek és a mazochisták éve volt?


9-esek kozul megvan a T-54lt, az RU-251es a 13 90. Szamomra a 13 90 sokkal, de sokkal hasznalhatobb es elvezetesebb vele jatszani. Igazabol nagy negativumot nem is tudnek mondani rola, csak annyi hogy sokszor keves az alaploszer atutese de ez jo manoverezessel kikuszobolheto.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #260914 Írta: esem
Megválaszolva: esem
Van valakinek pár jó tanácsa, a VK3003M-hez, nagyon nem megy vele, bár még csak pár csatám volt, a löveg fullos, a többi dolgot kell rajta kihúznom nyilván, de az eddigi meccseim alapján vele, nehéz lesz :lol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #260917 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Akkor újabb fordulat. ha mindketten - dobilaci, F3rmi- a franciákat javasoljátok, akkor mrgveszem az AMX 13 90-et és ha az ünnepek végén még marad kreditem, a Leo PTA-t. A kínait sajnos nem húztan, pedig látom, hogy nagyon jók. Mégegyszer köszönöm a tanácsokat mindkettőtöknek.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.