Jelenleg 628 vendég és 16 tag online

Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz

TÉMA: Szovjet harckocsik

Szovjet harckocsik 3 hónapja 2 hete #272876

KV-1 :beer2:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Szovjet harckocsik 3 hónapja 2 hete #272878

Jacktor beküldte:
Szovjet harckocsikkal kapcsolatban bármi kérdés, vélemény, vagy meglátás, amit érdemes lenne megvitatni, ide jöhet.
KÉRDÉS MIKOR ÉRKEZIK ?KÖSZI A VÁLASZT ELŐRE. :beer2:

Szovjet harckocsik 3 hónapja 2 hete #273097

• RedFox69
  • RedFox69 profilkép
  • Távol
  • Törzszászlós
  • Köszönetek: 45
Sziasztok!
Az új med vonal (obj.430) miatt visszavettem a T44-et és kihúztam az új járgányt vele.
Az emlékeimben élő T44 nem volt egy fun járgány, olyan "legyünk gyorsan túl rajta" fajta gép volt <<< egy rímet is becsempésztem! :)
Viszont ez a mostani össze sem hasonlítható a buff előttivel, egy nagyon élvezetes grindet toltam le vele, megszerettem.
A kérdésem a következő: a T44 mennyivel más járgány, mint a T-54 first prototype? Nézegettem videókat, tanks.gg-t, de engem olyan játékos véleménye érdekelne igazán, aki mindkettővel sok csatát ment.
Mivel karácsonyi ládákból maradt jócskán aranyam, arra gondoltam, hogy a következő leárazásnál megveszem a T-54 first prototype-ot.
Legyetek kedvesek le-, vagy rábeszélni a tankra! :)

Szovjet harckocsik 3 hónapja 2 hete #273118

• Sics
  • Sics profilkép
  • Távol
  • Alezredes
  • Köszönetek: 999
A T-44 igazi prém tesója a t-44-100 .. és Straubazsi azt írta róla, hogy ez esetben a prém tesó picit még jobb is mint a T-44.

Én is most fejesztettem ki a T-44-et ... és nekem is bejövős.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DarkRaven73, RedFox69

Szovjet harckocsik 3 hónapja 2 hete #273250

• Pistike_RO
  • Pistike_RO profilkép
  • Távol
  • Közkatona
  • Köszönetek: 2
Szia. Ha megszeretted az új T44-et (meg én is 5 ev után ) szerintem jó lesz a mod1 is . Miért ? Az új V44 motorral hiába 44km/h a végsebesség mert nagyon jó a tolóereje ,erősebb páncélzat sokallta merészebben kialhatsz a pofozkodni mint a T44 (a T44-100 ilyent nem tud ,mindenki átlövi mint a vajat ). Nekem megvan mindkettő és most is jobbnak érzem a mod1-et ,ezer csata után 58% a győzelmi arány . Ezzel a tankkal nem idegesít hogy megint 10-esek között vagyok mert ,ha kicsi a sebessége nem könnyen lehet esni vele csapdába .Az igaz hogy sokan mondjak hogy a T44-100 jobb mint a mod1 ,de mindenkinek van egy véleménye...Ha engemet kérdezel ,annyit mondhatok hogy sohasem bántam meg hogy megvettem ezt a tankot .További jó bulit ,sziasztok.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1, RedFox69

Szovjet harckocsik 3 hónapja 1 hete #273707

• tamas49
  • tamas49 profilkép
  • Távol
  • Szakaszvezető
  • Köszönetek: 33
T34/85M Az 1850 .bevetés

Tankparancsnok: Yelena Kovalyova őrnagy(nő)
Lövegkezelő : Yefrem Gubonim százados
Vezető : Lev Semagó százados
Rádiós : Pakhom Popov főhadnagy
Töltő : Zoya Lapshina főhadnagy(nő)

(4 skilles legénység ,Töltésgyorsító, Fokozott szellőzés. Álcaháló, Történelmileg hiteles-nyári álcafestés, 3а Родину felírat)

Himmelsdorf

Szerencsére a csapat első felébe rakott, a KV-2 alá, másodikként ,mögöttem egy másik T34/85M ,aki meghívott szakaszba.. Amíg a többiek a hegyen és a halálutcában küzdenek , sikerül végigtolnom a pályaudvart és egy-egy T-34/76, Shermann III. és egy sérült T34/85 M került terítékre.A pályaudvar végén Egy SU-100 és egy SU-85 is a célkeresztbe kerül. Eleinte vadul lövöldöznek, próbálnak visszavonulni, de összeütköznek és a bevitt találataim után a többiek kivégzik őket .Indulok is ,teljes sebességgel az ellenséges kezdő felé, ahol a templom előtt az ellenséges tüzérek álldogálnak
.Egy M41 HMC és egy FV304 kilövése után irány a foglalókör,de már jönnek is vissza resetelni. A halál utcából egy sérülten visszatérő KV-2 ,rögtön kap egy 85 mm -es gold lőszert a szeme közé, amitől szerencsére mellém lő a borzalmas troll-ágyújával .
Visszavonul ,de közben átlövöm az oldalát is .Újra előbújik ,gondolom újratöltött valami megsemmisítő gold vagy repesz lőszert.Amint kigördül az utcából próbál felém fordulni,, de lőni már nem tud ,mert a 85 mm gold löszer végleg elnémítja.

Okozott sebzés : 1990 Kredit : 36.702 , Kapott XP : 5885 (6238 X5 szorzóval) Kötvény : 3 db

4 medál :

TOP GUN ,NAGY KALIBER ,PASCUCCI, BAJTÁRSAK
( Közben a T34/85M szakasztárs is kilőtt három ellenséget)

6 Kilövés :

T34/85 M, T-34/76, Shermann III. , M41 HMC., FV304 ,KV-2.
Utolsó szerkesztés: 3 hónapja 1 hete Írta: tamas49.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

obj 277 1 hónapja 3 napja #278252

• otticsek
  • otticsek profilkép
  • Távol
  • Őrvezető
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, h az új tier X-es orosz nehéz az Obj 277 tank nem úgy volt, h akinek ki van fejlesztve az IS 7 az meg kapja automatikusan? Azt hiszem volt határidő is, h mikorra kell a garázsban lennie az IS7-nek. Ezeket a feltételeket én teljesítettem és most 2 hét után tudtam belépni újra és látom, h én nem kaptam meg a tankot. Ezzel kapcsolatban tudna nekem valaki infót adni? köszönöm előre!

obj 277 1 hónapja 3 napja #278253

• szecsibeni
  • szecsibeni profilkép
  • Távol
  • Őrnagy
  • Köszönetek: 303
otticsek beküldte:
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, h az új tier X-es orosz nehéz az Obj 277 tank nem úgy volt, h akinek ki van fejlesztve az IS 7 az meg kapja automatikusan? Azt hiszem volt határidő is, h mikorra kell a garázsban lennie az IS7-nek. Ezeket a feltételeket én teljesítettem és most 2 hét után tudtam belépni újra és látom, h én nem kaptam meg a tankot. Ezzel kapcsolatban tudna nekem valaki infót adni? köszönöm előre!

Szia.
Nem, ilyen feltétel nem volt. Nem tudom, hogy hol hallottad...Az obj.277 a t10 után jön, miért is kellett volna megkapnod?

Egyébként felesleges volt új topicot nyitnod, erre a célra ott van pl. a csak egy két kérdés...Majd valamelyik admin áthelyezi a megfelelő helyre.

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: otticsek
Az oldal motorja a Kunena fórum

Fórum hozzászólások (WoT)

Hasznos oldalak

WOTINFO CHAT/VOICE CSATORNA

Cikk hozzászólások

WOTINFO FACEBOOK CSOPORT