Jelenleg

17
látogatónk van

Szovjet harckocsik

6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #246303 Írta: Ramthattack
Megválaszolva: Ramthattack
"Kipróbáltam az A-44-et... borzalom. :sick:"

hali, nekem tetszett (jó ágyú és sokat pattint, csak az a pk.kupola...), és az obj.416 és obj.430 II is tetszik... mondjuk vannak idegesítő momentumok (pl. ahol/amikor némi csőlehajlás elkelne), és már várom hogy túl legyek rajta, de sok önuralomra tanított meg a játékban, inkább másod vonalasak, legalábbis én így használom, ill. ritkán, ha a történés azt kívánja, az ellen arcába mászok, de azt az elején sokszor elügyetlenkedtem, szokni kellett a mozgást vele. Ha az A-44 nem tetszik, akkor szenvedés lesz a 8as és 9es is :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja #246304 Írta: eddi11
Megválaszolva: eddi11
Én kihúztam az OBJ-416 ot.De nem vettem meg annyira szenvedés volt az A-44.Az ágyúja elég jó viszont nagyon sokáigtölt.

Nem mertem beválalni a 416 ot.

Pedig aztán lehet sokkal jobb.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja #246308 Írta: Ramthattack
Megválaszolva: Ramthattack
"Én kihúztam az OBJ-416 ot.De nem vettem meg annyira szenvedés volt az A-44.Az ágyúja elég jó viszont nagyon sokáig tölt.
Nem mertem bevállalni a 416 ot.
Pedig aztán lehet sokkal jobb. "


Szerintem jobb; elég jó az ágyúja, talán pattogósabb is (8as-tierben elég jó köröket lehetett vele menni, még 9es tierben is megállja a helyét, csak a heawy-kkel vigyázni, de ez így van más meddel is...). Szerintem megéri a próbát...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #246311 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Én kihúztam az OBJ-416 ot.De nem vettem meg annyira szenvedés volt az A-44.Az ágyúja elég jó viszont nagyon sokáigtölt.

Nem mertem beválalni a 416 ot.

Pedig aztán lehet sokkal jobb.


Hiba.
Semmi köze egymáshoz a két tanknak.

Az A-44 egy igazi ökölharcos... lenne, ha nem esne szét alatta a platform minden találatkor. Meg, ha úgy általában egy kicsit erősebb lenne.

Ezután a heavys ágyú után megkapod a T8 egyik legjobb, ha nem a legjobb med ágyúját. Top DPM, tier 10 szintű prémium pen, aztán TD szintű camo, alacsony profil, helyenként trollkodós páncél.

Hiba nem kipróbálni, ha már ott vagy.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: eddi11

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 8 hónapja #246816 Írta: Gamer Patrik
Megválaszolva: Gamer Patrik
Szerintetek mi a véleményetek a T-43-ról? Nem kellett volna a 9.20 keretében hozzányúlni?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #248577 Írta: RedFox69
Megválaszolva: RedFox69
Sziasztok!
A kérdésem a következő: melyik löveget pakoljam fel a T54-re először?
Pár héttel ezelőtt olvastam, hogy változtatják a két ágyú paramétereit, teljesen fordított értékeket kapnak ... azóta nagy a csend erről, nekem pedig döntenem kéne, nemsokára elérkezik a várva várt pillanat. ;)
Van valakinek infója az állítólagos változásokról?
Előre is köszi a választ! :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #248578 Írta: RedFox69
Megválaszolva: RedFox69

Szerintetek mi a véleményetek a T-43-ról? Nem kellett volna a 9.20 keretében hozzányúlni?


"Szerintem az a véleményem", hogy én szerettem azt a tankot így is, az alap átütés kivételével. :)
Hozzá lehetne nyúlni a 9. ... keretében, egy szép szöszinek, biztos nagyon élvezné! :love:
Komolyra fordítva a szót, sajnos nem vagyok olyan szintű játékos, aki ezt érdemben megválaszolhatná. De én azért válaszoltam. ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #248589 Írta: MegaJani
Megválaszolva: MegaJani

Sziasztok!
A kérdésem a következő: melyik löveget pakoljam fel a T54-re először?
Pár héttel ezelőtt olvastam, hogy változtatják a két ágyú paramétereit, teljesen fordított értékeket kapnak ... azóta nagy a csend erről, nekem pedig döntenem kéne, nemsokára elérkezik a várva várt pillanat. ;)
Van valakinek infója az állítólagos változásokról?
Előre is köszi a választ! :)


Szerintem az éles változtatásig hanyagold a "tötvennégyet", utána könnyebb lesz dönteni :silly:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #248603 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Sziasztok!
A kérdésem a következő: melyik löveget pakoljam fel a T54-re először?
Pár héttel ezelőtt olvastam, hogy változtatják a két ágyú paramétereit, teljesen fordított értékeket kapnak ... azóta nagy a csend erről, nekem pedig döntenem kéne, nemsokára elérkezik a várva várt pillanat. ;)
Van valakinek infója az állítólagos változásokról?
Előre is köszi a választ! :)


Elméletileg működnie kell a linknek:
tanks.gg/compar...0920ct

Első oszlopban a most játszandó D10, második oszlopban ennek az ágyúnak a következő verziója, harmadikban pedig az új D54.

Elsőre az tűnik fel, hogy az új D10 magasabb DPM mellett pontatlan és jelentősen romlik a célzási idő is. Így lehetne reális választás a jelenleginél is pontosabb és gyorsabban szűkülő, nagyobb alapátütésű D54... csakhogy, a D10 kap egy fok extra gundepet is. Ezért én mindenképpen azzal fogom kezdeni a kipróbálását (T9 úgy sem kapunk túl sok nagy és nyitott pályát...).

Ha akarod patchig játszani, akkor nem kérdés, hogy D10, aztán majd ha patch után nem bírod a szórását, akkor esetleg kipróbálhatod a másikat is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #248695 Írta: Jocek89
Megválaszolva: Jocek89
Üdv. Soha életemben nem használtam adrenalin roham képességet, de most a kéttöltős ruszki nagyvasaknál elgondolkodtam rajta. Igazából kb arra jó szerintem, hogy a végén, amikor már egy lövésnyi élet maradt, egyet jobb eséllyel "magammal viszek" a rámrontó hordából. Érdemes az egyik töltőre adrenalint tenni, vagy a dupla biztonságos elhelyezés hasznosabb? Bia+javítás közé kerülne. Köszönöm a segítséget.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #248696 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Érdemes az egyik töltőre adrenalint tenni, vagy a dupla biztonságos elhelyezés hasznosabb? Bia+javítás közé kerülne. Köszönöm a segítséget.


Annál biztos érdemesebb, mivel csak egy hatása érvényesül, hiába teszel kettőre. Ahogy az adrenalin is így működik. Teljesen korrekt választás javítás és BIA után.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jocek89

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #248698 Írta: Jocek89
Megválaszolva: Jocek89
Huhú, most nézem, hogy tényleg ez nem ilyen összeadódó hatású, mint az általam eddig kedvelt dolgok, hanem csak az egyik emberé érvényesül. Köszi szépen, még jó, hogy kérdeztem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #248739 Írta: RedFox69
Megválaszolva: RedFox69

Sziasztok!
A kérdésem a következő: melyik löveget pakoljam fel a T54-re először?
Pár héttel ezelőtt olvastam, hogy változtatják a két ágyú paramétereit, teljesen fordított értékeket kapnak ... azóta nagy a csend erről, nekem pedig döntenem kéne, nemsokára elérkezik a várva várt pillanat. ;)
Van valakinek infója az állítólagos változásokról?
Előre is köszi a választ! :)


Elméletileg működnie kell a linknek:
tanks.gg/compar...0920ct

Első sorban a most játszandó D10, második sorban ennek az ágyúnak a következő verziója, harmadikban pedig az új D54.

Elsőre az tűnik fel, hogy az új D10 magasabb DPM mellett pontatlan és jelentősen romlik a célzási idő is. Így lehetne reális választás a jelenleginél is pontosabb és gyorsabban szűkülő, nagyobb alapátütésű D54... csakhogy, a D10 kap egy fok extra gundepet is. Ezért én mindenképpen azzal fogom kezdeni a kipróbálását (T9 úgy sem kapunk túl sok nagy és nyitott pályát...).

Ha akarod patchig játszani, akkor nem kérdés, hogy D10, aztán majd ha patch után nem bírod a szórását, akkor esetleg kipróbálhatod a másikat is.


Kedves Bazsi!
Köszi szépen a mindenre kiterjedő választ! :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #248873 Írta: caravan
Megválaszolva: caravan
Sziasztok!

OBJ 263. Mi lett vele? Aki arra jár az belövi. Hol van a régi páncélozottsága? Nerf-et kapott amiről én nem tudok? Másnak is feltűnt? Talán én bambáskodom? Lehet, de hogy nagyon sokat vesztett az erejéből az biztos.
Valakinek tapasztalat?
Előre is köszi!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #248886 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986

Sziasztok!

OBJ 263. Mi lett vele? Aki arra jár az belövi. Hol van a régi páncélozottsága? Nerf-et kapott amiről én nem tudok? Másnak is feltűnt? Talán én bambáskodom? Lehet, de hogy nagyon sokat vesztett az erejéből az biztos.
Valakinek tapasztalat?
Előre is köszi!


Hali!

Nekem az egyik kedvenc tankom !
Én kb 2 hete mentem vele,akkor elég sokat és semmit sem vettem ebből észre,továbbra is megbízható ha elrejted a "hasát".
Szóval nekem nem tűnt gyengébbnek mint máskor,front a Jgp E100 lövését is pattintja.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: caravan

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.