Jelenleg 722 vendég és 15 tag online

Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz

TÉMA: Prémium harckocsik

Prémium harckocsik 1 hónapja 2 napja #278320

• Káposztaarcú
  • Káposztaarcú profilkép
  • Távol
  • Zászlós
  • Köszönetek: 11
FV4202
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Prémium harckocsik 1 hónapja 2 napja #278322

• solinari
  • solinari profilkép
  • Távol
  • Moderátor
  • Köszönetek: 244
Káposztaarcú beküldte:
FV4202

Ennél egy kicsit komolyabb érveket is el tudnék képzelni :)
Nagyjából 5 paraméterben jobb az fv papíron minden másban jobb a spagetto.
Ez a pár dolog:
normál lőszersebesség: kb 100 km/h val jobb az fv, ez jelentős de nem sorsdöntő
ágyúsüllyedés: kemény 1 fok ez sem jelentős
átütés: 14 az fv javára, szintén nem túl sok
ágyúmozgás: egy tized fok, kb semmi különbség
toronypáncél: na itt van ez egyetlen nagy különbség az fv javára. Ahogy látom a jelenlegi metában ez sem számít sokat. A nagy többség úgyis rád tölti a goldot ha kell.

Na ezeken kívül mindenben a spagetto a jobb. Sebzés, talajellenállás, sebesség, forgás, ágyú soft statok stb.stb. és jelentősen jobb.

Persze ez mind szubjektív. Lehet neked az fv jobban kézreáll.
Utolsó szerkesztés: 1 hónapja 2 napja Írta: solinari.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1, Sics

Prémium harckocsik 1 hónapja 2 napja #278323

• Káposztaarcú
  • Káposztaarcú profilkép
  • Távol
  • Zászlós
  • Köszönetek: 11
solinari beküldte:
Káposztaarcú beküldte:
FV4202

Ennél egy kicsit komolyabb érveket is el tudnék képzelni :)

:lol:
Frontlineban is népszerű volt, jó átütés, flexibilis ágyú 10 fok dep, használható páncél főleg hull downban. A korábbi hátrányai meg eltűntek a buffokkal mint pl lassúság, szar ágyú kezelhetőség. A dpm-e gyenge önmagában de az átütése és pontossága nagyon effektivve teszi a nyers dpm értéket. Szerintem igen kényelmes vele jatszani
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Prémium harckocsik 1 hónapja 1 napja #278338

• straubbazsi
  • straubbazsi profilkép
  • Távol
  • Senior tag
  • Köszönetek: 2391
Sics beküldte:
azt, hogy a legerősebb MED vitatnám,

Kíváncsivá tettél: melyiket tartod jobbnak nála?

T44100, Lorraine-Progetto.
Pénzkeresőként a Lorraine a legjobb természetesen.

A 4202 sem rossz tank, amivel ugye már veri a legtöbb nyolcast! :)

Prémium harckocsik 1 hónapja 1 napja #278343

• Mortein
  • Mortein profilkép
  • Távol
  • Hadnagy
  • Köszönetek: 63
Nekem megvan mind2,nekem a Progetto biztonságosabb játékot nyújt, de mind2 nagyon jó a Lori még erősen bejáratós de a Progval se mentem hű de sokat..
Garazsban:
T10 : IS7, IS4, T57 Heavy, 50B, S.Conqueror, OBJ 140, T62A, BC 25T, AMX 13 105, Grille 15, OBJ 261
T8 : KV5, Somua SM, WZ 120FT, Type 59, T54 first prot., Progetto 46, Lorraine 40t, T92
T7 : T71 DA, AMX 13 57, ISU-122S, S51
T6 : HT No. VI, Cromwell B,
T5 : 105 leFH18B2
Utolsó szerkesztés: 1 hónapja 1 napja Írta: Mortein.

Prémium harckocsik 1 hónapja 1 napja #278350

• Sics
  • Sics profilkép
  • Távol
  • Alezredes
  • Köszönetek: 999
Nézegettem pénzkereset és sebzés adatokat.. érdekes.

Nem minden érthető... pld miért szignifikánsan gyengébb a statisztikai adatokat nézve a PrimoVictoria sebzésátlaga az FV mednél?? ( 850 vs 1150 átlagsebzés ... ??? )

Prémium harckocsik 1 hónapja 1 napja #278352

• matyiabagoly
  • matyiabagoly profilkép
  • Távol
  • Alezredes
  • Köszönetek: 428
Sics beküldte:
Nézegettem pénzkereset és sebzés adatokat.. érdekes.

Nem minden érthető... pld miért szignifikánsan gyengébb a statisztikai adatokat nézve a PrimoVictoria sebzésátlaga az FV mednél?? ( 850 vs 1150 átlagsebzés ... ??? )
Az egyiket csak pénzért lehetett megvenni, a másikat régen ki lehetett húzni.

Prémium harckocsik 1 hónapja 1 napja #278355

• Sics
  • Sics profilkép
  • Távol
  • Alezredes
  • Köszönetek: 999
Az a gondom, hogy a két tank közül (amik ugye rendkívül hasonlóak, mind kinézetre, mind minden paraméterükben) a PrimoVictoria képességei egy hajszálnyival jobbak, ráadásul 0. skillsoros BIA legénységet is adtak hozzá anno.

Szóval így nézve elvileg akár jobban is teljesíthetne. Vagy nagyon hasonlóan.

Persze svédeknek nincs med vonala, szóval a PrimoVictoriát csak az vette meg aki ezzel akart farmolni, vagy aki gyűjtő, vagy SABATON rajongó... Angol prém medben meg valszeg az angol medeket húzó játékosok legjobb legénysége ül. ( Arra h régen ki lehetett húzni és ezért játszanának vele jobbak nem gondoltam.)

De azért 400 eltérés a két tank sebzésátlagában ABSZURD.

Az első két oldalon levő tankok legjobbika 1250 körül sebez, a második oldal lap alja 1100 körül. Ez 150 pontnyi eltérés.

A PrimoVictoria meg nyolcszáz valamennyi?? Ez a tankok elvi értékeit nézve abszurd...

Ennyire számít hogy kik játszanak vele?

Mondjuk T-44-100 is magasabban van mint gondoltam volna... annál tudom volt maraton, és azon azért jó és elkötelezett játékosok voltak sikeresek .. szóval sok fut közülük jók kezében.

De hogy ennyire számít a játékosállomány, és ennyire kevésbé a tank statjai, ez meglepett.

Prémium harckocsik 1 hónapja 1 napja #278356

• straubbazsi
  • straubbazsi profilkép
  • Távol
  • Senior tag
  • Köszönetek: 2391
@Sics

Itt a játékosbázis összetételét tulajdonképpen figyelmen kívül hagyó statisztika. Hiszen azt látod, hogy különböző "skill szinteken", "winrate szinteken" hogyan teljesítenek ezek a tankok. Azt látjuk, hogy a 44100 nagyon, a másik kettő kicsit túlteljesít.

Az is látszik, hogy mediumok lévén, alapvetően az erősebb játékosok jobban járnak velük, magukhoz képest is többet tudnak kihozni belőlük.

Ahogy látod, itt a kettő tornyos lényegében azonos. A kis különbséghez pedig mindenképpen hozzátenném, hogy az FV testpáncélja szívatott már meg engem is, a svédnél meg semmi ilyen döntött védelem nincsen.

A szerverstaton lévő különbséget sem tartom abszurdnak egyébként. Svéd nyolcas med, ahol már kábé mindenki felfejlesztette az ajándék női legénységet, ha felakarta. Ahol nincsenek high tier medek. Ahol a hulladék heavyk vannak. Ahol a megkapóbb td line-hoz is van egy relatív jó nyolcas prém td. Tehát, akkor milyen rációval veszed meg és játszol vele kitartóan, ha se nem vagy gyűjtő, se nem vagy rajongója a zenének?
Utolsó szerkesztés: 1 hónapja 1 napja Írta: straubbazsi.

Prémium harckocsik 1 hónapja 1 napja #278362

• Ergil
  • Ergil profilkép
  • Távol
  • Alezredes
  • Köszönetek: 349
straubbazsi beküldte:
@Sics
Ahogy látod, itt a kettő tornyos lényegében azonos. A kis különbséghez pedig mindenképpen hozzátenném, hogy az FV testpáncélja szívatott már meg engem is, a svédnél meg semmi ilyen döntött védelem nincsen.

Nekem az FV van meg, barátomnak a svéd. Szerintem a Svédnek stabilabb a toronypáncélja. Az FV-nek meg néha nem érzem annyira stabilnak a tornyát viszont az alja forgatva tud néha pattintani. (Ilyen volt 10-es korában is).
Egyébként a svéd DPM-ben, gyorsulásban is veri az FV-t.
Wings of Turul [WOT]
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics, straubbazsi

Prémium harckocsik 1 hónapja 1 napja #278365

• Wotman5000
  • Wotman5000 profilkép
  • Távol
  • Közkatona
Akinek van EVEN 90-je az tudna mondani róla valamit? Pro & kontra miért érné meg vagy sem :thx2:

Prémium harckocsik 1 hónapja 1 napja #278372

• matyiabagoly
  • matyiabagoly profilkép
  • Távol
  • Alezredes
Nagyon nem mindegy, hogy kik játszanak egy adott tankkal. A maratonokból vagy CW-ből kihúzott prémiumok általában jobban teljesítenek, mert sok jó játékos használja őket. Ellenben vannak olyan gyűjtői darabok, amiket a jó játékos nem vesz meg, mert például alkalmatlanok legénység húzásra, de Ödönke megveszi, mert hű de jól néz ki.

Prémium harckocsik 1 hónapja 1 napja #278376

• Wotman5000
  • Wotman5000 profilkép
  • Távol
  • Közkatona
matyiabagoly beküldte:
Nagyon nem mindegy, hogy kik játszanak egy adott tankkal. A maratonokból vagy CW-ből kihúzott prémiumok általában jobban teljesítenek, mert sok jó játékos használja őket. Ellenben vannak olyan gyűjtői darabok, amiket a jó játékos nem vesz meg, mert például alkalmatlanok legénység húzásra, de Ödönke megveszi, mert hű de jól néz ki.

Értelek. Azt akarod mondani, hogy a tank statokból nem kell messzire menő következtetéseket levonni. Pont ezért kérdeztem azt, hogy akinek megvan az hogy látja ezt a tankot. Ha mondjuk nem csak spotolni, de harcolni sebzést bevinni is szeretnék, mindamellett hogy mivel igen apró nehezen találják el. Ez így kivitelezhető a csaták nagy rtészében? :thx2:

Prémium harckocsik 1 hónapja 1 napja #278388

• matyiabagoly
  • matyiabagoly profilkép
  • Távol
  • Alezredes
Wotman5000 beküldte:
matyiabagoly beküldte:

Értelek. Azt akarod mondani, hogy a tank statokból nem kell messzire menő következtetéseket levonni. Pont ezért kérdeztem azt, hogy akinek megvan az hogy látja ezt a tankot. Ha mondjuk nem csak spotolni, de harcolni sebzést bevinni is szeretnék, mindamellett hogy mivel igen apró nehezen találják el. Ez így kivitelezhető a csaták nagy rtészében? :thx2:
Bocsi, ez még az FV vs Primo témához volt. Az ELC nincs meg nekem, de annyit tudok, hogy ellenfélként nem szeretek találkozni vele. Olyan, mint egy szúnyog, nehéz eltalálni, mert kicsi és fürge.

Prémium harckocsik 4 hete 1 napja #278490

• user99
  • user99 profilkép
  • Távol
  • Felhasználó blokkolva
  • Köszönetek: 2
Wotman5000 beküldte:
Akinek van EVEN 90-je az tudna mondani róla valamit? Pro & kontra miért érné meg vagy sem :thx2:

Ha van rengeteg felesleges pénzed, használhatatlan tankok vásárlására, akkor ez a te tankod.
Minden más esetben ne vedd meg. :lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli
Az oldal motorja a Kunena fórum

Fórum hozzászólások (WoT)

Hasznos oldalak

WOTINFO CHAT/VOICE CSATORNA

Cikk hozzászólások

WOTINFO FACEBOOK CSOPORT