Jelenleg

12
látogatónk van

Prémium harckocsik

5 éve 10 hónapja #275434 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy
a válasz a WZ 131 elemzésemben:

wotinfo.hu/inde...lemzes

Egy baráti vállveregetésre mindig jó vagy nálam !! :)


www.youtube.com...tfthsg
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Fresnel

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #275438 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee
Küldjétek, aztán megelemzem! :cheer:


(Solo stats, solo marks.)
Youtube Replays: www.youtube.com...videos
Gunmarks (122): i.imgur.com/4iZkyZx.png
Blog: www.wotinfo.hu/...rt=780
Személyes oktatás ügyében Discordon: Banshee2077#3159

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #275439 Írta: Fresnel
Megválaszolva: Fresnel

a válasz a WZ 131 elemzésemben:

wotinfo.hu/inde...lemzes


Köszi. Van pár dolog amit nem értek. Az elemzésben amit linkeltél azt írják, hogy lehet hogy használható lesz a type62. Viszont amiket hallottam róla korábban, mind nagyon jókat mondtak a wot offic.foumán is. Nem egyszer "little demonnak" nevezik. Miből adódik ez az ellentét? Jó ez a tank vagy sem?

Azt is olvastam, hogy pl a német bulldog egy hibrid meg ez is, de pl a T92 nem. Egyik ismerősöm, aki kiváló játékos volt, azt mondta a statom alapján hogy nekem a med-light hibridek valók. Sajnos ő már abbahagyta, nem tudom erről megkérdezni. Nem értem mi az alapvető különbség a med-light hibridek és a sima lightok közt. Pl a fekete bulldog sem pattint, mint időnként egy light és a T92 sem, mégis előbbi egy hibrid az utóbbi pedig nem. Miért? Vagy pl a Type62 is egy hibrid, de az AMX 13 57 pedig nem, pedig mindkettőnek papír a teste jól értem? Mitől lesz egy light több mint light, hanem hibrid? :thx2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #275441 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna

Be tették a Type62-est a shopba. Érdeklődnék tisztelettel, hogy mennyire jó a mai Mm-ben? Meta tank?
Ez az a kínai amelyiknek erős a tornya? :thx2:


nem ez a WZ 131 testvére könnyű tank !


Mennyire jó? Mennyire fun? Mrtának számít-e? :thx3:
köszi.

Segytene, ha mondanátok valamit róla. Olvastam az elemzést, de az még a régi MM-re íródott. Már nem megy10-be igaz? Mnapság mennyire jó? :thx2:


Hali. Ha prémium tank hiányod van és kell egy "cc legénységhúzónak" stat padder. Maximum akkor.
199 csata alatt átlag 940-es átlag sebzéssel bőven lila.

De nem meta, bár a tier7 miatt jobb leosztásokat kap vele az ember mint a limites 8-as tankokkal.

Egyedüli hátránya ami miatt komolyabb odafigyelést igényel az a roppant, ismétlem roppant lassú lövedék sebesség.

Amúgy jó kis tank...de 11000-es csomagban kész zsarolás.

Valamelyik karácsonyi vásárban volt egymagában is olyan 6000-ért, na azt megéri de így tipikus lehúzás.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #275444 Írta: stefanitsr
Megválaszolva: stefanitsr
Ha meg kell venni hozzá 4750 aranyat az nettó szop@tás...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #275446 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Jó leírás, köszönöm.
Még álmodozok rajta, kell-e illetve megéri-e.
Igazából az a lövedéksebesség a nagy visszatartó erő - megnéztem és 793 M6s-el repül a Type 62 lövedéke, míg a WZ-é 900 m/s-al és az APCR-je 1125 m/s.
Ez kb hajítógép kategória... :-(

Be tették a Type62-est a shopba. Érdeklődnék tisztelettel, hogy mennyire jó a mai Mm-ben? Meta tank?
Ez az a kínai amelyiknek erős a tornya? :thx2:


nem ez a WZ 131 testvére könnyű tank !


Mennyire jó? Mennyire fun? Mrtának számít-e? :thx3:
köszi.

Segytene, ha mondanátok valamit róla. Olvastam az elemzést, de az még a régi MM-re íródott. Már nem megy10-be igaz? Mnapság mennyire jó? :thx2:


Hali. Ha prémium tank hiányod van és kell egy "cc legénységhúzónak" stat padder. Maximum akkor.
199 csata alatt átlag 940-es átlag sebzéssel bőven lila.

De nem meta, bár a tier7 miatt jobb leosztásokat kap vele az ember mint a limites 8-as tankokkal.

Egyedüli hátránya ami miatt komolyabb odafigyelést igényel az a roppant, ismétlem roppant lassú lövedék sebesség.

Amúgy jó kis tank...de 11000-es csomagban kész zsarolás.

Valamelyik karácsonyi vásárban volt egymagában is olyan 6000-ért, na azt megéri de így tipikus lehúzás.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #275464 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
A fekete bulldognak elég érdekes ágyúja van. A HE, pontosabban a hesh lőszere miatt. 102 pen ... HE lőszerrel. Az AP lőszere is okés, de a hESH az igazán durva szerintem.

Ezzel más ligtokba és könnyen páncélozott célokba ( más lightok, CDC, RHM, SkorpióG .. vagy kisebb medek, mint cromwell vagy t-34-85) igen durvákat tud sebezni. És mivel HE ként sebez, rendesen meg is modolozza az ilyen dolgokat. Nehéc vasak lánctalpának leszedésre se utolsó...

Nyilván okosan kell váltogatni nála a lőszertípusokat.

A BlackDog igazi játszótere a t8 csapat-játszótér, azaz a 8-as cw és az unranked csapatcsata.Szintén nem rossz olyan randomban, ahol top tier. Ahol viszont nagyon nem érzi jól magát, az a X-es csata.

Mik az okok? CW vagy unranked esetén csak nyolcas tankokkal kell megküzdenie, amire az ágyúja mondhatni ideális. ( OK, nehezeket nem kell vele szemből piszkálni.) ... Itt a 8-as többi light legfeljebb picivel jobb nála álcában, ugyanakkor a BlackDog remekül meg tud így is oldani minden tipikus light feladatot, és hát prémtankként ilyen helyzetben eléggé jól hozza a kreditet.

Az X-es csatával két gond van. Egyik, hogy 3 db 10-es és 5 db 9-es vas jelenléte már eléggé bekorlátozza BlackDog sebzési lehetőségeit .. az ő ágyúja ide már gyenge ... míg ezek a nagyok ha meglövik, akkor az neki nagyon fog fájni. A másik gond a X-es medek jelenléte. A BlackDog álcája és látótávja ezek ellen nem elég. És hát Obj140 meg BatCat meg X-es skoda ... sok minden van a pályán, amik mindenben jobbak a BlackDog-nál. Azaz ilyenkor felderítő lightként nem nagyon tud funkcionálni, sebezni se nagyon képes ... esetleg ha sokáig lapít és kivárja a csatatér letisztulását (amikor már kevesebb a tank, nagyobb tere van manőverezni, kevésbé spotolják fel) akkor egy egy sérült tankba beleköthet.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Fresnel

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #275488 Írta: Fresnel
Megválaszolva: Fresnel
Szerintetek van realitása, hogy a Cryslert betegyék ide is ? Most az Na-n bent van. Lehet nemsokára ide is beteszik ezért? B)

A másik kérdésem, hogy a type 62-vel lehet sok sebzést kiosztani és nem feltétlen a spotra építeni?
Úgy képzelem el azt a tankot, mint egy vadászt. Gyorsdabban tölt, mint a sima társa és ezt kihasználva gyorsan rárontanék a magányosan megszpotólt járművekre és kivégezném. Ez a játékforma működhet ebben a 62-esben?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #275491 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Megvettem a Type 62-t végül. Nem bántam meg.
Jó kis vas, a lassú lövedék sebességét szokni kell az biztos, és rengeteg golddal használható jól, de durva kis cucc :-)

Jó leírás, köszönöm.
Még álmodozok rajta, kell-e illetve megéri-e.
Igazából az a lövedéksebesség a nagy visszatartó erő - megnéztem és 793 M6s-el repül a Type 62 lövedéke, míg a WZ-é 900 m/s-al és az APCR-je 1125 m/s.
Ez kb hajítógép kategória... :-(

Be tették a Type62-est a shopba. Érdeklődnék tisztelettel, hogy mennyire jó a mai Mm-ben? Meta tank?
Ez az a kínai amelyiknek erős a tornya? :thx2:


nem ez a WZ 131 testvére könnyű tank !


Mennyire jó? Mennyire fun? Mrtának számít-e? :thx3:
köszi.

Segytene, ha mondanátok valamit róla. Olvastam az elemzést, de az még a régi MM-re íródott. Már nem megy10-be igaz? Mnapság mennyire jó? :thx2:


Hali. Ha prémium tank hiányod van és kell egy "cc legénységhúzónak" stat padder. Maximum akkor.
199 csata alatt átlag 940-es átlag sebzéssel bőven lila.

De nem meta, bár a tier7 miatt jobb leosztásokat kap vele az ember mint a limites 8-as tankokkal.

Egyedüli hátránya ami miatt komolyabb odafigyelést igényel az a roppant, ismétlem roppant lassú lövedék sebesség.

Amúgy jó kis tank...de 11000-es csomagban kész zsarolás.

Valamelyik karácsonyi vásárban volt egymagában is olyan 6000-ért, na azt megéri de így tipikus lehúzás.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #275497 Írta: Rathagol27
Megválaszolva: Rathagol27
Sziasztok!
Nekem olyan kérdésem lenne, hogy orosz med vonalon a T-34-85M mellé érdemes-e venni egy 8-ás prémet legénységképzés céljából és ha igen melyiket?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #275498 Írta: tothistvan50
Megválaszolva: tothistvan50

Sziasztok!
Nekem olyan kérdésem lenne, hogy orosz med vonalon a T-34-85M mellé érdemes-e venni egy 8-ás prémet legénységképzés céljából és ha igen melyiket?


Ha tovább akarod húzni az ágat, akkor a T-54-mod1 a megfelelő választás.
Jó drága. A T-34-85M-ben van egy "fölösleges" rádiós, ez csak nyeli az xp-t. Jobb lenne 4 tagú legénységgel, mint a Rudy, de az nem kapható.
Nekem megvan a mod1, meg a T-34-85M, de én a "mackót" vettem meg később, mert a sima T-34-85-öt megtartom, s annak a legénységét húzom vele.
Viszont a mod1-gyel csak a T-43-tól kompatibilis a legénység. A sima T-34 -ig meg egyikkel sem.
Van szívás ezzel az ággal is, hiába ez a referencia.

De a mod1 vásárlását ne siesd el. Előbb győződj meg róla, hogy neked ez a stílusod, húzd ki szépen a T-43-at is, legénységestől! Legyen bele legénységed. Ha tetszik, és eredményes vagy, utána érdemes beruházni a mod1-be, mert illik a profilba, bár vannak egyedi dolgai.
Én persze nem így cselekedtem, először bevásároltam, s csak néztem, mit is kéne csinálni. T-43 még sehol, mod-1 -re specifikált legénységet kezdtem el húzni, tehát mikor meglett végre a T-43 goldozhattam újra a legénységet.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rathagol27

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #275501 Írta: Rathagol27
Megválaszolva: Rathagol27
Igazából az oroszokank nem rég álltam neki és a 34-85M-ben képzem ki első skillig a többi osztály legénységét is, de kellene egy kimondottan 9-10-es medekkel kompatibilis tank is majd.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #275505 Írta: tothistvan50
Megválaszolva: tothistvan50
A mod1 legénysége kompatibilis tier7-től végig!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rathagol27

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #275510 Írta: EnuresisNocturna
Megválaszolva: EnuresisNocturna

A mod1 legénysége kompatibilis tier7-től végig!


Kivéve a T-44 és T54 tankok esetén. Ahol a töltő a rádiós és nem a parancsnok :whistle:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rathagol27, tothistvan50

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #275513 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Miért, az object140 és T62A esetében nem ugyanúgy van mint a T-44 és T-54 esetében?

... márpedig a lényeg ez: hogy a X-es vasban hogyan is lesz a legénység skillezése.

Rémlik egyszer nézgettem ezt, és akkor arra jutottam, hogy a T-44-100 és a Rudy ideálisak csak igazából legénységképzésre. Már ha jól emlékszem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rathagol27

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.