Jelenleg

44
látogatónk van

Szovjet harckocsik

6 éve 3 hónapja #260631 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi

Kösz Mester :) Tulajdonképpen 10-esig szeretnék eldöcögni :) Persze élvezni közbe játékot is)



8asnál már szivni fogsz,föleg ha 10eek közé tesz be.Már énis bánom hogy annyira elöresiettem a tankokal,hogy minél több 10es legyen meg.8-9-10be már csak szivás van.Ünnepek és az iskolai szünet miatt most jön a sok félkegyelmü,és csak rosszabb lesz.


Hát a sok félkegyelmű nem zavar, legalább beolvadok közéjük :lol: A 10-es tank azért kell, ez meghivásos acc amin játszom, illető irtó sokat segitett játékban, ő hivott ide és jó lenne ha már toborzásé megkapná ajándék tankot :) Csak úgy mennék fel 10-ig hogy játszható gépekkel :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #260649 Írta: Red_Doki
Megválaszolva: Red_Doki
Szerintem a T-44 egy igen jó tank. Csak nem frontharcos. tipikus med. Mostmár a 100-as ágyú átütése is aránylag rendben van. Én használtam a 122-est is, az több türelmet igényel, de csúnyákat lehet vele csinálni. Főleg most, hogy az új MM miadt nem fordul elő, hogy egyedüli 8-asként vergődsz 10-esek között.

Mozogj vele sokat, próbálj mindig oldalba vagy hátba támadni, ha ez nem lehetséges maradj hátrébb és onnan csipeges. Takarékoskodj a Hp-dal, mert a végjátékban jól jön. Elég mobilis, hogy sok tankot leforogj, jól képzett legénységgel menetből is pontos.

Én még az alap ágyúval is élveztem, óvatos játékstílus követel, csak akkor szabad rohamozni, amikor biztos a siker. 1v1ben sok tankot le bírsz forogni, gyors vagy és gyorsan lősz. A páncélzatát is javították.

Ha ez nem fekszik a T-54 se fog. Bár az páncélozottabb, de azátütése arányban kissebb. De ha a T-44-et megtanulod használni, a T-54 álom lesz.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262598 Írta: Gamer Patrik
Megválaszolva: Gamer Patrik
BÚÉK!

Ne nyissunk egy IS-4 ág topicot?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #264239 Írta: RedFox69
Megválaszolva: RedFox69
Sziasztok!
T54-nél mi a fontosabb, a lánc, vagy a top motor?
Azért kérdem, mivel az alap lánc elbír mindent...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #264244 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

Sziasztok!
T54-nél mi a fontosabb, a lánc, vagy a top motor?
Azért kérdem, mivel az alap lánc elbír mindent...


Szerintem motor. Emlékeim szerint anélkül nem elég fürge.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69, 19287d58816f35754c4393db64367f89

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #264363 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Sziasztok! IS-7-re és ST-I-re jelenleg milyen felszereléseket javasolnátok? Type 4/Type 5 miatt megérheti rájuk repeszpáncélt tenni?
(IS-7-re még nem tettem semmit. ST-I töltésgyorsító-célzásgyorsító-vertstab trióval fut jó ideje a 3,4 s célzásidő miatt, de mivel 3. skillnél tart a legénység ezért arra gondoltam, talán a 2 pontosságjavítás egyikét cserélni lehetne valami hasznosabbra. VK100.01P-n a repeszpáncél nagyon jól bevált, de ott az ágyú egész kezes.)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #264399 Írta: Cortez31
Megválaszolva: Cortez31

Sziasztok! IS-7-re és ST-I-re jelenleg milyen felszereléseket javasolnátok? Type 4/Type 5 miatt megérheti rájuk repeszpáncélt tenni?
(IS-7-re még nem tettem semmit. ST-I töltésgyorsító-célzásgyorsító-vertstab trióval fut jó ideje a 3,4 s célzásidő miatt, de mivel 3. skillnél tart a legénység ezért arra gondoltam, talán a 2 pontosságjavítás egyikét cserélni lehetne valami hasznosabbra. VK100.01P-n a repeszpáncél nagyon jól bevált, de ott az ágyú egész kezes.)


A stabilizátort levenném. Célzásgyorsító, venti, töltésgyorsító és pótellátmány. Én így használtam.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #265480 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Udv!

Megvan a t54 vegre es a T10-hez kozeledve felmerult egy kerdesem, megpedig az, hogy T62 vagy obj 140?
Mar lattam mas is kerdezte es en is feltettem mar a kerdest, de akkor meg annyira nem volt aktualis.
Inkabb az obj 140-et ajanlottatok es akkor az mellett is dontottem, de van egy kis bibi amivel most szembesultem, hogy fejlesztgetem a t54 modulokat, megpedig az, hogy a 2 agyu kozott amit ki kell fejleszteni a t62 es obj 140 elott eleg nagy a kulonbseg es sajnos pont a rosszabbik agyu van az obj 140 elott ami kicsit elbizonytalanitott, nem szivesen farmolnek ki + 60K xp-t a rosszabbik agyuval meg szinten nem tartom jo dolognak megszerezni azt a 200K xp-t az obj 140re. :unsure:
Nagyon rosszabbul jarnek a T62-vel a 140hez kepest? Igazabol jelenleg es meg hosszu ideig csak random csataba hasznalnam, sajnos klanba "nem tudok" csatlakozni a jelenlegi helyzetem miatt.( bizonytalan aktivitas es ts-t se tudok hasznalni)
Az a 0.39-es szoras zavar nagyon az egyik agyunal, gondolom elegge szembe tuno a 0,33-hoz kepest..
A farncia T10 lightnak is 0.39-es szorasa van es nagyon rossz, eleg sokszor melle megy, ha tavolabbrol lovok...
Elore is koszonom a segitseget!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #265498 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ

Udv!

Megvan a t54 vegre es a T10-hez kozeledve felmerult egy kerdesem, megpedig az, hogy T62 vagy obj 140?
Mar lattam mas is kerdezte es en is feltettem mar a kerdest, de akkor meg annyira nem volt aktualis.
Inkabb az obj 140-et ajanlottatok es akkor az mellett is dontottem, de van egy kis bibi amivel most szembesultem, hogy fejlesztgetem a t54 modulokat, megpedig az, hogy a 2 agyu kozott amit ki kell fejleszteni a t62 es obj 140 elott eleg nagy a kulonbseg es sajnos pont a rosszabbik agyu van az obj 140 elott ami kicsit elbizonytalanitott, nem szivesen farmolnek ki + 60K xp-t a rosszabbik agyuval meg szinten nem tartom jo dolognak megszerezni azt a 200K xp-t az obj 140re. :unsure:
Nagyon rosszabbul jarnek a T62-vel a 140hez kepest? Igazabol jelenleg es meg hosszu ideig csak random csataba hasznalnam, sajnos klanba "nem tudok" csatlakozni a jelenlegi helyzetem miatt.( bizonytalan aktivitas es ts-t se tudok hasznalni)
Az a 0.39-es szoras zavar nagyon az egyik agyunal, gondolom elegge szembe tuno a 0,33-hoz kepest..
A farncia T10 lightnak is 0.39-es szorasa van es nagyon rossz, eleg sokszor melle megy, ha tavolabbrol lovok...
Elore is koszonom a segitseget!


Olvasdd el Serius elemzeset a 140-rol es mar is tudod a valaszt.
Szerintem mar a leiras is kedvet csinal hozza.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #265499 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Igen mar elolvastam a 140 es a t62 elemzest is es igaz, hogy kedv csinalo csak az a franya +60k xp... :unsure:

Mennyire rossz a gyakorlatban az obj 140 elotti 100mm D-10T 2 S agyu? Szivatnam magam vele vagy inkabb huzzam ki eloszor a 100mm D-54 agyut es ugy alljak neki az obj 140-nek?
Esetleg egyszer a nagyon tavoli jovoben kihuznam a t62-t is persze, ha van ertelme ugy, hogy mar megvan az obj 140.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #265643 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Sziasztok! IS-7-re és ST-I-re jelenleg milyen felszereléseket javasolnátok? Type 4/Type 5 miatt megérheti rájuk repeszpáncélt tenni?
(IS-7-re még nem tettem semmit. ST-I töltésgyorsító-célzásgyorsító-vertstab trióval fut jó ideje a 3,4 s célzásidő miatt, de mivel 3. skillnél tart a legénység ezért arra gondoltam, talán a 2 pontosságjavítás egyikét cserélni lehetne valami hasznosabbra. VK100.01P-n a repeszpáncél nagyon jól bevált, de ott az ágyú egész kezes.)


A stabilizátort levenném. Célzásgyorsító, venti, töltésgyorsító és pótellátmány. Én így használtam.


Hmmm szerintem az is 7 esetében jobb a stab mint a célzásgyorsító.

1. tier x ben hülyeség lenne nem mozgatni a tankod.
2. Ha mozgatod a vstab +20%-ot ad (ha jól emlékszem)
3. a célzásgyorsítóhoz meg kell állnod és csak 10% ot ad.

Szóval te tudod, de vstab az alap szerintem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #265649 Írta: gONE_CLICKin
Megválaszolva: gONE_CLICKin

Igen mar elolvastam a 140 es a t62 elemzest is es igaz, hogy kedv csinalo csak az a franya +60k xp... :unsure:

Mennyire rossz a gyakorlatban az obj 140 elotti 100mm D-10T 2 S agyu? Szivatnam magam vele vagy inkabb huzzam ki eloszor a 100mm D-54 agyut es ugy alljak neki az obj 140-nek?
Esetleg egyszer a nagyon tavoli jovoben kihuznam a t62-t is persze, ha van ertelme ugy, hogy mar megvan az obj 140.


Először a 140-et húztam ki, volt öröm, bódottá, de valahogy mégsem éreztem rá az ízére. Mióta megvan a 62-A, rájöttem, hogy nekem többet ér a plusz torony- és testforgásból adódó jobb manőverező képesség, mint a
jobb páncél. Így nem kell annyira figyelnem a saját tankom mozgására, jobban tudok koncentrálni a környezetre es a célpontra.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #265897 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
Hali!

AZ ST-I-t érdemes kihúzni? Nem érdekel az IS-4 csak egy "jó" kilencest szeretnék az E-75 mellé. Mennyire használható tank manapság?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #265899 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee
@Mortein

Először is, egyértelműen 140. Bár az egy teljesen elfogadható érvelés, hogy ugyan limitálja a 62A-t (mint tankot), hogy csak a tornyán van használható páncél, mégis előfordulhat, hogy ettől kézenfekvőbb, egyszerűbb is lesz vele a játék egy-egy játékosnak. Csakhogy már a két torony között sincs akkora különbség, hogy ez meg tudja állni a helyét. Mondom egyértelműnek a 140-et úgy, hogy a legelső tízes tankomnak a 62A-t választottam még jóval a 140 buff előtt.

Másodszor, én amúgy is a 140 ágyújával játszottam/játszanám a T-54-et. Való igaz, hogy pontosságnak közelében sem vagyunk, de tier 9 matchmakingben egy komolyan páncélozott medben nem is nagyon kellene okokat keresni arra, hogy távolról vívjuk a harcainkat. Miközben jelentős a DPM különbség és hat fokos gundepet is kapunk. Ami azt illeti, a pontos ágyú verzióban gyakorlatilag üti a T 55A, majd játszhatsz azzal, ha azt megszerzed ;). - Ettől még ebben az esetben el tudom fogadni, ha valaki a másik ágyúra voksol, de hogy emiatt választani mást a két tízes közül?! Szerintem próbáld csak ki legalább arra a 60k xp idejére. Amúgy is egy jó gyakorlás a tier 10 előtt.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Mortein

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #265907 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Koszonom a valaszt! Igen a 140 lesz eloszor aztan majd egyszer a t62A is. Kiprobalom a masik agyuval is mindenkepp, ha mar kifejlesztem ill. epp elobb fejlesztettem ki, de csak 1 csatat mentem vele, nem tunt veszesnek elsore, de most elegem lett egesz este buktam, tegnap mikor meglett a T62A-hoz vezeto agyu feltettem mentem vele kb 10kort, nagyon jol ment 2k atlag sebzes volt ( nekem az eleg jo ) 7/10 nyeresi aranyom volt, osszegezve meg mar vagy 57% WR volt.. Most este leultem es folyamat buktam, elhamarkodtam sokszor, meg nagyon sokat pattintottam ellen oldalat, hatuljat , tegnap meg olyanok betalaltak, hogy el se hittem... Ugyh a WR 49%-ra esett le es kb vagy 1,3k atlag sebzes lett a tizen par csata alatt... Mar kezdtem azt hinni milyen jol megy erre ugy benaztam ma es a szerencse se volt mellettem, hogy szet vet az ideg... :wb: :wb: :wb:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.