Jelenleg

13
látogatónk van

Prémium harckocsik

6 éve 1 hónapja #267408 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Hát akkor ezzel a tankkal nagyon mellényúltál, sajnálom, mert azért elég sokba került. Sokszor olvastam már róla, hogy nagyon vacak és a lövege miatt szinte használhatatlan a tank, a te írásod is ezt erősíti meg, a lövege már régebben a VI-os KV-n is elérhető volt, ahol még nagyon durvának számított, a löveg a VII-es IS-KV-3 pároson még elmegy, bár ott nekem a 8-as nehezek (elsősorban IS-3) átütése anno gondot okozott, de tier IX-esek ellen tényleg reménytelen lehet. Nekem pár hónapja adott egy 30%-os kupont IS-6-ra, de eszembe sem jutott megvenni, annyi rosszat hallottam róla.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #267411 Írta: szepi0118
Megválaszolva: szepi0118
Igen az volt, de ez benne van pakliban mikor prém tankot vesz az ember. Pedig 3 skilles legénységet ült benne már elejétől. Illetve van már Löwém, T34, P. Viktoria, Skorpió és cromvel B. és még skoda t40-esem is. Ha valamelyikkel nem megy egy csata akkor is tudom hogy csak saját magamat okolhatom na persze ha nem 3-15-re kapunk ki :unsure: mivel vagy nagyon bátor vagy nagyon kapkodós vagyok de ezzel a tankkal tényleg reménytelen voltam. :(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #267412 Írta: KUF
Megválaszolva: KUF
Sajnos az ilyen tankok mint az is6, teljesen elavultak a mai játékban.
175 pen egy T8-as nehéz tankon? Nevetséges a szuper-heavyk korában.
A tier limit ugyan jó dolog, de már az sem menti meg az ilyen tankokat.
Próbáltam anno haver accján az is6-ot és tesóját a 112 kínai heavyt is, de egyik sem jó már manapság, bár az utóbbinak egész komoly páncélja van. Csak hát ugye a 175 pen+borzalmas ágyú-statok ott is.

Az egyetlen ilyen puskával felszerelt tank, amit ajánlani tudok az a T34-3. Szintén szar löveg-karakterisztika, szintén 175 pen, de van egy kőkemény torony és mozgékonyság a flankeléshez. Tier limit ugyancsak jár hozzá( ez utóbbi baromi nagy segítség neki)
Nekem nagyon bejött az a tank, halvány-lila statot 1600+dmg-vel simán tartom vele, pedig csak egy átlagos játékos vagyok.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #267413 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Igen az volt, de ez benne van pakliban mikor prém tankot vesz az ember. Pedig 3 skilles legénységet ült benne már elejétől. Illetve van már Löwém, T34, P. Viktoria, Skorpió és cromvel B. és még skoda t40-esem is. Ha valamelyikkel nem megy egy csata akkor is tudom hogy csak saját magamat okolhatom na persze ha nem 3-15-re kapunk ki :unsure: mivel vagy nagyon bátor vagy nagyon kapkodós vagyok de ezzel a tankkal tényleg reménytelen voltam. :(


Legkozelebb vasarlas elott gyere fel a forumba es kerdezz batran! Itt senki sem ajanlotta volna neked az IS-6-ot megvetelre.

En egyetlen tankot csereltem be a csereakcioban, az IS-6-ot M41 Revo-ra, ami egy nagyon-nagyon jo dontes volt.

Prem tankot ha veszel akkor az ujabbak kozul erdemes valogatni, illetve a buffolt regiek kozul.

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #267414 Írta: szepi0118
Megválaszolva: szepi0118
Köszönöm ! Megfogadom a tanácsodat. :dancing:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #267415 Írta: szepi0118
Megválaszolva: szepi0118
Pedig hidd el mielőtt megvettem vagy 700 oldalig átolvastam a fórumot, amiben nem kevés szó volt az is6-ról. Persze vegyes véleménnyel.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #267417 Írta: Ynnegaf
Megválaszolva: Ynnegaf

Pedig hidd el mielőtt megvettem vagy 700 oldalig átolvastam a fórumot, amiben nem kevés szó volt az is6-ról. Persze vegyes véleménnyel.


Kár volt 700 oldalt átolvasnod, mert azok nagy része már elavult. Amúgy tényleg, ilyenkor a legcélszerűbb, frissen feltenni a kérdést, megéri-e az adott tank a vásárlást.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #267420 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil
Tegnap belenéztem Yzn3 streamjébe, ahol épp 3GM-ot rakott az új ELC-re, majd utánna még ment 1-2 csatát és felborult egy falon vele :D
www.twitch.tv/v...47m14s

Wings of Turul [WOT]

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #267431 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Brutalis csapat volt. Replay.

Sok jatekosnal latom, hogy fogalmuk sincs mi tortenik korulottuk, csak azt erzekelik ami kozvetlenul a fegyvercso elott tortenik. Ennyire nehez elhelyezni magukat a terben vagy csolatasuk van az izgalomtol? A vegen a 112-re gondolok. Amig a Leo nem lotte seggbe addig fogalma nem volt rola, hogy ott van mogotte es meg akkor is mekkora kesessel fordul hatra majd nezi a leo roncsat mint aki nem erti hogy kerult oda.



Figyelem: Spoiler!

A Dunning–Kruger-hatás az a jelenség, amikor minél kevesebbet tud valaki egy adott dologról, annál inkább hajlamos túlbecsülni a saját tudását.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sztyopa, peterbadbone

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #267437 Írta: Sztyopa
Megválaszolva: Sztyopa
Köszönöm Lacibá, hogy újra raksz fel néha repléjjeket. Szeretem visszanézni őket.

"A nyúlon túl? Nem! A nyúl az!"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #267438 Írta: Sztyopa
Megválaszolva: Sztyopa

Köszönöm ! Megfogadom a tanácsodat. :dancing:

Hát ha esetleg ki akarod köszörülni a csorbát, akkor egy kis tanulópénzzel még be tudod cserélni február 21 ig.

"A nyúlon túl? Nem! A nyúl az!"

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #267469 Írta: Lidercnyomas
Megválaszolva: Lidercnyomas

Kedvcsináló az ELC EVEN 90-esehez. Legelső csatám vele a folytatást majd meglátjuk.


Majd rakj be par csopalyas eredmenyt, ott hogy muzsikal. Ugyis azok a palyak vannak tobbsegben.


Jaj, Laci miért lett igazad??? :wb: Mind1 legalább 'funfaktora' van. :dancing:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #267478 Írta: Babraguba
Megválaszolva: Babraguba
Sziasztok!

Valaki elmagyarázná, mint egy hülyegyereknek, hogy hogyan lehet becserélni prém tankokat egy másikra?
Nem találom a gombot.. :unsure:
Köszi!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #267482 Írta: sk-skuba
Megválaszolva: sk-skuba
Szia . Először is, ki kell számolnod azt,hogy mennyibe fog kerülni az új tankod, Ezt úgy tudod meg, hogy a becserélendő tankod árának felét. levonod az új tankod vételi árából, természetesen ezt aranyban. Ha megvan az összeg a számládon, csak akkor tudsz bármit is tenni, A játékban, ahol, mutatja a fejlesztési fát, ott vannak az elérhető prém tankok is, Szóval jobb klikk a kívánt tankra, majd, kiválasztod hogy "vásárlás vagy becserélés" opciót, és ott fel is ajánlja, a te prém tankjaid, amiket becserélhetsz, így onnan kiválasztod a megfelelőt, majd kifizeted aranyban,az új tankot, és ennyi. Amennyiben a "vásárlás vagy becserélés " opció nem aktív, az azt jelenti hogy nincs elég aranyad.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #267557 Írta: PeZo84
Megválaszolva: PeZo84
Sziasztok,

A p.victoria-ról tud valaki felvilágosítást adni? Azt megnéztem már, hogy egy svéd centurion 1 jobb kinézettel, de ingame mi a tapasztalat? Nekem bejön a brit med ág, megvan a cent ax. Szeretném megvenni majd, ha nem borzalmasan használhatatlan 8-as prémium tankként.

Előre is köszi.

Üdv,

PeZo

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.