Jelenleg 652 vendég és 17 tag online

Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz

TÉMA: Brit harckocsik

Brit harckocsik 1 hónapja 5 napja #278116

• Lord_Loga
  • Lord_Loga profilkép
  • Távol
  • Őrnagy
  • Köszönetek: 325
Folyamat ammo, a torony kivételével bárhol kap találatot (cérna), ammo, így nekem is röpült az automata tűzoltó (egyszer sem gyulladt ki, hamarabb szállt el a torony), nagy eü + kis javító + nagy javító, így szerintem jobb.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: juliensorrel, _Potip_

Brit harckocsik 1 hónapja 5 napja #278121

• _Potip_
  • _Potip_ profilkép
  • Távol
  • Tizedes
  • Köszönetek: 9
Nem csak Te, ez amolyan Brit sajátosság.
Cérnánál nagyon sokat számít a biztonságos elhelyezés + vizes lőszerrekesz páros.
Miután kifejlesztettem az FV-t, visszavásároltam a - már buffolt - Cérnát és azóta sokkal-sokkal kevesebb ammoracket kapok. Így most szimplán kis javítóval tolom. Nem tudom, hogy ezt a részét módosították-e a buff során, inkább az a valószínűbb, hogy "megtanultam helyesen használni".
Ha a Cérnánál nem sikerül erre ráérezni, akkor majd a Conquerour megtanít rá. Annál nyugodtan kidobhatod a vizes lőszerrekeszt, mert így is - úgy is egy óriási, lánctalpakon guruló lőszerrekesz és a skillezés/fogyóeszköz cserebere helyett rá fog kényszeríteni, hogy helyesen használd.
Az automata tűzoltót nem javaslom lecserélni amíg nincs kifejlesztve a tűzoltás képesség. Márpedig azt a fontossági sorrend miatt csak a 4. sorba érdemes betenni legkorábban.
Remélem tudtam segíteni.
Pacsi :beer2:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: juliensorrel

Brit harckocsik 1 hónapja 5 napja #278126

• Mortein
  • Mortein profilkép
  • Távol
  • Hadnagy
  • Köszönetek: 63
Ahh ne is mond... Brutális mennyire ammo érzékeny a Conq de az S.Conq is, ha nem tudod rejteni a testét márpedig sajnos nem mindig van rá mód akkor borítékolható az ammo, hiába a bizt.elhelyezés skill én kötvényből még rásegítettem a skillre és úgy szerintem sokkal jobb, de sajnos 6 kötvény az ára ami sok úgyh nem sokáig használtam úgy. Gyulladni nem nagyon szoktam, szerintem ritka így az automata tűzoltó nálam nincs bent hanem helyette potellatmany, de lehet értelmesebb 1 plussz javítóra cserélni. Amúgy szívesen megnéznék 1 profit hogy tolja vele mikor nincs lehetőség testet takarni mert sajnos nem minden pálya jó rá vagy néha elkell menni arról a részről ahol lehetséges a hulldown. Amúgy brutál kis tank szeretem egy új színfolt a meglevők között. :)
Garazsban:
T10 : IS7, IS4, T57 Heavy, 50B, S.Conqueror, OBJ 140, T62A, BC 25T, AMX 13 105, Grille 15, OBJ 261
T8 : KV5, Somua SM, WZ 120FT, Type 59, T54 first prot., Progetto 46, Lorraine 40t, T92
T7 : T71 DA, AMX 13 57, ISU-122S, S51
T6 : HT No. VI, Cromwell B,
T5 : 105 leFH18B2
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: juliensorrel

Brit harckocsik 1 hónapja 2 napja #278276

• juliensorrel
  • juliensorrel profilkép
  • Távol
  • Zászlós
  • Köszönetek: 40
Köszi a válaszokat. És, hogyan használjátok helyesen, ha nincs lehetőség hull downra? Meg ha épp valami hülye Rád yolozik, tuti az ammorack s míg nyomod a javitót, ő már majdnem újra töltött. Az a gondom, hogy a tank első harmadában szinte bárhonnan lőnek, szívok. Mindegy hogy alsó, felső lemez, oldal vagy görgő. (Amúgy) Jó kis tank, az első nehéz, ami nálam már kb. elmegy kategória, a többit egyenesen utáltam (M103 kivételével, mert nem olyan szar az sokak véleményével ellentétben), inkább fürge tankokkal játszom, de a küldik miatt néha jól jönne a nehéz is.
Az oldal motorja a Kunena fórum

Fórum hozzászólások (WoT)

Hasznos oldalak

WOTINFO CHAT/VOICE CSATORNA

Cikk hozzászólások

WOTINFO FACEBOOK CSOPORT