Jelenleg

31
látogatónk van

Szovjet harckocsik

6 éve 7 hónapja #248904 Írta: ofthetanks
Megválaszolva: ofthetanks
Emberek mentem a T150-nel köröket és eszméletlen OP, az az ágyú esküszöm Sztálin áldását hordja, egyszerűen brutális az a tank.Szerintem egyedül az OI képes vele felvenni a versenyt.De még ott van a frontpáncél ami elképesztően troll, de szerintem ezt egy Borsig is tudja :D Szóval szerintem aki farmolni akar meg alázni azzal a tankal menjen egy két kört mert simán hoz 20k-t is

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #248905 Írta: ofthetanks
Megválaszolva: ofthetanks

Emberek mentem a T150-nel köröket és eszméletlen OP, az az ágyú esküszöm Sztálin áldását hordja, egyszerűen brutális az a tank.Szerintem egyedül az OI képes vele felvenni a versenyt.De még ott van a frontpáncél ami elképesztően troll, de szerintem ezt egy Borsig is tudja :D Szóval szerintem aki farmolni akar meg alázni azzal a tankal menjen egy két kört mert simán hoz 20k-t is


Az egyedüli hátrány hogy SD skine van :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #250346 Írta: KDenes
Megválaszolva: KDenes
Egyik autista klántársam, aki FC is azt mondja, hogy az IS-7 az nagyon OP lett. Szanaszét szedi az E 100-ast meg mindenféle tankokat és most azt kell vinni CW-re. Igaza van? Ki merjem próbálni ransomban a buff után egy csatára az IS 7-est? :spaz:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #250348 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Egyik autista klántársam, aki FC is azt mondja, hogy az IS-7 az nagyon OP lett. Szanaszét szedi az E 100-ast meg mindenféle tankokat és most azt kell vinni CW-re. Igaza van? Ki merjem próbálni ransomban a buff után egy csatára az IS 7-est? :spaz:


Persze próbáld ki, jobb lett mint volt, de azért az egy kicsit túlzás, hogy " nagyon OP lett ", az ágyú jobb meg mozgékonyabb is lett, de a páncél ugyanaz. A kupak jó, de az alját dugni kell.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: KDenes

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #250391 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Autusta FC? Ez a kettő nem üti egymást? :troll:

Job blett az IS7 de nem OP semmiképpen. Az ágyú bizonyos paraméterei még minding nem engedik meg hogy OP magasságokba emelkedjen ;-)

Egyik autista klántársam, aki FC is azt mondja, hogy az IS-7 az nagyon OP lett. Szanaszét szedi az E 100-ast meg mindenféle tankokat és most azt kell vinni CW-re. Igaza van? Ki merjem próbálni ransomban a buff után egy csatára az IS 7-est? :spaz:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #250404 Írta: Jocek89
Megválaszolva: Jocek89
Üdv. Az IS és a KV vonalat is csinálgatom komótosan. Milyen képességet érdemes a lövészre tenni negyedik sorban? Több 3 skilles gárdám is van, bia, javítás, pillanatkép. De mi jöjjön negyediknek? A fegyverkovácsnak nem látom nagy értelmét, 50 meccsből jó, ha egyszer ellövik a löveget, és a javítócsomag is ujratöltődik, amiből ráadásul nagyot használok. Tűzoltás sem kell, auto tűzoltó. A deadeye nem tudom mennyit használ 10 másodperces töltésnél. Célmegjelölő totál értelmetlennek tűnik. Álcát heavyre minek. Elfogytak. Pedig valamit választanom kéne.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #250405 Írta: zoltan61
Megválaszolva: zoltan61
6. érzék; mesterlövész; Controlled Impact; biztonságos elhelyezés; látótáv javítás....van még azért a tarsolyban :) Snap Shot stb.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #250408 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Üdv. Az IS és a KV vonalat is csinálgatom komótosan. Milyen képességet érdemes a lövészre tenni negyedik sorban? Több 3 skilles gárdám is van, bia, javítás, pillanatkép. De mi jöjjön negyediknek? A fegyverkovácsnak nem látom nagy értelmét, 50 meccsből jó, ha egyszer ellövik a löveget, és a javítócsomag is ujratöltődik, amiből ráadásul nagyot használok. Tűzoltás sem kell, auto tűzoltó. A deadeye nem tudom mennyit használ 10 másodperces töltésnél. Célmegjelölő totál értelmetlennek tűnik. Álcát heavyre minek. Elfogytak. Pedig valamit választanom kéne.


A Mesterlövész (deadeye) hasznos tud lenni, talán azt érdemes 4.-nek rakni. (Hogy jön ide a töltésidő, amikor a modulok/legénység kilövését segíti?)
Az 5. és 6. helyre Célmegjelölőt és Álcát érdemes tenni tetszőleges sorrendben. A Fegyverkovács és a Tűzoltás maradhat a legvégére.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #250414 Írta: Jocek89
Megválaszolva: Jocek89
A töltésidő úgy jön ide, hogy a deadeye 3%-os esélyt ad önmagának. Ez az jelenti, hogy átlag 33 lövésenként van hatása, ez persze változik. Orosz nehezekkel ha 10 átütő lövésem van már örülök, mert az 4ezer sebzés. 10 másodperc körüli töltésidőkkel több lövésre csak végjátékban van lehetőség, és nyilván a misseket és pattanókat is bele kell számolni. Meccsenként jó, ha egyszer érvényesül a perk hatása, de egy rush esetén bottom tierben kb egyszer sem, mert jut az embernek 5 lövés és nyertünk. Lightokon, cromwellen, párducon látom értelmét a dolognak. Tűzoltás meg minek, ha automatát használok minden tankomon.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #251736 Írta: Tyrannus9
Megválaszolva: Tyrannus9
Tököm ki van már, IS7-et ki ne húzzárok nem éri meg, álljatok meg T-10-nél. Azt mondják buffolták, de még mindig nincs normális szerepköre. Az átütést hagyjuk, pontossága még mindig nincs, páncélja nevetséges, a lőszer sebessége elképesztően sz@r, látótáv nincs, DPM-et hírből sem ismeri. Bármilyen szerepkörről van szó, van sokkal jobb tank. Ennek lejárt az ideje, hulladék, semmi más. Az egyetlen jó pont, hogy normális hp mennyisége van, de ettől nem lesz csataeldöntő tank. Ettől a bufftól jobb nem lett, csak kevésbé sz@r.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja - 6 éve 6 hónapja #251739 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Az átütést hagyjuk, pontossága még mindig nincs, páncélja nevetséges, a lőszer sebessége elképesztően sz@r, látótáv nincs.


Nézzük sorban:
Átütés: APCR!!!! Tessék használni, azért van!! Ha 303mm nem elég, akkor nem a tankkal van a baj.
Pontosság: A buff óta semmi baj nincs a pontossággal. Menet közben is használható! ( stabilizátort tessék használni )
Páncél: A torony gyakorlatilag átlőhetetlen! Tornyozni kell vele! Érdekes, hogy a T29-re szinte mindenki azt mondja, hogy mekkora istenkirály heavy, pedig az is csak akkor működik, ha tornyozol. Az IS-7-el is ez a téma!
Lőszersebesség: Az APCR ezt is megoldja! 1125 m/s
Látótáv: Alap látótáv 400m!!! Szerintem egyedül az FV215b-nek van nagyobb látótávja. Egyébként meg optika!! Ezt is tessék használni!
Jó kis tank az, csak normálisan kell használni!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: csuzda, MegaJani, Kulung69

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #251749 Írta: Tyrannus9
Megválaszolva: Tyrannus9
Bocs, kicsit elkapott a rage. A T29-nek van ágyúlehajlása, az IS7 tornyát meg ki tudod használni, ha találsz egy pont jó méretű követ. A többiben igazad van.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #251752 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Huh, nem lehet hogy mentél pár rossz kört vele és elgurult a gyógyszer? Másra nem tudok gondolni mert amit írtál az....ööööö..... nem állja meg a helyét ;-)

Tököm ki van már, IS7-et ki ne húzzárok nem éri meg, álljatok meg T-10-nél. Azt mondják buffolták, de még mindig nincs normális szerepköre. Az átütést hagyjuk, pontossága még mindig nincs, páncélja nevetséges, a lőszer sebessége elképesztően sz@r, látótáv nincs, DPM-et hírből sem ismeri. Bármilyen szerepkörről van szó, van sokkal jobb tank. Ennek lejárt az ideje, hulladék, semmi más. Az egyetlen jó pont, hogy normális hp mennyisége van, de ettől nem lesz csataeldöntő tank. Ettől a bufftól jobb nem lett, csak kevésbé sz@r.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #251828 Írta: caravan
Megválaszolva: caravan
Szép reggelt mindenkinek!

Obj 430II? Srácok komolyan mondom,nagyon meggyűlik a bajom vele. Mi a gond? Gyakorlatilag semmit nem találok el vele. Nem tudom melyik lövegét használjam. A kisebbik nem üt át semmit, a nagyobbikkal nem találok el semmit :angry: A páncél az oké, de tegnap este két nullás köröm is volt vele. Teljesen kikészít, látom hogy az ügyesebbek fantasztikus köröket mennek vele, de hogy hogy csinálják, még nem jöttem rá. Van valami ötletetek mit is kezdhetnék vele? Az Obj 430 jobb?

Előre is köszönöm

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #251983 Írta: Jocek89
Megválaszolva: Jocek89
Üdv.

Csökkentettem a létszámot a ruszkiknál, így felszabadult némi med legénység. Gondoltam lesz belőlük light banda, mert az az ág kimaradt. Érdeklődni szeretnék, hogy melyik az szovjet light, amit érdemes hajtani? A hatost nem tartanám meg, mert van a szintjén a kis type. Tier 10be pedig majd a kínai lesz. Azonos szintre tehát nem akarok többfélét. Szóval leszűkítve:LTG, LTTB vagy T-54 ltwt, mint megtartós tank? Nyilván ki lehetne húzni az összeset aztán visszatérek oda, ami legjobban tetszett de időt spórolnék, és ha pl az LTG-re jön szavazat, akkor tovább sem megyek. Csak ne a barakkban rohadjon a fölös legénység, ez a fontos.
Melyik a háromból az MM keretei közt legjobban használható?

Köszönöm szépen a tippeket.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.