Jelenleg

30
látogatónk van

Prémium harckocsik

6 éve 3 hónapja #260550 Írta: lovassrobi
Megválaszolva: lovassrobi
Korábban én is eladtam a nem használt tankjaimat de már bánom. Most inkább megtartom mindet amit kapok, ki tudja mikor lehet következőleg hozzájuk jutni...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kulung69

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #260555 Írta: Red_Dragon_HUN
Megválaszolva: Red_Dragon_HUN

t29-et nem nagyon érdemes eladni mert ez is ilyen ezer credites wg ajcsi tank max ha nincs elég garázshelyed

Én minden eladott ajándék tankot utólag sajnálok.
Nem lehet hozzájutni később. Egy üres garázshely nem ér annyit.


Attól függ...

A )
Megtartani egy tankot, amivel soha nem játszol?

B )
Eladni a tankot, amivel soha nem játszol és a felszabaduló helyre kihúzni egy tankot, amivel játszol is?

B)

Per pillanat 27 üres garázshelyem van.....

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #260559 Írta: KLC_KTE
Megválaszolva: KLC_KTE
A 3 Tier 4-est én is kinyitottam, és a Pz.B2-vel, és a T-28E F-30-cal már el is kezdtem az ismerkedést, mert mindkettőbe tudtam ültetni skilles legénységet. Ezekről olvastam is már korábban, a B2-est pedig már jól ismertem ellefélként a Valentine II miatt. Szóval volt egy kis alapom. Az AC1 Sentinelről viszont semmi tapasztalatom nincs, látni is alig láttam eddig, és mivel brit tankot nem húzok, így a legénységre is el kéne költeni 1000 aranyat, aminek talán lenne jobb helye is. Ha van valakinek vele személyes harci tapasztalata, azt megoszthatná velem. Eladni nem akarom, mert csak ritkaság, de pont ezért is teljesen ismeretlen. Szóval várom a tippeket, javaslatokat :) Előre is köszönöm!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #260560 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar

t29-et nem nagyon érdemes eladni mert ez is ilyen ezer credites wg ajcsi tank max ha nincs elég garázshelyed

Én minden eladott ajándék tankot utólag sajnálok.
Nem lehet hozzájutni később. Egy üres garázshely nem ér annyit.


Attól függ...

A )
Megtartani egy tankot, amivel soha nem játszol?

B )
Eladni a tankot, amivel soha nem játszol és a felszabaduló helyre kihúzni egy tankot, amivel játszol is?

B)

Per pillanat 27 üres garázshelyem van.....


Neked lehet. Viszont vannak akik írták, hogy a kevés garázshely miatt inkább kezdtek új accot.
Ebben az esetben megtartani olyan tankot, amivel nem játszol luxus.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #260795 Írta: lemur_catta
Megválaszolva: lemur_catta
Sziasztok!
Most, hogy holnaptól lesz 15%-os leárazás tier 8 prémekre, megéri megvenni a T-54 mod 1 first prototyp-ot? Inkább csak legényképzésre kellene, mert most nyertem Type59-et, a fő farmolóim meg Löwe, Skorpion G és Lorrain 40t. Látom a statjain, hogy rosszabb, mint a Type59, de azért használható? Főleg, hogy ez megy tier 10-be, míg a Type59 csak tier 9-ig megy. Gold nélkül használható azért? Vagy csak full gold-al lehet tolni eredményesen?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #260801 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil

Sziasztok!
Most, hogy holnaptól lesz 15%-os leárazás tier 8 prémekre, megéri megvenni a T-54 mod 1 first prototyp-ot? Inkább csak legényképzésre kellene, mert most nyertem Type59-et, a fő farmolóim meg Löwe, Skorpion G és Lorrain 40t. Látom a statjain, hogy rosszabb, mint a Type59, de azért használható? Főleg, hogy ez megy tier 10-be, míg a Type59 csak tier 9-ig megy. Gold nélkül használható azért? Vagy csak full gold-al lehet tolni eredményesen?

Nekem nincs meg, de nem feltétlenül rosszabb mint a Type csak megy Tier X-be is.
A type-nak is fog romolni a statja, mert most sok kezdőbb játékos is megkapta.
Eddig főleg azok futtatták, akik már régebb óta játszanak.

Rudy, vagy T-34-85 nincs meg? Azokkal is jól lehet oroszokat húzni, és az alacsonyabb tier szorzó miatt még jobban is fejlődik bennük a legénység..
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: lemur_catta

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #260933 Írta: mleslie
Megválaszolva: mleslie
Sracok!

Erdemes varni a mostaninal nagyobb leertekelesre a 8-as premiumoknal?
Van egy rahedli aranyam a dobozokbol, de mintha neha lenne 30% is. Legutobb a ket uj td remlik.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #261034 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Hello!

En kb. 3 hete vettem meg a T-54 mod 1 first prototyp-ot es nagyon tetszik szerintem eleg jo kis med, eleg jol lehet blokkolni a loveseket vele es szerintem az atutes is rendben van nem kell olyan surun goldot hasznalni szerintem es lehet vele penzt is farmolni...

Viszont most a karacsonyi dobozokbol vettem egy 25os szovjet csomagot aminek az utolso elotti dobozaban egy Type 59 fogadott! Nagyon jo tank a t54 mod 1 , de ez a type59 felulmulja szerintem...

Nagyon hasonlo nekem a 2 tank, de a type 59 gyorsabb/mozgekonyabb , szinten jol lehet vele pattintani es az atutes is rendben van nekem, persze nem mindenkit szembol kell loni.. Osszessegeben nekem a type 59 jobban bejon, ha tudtam volna, hogy nyerem es, hogy milyen a 2 tank akkor nem biztos, hogy megvettem volna a t54-et, bar ugy is szerettem volna egy T10 medet a batchat melle es mivel legenyseg is van hozza + kb minden modul kifejlesztve orosz med vonalon a heavy agaknak koszonhetoen igy nem banom, hogy megvan jo lesz legenyseg huzasra is, kicsit lassabb vele a jatek(mint a type59-el), de azt leszamitva nekem egesz hasonlonak tunik a 2... A type 59-nel egy nagy + nekem meg a tier limit. :)

Roviden tomoren szerintem, ha tudod hasznositani legenyseghuzasra pl akkor siman bevallalhatod, nekem tetszik. Ha viszont az lenne a kerdes, hogy t54 vagy type 59 akkor egyertelmuen a Type 59 a jobb. Persze ez csak egy szemelyes velemeny. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: lemur_catta, Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #261035 Írta: djbaro_gecimano
Megválaszolva: djbaro_gecimano
há nem tudom nekem megvan a mod1 120 mm front páncéllal tényleg jól pattint,de tegnap kaptam kölcsön egy type 59 et 8 as szint ooo király rambózok jön szembe egy t44 és sima ap lőszerrel verte be a front páncélom!!!!! mondom wtf???? szét is kapott mert jobb a dpm e ,kimentem a garázsba és mit látok a front páncél 100 mm szóval páncél nuku max a tornyán a test gyenge,ezt 1v1 ben a mod 1 el szétkapom mint a szart szóval nem ooyan jó ez a type csak túl van futtatva!!! nekem a mod1 sokszor jobb!!!

és ugye tudjuk milyen az új mm limites része full tier 8 vagy még rosszabb
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: lemur_catta

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #261036 Írta: diszno_sajtt
Megválaszolva: diszno_sajtt

há nem tudom nekem megvan a mod1 120 mm front páncéllal tényleg jól pattint,de tegnap kaptam kölcsön egy type 59 et 8 as szint ooo király rambózok jön szembe egy t44 és sima ap lőszerrel verte be a front páncélom!!!!! mondom wtf???? szét is kapott mert jobb a dpm e ,kimentem a garázsba és mit látok a front páncél 100 mm szóval páncél nuku max a tornyán a test gyenge,ezt 1v1 ben a mod 1 el szétkapom mint a szart szóval nem ooyan jó ez a type csak túl van futtatva!!! nekem a mod1 sokszor jobb!!!

és ugye tudjuk milyen az új mm limites része full tier 8 vagy még rosszabb


Ne feledjük hogy lehet a type-nak gyengébb frontja, viszont ezt kompenzálandó adnak mellé egy tier limitet :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: lemur_catta

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #261037 Írta: djbaro_gecimano
Megválaszolva: djbaro_gecimano
a tier limit mit sem ér az új mm ben,tudom mert van 3 limites tankom de egy 112 szerintem jobb mint egy type 59 az is mobilis viszonylag, arany pen 250 igaz az nem med de ha már limites kínait akarok ez jobb :-)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kulung69

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #261038 Írta: diszno_sajtt
Megválaszolva: diszno_sajtt

a tier limit mit sem ér az új mm ben,tudom mert van 3 limites tankom de egy 112 szerintem jobb mint egy type 59 az is mobilis viszonylag, arany pen 250 igaz az nem med de ha már limites kínait akarok ez jobb :-)


Jelenleg a tier limit ér legtöbbet. Mikor normál 8-as tankkal mész és jelentős részben tier 10-be dobál az ellen csak a tierlimites tankkal tudsz tenni. Meg ahogy írtad az egyik med, a másik meg hevi. Nem egyszerű őket egy lapon összehasonlítani. A type-al meg kell találni a neki való helyeket, ahol a testét eldugod, a tornyát meg mutogatod :).
Egyébként meg az eredeti válaszom a mod1-el való összehasonlításhoz tartozik, az meg pont nem tierlimites. Lehet hogy a mod1-nek jobb a fronjta, de a tornya a löveg mellett simán beüthető. Az az egy szerencséje hogy ez sokaknak nem jutott el a tudatáig :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: lemur_catta

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #261039 Írta: djbaro_gecimano
Megválaszolva: djbaro_gecimano
értem én mit mondasz de a mod1 akkor is jobb :-p a limit meg semmit nem ér 90 százalékben 9 es tier 5 százalék full 8 meg 5 százalék hogy top vagy szóval fos :-)

szóval nem olyan op, ugyan az mint egy t34-3 csak kis gunnal szóval ha 1x véletlen meg lehetne venni akkor sem kellene a lényeg az :-) ha 120 lenne a front na az jó lenne akkor igen! fasza tank lenne

jelenleg a tier 8 csak csapat meg sh csatákra jó oda meg a type nem való :-)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: lemur_catta, HUN_Sector

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #261040 Írta: diszno_sajtt
Megválaszolva: diszno_sajtt
Nem állítottam hogy a mod1 nem jobb. De csak 1 vs 1 ben. Ha tier 10-be megy akkor ugyanazon a szinten van az is mint a type 59, sőt lehet hogy még rosszabb. A mod1-nek 9mm-rel jobb csak az átütése, ami elég csekély, és az a 9 mm nem kompenzálja azt hogy 1 tierrel fentebb dobálja. Ennél fogva több goldot igényel, ami a bevételt csökkenti. Teste erősebb de a tornya gyengébb. Lomhább mint a type, sok 10-es hevi jóval gyorsabb mint a mod1.
A mod1-nek valamivel jobb a dpm-je, viszont mindkét tanknak 250 az alfája. 250-es alfa nem túl sok tier 9-ben, ahová a type-ot felteszi, tier 10-ben meg még kevesebb.
Jó tank a mod-1, meg a type is, mindkettőnek van előnye meg hátránya. De a tierlimit miatt nem igazán összehasonlítható az a kérdés hogy a játékon belül melyik a használhatóbb. Valamikor én is szemeztem a mod1-el, de most szerencsém volt, és egy 3-as ajándékdobozból nyitottam type-ot. Így már értelmét vesztette hogy a mod1-et akár meg is vegyem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: lemur_catta

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #261044 Írta: djbaro_gecimano
Megválaszolva: djbaro_gecimano
végül is egyetértünk,csak nekem csalódás volt a type én is vettem dobozt,nem adta be de nem is bánom :-) én azt hittem keményeb de ebben semmi op nincs minden belövi a testét,igaz nagyon nagyon ritka mikor a mod 1 top de akkor az az érzés nagyon jooo mikor szinte senkinnem tud szemből megsebezni én azt hittem a type is ilyen de sajnos nem :-( na érted mit mondok?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: lemur_catta

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.