Jelenleg

47
látogatónk van

Francia harckocsik

7 éve 1 hónapja #231211 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Valahogy jobb örültem volna ha ágyú megmarad, és nem kap tornyot :) Komolyan azért nerfelik (veszik el a franko ágyút) mert csak tier 2-vel megy max feljebb? Mert az kb addig lesz igaz amig nem csapatozik egy 6-os géppel. De ne legyen igazam.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja #231212 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee


Még patch előtt eladom, a szebb napjaira fogok emlékezni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrawlingChaos

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja #231217 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos
Ha rám vab bízva, akkor marad a 240 alfa, és az átútést nerfelik úgy -40/-40 körül. A toronyforgást viszont csak valami siege módban adtam volna meg neki, rögzített testtel ( ha jól tudom, valóságban is így van). De majd meglátjuk, mindenestre nekem se sok fogam füllik hozzá élesben tesztelgetni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja #231237 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Én most csak attol parázok h wg-nál igy szól valaki: Gyerekek a Caffee látotávja indokolatlanul nagy, legyen azé is sablon 360.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 1 hónapja #231244 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna

Én most csak attol parázok h wg-nál igy szól valaki: Gyerekek a Caffee látotávja indokolatlanul nagy, legyen azé is sablon 360.


Nem mondasz hülyeséget. Hisz volt az még 410m is régebben :scratch:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 10 hónapja #240576 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano
Equador, AMX 13 105-ök felvonulása. 2010-ben 108 darab állt náluk hadrendben, és talán még ma is.

Itt meg lőnek egyet vele:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #242960 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Sziasztok, heavy-tol kicsit elhidegültem (folyamatos arty-ás meg kezd ciki lenni) s elkezdtem td-el barátkozni, azokon belül is francia ágal ( pillanatnyi szeszélyből) s 3as már irtó meglepett milyen kellemes kis gép :applause: Szóval egyenlőre kővetkező a terv, kiveszem még 5-t, miután 3-asban felfejlesztettem 100%-ra csapatot, de 5-ös után milyenek francia td-ék? Persze 3as megmarad, lehet köpködni h kis tier, de olyan jó vele játszanni))

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 9 hónapja #243046 Írta: Shrek
Megválaszolva: Shrek
A 6-ost kevesen szeretik, mozgékony, de szinte nincs ágyúkitérítés így klasszikus td-ként kicsit nehéz vele játszani. Viszont kihúzható hozzá a DC45-ös, ami azon a szinten elég jó. A 7-es jól játszható és ráteheted a SA47-est (232 pen 300 alfa), na azzal lehet veretni szépen. A 8-as még használható volt, akár a SA47-tel akár a naggyal, de a kilencesen már elég szenvedős volt egy mindössze 400-as alfájú ágyú. Persze mozgékony kis jószág meg az ágyúkezelés sem rossz, de a páncéljára hagyatkozni nem lehet, tehát nagyjából minden lövés után pucolni kell. A 10-es nagyon pályafüggő. Konkrétan én Enskben szoktam vele jókat menni, mikor beugrok a házak közé és ami szembejön mindegy mi az de a garázsban végzi. Egy tárból szinte bármit kiszedhetsz vele 10 mp alatt aztán futás meg F7 nyomkodás szorgalmasan mert valami 50mp-ig tölt és ha kifigyelt valami light vagy med te is befejezted a játékot. :) Az az ágyú nagyjából erre való, mert baromi lassan szűkül és még pontatlan is, sniperkedni nem lehet vele, de közelharcban brutális. Néha pattint, de a felépítmény a kilencesé, tehát nem egy E3-at kell elképzelni. Az egész ág a nyolcasig fájdalommentes, az utolsó kettő meg hát az nem annyira kellemes.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 9 hónapja #243052 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Köszi szépen :) Á, nem baj ha nincs páncél td-én, álca meg jó ágyú legyen :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 9 hónapja #243111 Írta: uBootVII
Megválaszolva: uBootVII
Mondjuk a francia TD-k pont nem az álcáról híresek... :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 9 hónapja #243137 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
A francia 5-ösnek szerintem kiváló az álcája :) Sajnos ezt már szembenállóként is tapasztaltam :D Még mindig a 3-as van amt használok :) Legénység fejlesztésre, parancsnok majd kap 6ik érzéket, csapat meg álcát s úgy mennek 5-be :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 9 hónapja #243163 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
A t5 francia fürdőkád istenkirályság, én azt tartottam meg.

Egyetlen igazi gond vele, hogy ágyúk terén a bőség zavarával küzd az ember ... három remek lehetőség is van :D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 9 hónapja #243226 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
A francia kilences konkrétan jobb mint a 10-es. A pen so-so, a sebzés elmegy, de a camo nem rossz és gyors. A tier X-től elvették a nagymotort pár éve, 5 secet kell várnod a lövedékek között és ahogy mondták, 50 secig tölt. Ráadásul baromi pontatlan, még teljesen beszűkülve is.
Attól meg az ég óvjon, hogy arty, vagy japán heavy akár csak melléd lőjön, mert kartonpapír a tank oldala.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tekagi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #243242 Írta: Tekagi
Megválaszolva: Tekagi
Köszi srácok, irtam hogy még 3-al emberkedek, (s ámulok milyen életképes) de ahogy kiveszem hsz-ből, kellemes gépek lesznek később is. Hétvégére szeretném 5-be 100-as csapatot. Azon lepődtem meg úgy igazán, többi nemzet td-it sztárolják (jó,persze, amcsikat én is) s közben milyen kitűnő vas van franciáknál is :) Lehet troll leszek és felszerelem tücsköt mindennel ami nagy tesoira való :silly:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 9 hónapja #243737 Írta: Mechashark
Megválaszolva: Mechashark
Sziasztok!

Dilemmában vagyok és az okosak véleményére lennék kíváncsi. Jelenleg megvan az AMX 30 proto, nagyon jól szuperál, szeretem is. Milyen utána a 30 B? Érdemes továbblépni rá, van köztük akkora különbség?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.