Ez az oldal (és egyes külső összetevői) cookie-kat (sütiket) használ a felhasználók hitelesítéshez és a látogató statisztikához. Elolvastam és az Ok gomb megnyomásával elfogadom ennek tényét és az ÁSZF-ben foglaltakat is.

Jelenleg 709 vendég és 25 tag online

Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz

TÉMA: Prémium harckocsik

Prémium harckocsik 3 hete 3 napja #257109

• Ergil
  • Ergil profilkép
  • Távol
  • Őrnagy
  • Köszönetek: 225
F3rmi beküldte:
Nézz áz a Konteo forumba, pont erről írtam az előbb.
Ergil beküldte:
HUNterRichie beküldte:
A folyamatosan várt Defendert pedig a "nép" kiáltotta OP-nak, ami ugyanolyan vicces "alulról jövő reklám", mint az IS6 erőteljes lövege :)
Nekem nincs meg a Defender, nem tudom mennyire OP, de annak talán van alapja, hogy a Tier8 WG kupákban mindenki viszi aki tudja (szóba jön még A VK superheavy, és az AMX táras tank)
IS-3 meg a szegény ember Defendere lett.

köszi, megnézem, ott ritkán járok.
Wings of Turul [WOT]
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Prémium harckocsik 3 hete 2 napja #257346

• Hun_Vargs
  • Hun_Vargs profilkép
  • Távol
  • Hadnagy
  • Köszönetek: 7
Sziasztok ismét!
Nem tudok dönteni e 2 tank közül :

Fv 4202
M4a1 Revalorise

Mindegyiket kirpobaltam most teszt szerveren és nagyon tetszik mindkettő tank.
Revo talan kicsit jobbann keres, de az fv kicsit olyan szamomra, hogy szerintem tobb hibat megenged..
Nem tudok donteni kerlek segitsetek

(Bocsi a helyesíras miatt telefonrol vagyok es mobilnetrol irok)

Prémium harckocsik 3 hete 2 napja #257350

• EnuresisNocturna
  • EnuresisNocturna profilkép
  • Távol
  • Főtörzszászlós
  • Köszönetek: 71
Akkor miért nem azt választod amelyik több hibát megenged? Amúgy érzésre FV. Megvan. Engem belőnek frontból T150-el míg én T150-el prémiummal sem ütöm be az FV-t. Szóval kinek hogy adja. Amúgy relatív olcsó lőszer jó dpm és löveg, tűrhető kobak. Míg a Revo azért csak egy M4 Sherman.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani

Prémium harckocsik 3 hete 1 napja #257412

• Hun_Vargs
  • Hun_Vargs profilkép
  • Távol
  • Hadnagy
EnuresisNocturna beküldte:
Akkor miért nem azt választod amelyik több hibát megenged? Amúgy érzésre FV. Megvan. Engem belőnek frontból T150-el míg én T150-el prémiummal sem ütöm be az FV-t. Szóval kinek hogy adja. Amúgy relatív olcsó lőszer jó dpm és löveg, tűrhető kobak. Míg a Revo azért csak egy M4 Sherman.
Teszt szerón próbálgatom őket.
Nagyon oda vagyok mindegyikért és valamikor revo valamikor fv.
Nagyon nehéz dönteni :dry:
lehet mind2 lesz :d2:

Prémium harckocsik 3 hete 1 napja #257427

• bogehu
  • bogehu profilkép
  • Távol
  • Főtörzszászlós
  • Köszönetek: 138
Hun_Vargs beküldte:
Nagyon oda vagyok mindegyikért és valamikor revo valamikor fv.
Nagyon nehéz dönteni :dry:

Akkor két lehetőséged van:
1) Mindkettő
2) Sorsolsz

Prémium harckocsik 3 hete 1 napja #257430

• kamracuc
  • kamracuc profilkép
  • Távol
  • Tizedes
Én megszereztem M4A1-et de csalódás egyenlőre.
Régi youtube videó már rég nem érvényes...10 csatából 6-7 csata tier 10-ben lesz.

Töltési ideje potellatmany nélkül 10,57 sec ami nagyon sok közepes létére.
Viszont brutálisan jól adja a susenkát.
Top 2. ilyen téren.

Miközben írom ezeket mentem vele 2 csatát. 90ezer tisztán saját tierben. 51ezer 10-es tierben.

kepkuldes.com/i...1.jpg

kepkuldes.com/i...9.jpg
Utolsó szerkesztés: 3 hete 1 napja Írta: kamracuc.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hun_Vargs, Anna_Blue

Prémium harckocsik 3 hete 1 napja #257433

• Hun_Vargs
  • Hun_Vargs profilkép
  • Távol
  • Hadnagy
Köszönöm a szép tartalmas választ!
Még mindig nagyon kilátástalan vagyok :wb:
A revo szerintem mindenképpen jobban keres hisz 390 alfa -500 credit/lőszer

Fv - 240 alfa 500kredit/lőszzer
Viszont az fvvel mintha kicsit konyebb lenne játszani vagy nem tudom.. Lehet csak azért mert teszt szerón probálgattam őket :wb:

Prémium harckocsik 3 hete 1 napja #257434

• diszno_sajtt
  • diszno_sajtt profilkép
  • Távol
  • Törzszászlós
  • Köszönetek: 21
Hun_Vargs beküldte:

Viszont az fvvel mintha kicsit konyebb lenne játszani vagy nem tudom.. Lehet csak azért mert teszt szerón probálgattam őket :wb:

Az én szememben a revo 2-3-ik soros tank. Nekem nincs meg, de ha meglenne nem mennék vele a sűrűjébe, mert nagyon vigyázni kell rá a páncél hiánya miatt. Az fv megvan, azzal mehetsz előre is ha a helyzet úgy kívánj. Kiváló tornyozós tank, jó ágyúval. Páncélja nem sok van, de az a kevés olyan szögben van a tankra rálapátolva hogy nem olyan egyszerű belőni mint azt sokan elsőre hiszik. Torony is nagyon ferde, plusz dombról átkukucskálva a tank ferde helyzete miatt a torony még jobban döntött, így csak bizonyos kaliber felett fogják belőni. Volt már acélfalas csatám vele, eddig 3000 fölött van a legtöbb pattintásom egy csatában. Volt hogy a T-54-el voltam, és szembetaláltam magam egy fv-vel, szemből automata célzással nem tudtam átlőni, mert olyankor a tank közepére céloz az automata, az meg sorra pattintott.

Én az fv-t jobban díjazom a revo-nál. Lehet hogy a revo jobban keres, de a csatákban én kreditet farmolok, plusz játékélvezetet. A másodikra számomra az fv alkalmasabb, mert nem azon fogok dühöngeni hogy még két tierrel lentebbről is belövik, ráadásul a revo bigyólemezből készült páncéljára előszeretettel töltik a repeszt is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hun_Vargs

Prémium harckocsik 3 hete 1 napja #257436

• S4nsSk1ll
  • S4nsSk1ll profilkép
  • Távol
  • Zászlós
  • Köszönetek: 72
Ne csak a lőszer árakat nézd!

Ha nem tudsz eleget sebezni, akkor akár ingyen is lehetne a lőszer...

Szerintem az FV nagyon esetérzékeny. Ha van egy domb, amit meg tudsz játszani, akkor természetesen könnyű vele játszani, de minden más esetben a Revo nagy alfája többet ér. (Szerintem...) A Revo alap lőszer sebessége is elég jó, így vadászni élvezet vele - a bújócska meg kifejezetten buli üzemmód. (Megint csak szerintem...)

Mivel szinte állandóan T10 -ben leszel A kacsa, így mindenképpen azt vedd meg, amelyik tetszik, és amelyik passzol a játékstílusodhoz - így könnyebb lesz elviselni azokat a tankokat, amikkel nem neked kellene harcolni, de valahogy mégis te akadsz állandóan beléjük...

Krisz
Hun_Vargs beküldte:

Prémium harckocsik 3 hete 1 napja #257440

• Balista1
  • Balista1 profilkép
  • Távol
  • Alezredes
  • Köszönetek: 661
A közekmúltban pont ugyanezen a dilemmán estem át, mint Hun_Vargs kollega. Fv, vagy Revo? Végül a Revo mellett döntöttem, de nem vagyuk biztos benne, hogy jól tettem. Az én hol sárga, hol halványzöld játéktudományomnak és izgága játékstílusomnak nem igazán kedvez.
Mint ellenfél feltünt, hogy milyen kis keménytojás, mennyire oda tud ütni és milyen frankón pattintgat. Aztán kiderült, hogy valójában egy lágytojás és csak a saját tierből kapott lövéseket pattintja, azt is elég hektikusan. Az ágyú alfája tényleg jó, de a töltésidő gyalázatos egy mednél, ezt már más is emlegette. Ezekből adódik, hogy a nehéz fiúkat azért kell kerülni mert nincs páncél / tornyon sem / a többi medet, lightot meg azért, mert ha 1 vs 1 hellyzet alakul ki, a töltés idő alatt szétszednek. Mai napig nem tudom, hogy mit kéne vele játszani? Marad a kempelgetős, bujócskázós, messziről lövöldözés, amit néha már én szégyelek. Ja, és a lappangó önvád, hogy miért nem az FV-t választottam?

Azért itt is azt látom, hogy a hozzászólások óvatosan az FV felé billentik a mérleget.
Utolsó szerkesztés: 3 hete 1 napja Írta: Balista1.

Prémium harckocsik 3 hete 1 napja #257445

• Hun_Vargs
  • Hun_Vargs profilkép
  • Távol
  • Hadnagy
Uu ez remek válasz volt.
Ahogy én is írtam az fv több hibát megengedett nekem miközben játszottam vele.
Egyenlőre ugy néz ki, hogy csak egyet veszek, de lehet 2lesz belőle.
Ha esetleg 2 tankra kerülne a sor akkor fv es meg melyik tank? Esetleg revo? Vagy mást ajánlotok?
Viszont ha csak egyet kell választani szerintem fv lesz

Prémium harckocsik 3 hete 20 órája #257479

• Sztyopa
  • Sztyopa profilkép
  • Távol
  • Törzszászlós
  • Köszönetek: 34
Szerintem tökmindegy milyen 8as prémium harckocsit választasz, a lényeg, hogy szeress vele játszani.
AZ, hogy az átlag kredit hozama mennyi az rohadtul nem számít. 3-5ezer kredit különbség meg főleg nem.

Amúgy meg működik elvileg a teszt szerver, ki lehet próbálni.
Utolsó szerkesztés: 3 hete 20 órája Írta: Sztyopa.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrossMetal1

Prémium harckocsik 3 hete 18 órája #257507

• Balista1
  • Balista1 profilkép
  • Távol
  • Alezredes
  • Köszönetek: 661
Hun_Vargs nézz be a privát postaládádba!

Prémium harckocsik 3 hete 4 órája #257538

• Robb_HUN
  • Robb_HUN profilkép
  • Elérhető
  • Őrnagy
  • Köszönetek: 321
Balista1 beküldte:
A közekmúltban pont ugyanezen a dilemmán estem át, mint Hun_Vargs kollega. Fv, vagy Revo? Végül a Revo mellett döntöttem, de nem vagyuk biztos benne, hogy jól tettem. Az én hol sárga, hol halványzöld játéktudományomnak és izgága játékstílusomnak nem igazán kedvez.
Mint ellenfél feltünt, hogy milyen kis keménytojás, mennyire oda tud ütni és milyen frankón pattintgat. Aztán kiderült, hogy valójában egy lágytojás és csak a saját tierből kapott lövéseket pattintja, azt is elég hektikusan. Az ágyú alfája tényleg jó, de a töltésidő gyalázatos egy mednél, ezt már más is emlegette. Ezekből adódik, hogy a nehéz fiúkat azért kell kerülni mert nincs páncél / tornyon sem / a többi medet, lightot meg azért, mert ha 1 vs 1 hellyzet alakul ki, a töltés idő alatt szétszednek. Mai napig nem tudom, hogy mit kéne vele játszani? Marad a kempelgetős, bujócskázós, messziről lövöldözés, amit néha már én szégyelek. Ja, és a lappangó önvád, hogy miért nem az FV-t választottam?

Azért itt is azt látom, hogy a hozzászólások óvatosan az FV felé billentik a mérleget.

Nem igazán billentik az FV felé, csak mivel legalább 5x leírtam részletesen, hogy milyen a Revo, és milyen előnyei meg hátrányai vannak, gondoltam most nem teszem. :)

Dióhéjban:
- nagy alfa
- nincs páncél
- lövegsüllyedés kiváló
- X-ben kérheti az aranyat, mondjuk én nem töltök bele

Nem töltök bele aranyat, mert pénzkeresésre használom. Simán lehet vele 50-60E-t keresni, volt már 160E-köröm is.
Játékstílus:
Abszolute támogató tank, és medhez képest lassú a sebessége. Ebből kifolyólag a háttérben tornyozva kiváló supportank. Elől is lehet használni, mert felderítésileg nagyon jó, jó a látótávja, csak nagyon meg kell gondolni, mert ha beüt a gebasz nem tudsz visszavonulni.
Tegnap felgyújtottam vele egy Fv215B-183-at égett mint a reichstag. Gondolom örült a srác.
A töltésideje nekem nem túl sok, tekintve hogy az orosz TD vonalon szocializálódtam.
Én áldásként fogom fel a töltésidőt, mert ugye bennem van a nyomás, hogy sebbezzek, és egy gyorsan töltő tanknál gyakran elkövetem azt a hibát, hogy kimegyek lőni hamarabb mit kéne.
Ez a tank addig tölt, amíg leesik rólad a spot. Szóval nekem pont jó.

Az FV-k hez nem volt szerencsém, hanyagolom a brit ágat, így nem tudom összehasonlítani, de az oldalon található tankelemzések általában elegendő kiindulópontok.

Igazán attól függ, hogy jó eg egy tank, hogy TE mire és hogyan használod. A te stílusod a döntő.
Ha szeretsz TD-zni akkor a REvo is menni fog, ha inkább futrinkázni szeretsz, akkor a Revo nem a te tankod.

Üdv, GL HF

Ja, én is sárga halványzöld vagyok. Általában lehet a Revóval lőni 2000dmg-t ami igen megtérülő dolog.
(50-60E) Ha szar a meccs, és sebzel 1000-t, akkor 20-30E.
Ha jobb köröd van, akkor a határ a csillagos ég.:) Nekem 160E volt tisztán marad belőle 140E. Sem pótkaja sem gold.
Ez nem nagy idézet, de legalább a sajátom. Mert van önálló gondlatom.

"Mielőtt rátaposnál valakire, gondolja arra, olykor te leszel a csizma alatt"
(Robb_HUN)

Utolsó szerkesztés: 3 hete 4 órája Írta: Robb_HUN.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hun_Vargs, peterbadbone

Prémium harckocsik 2 hete 6 napja #257628

• szekkernyak
  • szekkernyak profilkép
  • Távol
  • Főhadnagy
  • Köszönetek: 87
nekem fv-m van el lehet lenni vele,torony egész jó,viszonylag gyors és egész jó átütése van.hátránya hogy a dpm elég foscsi és nem szereti ha lövik plussz nem egy pénznyomda.szerintem pénzkereső tanknak olyan kell aminek van átütése meg alfája mert legrosszabb esetben tudsz vele tradelni.kimész kapsz egyet cserébe beleversz egy embereset,ha jól választasz ellenfelet könnyebben tudod vele tartani az 1500-2000 sebzést ami már jól hoz minden 8-as prémnél.szóval ha pénzkeresés a fő szempont akkor scorpió vagy wz vagy a francia 8-as td vagy defender.nekem a fő pánzkereső a wz td.gyors,jó dpm,viszonylag használható páncél kb ez kell hogy jöjjön a della :D
Az oldal motorja a Kunena fórum

Fórum hozzászólások (WoT)

Hasznos oldalak

Fórum hozzászólások (más játékok)

WOTINFO CHAT/VOICE CSATORNA

Cikk hozzászólások