Ez az oldal (és egyes külső összetevői) cookie-kat (sütiket) használ a felhasználók hitelesítéshez és a látogató statisztikához. Elolvastam és az Ok gomb megnyomásával elfogadom ennek tényét és az ÁSZF-ben foglaltakat is.

Jelenleg 903 vendég és 22 tag online

Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz

TÉMA: A játék furcsa dolgai :)

A játék furcsa dolgai:) 2 hónapja 1 hete #252763

• jamon_serrano
  • jamon_serrano profilkép
  • Távol
  • Alezredes
  • Köszönetek: 760
Scanmen beküldte:
jamon_serrano beküldte:
Sziasztok!

Érdekes dolog történt. Tuti látótávon belülről lőtt rám egy centurion, Tundra pályán a dühöngőben, nincs bokor, fa, de nem spotolódott fel. Vajon hogyan lehetséges ez? Ha rám lőtt, akkor a torony spotpontjának látszania kellett, nem igaz? 9:50 körül történik az eset.
replay

Pár másodperccel korábban jelzett a paralámpa tehát ő már látott téged. Te óvatosan elindultál felfele és miközben a tankod jobb első része kilógott a szikla mögül, a tornyod balra fordítottad, ezáltal az ágyúd tövében és a torony felső középső részén levő két "view port" (az a két pont aminek rá kell látnia az ellenfélre, hogy felderíthesd) a szikla takarásában maradt. Ezért maradt láthatatlan a Centurion. shaking

Köszi! shaking Voltaképpen magamtól is rájöhettem volna. :unsure: :thx:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

A játék furcsa dolgai:) 2 hónapja 1 hete #252766

• Mortimer
  • Mortimer profilkép
  • Távol
  • Felhasználó blokkolva
  • Köszönetek: 122
A délelőtti 0-9 után itt a délutáni 9 meccs....
Hogy a fenébe van ez?
Kit kell azért faszra huzni,hogy ilyen differencia ne legyen?
Mellékletek:

A játék furcsa dolgai:) 2 hónapja 1 hete #252770

• crash
  • crash profilkép
  • Távol
  • Zászlós
  • Köszönetek: 19
Mortimer beküldte:
A délelőtti 0-9 után itt a délutáni 9 meccs....
Hogy a fenébe van ez?
Kit kell azért faszra huzni,hogy ilyen differencia ne legyen?
18 csatából felesleges bármit is levonni, ez még minimális mintának se mondható :)

A játék furcsa dolgai:) 2 hónapja 1 hete #252797

diszno_sajtt beküldte:
Admiral_von_Yorck beküldte:
Lehet csak nekem fura, de a Ferdinandnak nagyon tilos top tiernek lenni?
A franc se tudja mennyi csatából 1x voltam med tier, 3x full 8-as, 3x 9/8 és kb 30x low tier....tök alap Fredivel nem túl vicces....de lehet ez direkt van így külön a Ferdinandnak! :woohoo:

Nem is kell a Ferdinandnak top tierben lenni. Karelián az egyik csatában a T10-el voltam, szembefordult nekem egy full hp-s T95. Éreztem hogy itt már van baj nem kevés :). Akkor jött a csapattársam low tier Ferdivel, és egy lövéssel kiszedte. 1800-as alfával ne legyen már top tier :)

Hmmmm?????

A Ferdinand melyik ágyújánalk van 1800-as alfája......, vagy ha ammo reck detonationt lőtt, akkor meg utána hányszor lőtt még ilyet szemben álló T95-nek? ;)

Szerk.:....csak mert a JP II-ről ismerem a top ágyút és kurva messze van az alfája az 1800 demage-től!
Utolsó szerkesztés: 2 hónapja 1 hete Írta: Admiral_von_Yorck.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MegaJani

A játék furcsa dolgai:) 3 hete 6 napja #256669

• Reka-Hunnia
  • Reka-Hunnia profilkép
  • Távol
  • Hadnagy
  • Köszönetek: 135
Ez most vicc?
Egyik csatában lökdösődtünk egy franciával kicsit mert mögém bújt és akadályozott.
Lényeg hogy meglőtt, de életem fele maradt. Aztán ki-ki ment a dolgára. Én konkrétan megfulladni mert érdem nélkülinek láttam a további csatát az orosz szerver által barátoknak kikiáltottakkal. El is patkoltam ahogy illik, erre a francia bekékült és kiírta elé hogy -1.
:rofl:
Szeme szája tátva maradt a csigaevőnek. Nekem írogatott hogy hacker vagyok. :d2:
Sajna nem néztem meg mit fizetett, de gondolom a teljes leamortizált életem.
Ez egy egész jó feature.... :thx:
"...and remember that closed source leads to the dark side of the force! "
(Jaume Sabater)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN, MegaJani

A játék furcsa dolgai:) 3 hete 6 napja #256691

• pap32
  • pap32 profilkép
  • Távol
  • Alezredes
  • Köszönetek: 513
Reka-Hunnia beküldte:
Ez most vicc?
Egyik csatában lökdösődtünk egy franciával kicsit mert mögém bújt és akadályozott.
Lényeg hogy meglőtt, de életem fele maradt. Aztán ki-ki ment a dolgára. Én konkrétan megfulladni mert érdem nélkülinek láttam a további csatát az orosz szerver által barátoknak kikiáltottakkal. El is patkoltam ahogy illik, erre a francia bekékült és kiírta elé hogy -1.
:rofl:
Szeme szája tátva maradt a csigaevőnek. Nekem írogatott hogy hacker vagyok. :d2:
Sajna nem néztem meg mit fizetett, de gondolom a teljes leamortizált életem.
Ez egy egész jó feature.... :thx:

Valahol máshol szóba került már kicsit hasonló dolog (vízbe fojtotta a másikat, de csak a kill-t kapta meg, a dmg-et nem)...ott valami olyasmi konklúzióra jutottak, hogy a rendszer valószínűleg azt nézi ilyenkor, hogy "ki ért hozzá utoljára"...de ott ugye direkt eseményről volt szó, a kettő közt eltelt idő nem volt tényező, mint esetedben...az elv jófele kapisgál, mert ugyanez történik pl. Volvo poén-videóiban, mikor tologatják a felfordult kollegát egy darabig, mígnem végül feladják...nahh ilyenkor az kapja a teamkill-t meg a -1et, aki utoljára próbálkozott visszaállítani... :troll:

A játék furcsa dolgai:) 3 hete 6 napja #256725

• Kacsa1
  • Kacsa1 profilkép
  • Távol
  • Zászlós
  • Köszönetek: 32
Az egészben az a lényeg, hogy nagyon nem illik megfulladni szándékosan, ezért akár reportolhatnak is. Egy csatában mindig van még mit tenni, magadat segíted, ha nem adod fel.

A játék furcsa dolgai:) 3 hete 6 napja #256726

Kacsa1 beküldte:
Az egészben az a lényeg, hogy nagyon nem illik megfulladni szándékosan, ezért akár reportolhatnak is. Egy csatában mindig van még mit tenni, magadat segíted, ha nem adod fel.

.és ha reportolják akkor mi fog történni?!?! :unsure: :spaz:

A játék furcsa dolgai:) 3 hete 6 napja #256736

• Kacsa1
  • Kacsa1 profilkép
  • Távol
  • Zászlós
  • Köszönetek: 32
Kacsa1 beküldte:

Nem tudom, hogy még mindig úgy működik-e a rendszer, de régen ha rád zúdítottak egyszerre 10-15 reportot, kb instant ment a ban.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphus101

A játék furcsa dolgai:) 3 hete 6 napja #256737

• S4nsSk1ll
  • S4nsSk1ll profilkép
  • Távol
  • Zászlós
  • Köszönetek: 72
Kacsa1 beküldte:
Kacsa1 beküldte:

Nem tudom, hogy még mindig úgy működik-e a rendszer, de régen ha rád zúdítottak egyszerre 10-15 reportot, kb instant ment a ban.

Most egy kicsit cizelláltabb. Elvileg egy csatáért max egy rovást kapsz - függetlenül attól, hogy hányan és hányszor jelentettek fel. Arra nem találtam utalást, hogy hány rovás után súlyt le a kalapács, és arra sem, hogy mennyi ideig őrizgetik a fekete pontokat.

Ha inaktivitás miatt sokan feljelentenek, és tényleg inaktív voltál, akkor kapsz egy haragos figyelmeztetést ingame - ha utána is eljátszod ezt, és megint feljelentenek, akkor kapsz egy óra pihit.

A játék furcsa dolgai:) 3 hete 5 napja #256803

• pap32
  • pap32 profilkép
  • Távol
  • Alezredes
  • Köszönetek: 513
Kacsa1 beküldte:
Kacsa1 beküldte:

Kb. 2 éve vagy 2-3 hónapig toltam a népek arcába a "give me all 10 reports" szlogent, mire megjött az egy nap bann (meg a fun fiók is :troll: )...ergo az annak idején több száz feljelentést érhetett...

A játék furcsa dolgai:) 3 hete 4 napja #257141

• Reka-Hunnia
  • Reka-Hunnia profilkép
  • Távol
  • Hadnagy
  • Köszönetek: 135
Csatákban már csak farmolok....(ezt épp itt tanultam :applause: ) aztán az ezüstöt eljátsszuk barátokkal gyakorlószobában. Ott mi választunk pályát és nem a wot marhaságai szerint játszunk.
Ergo az idő pénz, mára nincs késztetésem harmadmagammal csatákat lehozni...a semmiért. Már csak az ezüstre hajtok.
A feljelentgetésről meg annyit, hogy épületes marhaság lett ez is mára. Több esetben is azzal szórakoztak, hogy 5-6 alkesz lengyel (aki épp semmit nem csinált) azt a németet jelentette fel közösen aki 3000dmg-t lőtt....csak mert a top tier német, nem a hátul kempelő light önjelölt tábornokának utasításai szerint mozgott.
:thx:
Még a húgom is rajtacsíptem hogy a barátaival szakaszozva közösen jelentgettek, és a többieket is report-ra biztatták.
Akkor volt jóvilág mikor bármelyik saját tankot büntetlenül ki lehetett lőni. Elején elhullott a férgese és nem pofázta végig a csatát. Ha meg irritálja a WOT-ot a friendly-fire akkor miért nem törlik simán, és teszik csapaton belül sebezhetetlenné a tankokat.
Kissé túllőtték a diktatúrát, mert minden marhaságot ők akarnak elbírálni. Pár napja láttam egy videót ahol egy light a fél csata alatt szívatta a heavy társát. Semmit nem tudott sebezni szerencsétlen, de vontak le tőle mert nekirohant a light. Pedig egy igazi birkatürelmű volt a heavy. Tán még bégetni is tudott. Én fél perc után kinyírtam volna.
"...and remember that closed source leads to the dark side of the force! "
(Jaume Sabater)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphus101

A játék furcsa dolgai:) 3 hete 3 napja #257143

Reka-Hunnia beküldte:
Csatákban már csak farmolok....(ezt épp itt tanultam :applause: )
No offense, de inkább SH-ban farmoljátok a kreditet. Win-win szituáció. Ti sem idegeskedtek annyit és másokat se idegesítetek a hozzáállásotokkal.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrawlingChaos, MegaJani

A játék furcsa dolgai:) 3 hete 2 napja #257386

• Yan-Chi
  • Yan-Chi profilkép
  • Távol
  • Szakaszvezető
  • Köszönetek: 2
Skacok!
Megcsináltam a kampányküldetésekből 2-t, tehát már a Stug IV és a T28 HTC is a garázsban van. De sem a garázsban, sem a csatarésztvevők listájában nem látom, hogy ott lenne az ezt igazoló rombuszos 1-es a két pöttyel. :scratch:
Tapasztalt már valamelyikőtök hasonlót? Hozzáteszem sosem volt ott, nem csak eltűnt, és egyetlen mod sincs fenn. Ráadásul a mostani patch (9.20.1.3) előtt is, és után is ugyan az a helyzet. A WG-ügyfélszolgálat meg csak passog a bejelentésemre, és frázisokat puffogtat: "nem értjük, ott kéne lenni, kapcsolj ki minden modot, biztos megcsináltál minden küldetést?" :wb: (Úristen, a vasak a garázsban!!!!!!)
Utolsó szerkesztés: 3 hete 2 napja Írta: Yan-Chi.

A játék furcsa dolgai:) 3 hete 2 napja #257387

• Robb_HUN
  • Robb_HUN profilkép
  • Távol
  • Őrnagy
  • Köszönetek: 322
Yan-Chi beküldte:
Skacok!
Megcsináltam a kampányküldetésekből 2-t, tehát már a Stug IV és a T28 HTC is a garázsban van. De sem a garázsban, sem a csatarésztvevők listájában nem látom, hogy ott lenne az ezt igazoló rombuszos 1-es a két pöttyel. :scratch:
Tapasztalt már valamelyikőtök hasonlót? Hozzáteszem sosem volt ott, nem csak eltűnt, és egyetlen mod sincs fenn. Ráadásul a mostani patch (9.20.1.3) előtt is, és után is ugyan az a helyzet. A WG-ügyfélszolgálat meg csak passog a bejelentésemre, és frázisokat puffogtat: "nem értjük, ott kéne lenni, kapcsolj ki minden modot, biztos megcsináltál minden küldetést?" :wb: (Úristen, a vasak a garázsban!!!!!!)

Valahol lehet állítani a beállításoknál asszem, hogy mutassa e? Nem lehet, hogy nálad ki van kapcsolva?
Ez nem nagy idézet, de legalább a sajátom. Mert van önálló gondlatom.

"Mielőtt rátaposnál valakire, gondolja arra, olykor te leszel a csizma alatt"
(Robb_HUN)

Az oldal motorja a Kunena fórum

Fórum hozzászólások (WoT)

Hasznos oldalak

Fórum hozzászólások (más játékok)

WOTINFO CHAT/VOICE CSATORNA

Cikk hozzászólások