Jelenleg

28
látogatónk van

Prémium harckocsik

6 éve 2 hónapja #262631 Írta: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Megválaszolva: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Mostani megvehető prémtankok közül (ha számolom a ládákban rejlő lehetőséget), akkor a Patriot, Lorr, Skorp és Defender a nyerő.

Az összes többi nem ér semmit.

HT:
Figyelem: Spoiler!

Med:

Figyelem: Spoiler!


TD:
Figyelem: Spoiler!


Light:
Figyelem: Spoiler!


Amik pedig nincsenek a felsorolásban, azok 100/-an megérik az árukat, bár azokhoz is ajánlott egy tájékoztatás átolvasása
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: roboooo

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262650 Írta: robertgida
Megválaszolva: robertgida

Mostani megvehető prémtankok közül (ha számolom a ládákban rejlő lehetőséget), akkor a Patriot, Lorr, Skorp és Defender a nyerő.

Az összes többi nem ér semmit.

HT:
Figyelem: Spoiler!

Med:

Figyelem: Spoiler!


TD:
Figyelem: Spoiler!


Light:
Figyelem: Spoiler!


Amik pedig nincsenek a felsorolásban, azok 100/-an megérik az árukat, bár azokhoz is ajánlott egy tájékoztatás átolvasása


Defendert nem is adja ládába,és shoba sincs bent,nemtudom te hol láttad.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262654 Írta: diszno_sajtt
Megválaszolva: diszno_sajtt

Mostani megvehető prémtankok közül (ha számolom a ládákban rejlő lehetőséget), akkor a Patriot, Lorr, Skorp és Defender a nyerő.

Az összes többi nem ér semmit.

HT:
Figyelem: Spoiler!

Med:

Figyelem: Spoiler!


TD:
Figyelem: Spoiler!


Light:
Figyelem: Spoiler!


Amik pedig nincsenek a felsorolásban, azok 100/-an megérik az árukat, bár azokhoz is ajánlott egy tájékoztatás átolvasása


Szerintem tanulj meg előtte normálisan számolni.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262657 Írta: DrGoodBad
Megválaszolva: DrGoodBad
Én azt mondom neked a legjobb választás a svéd TD, vagy a Scorpion G volna, a kreditet fossa mindkettő, amire kezdő lévén szükséged van nagyon, a másik mind két tank támogató tank nem igényel nagy elvárásokat, de szépen a bokorban ülve faromolod a pénzt és közben még látod is nagyobb szinten mi is folyik, mik az elvárások majd számodra. Ha meg van rá a pénzed e kettő a legjobb lehetőség a te számodra főleg és az aggódó vérprofiknak sem leszel a terhükre nagyobb szinten. Egy Lowe-vel már elfogják várni, hogy nyomd a frontot ne kempelj a bokorban, míg egy TD-vel ezt senki nem fogja rossz néven venni. És ha a kettő között nem tudsz választani akkor a Skorpiót ajánlom, ritkábban kapható de most meg veheted, kitűnő ágyú 10-ben is elegendő átütéssel, a svéddel mindig célzómódba kell lépned X-el, és ki ha mozdulni akarsz meg lehet szokni ez sem vércarás. ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: SchmityHUN, johnredford

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #262660 Írta: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Megválaszolva: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
@robertgida

Jogos benéztem

@disznosajt

whats the problem?

@KopiBDW

Az túlzás, hogy a TD-vel csak a bokorban kell ülni. Aki így használja a TD-it, az inkább menjen tier 5-be szórakozni.

A TD ugyan olyan mint egy med, támogató és flankelő szerep (nem, most nem kell azt mondani, hogy 60-al fog církálni egy tank körül) ami rá vall. Mármost ha egy kezdő/fejlődő játékost bele akarsz ültetni egy tier VIII-as TD-be, ahol már számít a sebzés, mert így is sok az agyhalott randomban, akkor inkább előbb egy rendes Tier VIII-as tankot húzzon ki és ne vásárolja magát magas szintre, mert akkor azt fogja csinálni, amit a másik 13 retardált...HT-vel meg minden mással beáll campelni és akkor dől a lé...Ja nem!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: KLC_KTE

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #262663 Írta: DrGoodBad
Megválaszolva: DrGoodBad

A TD ugyan olyan mint egy med, támogató és flankelő szerep (nem, most nem kell azt mondani, hogy 60-al fog církálni egy tank körül) ami rá vall. Mármost ha egy kezdő/fejlődő játékost bele akarsz ültetni egy tier VIII-as TD-be, ahol már számít a sebzés, mert így is sok az agyhalott randomban, akkor inkább előbb egy rendes Tier VIII-as tankot húzzon ki és ne vásárolja magát magas szintre, mert akkor azt fogja csinálni, amit a másik 13 retardált...HT-vel meg minden mással beáll campelni és akkor dől a lé...Ja nem!


azért megnéznélek hogyan szaladgálsz az STRV-el mint egy med-el, ne vedd sértésnek de tényleg megnéznék egy ilyen vissza játszást valakitől, vagy hány másodpercig vagy játékban skorpióval az első spot után

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262664 Írta: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Megválaszolva: 9fd8649b86bcbbb9d9c4e2af3c401999
Biztos nem fogok 10p-et egy bokorban ülni egyik tankommal sem......Ellenben egyes "profikkal"

ja és:
Itt
Itt
és Itt

elég csak a szűrőbe az STRV-t berakni, és nézni a megtett távolságokat

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #262667 Írta: DrGoodBad
Megválaszolva: DrGoodBad
nem azt mondtam neki ,hogy álljon be a pálya sarkába és ne moccanjon onnan, keres egy jó poziciót bokor és lő akit tud, nincs kit mész a következő bokorba, és így tovább

tisztázzuk már azért a játékbeli tank típusok szerepét akkor:

LT: első vonal felderít, nem kamikaze módra gondolok, be sűrűjébe és kész mint újabban divat, sőt hátsó bokorból TD játszani

HT: tolja a front vonalat

MT: támogatni a nyomuló HT-kat, hogy "motorbiciklisek" spotter tankok például ne tudják szétszedni őket, stb

TD: támogató tank aminek gyenge a páncélja vagy nincs is de látótáv és dpm, átütése van neki talán épp azért is picit jobb átütés mivel messzebbről kell eltalálnia valakit és ne veszítsen sokat az átütésből

Arty: azokat a tankokat amelyek megbújnak fedezék mögött buzgerálják , hogy a többieket ne tartsa föl egy fedezékbe jól beásott deffender,IS7, stb

Tudtommal ez volna a helyes szerep osztás, e helyet árty ki nézi magának a legnagyobb falatot ne legyen jó játékos mert akkor nem free kill, medek meg indulnak mint a forma 1-ben amint nulla van a számlálón, aki kapja marja alapon. Nehezek reszketnek a nyílt terepre menni ne szedje ki a tüzérség őket, felderítő közép vonalon erről bokorban veri a répát és vár egy lassú tankra amit lerohanhat( ha nem a piros vonalon vár míg hull a férgese, hogy szerezzen a végén egy Passucci medált két arty kiszedésével), körbe forogva szét tárazhat. Páncélvadászok nagy része középvonalban egy domb tetőn még csak bokorban sem állnak, minek úgy is nagyot ütök alapon. Én ezt látom már egy ideje, nem a fenti szereposztást amire ki lettek találva ezek a tank osztályok.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: robertgida

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262722 Írta: Sztyopa
Megválaszolva: Sztyopa
Na jó, de ha mindenki tudja a dolgát, akkor honnan lesz ingyen sebzésem?

Srácok, lányok a td ajánlásokból mindig kihagyjátok a kínai wz tédét.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DrGoodBad, SchmityHUN

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262726 Írta: SchmityHUN
Megválaszolva: SchmityHUN
Én nagyon néztem a statjait, de gondoltam a rutinosabbak okkal nem említették! Köszi hogy felhoztad. Kívancsi lennék milyen, ha valaki játszott vele.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262731 Írta: johnredford
Megválaszolva: johnredford

Én nagyon néztem a statjait, de gondoltam a rutinosabbak okkal nem említették! Köszi hogy felhoztad. Kívancsi lennék milyen, ha valaki játszott vele.


kinai td elég jó.
szépen tud pattintani is és ezért elég jól lehet vele nyomulni is.
sokszor belemászok vele az ellenfél arcába,ha jól ficánkolsz sokan megsem tudnak löni.
bár ez erösen függ a másik játékos tudásától is.
nekem jól képzett emberek vannak benne,de messzire azért hajlamos a pontatlanságra is.
ez mondjuk nem tudom mitöl függ,mert néha meg halálpontos.jó a látótávja vagy legalábbis igy érzem :)
én beletettem egy célzásgyorsitót is . ez nem tudom ,hogy csak a pszichémen javitott vagy más területen is hozott elörelépést ,de mintha azóta pontosabbak lennének a távoli lövéseim.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: SchmityHUN

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262733 Írta: dwarken_1
Megválaszolva: dwarken_1

Sziasztok!

Olyan 10-15 ezer forintig milyen prémium tankot ajánlanátok?
Olyasmi érdekel, hogy nektek mi vált be, vagy mi az amit nagyon szerettek stb. Személyes véleményeket :)

(5000 csatám van, nem tartom magam már kezdőnek, de azért még az elején járok. Nagyon stílusom még nem fejlődött ki, mikor milyen játékfajtát szeretek :P )

SchmityHUN WoT-ban is a felh.nevem, ha esetleg úgy tudnátok adni egy kis segítséget.

Előre is köszi!


Lehet lehurrognak sokan, de én a T-54 first prototype ajánlom. Nekem nagyon tetszik. A tanks.gg nézd meg páncélzatot ilyesmit.

Hull armor: 120mm
Turet armor: 200mm
Csőlehajlás: 7°

Töltés gyorsító + Vertikális Stab + Optika + BIA
0,34 Dispersion és 2.06 Aim time. A pontossága érzésre jobb mint 0.34.

Kellemes vele játszani. Talán ezzel a tankkal evett meg a legkevésbé az ideg. És lehet benne legénységet képezni az OBJ 140-hez.
(Teszt szerveren szoktam kipróbálni a tankokat és utána könnyebb választani.)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: SchmityHUN

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262740 Írta: robertgida
Megválaszolva: robertgida

nem azt mondtam neki ,hogy álljon be a pálya sarkába és ne moccanjon onnan, keres egy jó poziciót bokor és lő akit tud, nincs kit mész a következő bokorba, és így tovább

tisztázzuk már azért a játékbeli tank típusok szerepét akkor:

LT: első vonal felderít, nem kamikaze módra gondolok, be sűrűjébe és kész mint újabban divat, sőt hátsó bokorból TD játszani

HT: tolja a front vonalat

MT: támogatni a nyomuló HT-kat, hogy "motorbiciklisek" spotter tankok például ne tudják szétszedni őket, stb

TD: támogató tank aminek gyenge a páncélja vagy nincs is de látótáv és dpm, átütése van neki talán épp azért is picit jobb átütés mivel messzebbről kell eltalálnia valakit és ne veszítsen sokat az átütésből

Arty: azokat a tankokat amelyek megbújnak fedezék mögött buzgerálják , hogy a többieket ne tartsa föl egy fedezékbe jól beásott deffender,IS7, stb

Tudtommal ez volna a helyes szerep osztás, e helyet árty ki nézi magának a legnagyobb falatot ne legyen jó játékos mert akkor nem free kill, medek meg indulnak mint a forma 1-ben amint nulla van a számlálón, aki kapja marja alapon. Nehezek reszketnek a nyílt terepre menni ne szedje ki a tüzérség őket, felderítő közép vonalon erről bokorban veri a répát és vár egy lassú tankra amit lerohanhat( ha nem a piros vonalon vár míg hull a férgese, hogy szerezzen a végén egy Passucci medált két arty kiszedésével), körbe forogva szét tárazhat. Páncélvadászok nagy része középvonalban egy domb tetőn még csak bokorban sem állnak, minek úgy is nagyot ütök alapon. Én ezt látom már egy ideje, nem a fenti szereposztást amire ki lettek találva ezek a tank osztályok.


Kb . énis igy látom :) Jól leirtad a dolgokat,még röhögtem is rajta,de inkabb sirni kellene mert ezt csinalja 90%

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262744 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
A konzolt nem szoktam követni, nem tudom mennyire van eltérés az ottani és a pc akciók között, de a konzolos verzión ismét vásárolható lesz az Amx 1357 :blink:
console.worldof...mle49/
Persze nem a GF-es verzió, csak hogy ne hazudjanak. :evil:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262755 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
A hetes steyr prem td-ről mit tudnàtok mondani?
Elemzése még nincs.

Làtom hogy lassú, alacsony profilú, egész tűrhető àgyúkarakterisztika, alufòlia pàncél. Àrban kedvező, csak funolni kellene.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.