Jelenleg

24
látogatónk van

Francia harckocsik

5 éve 9 hónapja - 5 éve 9 hónapja #278742 Írta: petitank
Megválaszolva: petitank
AMX 40 esek kitartás nekem meg van imádom ojan mint egy mini e100 a taktika soha ne meny közel tier 5 ös páncéloshoz legyen meg a 100 méter és mindig döntögesd ügyelj hogy ne löjenek motort mert akkor neked annyi a 75 ös löveg jo tier 4 ben de ne bizd el magad tier 5 ös tankokat oldalrol löd ha nehéz tank ha med vagy könnyü löheted elöröl is a taktika legyen védve a hátsod és mindig nézz körül és még döntögesd a tankot sok sikert nekem bejött
B)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 9 hónapja - 5 éve 9 hónapja #278748 Írta: Exami
Megválaszolva: Exami

AMX 40 esek kitartás! Nekem megvan, imádom! Olyan mint egy mini e100. A taktika, hogy soha ne menj közel tier 5-ös páncéloshoz! Legyen meg a 100 méter és mindig döntögesd! Ügyelj, hogy ne lőjenek motort, mert akkor neked annyi. A 75 ös löveg jó tier 4-ben, de ne bízd el magad, tier 5-ös tankokat oldalról lőd! Ha nehéz tank, ha med vagy könnyű, lőheted előröl is. A taktika, hogy legyen védve a hátsód, és mindig nézz körül, és még döntögesd a tankot! Sok sikert, nekem bejött!


Még mindig, a vesszők, pontok, felkiáltójelek és nagybetűk használata hihetetlenül megkönnyítené a szöveg értelmezését.

És még egy "jó" hír az AMX40-eseknek: ami utána jön a gyökeres ellentéte. Jó mobilitás, elég jó ágyú, nagyon jó álcaérték, nulla páncél, és igazából inkább egy TD, mint egy light. De érdemes olvasgatni az elemzést róla.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: petitank

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 9 hónapja #278754 Írta: atilis81
Megválaszolva: atilis81
Ha amx40-el top tier vagy, akkor használható valamire, úgysem lő át senki, mész előre, beforgatod a tankot, sebzel, amit lehet. De ötös és hatos tankok ellen csinálhatsz bármit, és általában ez a jellemző, hogy ezek jönnek. Az az iszonyat lassúság és az ágyú kezelhetetlensége megöli ezt a tankok, ezeket leszámítva jó lenne. Ezután már értelmesebb tankok jönnek, ezen túl kell lenni, vagy free xp-ből átugrani.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #279940 Írta: TaylorCap78
Megválaszolva: TaylorCap78
Sziasztok!
A francia akció alatt szeretnék venni egy könnyű tankot.
A címben szereplő tankokra esett a választás.
Melyiket ajánljátok?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #279954 Írta: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Megválaszolva: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #279959 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo
Esetleg ha a francia harckocsik topicba kérdezed ezt meg akkor valószínűleg akad valaki aki érdemben is tud segíteni.
(Az előttem karikázó "segítőkész" fórumtárs gondolom erre akart utalni utalni , még ha buzgalmában magyar fejlesztésnek is azonosította be a kérdésben feltett tankokat :P )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Mortein, TaylorCap78

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #279965 Írta: TaylorCap78
Megválaszolva: TaylorCap78
Sziasztok!
A francia akció alatt szeretnék venni egy könnyű tankot.
AMX 12 t vs AMX 13 75
Melyiket ajánljátok?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #279967 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Sziasztok!
A francia akció alatt szeretnék venni egy könnyű tankot.
AMX 12 t vs AMX 13 75
Melyiket ajánljátok?


Hát ha a 13 75 felmerült, mint lehetőség, az azt feltételezi, hogy ki van fejlesztve, tehát a 12t-t ismerned kell. Vagy free-zni akarod az egész hóbelebancot. A free-t én személy szerint nem javasolnám,
1. az elc jó kis tank, kár lenne kihagyni.
2. 12t sem rossz
3. ha free-zed az egészet tudsz a 13 75-be legénységet rakni?
A light-oknál hatványozottan igaz, hogy csak normális legénységgel működnek.
Visszatérve a kérdésre: a 13 75 jó kis tank (persze csak normális legénységgel), mozgékonyság rendben van, az ágyú nekem tetszett, pontos, jól szűkül, célzásidő okés. Amire figyelni kell, hogy elég kevés lőszer fér bele, tehát csak a tutira lőni, mert hamar elfogy. Ami viszont zavaró tud lenni, az ágyú emelkedés, nem sülyedés, bár az sem sok (6 fok), hanem az emelkedés. Ami kőkemény 9 fok (hátrafelé csak 6). És ami a lényeg egy light-nál az álca, tier 7-ben csak a 13 57 és az LTG előzik meg, tehát az álcája nagyon jó.
Szóval ha tudsz bele normális legénységet rakni ( BIA, álca, látótáv növelő skill-et), akkor én a 13 75-öt javallanám.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: TaylorCap78

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #279970 Írta: Exami
Megválaszolva: Exami

Sziasztok!
A francia akció alatt szeretnék venni egy könnyű tankot.
AMX 12 t vs AMX 13 75
Melyiket ajánljátok?


Csatlakoznék az előttem szólóhoz, nagyon szeretem az AMX 12t-t, de a 13-75-el jobban szerettem játszani. Jobb a táron belüli töltésidő, és a tárat is gyorsabban tölti újra (megjegyzem, hogy a 12t-n nincs a 13-75-ön volt BIA), így megfelelő szerencsétlen ellenség esetén körülötte kőrözve is kivárhatod, mire újratöltesz. Ez mehet a 12t-vel is, de ott azért már elég sokat kell várni, vagy nagyon szerencsétlen ellenfél kell.

Kicsit talán mobilisabb a 13-75. Egy tierrel feljebb van, így az ágyú néha kevés szemből (de úgysem onnan lövünk néhány kivétellel), viszont nagyobb a HP pool az ellenségnél, és spot-olni is több HP-t lehet.

Meg nem utolsósorban, hiába kb. ugyanaz, mint a 12t, a tier7 MM jobb, mint a tier 6-os (bár light tankkal low tierként is jól lehet érvényesülni).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: TaylorCap78

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #280005 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Ember, zsinòrban írod le j-vel az "olyan" szòt.
Ez kb àltalànos iskola 2. osztàly szint... Ott még talàn elnézik.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #280023 Írta: Exami
Megválaszolva: Exami

Ember, zsinòrban írod le j-vel az "olyan" szòt.
Ez kb àltalànos iskola 2. osztàly szint... Ott még talàn elnézik.


Egy idézet sokat segít, mert még a végén magamra veszem. Egyszer sem írtam le, hogy "ojan", de még azt sem, hogy olyan...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #280038 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Ember, zsinòrban írod le j-vel az "olyan" szòt.
Ez kb àltalànos iskola 2. osztàly szint... Ott még talàn elnézik.


Egy idézet sokat segít, mert még a végén magamra veszem. Egyszer sem írtam le, hogy "ojan", de még azt sem, hogy olyan...


Először én sem nagyon értettem, de miután kicsit visszakerestem, leesett. :lol:

AMX 40 esek kitartás nekem meg van imádom ojan mint egy mini e100 a taktika soha ne meny közel tier 5 ös páncéloshoz legyen meg a 100 méter és mindig döntögesd ügyelj hogy ne löjenek motort mert akkor neked annyi a 75 ös löveg jo tier 4 ben de ne bizd el magad tier 5 ös tankokat oldalrol löd ha nehéz tank ha med vagy könnyü löheted elöröl is a taktika legyen védve a hátsod és mindig nézz körül és még döntögesd a tankot sok sikert nekem bejött
B)

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Exami

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #280044 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga
Nem értem, mi a gond, hisz csak helyet cseréltek az 'olyan-ojan' - 'menj - meny' szavak, hacsak nem egy családtagra akart valóban utalni :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 8 hónapja #280173 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Nem ràd vonatkozott Lamer, ne vedd magadra :) Csak telefonon idézett szöveget szerkeszthetni rohadt mòd idegesítő :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Exami

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 7 hónapja #280948 Írta: RedFox69
Megválaszolva: RedFox69
Sziasztok!
A BC 12 t könnyű harckocsi fejlesztése során eljutottam addig, hogy megvegyem életem első IX-es francia közepesét.
A kérdésem az lenne, hogy melyiket ajánljátok random csatára a kettő közül:
BC 25t AP a táras, vagy pedig az AMX 30 1er prot?
13 90-em már van, most egy közepesbe ruháznék be. :)
Előre is köszönöm a válaszokat! :thx2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.