Jelenleg

24
látogatónk van

Japán harckocsik

5 éve 8 hónapja #280801 Írta: Rylian_Shina
Megválaszolva: Rylian_Shina
Én annó repeszpáncéllal használtam ( meg a többi japán szörnyet is ), tud segíteni az artyk ellen néha. Célzásgyorsító nálam annyira nem fekszik, személy szerint nem tudom, hogy sokat számítana-e a repszágyúval, mert hiába szűkül be, úgy is nagy a szórása. ha meg olyan napja van akkor is eltalál bármit, ha menet közben lövöldözöl.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #280820 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Az O-Ni-t én kedveltem, repeszlőszerrel használtam.

Töltésgyorsító, célzásgyorsító, ventillátor.

Repeszpáncélt a mai, lebutított artyk korában nem érzem lényegesnek.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja #280872 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Nem vicc, nálam álcaháló, csigaszem, töltésgyorsítóval futottak :D
Elég szép értékeket mentem a tankokkal. De én aberrált vagyok, nálam még a togon is van csigaszem :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja #280894 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32

Nem vicc, nálam álcaháló, csigaszem, töltésgyorsítóval futottak :D
Elég szép értékeket mentem a tankokkal. De én aberrált vagyok, nálam még a togon is van csigaszem :D


Érthető a Toggy, mivel azt amikor csak lehet, TD-ként használja(ta) az ember...itt ami megkérdőjelezhető, az a megtartása annak a f*stalicskának.... :lol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 10 hónapja #288803 Írta: Omnipadmebumm
Megválaszolva: Omnipadmebumm
Sziasztok. Csak egy kérdésem lenne, mégpedig a Type95 ről, lehet ezzel valamit csinálni? Sajna elnyomtam másra a szabad tapasztalatot, de ez valami brutál vacak, vagy rosszul csinálok valamit? Nem tudok olyat kívánni neki, amit velem már nem csináltak volna meg, lesz ez jobb?? Egyszer végig izzadtam a Francia nehéz ágat, nem kívánom újra. Köszi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 10 hónapja #288809 Írta: D00M
Megválaszolva: D00M
A hiba nem az ön gépében van. A Type95 a játék egyik legrosszabb tankja 4-es szinten. Hatalmas, papír, és lassú. Ezt sajnos free XP híján, ki kell szenvedni. Az OI-Ex már jobb lesz, viszont az igazán jó majd az O-I lesz. Ott viszont állj is meg. Túl hosszú az út a Type 5-ig, és bár a Type 4 egész kellemes, az O-NI, O-HO kettősnek nagyon nem tett jót a legutóbbi nerf.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Omnipadmebumm

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 10 hónapja #288815 Írta: Omnipadmebumm
Megválaszolva: Omnipadmebumm
Köszönöm szépen a választ, megfogadom a tanácsodat, bár elég mazó tudok lenni, nagyon kellene az a type 5, főleg a pattintós küldik miatt. 50b, e5, van heavyből, nem nagyon lehet rájuk számítani, még az e5 ok, de 6-7k-t én nem tudok vele. Még egyszer köszi, ennyire ritkán idegel ki egy tank mint ez, nyugodtabb szoktam lenni:trollol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 7 hónapja #290140 Írta: luperator
Megválaszolva: luperator
Olybá tűnik, hogy az STB-1 ág lesz a TOT augusztusban. Visszaolvasva elég vegyesek a vélemények az ágról, van aki aktívan tolja velük? Kíváncsi lennék a véleményetekre a buffolt tízessel és úgy az ággal kapcsolatban.

esport1.hu/news...scheff

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 7 hónapja #290180 Írta: Benxonyou
Megválaszolva: Benxonyou
Ahoj. Tier 1-től 6-ig tömören fogalmazva elég szívás, habár a Chi-He-től kezdve azért javul az összkép. De a papír test, az végig papír test marad, nagyjából. Azért nem érdemes fejjel a KV-2-nek rohanni. A Chi-Ri egy külön történet. Technikás kis ördög. Sokan szidják, hogy csak egy halom roncs, de nagyon sok szép pillanatot tud adni. Érdemes vele kapcsolatban keresni videókat, nekem is ez segített ráérezni a stílusára.
A Sta-1-el kapcsolatban csak 1.5.1 előttről vannak tapasztalataim, akkor még viszonylag "lassú" volt az ágyú, plusz szeretett franciázni is. De azért a 219mm-es átütés sokat szépített a dolgon. A heavyket is szét lehetetett fingatni vele, de azért csak visszafogottan. A jelenlegi paramétereket nem ismerem.
A type 61 elég szemét tank. Jól mutat rajta a Sta-1 top ágyúja, a dpm valahol 3600 körül volt azt hiszem. Azonban, ha megvan a "Rifled Gun", akkor nem érdemes a meggymagozóval vacakolni. Papíron jól néz ki a dpm, de a 32 db töltet elég hamar elfogy érdemi sebzés nélkül. Az 1.5.1 után elég pöpec lett. Habár neki sincs értékelhető páncélzata, azért a lövegpajzs le tudott venni néhány nagyobb pofont. Az ágyú sokkal jobban kezelhető, dinamikusabb lett, mint volt.
Az Stb-1-el még csak most ismerkedem. 180 csatát raktam bele eddig. A pályák többségén hatékonyan vethető be, azonban az artyk nagyon szeretik. Néha túlságosan is. Hull-downban mocsok jó. A torony páncélzatát már obj 279(e)-vel is leteszteltem. Öröm volt hallgatni, ahogy pattogott róla a gold ammo. Persze nem szabad elbízni magunkat, mert a parancsnok szereti néha fejjel levenni a töltetet. A "Rifled Gun" még jobb ritmust diktál tier 10-ben. Ha valami hiányzik ebből a tankból, az a sebesség. Persze 50-el egyenletesen fel lehet szántani a pályát, de néha kevésnek bizonyul.

Összességében én szerethetőnek tartom a "kawaii" tankokat, de néhanapján kötél idegek kellenek, ha nem akarsz agyvérzést kapni miattuk.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: luperator

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 7 hónapja #290444 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Sziasztok!

Kinek van tapasztalata az átalakítás utáni Type 5-tel? Működhet még rangsorolt csatában illetve Tier 10 osztagban, vagy ne próbáljak meg vesződni vele? (Type 4-en van 70K XP jelenleg.)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 7 hónapja #290454 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Sziasztok!

Kinek van tapasztalata az átalakítás utáni Type 5-tel? Működhet még rangsorolt csatában illetve Tier 10 osztagban, vagy ne próbáljak meg vesződni vele? (Type 4-en van 70K XP jelenleg.)


Hali,
Azt hogy rangsoroltban, 10-es osztagban milyen nem tudom, randomban néha megyek vele párat. A 15cm-es ágyúval kb. 3 csatát mentem a nerf óta, a 14cm-es jobban bejövős. A repesz itt is tud alkotni ( AMX 30B oldalba gyújtással 1150 dmg) , a spec lőszer meg stabilan hozza a 600 körülieket. A páncél ellenfél függő, aki bőszen lövi az alap lőszert az ellen működik, de tier10-ben ez nagyon ritka, a gold ellen meg..... Összességében még mindig használható, bár már nem olyan, mint a nerf előtt. Remélhetőleg hamarosan jön a gold átalakítás és akkor majd kiderül.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tank_szemelyzete

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 5 hónapja #291430 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
Sziasztok!

Az O-I milyen manapság? Mennyire játszható? Érdemes "visszavenni"?:blink:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 5 hónapja #291435 Írta: gabi418
Megválaszolva: gabi418

Sziasztok!

Az O-I milyen manapság? Mennyire játszható? Érdemes "visszavenni"?:blink:


Én nem tudom mennyire jó manapság de a HE nerf biztos ezt a tankot is érinteni fogja és akkor nem nagyon lesz játszható szerintem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 5 hónapja - 4 éve 5 hónapja #291456 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

Sziasztok!

Az O-I milyen manapság? Mennyire játszható? Érdemes "visszavenni"?:blink:


Teljesen jó tank manapság, bár attól is függ mi a célod. A páncél állja sarat a mostanság divatos prémium spam idején is, még 7-es szintű ellenfeleknek is okoztam vele gondot. Küldetésekre maximiálisan alkalmas. A 150 milis ágyút nem kell bemutatni, 8-as tierben is biztosan sebzel vele, ezért azt használd. Szerintem elég "butabiztos" tank, de ez jelzi azért, hogy szórakoztató értéke nem nagyon van. 6-os tankként nem kerül semmibe kipróbálni, vedd vissza nyugodtan. Nem vagyok egy heavy fanatik, kényszerből játszom velük a küldetések miatt, de ezzel elvoltam. Amúgy is, a howitzer ágyuknak mindig van egy extra szórakoztató értéke (főleg, ha penetrálsz, ehe).

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 6 napja - 4 éve 6 napja #295194 Írta: Slandyke
Megválaszolva: Slandyke
STA-1 STB-1 van még létjogosultságuk? Esetleg STA-2?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.