Ez az oldal (és egyes külső összetevői) cookie-kat (sütiket) használ a felhasználók hitelesítéshez és a látogató statisztikához. Elolvastam és az Ok gomb megnyomásával elfogadom ennek tényét és az ÁSZF-ben foglaltakat is.

Jelenleg 689 vendég és 25 tag online

Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz

TÉMA: Hogyan legyek hatékonyabb játékos?

Német harckocsik 3 hete 3 napja #257182

• Grande__Reagel
  • Grande__Reagel profilkép
  • Távol
  • Őrnagy
  • Köszönetek: 290
Én két dolgot tudok tanácsolni, amit te magad meg tudsz tenni mások segítsége nélkül:

Az egyik a tanks.gg egy olyan oldal, ahol meg tudod nézni a páncélmodelleket, mit hold érdemes lőni. Amúgy erre annyit, hogy az esetek 90%ában lemezálja és/vagy kupola. Ha ezeket se megy, nagyon gyorsan más ellenfelet kell keresni, mert valszeg ez nem a te súlycsoportod.

Replayek minden mennyiségben. Nézz, tanulj. A replayekből első sorban nem azt tanulod, h mit hol lőjj, hanem h hova érdemes menni, ott mit tudsz csinálni stb. A replayekkel a pályaismereted fog fejlődni és a taktikai érzéked. A többi utánanézős adat. A játékmechanikai dolgokról pedig ittt tudsz tanulnibmásoktól, cikkekből. Ajánlom figyelmedbe a kezdőknek modult, ott mindent olvass el, kezdésnek az nagyon sok infót ad, amivel egy darabig tudsz boldogulni.
Játékosnév: Grande__Reagel
wot-life.com/eu...83111
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Német harckocsik 3 hete 3 napja #257226

• Greysword
  • Greysword profilkép
  • Távol
  • Közkatona
  • Köszönetek: 5
Én is két tippet adnék.

1. Figyelj mindig a tier leosztásra, legyél tisztában azzal, hogy az adott meccsben hol helyezkedsz el a táplálékláncban és ehhez igazítsd a helyezkedést, játékstílust. Ha te vagy a legkisebb tank a csatában akkor sose menj előre, mert gyorsan kiszednek a nagy tankok és te meg nem tudsz visszaütni nekik.

2. Ne menj el soha egy oldalra, ha nem megy oda veled legalább két használható (nem bottom tier) tank, megfelelő támogatás nélkül minden tank könnyen kilőhető.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AntTheZ

Német harckocsik 3 hete 2 napja #257363

• Mothmaninho
  • Mothmaninho profilkép
  • Távol
  • Zászlós
  • Köszönetek: 25
Sziasztok!
Hasonló cipőben járok mint az előttem hozzászólók, az utóbbi időbe megragadtam a fejlődésben. 15k csata után narancssárga voltam, most már 1280 wn8am van, viszont a recentem rapszódikusan változik a lilától a sárgáig. Engem ez a rapszodikusság zavar leginkább és ezzel nem tudok mit kezdeni. A játekbeli nevem ugyanez, a statisztikáim sem rejtegetem, azok alapján bármilyen segítséget, tanácsot, akár kritikát örömmel fogadok :)
A segítséget előre is köszönöm!

Német harckocsik 3 hete 2 napja #257364

• Ergil
  • Ergil profilkép
  • Távol
  • Őrnagy
  • Köszönetek: 225
Mothmaninho beküldte:
Sziasztok!
Hasonló cipőben járok mint az előttem hozzászólók, az utóbbi időbe megragadtam a fejlődésben. 15k csata után narancssárga voltam, most már 1280 wn8am van, viszont a recentem rapszódikusan változik a lilától a sárgáig. Engem ez a rapszodikusság zavar leginkább és ezzel nem tudok mit kezdeni. A játekbeli nevem ugyanez, a statisztikáim sem rejtegetem, azok alapján bármilyen segítséget, tanácsot, akár kritikát örömmel fogadok :)
A segítséget előre is köszönöm!

A recent alatt mit értesz, nem sok értelme 10-20 meccses periódusokat nézni.
Wings of Turul [WOT]

Német harckocsik 3 hete 2 napja #257365

• Mothmaninho
  • Mothmaninho profilkép
  • Távol
  • Zászlós
  • Köszönetek: 25
Heti, ill 30 napos statra gondolok inkább :)

Német harckocsik 3 hete 1 napja #257370

• Szmertyij
  • Szmertyij profilkép
  • Távol
  • Alezredes
  • Köszönetek: 296
Ha hatékonyabb akarsz lenni akkor első lépésként három dologra lesz szükséged: pénz, pénz, pénz.
Elő körben vegyél egy OP P2W prém tankot pl. Skorpion G, aztán termelj vele egy valag XP-t amit pénzért free XP-re váltsd át.
Ezzel a free XP-vel ugord át a tankok stok állapotát, mert az rontani fogja a statisztikádat.
Használj prémium fiókot, valamint prémium fogyóeszközt a tankjaidon.
Ha a legkisebb kétség is felmerül az ellen tankjának a beütésére, használj prémium lőszert.

Mindezektől persze senki sem lesz unikum játékos, kivéve ha már nagyon közel állt hozzá, de minden esetben javítja a statisztikát és hatékonyabbá tesz.

Német harckocsik 3 hete 1 napja #257400

• Szmertyij
  • Szmertyij profilkép
  • Távol
  • Alezredes
  • Köszönetek: 296
Látom a hozzászólásommal megöltem a topicot. :trollol: :trollol: :trollol: :trollol: :trollol:

Német harckocsik 3 hete 1 napja #257401

• Robb_HUN
  • Robb_HUN profilkép
  • Elérhető
  • Őrnagy
  • Köszönetek: 321
Szmertyij beküldte:
Látom a hozzászólásommal megöltem a topicot. :trollol: :trollol: :trollol: :trollol: :trollol:

Hát őhm......bocs, de kicsit negatív voltál:)
Erre van szükségük a feljődő játékosoknak nem vitás:)
Ez nem nagy idézet, de legalább a sajátom. Mert van önálló gondlatom.

"Mielőtt rátaposnál valakire, gondolja arra, olykor te leszel a csizma alatt"
(Robb_HUN)

Német harckocsik 3 hete 1 napja #257402

• straubbazsi
  • straubbazsi profilkép
  • Távol
  • Alezredes
  • Köszönetek: 1545
Szmertyij beküldte:

Gratulációt is vársz hozzá?

Ilyen topic aztán hát nehogymár! Jó lenne, ha egy moderátor átírná a címet is "Játék gold ammoval és játék gold ammo nélkül"-re, nem?

+ :trollol:
Utolsó szerkesztés: 3 hete 1 napja Írta: straubbazsi.

Német harckocsik 3 hete 1 napja #257403

• Anna_Blue
  • Anna_Blue profilkép
  • Távol
  • Főtörzszászlós
  • Köszönetek: 107
Ha jobb játékos akarsz lenni akkor vedd lazára a dolgot.
Ha rágörcsölsz a teljesítményedre/statodra az csak ront a helyzeten tapasztalatom szerint.
Nyilván nagyon kevesen engedhetik meg maguknak azt a luxust hogy naprol-napra 150-200 csatát vívjanak, mivel jóval kevesebbet játszunk ezért lassabban is fejlődünk amit az idegeskedés csak még tovább lassít.
Én ha nagyon felidegesít a játék átugrom a You-Tub-ra Zekin 60fps videói mindig feldobnak és újra jó hangulatban indulhatok csatába

Német harckocsik 3 hete 1 napja #257411

• Ergil
  • Ergil profilkép
  • Távol
  • Őrnagy
  • Köszönetek: 225
Pár tanács:

Próbálj meg 2-3 tankot húzni, ne 10-15-öt. Ha 1-2 tankkal tolod, jobban érezni fogod a korlátait. Mely részeivel tudod felfogni a sebzést, és hogy tudod elrejteni a gyenge részeit.
Oszd fel fejben a csatát és az első harmadban spórolj a Hp-dal. Ha hamar sok hp-t vesztesz az elején, akkor gondold át mit csinálhatnál jobban. Legyen előtted mindig egy két csapattárs, és ha elfogynak ne félj visszavonulni és pozíciót/oldalt váltani.
Érdemes kipróbálni tier6-ig minden osztályt beleértve az arty-t is, hogy lássad, hova látnak be az arty-k és a TD-k. A csata elején helyezkedj úgy, hogy a csapattársaid tudjanak támogatni ha bajban vagy, ha túl messzire mész akkor nincs esélyük lőni a rád támadókat. Jó helyezkedéssel (például nem mész nagyon előre) szabályozhatod, honnan lő az ellenfél. Ha rosszul helyezkedsz és 2-3 irányból is lőnek, akkor gyorsan a garázsban találhatod magad.
Ajánlom hogy fogj egy jó toronypáncélzatú tankot és tanuld meg a mélyedéseket és a dombokat a pályákon. Ilyen pl. T-29, IS-3.
Mindig feltételezd a legrosszabbat. Ha sarkon állsz és felderítetlen utca van előtted, akkor számíts arra, hogy ott áll valaki, és a rád céloz és meg fog lőni, ha kimész.
Hintáztasd magad, side-scrape ben menj ki. Ha messziről lősz valakit, akkor se állj egy helyben a lövésed után, hanem mozogj, mert a hatodik érzék csak 3 másodperc után villan.
Wings of Turul [WOT]
Utolsó szerkesztés: 3 hete 1 napja Írta: Ergil.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: darazati, Mothmaninho
Az oldal motorja a Kunena fórum

Fórum hozzászólások (WoT)

Hasznos oldalak

Fórum hozzászólások (más játékok)

WOTINFO CHAT/VOICE CSATORNA

Cikk hozzászólások