Jelenleg 899 vendég és 17 tag online

Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz

TÉMA: Szovjet harckocsik

Szovjet harckocsik 5 hónapja 1 hete #267585

• RedFox69
  • RedFox69 profilkép
  • Távol
  • Törzszászlós
  • Köszönetek: 45
Sziasztok!
Az IS-ből is indult egy új vonal, IS-M a nyolcasa, aztán Obj.705, illetve Obj.705A. Ezek milyen járművek, érdemes húzni, értelmes ez a szál?
Tudom tanks.gg :) , nézegettem is őket, de engem a tapasztalatok jobban érdekelnének!
Előre is köszi a válaszokat! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Szovjet harckocsik 5 hónapja 1 hete #267588

• Hunti
  • Hunti profilkép
  • Távol
  • Moderátor
  • Köszönetek: 1674
RedFox69 beküldte:
Sziasztok!
Az IS-ből is indult egy új vonal, IS-M a nyolcasa, aztán Obj.705, illetve Obj.705A. Ezek milyen járművek, érdemes húzni, értelmes ez a szál?
Tudom tanks.gg :) , nézegettem is őket, de engem a tapasztalatok jobban érdekelnének!
IS-M:csak 2 random csatát mentem vele, csapat csatában viszont megállta a helyét a többi 8-as tankkal szemben.Szerintem nem rossz tank, ha tudsz sidescrapelni, akkor sokat tud pattintani.

Obj 705:Állat egy tank, nagyon erős páncéllal rendelkezik, szerintem a 2. ágyúval érdemes használni, azzal szépen lehet tarolni.Az egyik legjobb 9-es heavy a játékban.

Obj 705A: Még kevés csatám van vele, de eddig csalódás. Szerintem a 9-es erősebb a saját szintjén, mint ez T10-ben.A páncél sem muzsikál annyira jól, mint a 9-es testvérén.Az ágyú borzalmas rajta, pedig hozzá vagyok szokva a nagy szóráshoz, de ami ezen van az egy vicc.Jobb tankra számítottam.

Összességében ha 10-es tank a cél akkor nem biztos, hogy ez az ág túl jó választás, ha viszont csak egy jó tankot keresel, akkor a 705-öt érdemes kihúzni.
Utolsó szerkesztés: 5 hónapja 1 hete Írta: Hunti.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69, Sics

Szovjet harckocsik 5 hónapja 1 hete #267603

• robertgida
  • robertgida profilkép
  • Távol
  • Felhasználó blokkolva
  • Köszönetek: 109
Hunti beküldte:
RedFox69 beküldte:
Sziasztok!
IS-M:csak 2 random csatát mentem vele, csapat csatában viszont megállta a helyét a többi 8-as tankkal szemben.Szerintem nem rossz tank, ha tudsz sidescrapelni, akkor sokat tud pattintani.

Obj 705:Állat egy tank, nagyon erős páncéllal rendelkezik, szerintem a 2. ágyúval érdemes használni, azzal szépen lehet tarolni.Az egyik legjobb 9-es heavy a játékban.

Obj 705A: Még kevés csatám van vele, de eddig csalódás. Szerintem a 9-es erősebb a saját szintjén, mint ez T10-ben.A páncél sem muzsikál annyira jól, mint a 9-es testvérén.Az ágyú borzalmas rajta, pedig hozzá vagyok szokva a nagy szóráshoz, de ami ezen van az egy vicc.Jobb tankra számítottam.

Összességében ha 10-es tank a cél akkor nem biztos, hogy ez az ág túl jó választás, ha viszont csak egy jó tankot keresel, akkor a 705-öt érdemes kihúzni.
Ob j 705nek a nagy ágyúja ugyanaz mint az is7 ágyúja.IS-M kifejlesztettemm,de csak obj 705 miatt,de nem vettem meg,1 kört se mentem igy vele.obj 705a,705höz képest lomha nagyon.705,705a n agyon pontos amúgy ahhoz képest hogy ruszki.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RedFox69

Szovjet harckocsik 5 hónapja 1 hete #267672

• ticsungg
  • ticsungg profilkép
  • Távol
  • Törzszászlós
  • Köszönetek: 33
RedFox69 beküldte:
Sziasztok!
Érdemes lenne kipróbálnod a tesztszerveren, ha érdekel az ág.

Szovjet harckocsik 5 hónapja 1 hete #267678

• robertgida
  • robertgida profilkép
  • Távol
  • Felhasználó blokkolva
  • Köszönetek: 109
RedFox69 beküldte:
Sziasztok!

Mindkettö jó.Én úgy látom ,705 jobb valamivel.Páncélzata is jobban pattogtat,ágyúja,mint irtam,a nagyobbik úgyanaz mint az is7-nek.705el 10eseket is röhögve lehet apritani,.9esek közt a legjobb szerintem.705A lomhább jóval a 705nél.Lor 40töl kaptam nemrég elég rendesen sebzö találatokat,pedig az csak egy 8as libakergetö.Ha 705t nézem a többi 9es heavyhez,jobb a többinél.Megéri mind a 2-t kiejleszteni.

Szovjet harckocsik 5 hónapja 1 hete #267728

• WT14
  • WT14 profilkép
  • Távol
  • Őrnagy
  • Köszönetek: 108
Egy dilemmában szeretnék jó tanácsokat kérni, elsősorban közelmúltbeli (értsd: jelenlegi meta) tapasztalatokra alapozva (a vonatkozó elemzéseket természetesen elolvastam).

A történet ott indul, hogy ~300 csata után eladtam az ISU-mat, és nem megyek tovább a 704 és a 268 felé. Visszavettem a SU-100-at, hogy elinduljak az alternatív vonalon, mert azok jobban vonzanak, de közben eszembe jutott, hogy lehet hogy a T-43-at kéne megvennem, és abba pakolni a 2 skilles embereket a td-ből. Annak idején, amikor a SU-100 először megvolt (2 éve, vagy valamivel több), úgy emlékszek hogy tetszett, és jó is voltam vele, most viszont eddig nem igazán fun, egyik löveggel sem. Kérdés, hogy mit fog adni ezután a Su100M1 és a SU101 (a többi egyelőre nem releváns, mert baromi messze van, és baromi lassan húzok 1-1 ágat).
A másik oldalról ott a 34-85, amin megvan a 3 gm, és nem is adom el, megtartós tank a női legénységgel együtt, t6-os móka+farmolás célokra. Így, amennyiben megyek T-43-ra, a td-s emberkék ülnek bele. Ha a T-43 játékélményben nagyjából megfelel a 34-85-nek, akkor inkább arra mennék, a td-t meg hagynám a fenébe. Ha a 34-85-öt elvittem 3 gm-ig, hasonlóság esetén jó eséllyel ez se lesz annyira rossz.
Szóval, bármilyen tapasztalatot örömmel vennék mind a 7es és 8as alternatív td-ket, mind a T-43-at és T-44-et illetően.

Szovjet harckocsik 5 hónapja 1 hete #267729

• Grande__Reagel
  • Grande__Reagel profilkép
  • Távol
  • Felhasználó blokkolva
  • Köszönetek: 426
Wt14: a szovjet közepes ág nekem készen van, a td-nél most járok a Su101nél, nem soká az obj263 jön.

A szovjet közepesek jelenleg az egyik legjobban használható medjei. T43 nekem nagyon bejött, a T44 sokat megy T10ben, attól függetlenül azt is szerettem.

A su100m sem volt rossz emlékeim szerint, most kapott némi buffot, amivel már nem játszottam, de nem is kapott olyan számottevően nagy buffot. A su101re már van rálátásom buff előtt és után is, igazából a plusz HP jót tett neki, amúgy semmi. Nem könnyű vele érvényesülni, legalábbis nekem nem. Továbbmenve nincs tapasztalatom, de most az Obj 268 v4 az egyik sláger td, ahogy anno a Badger is volt. Bár szerintem a Badger nem nagy cucc, a szovjet td több fejfájást tud okozni.

Ennek ellenére én a helyedben a medeket választanám, itt már csak azt kéne eldönteni, h jobban tudsz/szeretesz-e medezni mint tdzni. A leírtakból ítélve inkább medezz.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: WT14, DarkRaven73

Szovjet harckocsik 5 hónapja 1 hete #267737

• WT14
  • WT14 profilkép
  • Távol
  • Őrnagy
Grande__Reagel beküldte:
Ennek ellenére én a helyedben a medeket választanám, itt már csak azt kéne eldönteni, h jobban tudsz/szeretesz-e medezni mint tdzni. A leírtakból ítélve inkább medezz.

Régen rengeteget td-ztem, ma viszont már inkább a medek felé hajlok. TD ágon nem is léptem előre már rengeteg ideje. A T25 AT-val szoktam néha funolgatni, az valahogy fekszik, meg is van rá a 3 gm, nem is tervezem tovább vinni t8-ba. Ezen kívül pedig a Tortóba szoktam naponta kb. 1x beülni, de azt top tierként tolom a frontra a nehezek ellen, csak t10-ben kempelgetek vele hátul. Van egy JgE100-am, de azt akár el is adhatnám, mert emberemlékezet óta nem mentem vele, már megette a rozsda.
Valószínűleg med lesz ebből. A T-43-nál kissé elriaszt a 144 pen, de végül is a Comet is tetszett, pedig annak se volt sokkal több.

Szovjet harckocsik 5 hónapja 1 hete #267741

• armin_fan
  • armin_fan profilkép
  • Távol
  • Közkatona
  • Köszönetek: 1
Hali!!
Nekem megvan mindkettő szovjet TD, a 268 egész jó bár már nem játszom vele, az új TD cél barátkozni kell még nekem... átlagosan három csatából 2 fika, egy odabaszos..
Inkább a medeket ajánlanám...egyik kedvencem a T-62a, mellette tolom még a t-54et ( amit szintén imádok) az obj 140 miatt!!
Na azokkal élvezetes igazán a játék!!
Utolsó szerkesztés: 5 hónapja 1 hete Írta: armin_fan.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: WT14

Szovjet harckocsik 5 hónapja 1 hete #267761

• straubbazsi
  • straubbazsi profilkép
  • Távol
  • Senior tag
  • Köszönetek: 2391
hogy elinduljak az alternatív vonalon, mert azok jobban vonzanak, de közben eszembe jutott, hogy lehet hogy a T-43-at kéne megvennem, és abba pakolni a 2 skilles embereket a td-ből.

Kicsit (de tényleg nem nagyon) előreszaladva, az 268/4 simán a legjobb tízes TD Randomban. Nem csak a legerősebb, de úgy általában messze a legszórakoztatóbb is. Ha viszonylag hamar ki tudod húzni, akkor biztosan nem tétlenkednék vele.

A másik oldalról ott a 34-85, amin megvan a 3 gm, és nem is adom el, megtartós tank a női legénységgel együtt, t6-os móka+farmolás célokra.

A kézenfekvő megoldás természetesen a 3485m beszerezésre, ami egy jelentősen jobb tank, nyilván jobb farmolásra, miközben nem kell hozzá dedikált legénység sem. - Ha ennyi belefér majd.
Utolsó szerkesztés: 5 hónapja 1 hete Írta: straubbazsi.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: WT14, Sics

Szovjet harckocsik 5 hónapja 1 hete #267763

• lemur_catta
  • lemur_catta profilkép
  • Távol
  • Főtörzszászlós
  • Köszönetek: 81
straubbazsi beküldte:
hogy elinduljak az alternatív vonalon, mert azok jobban vonzanak, de közben eszembe jutott, hogy lehet hogy a T-43-at kéne megvennem, és abba pakolni a 2 skilles embereket a td-ből.

Kicsit (de tényleg nem nagyon) előreszaladva, az 268/4 simán a legjobb tízes TD Randomban. Nem csak a legerősebb, de úgy általában messze a legszórakoztatóbb is. Ha viszonylag hamar ki tudod húzni, akkor biztosan nem tétlenkednék vele.

A másik oldalról ott a 34-85, amin megvan a 3 gm, és nem is adom el, megtartós tank a női legénységgel együtt, t6-os móka+farmolás célokra.

A kézenfekvő megoldás természetesen a 3485m beszerezésre, ami egy jelentősen jobb tank, nyilván jobb farmolásra, miközben nem kell hozzá dedikált legénység sem. - Ha ennyi belefér majd.

Szerinted lesz mostanában a T-34-85M a prémium shop-ban? Én is erre várok már régóta, mert amikor meg lehetett szerezni küldetésben, sajnos nem értem rá játszani.

Szovjet harckocsik 5 hónapja 1 hete #267775

• straubbazsi
  • straubbazsi profilkép
  • Távol
  • Senior tag
  • Köszönetek: 2391
@tankosmedve

Fogalmam sincs sajnos. (Én meg jól megvettem még a buff után meg a maraton előtt. Az se volt a legjobb biznisz. : ) )

Szovjet harckocsik 5 hónapja 1 hete #267812

• WT14
  • WT14 profilkép
  • Távol
  • Őrnagy
straubbazsi beküldte:

Elhiszem hogy a 268/4 a legjobb 10-es td jelenleg, eleget találkoztam vele én is a patch óta, viszont mire eljutnék odáig, kb. 5x fogják lenerfelni. Eleve napi 15-30 csatára van átlagban időm, és ilyenkor minél több mindenbe beülök, szóval a focused grind az nálam nem játszik. Most még a SU-100 van meg, szóval ki lehet számolni, nagyjából mikor érek el 10-es szintre :silly:

A 34-85M beszerzését pedig fontolóra is venném, ha megjelenne a shopban.
Utolsó szerkesztés: 5 hónapja 1 hete Írta: WT14.

Szovjet harckocsik 5 hónapja 1 hete #267813

• Ynnegaf
  • Ynnegaf profilkép
  • Távol
  • Hadnagy
  • Köszönetek: 59
tankosmedve beküldte:
straubbazsi beküldte:

Szerinted lesz mostanában a T-34-85M a prémium shop-ban? Én is erre várok már régóta, mert amikor meg lehetett szerezni küldetésben, sajnos nem értem rá játszani.
Egyszer biztos lesz. Viszont a tavalyi maraton miatt nem valószínű, hogy egyhamar sor kerül rá. Talán esetleg győzelem nap alkalmával.

Szovjet harckocsik 5 hónapja 1 hete #267817

• Robb_HUN
  • Robb_HUN profilkép
  • Távol
  • Ezredes
  • Köszönetek: 1235
Várok alternatív elképzeléseket, hogy ki hogyan szokott játszani a 268 v 4-el.
Hátul bujkálni nem szoktam vele, ez valamiféle meggyalázása lenne.
Ha bemegyek az első sorba, gondolva hogy úgyis mindenki engem fog lőni (és valóban) reménykedek benne hogy a csapattársak legalább kihasználják, hogy rám figyel mindenki, de nem. Stépen kempelgetnek hátul.
4-5K pattintottnál azért már kezdem megunni, meg hát ez sem egy jolly joker előbb utóbb elfogy a HP....
Nem érzem ezt a tankot. Mert lehetne olyan roham TD, de ahhoz meg a töltésideje sok.
Kissé tanácstalan vagyok.
"A bukott ügyek bajnoka: Te vagy a szerencsétlen figura a söréttől lyuggatott, „Ember vagyok, ne lőj!” feliratú pólóban. Zavar a lemmingek/Ödönkék önkritikájának teljes hiánya, de mégse érzed helyénvalónak, hogy a földbe tapossák őket. Nem örülsz a káosznak, a békétlenségnek, az esetleges újraszított vagy frissen bontott ellenségeskedéseknek, amik akár hónapokra megmérgezhetik a fóruméletet."
Sajnos az egész nem fér ki....
Az oldal motorja a Kunena fórum

Fórum hozzászólások (WoT)

Hasznos oldalak

WOTINFO CHAT/VOICE CSATORNA

Cikk hozzászólások

WOTINFO FACEBOOK CSOPORT