Jelenleg 1419 vendég és 10 tag online

Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz

TÉMA: Ranked

Ranked 4 hónapja 5 napja #268410

• freezer
  • freezer profilkép
  • Távol
  • Főhadnagy
  • Köszönetek: 82
Általános tapasztalatok, ki hol tart, ki milyen tankra, tanktípusra esküszik? Öröm, dühöngés, konteo.

Én most kezdtem, de már nagyon tetszik, nagyon jó játékosok vannak, pont nyertünk az ellenfél ellen. Egyetlen ember kapott stráfot az ellenfélnél, straubbazsi...:)

3GM: Tiger I, Tiger II
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics, straubbazsi

Ranked 4 hónapja 5 napja #268420

• KamizZa
  • KamizZa profilkép
  • Távol
  • Zászlós
  • Köszönetek: 23
Nos tököm kivan a rankeddel. 20 mecsből 6x nyertünk....
Illetve a sok agyhalott csapattárs akiket kikapok...és ezek 10-es tankkal játszanak :applause:

Ranked 4 hónapja 5 napja #268421

• freezer
  • freezer profilkép
  • Távol
  • Főhadnagy
KamizZa beküldte:
Nos tököm kivan a rankeddel. 20 mecsből 6x nyertünk....
Illetve a sok agyhalott csapattárs akiket kikapok...és ezek 10-es tankkal játszanak :applause:

Ki kell fogni a szériát, én elég könnyen eljutottam egy bizonyos szintig, de azóta csak szopok és visszaesek. Most próbálok küzdeni.

Ranked 4 hónapja 5 napja #268422

• Serious_Threat
  • Serious_Threat profilkép
  • Távol
  • Alezredes
  • Köszönetek: 944
Rank 8.

Alacsonyabb eloban működik még mindig a Type5, Rank 6 fölött már nem
Javarészt WZ5A-val, 113-mal és Obj907-tel mentem.
Remélem olyan 20 ranked pont elég lesz a Gold Badge-hez.

ui.: a Rank 8 pont elég a League I-hez

Tier10: BatChat, M60, Obj907, Obj140, AMX 50B, T-22 med, IS-7, T-62A, TVP T50/51, VK7201, T100 LT, WZ5A, Type5, Grille 15, 121B, 113, Rhm-Pzw, Obj 277, T95E6, Maus
3 GM: BatChat, Obj140, AMX50B, TVP T50/51, IS-7, Obj268v4, BatChat AP, Skoda T50, T54, T54LT, RU251, T-10, AMX1390, M41 Bulldog, KV5, FCM 50t, Type64, E-25, Tiger I, T37
Utolsó szerkesztés: 4 hónapja 5 napja Írta: Serious_Threat.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: straubbazsi

Ranked 4 hónapja 5 napja #268426

• freezer
  • freezer profilkép
  • Távol
  • Főhadnagy
Serious_Threat beküldte:
Rank 8.

Úgy érted elég most per pillanat? Mert a végén a %ok döntenek ugye? Tehát elméletileg előfodulhat, h a gold badgehez top rank kell, ugye?

Ranked 4 hónapja 5 napja #268427

• Serious_Threat
  • Serious_Threat profilkép
  • Távol
  • Alezredes
  • Köszönetek: 944
freezer beküldte:
Serious_Threat beküldte:
Rank 8.

Úgy érted elég most per pillanat? Mert a végén a %ok döntenek ugye? Tehát elméletileg előfodulhat, h a gold badgehez top rank kell, ugye?

Kicsit érdekesen fogalmaztam.

Jelen pillanatban én a Rank 8-cal League I-ben vagyok.
Szezon végére a League I-hez szerintem a Rank 15-nek elégnek kell lennie.

Tier10: BatChat, M60, Obj907, Obj140, AMX 50B, T-22 med, IS-7, T-62A, TVP T50/51, VK7201, T100 LT, WZ5A, Type5, Grille 15, 121B, 113, Rhm-Pzw, Obj 277, T95E6, Maus
3 GM: BatChat, Obj140, AMX50B, TVP T50/51, IS-7, Obj268v4, BatChat AP, Skoda T50, T54, T54LT, RU251, T-10, AMX1390, M41 Bulldog, KV5, FCM 50t, Type64, E-25, Tiger I, T37

Ranked 4 hónapja 5 napja #268431

• freezer
  • freezer profilkép
  • Távol
  • Főhadnagy
No mai statisztika:
Rank 6 megszerezve. Első csillag :)
Kemény küzdelem volt, majdnem meglett a védett rang, aztán visszabuktam egészen az elejéig, majd meglett. Egyre feljebb egyre jobb játékosok vannak, rengeteg unikum.

44 csatát mentem, 64%os winrate-tel.
Két fajta tankkal próbálkoztam:
Maus 22 csata: 68%os winrate
Jagdpanzer E100 22 csata: 59%os winrate

Nettó: (mínusz!!!) 1 milla credit, amit kompenzáltak a nyeremények, ezzel kb nullszaldós lett.

Ranked 4 hónapja 5 napja #268447

Üdv,

tegnapi eredményem: 31 meccsből 8 győzelem. Remek lesz, ha ez a winrate marad.

Ranked 4 hónapja 5 napja #268448

• WT14
  • WT14 profilkép
  • Távol
  • Őrnagy
  • Köszönetek: 108
Nos, kinek hogy ment tegnap a ranked? Nálam az első nap akkora ordas szopóág volt, hogy ihaj :huh:
Hazaérve melóból, pár bemelegítő t6-os meccs után nagy elánnal belevetettem magam, az eredmény pedig este fél 11-ig 34 meccs, ebből 13 győzelem és 21 bukó, ami egy rendkívül impresszív, 38,24%-os wr-nek felel meg :silly: Persze az igazsághoz hozzátartozik, hogy nem egy meccset én is rendesen elbarmoltam. Nem tudom, lehet hogy kicsit jobban ráizgultam a kelleténél, és ez több esetben is nem kis kreténségeket eredményezett a részemről, de a 38% wr akkor is durva, erre talán azért mégsem szolgáltam rá :(
Na sebaj, ma újult erővel belevetjük magunkat ismét, csak nem lesz a mai nap is ennyire tré.
Btw, a rendszert szerintem tök jól csinálta meg a wg, ez most legalább ad egy kis motivációt, hogy fejlődjek t10-ben.

Ranked 4 hónapja 5 napja #268452

• geritango
  • geritango profilkép
  • Távol
  • Főhadnagy
  • Köszönetek: 184
Mivel uj orazagban kezdtem uj eletet majdhogynem 0-rol, a korabbi Ranked sorozatok nekem eddig kimaradtak, ugyhogy kivancsi voltam megis milyen ez az egesz. Melo utan szarazra leszivott aggyal, szoval nem voltam tul pozitiv a hozzaallas tekinteteben.
5 csatat sikerult mennem, ebbol 3 win es 2 defeat volt. Az elso csataba valamilyen megfontolasbol S. Conquerort vittem, hat az, hogy nem valt be enyhe kifejezes... Ami mar akkor feltunt, hogy mind a gyoztes, mind a vesztes csapatban inkabb a medek dominaltak. Hogy ez veletlen vagy sem, nem tudom. Mindenesetre a masodik csatatol 907 volt a menu. Nem keazultem tulzottan ra erre az egeszre, hot alap setuppal is eleg jol muzsikalt. Sikerult 4 csataban is topkent vegezni, a vesztes csataban is.

Zoldfulukent ami naiv eszrevetel engem letestelt:
Kb az egesz nekem ilyen Megasztar-Csillag szuletik koncepciosnak tunik. Az elso korokben ott is a furdoszoba-Pavarottik es egyeb jokepesseguek vannak tobbsegben. A Wotban ez kb ugy nyilvanult meg nekem, hogy a moechte-gerne unicum spielerekkel a hatso sarokban talalkoztam. Az igazan jo jatekosok, amikbol keves volt, kurva jol reagaltak le szituaciokat, segitokeszek voltak, toltak es tettek a csapat gyozelmeert. Meg voltak a kedvenceim, a behindert pokemonok, pl a type5-e100 duo, akik annyira akartak, hogy mar csak azert sem jott ossze. A vesztes csataban kozrefogtak, es a tqnkomat elere forditottak finoman. Persze hamar elpuszzultak, viszonylag keves sebzessel. Inkabb pinatak voltak csak. Ha mentenem a replayeket, fasza bakiparadet lehetne osszevagni Benny Hill zenere.

Mivel szombattol nyaralni leszek 10 napra, kb a Ranked mint olyana szamomra kimarad. Addig meg meg meg latogatom meg parszor...
rocksztár vagyok és paraszt

Ranked 4 hónapja 5 napja #268453

• Benpe
  • Benpe profilkép
  • Távol
  • Zászlós
  • Köszönetek: 26
Nekem eddig teljesen pozitív. 1 csatából 1-t nyertem. :troll: :troll:
Az előzőekből kiindulva megvárom míg az überprok kicsit feljebb haladnak. :lol:

Ranked 4 hónapja 5 napja #268454

• Istiger1
  • Istiger1 profilkép
  • Távol
  • Főtörzszászlós
  • Köszönetek: 75
Üdv,

Tegnap este én is nekiugrottam... siralmas 33%-os wr-el sikerült rank3-ig eljutni. :rofl:

Bődületesen szar csaták voltak obj 268v4-el mentem több 5k dmg-es vesztes csatát, meg volt hogy badger-el nyertem úgy, hogy 1 leadott találatom volt.

Az esetek nagy részében a vesztes csaták során sem vesztettem rank-ot. (talán 2 alkalommal), így sikerült a 3-asig verekedni magam...

Borzalmas volt :rofl:

Ranked 4 hónapja 5 napja #268456

• simron78
  • simron78 profilkép
  • Távol
  • Főhadnagy
  • Köszönetek: 72
Totál kezdő vagyok ranked témában, eddig még sohasem játszottam, illetve néztem meg ezt a módot, úgyhogy előre elnézést, ha hülyeséget kérdezek. Ez olyan mint a korábbi csapatcsata, azzal a különbséggel, hogy itt nem állandó csapatok vannak, hanem minden csatában véletlenszerűen sorsol össze másokkal? Vagy esetleg itt is vannak állandó csapatok? Kipróbálnám, de arra tuti nincs időm, hogy egy állandó csapat tagjaként minden este ott üljek a gép előtt.

Ranked 4 hónapja 5 napja #268458

• straubbazsi
  • straubbazsi profilkép
  • Távol
  • Ezredes
  • Köszönetek: 2305
Tegnapra nekem elég is volt a rank5.

A top3-top1 rendszer okos újítás. Főleg a top3 duplázás. Van miért játszani és tolni a nyerés felé forduló csatákat is, ami jót tett a gameplay-nek is.
Persze, továbbra is vannak game winning play-ek, amik gyorsan betehetnek az alsó ötbe, de nem igazán van erre jó megoldás. Ami viszont csak szimplán bénaság, az az életben maradásért jutó extra XP.

Kicsit soknak tűnik megint a +4 chevron nem draw meccseken. Bár sokat is össze kell belőle szedni, de első nap arra tippelek, hogy tolni kell majd azt a rank15öt is a felső 10 százalékhoz. Remélhetőleg nem hígulnak fel a szintek hamar, illetve nem kezdenek el majd sokan "for fun" artizni rank15.

Abban is bízom, hogy a mezőny előtt maradva, főleg 0-1 arti csaták lesznek, ami sokat lendít a játszhatóságon. Már pusztán mentális értelemben is. : )

Credit nem fogyott az első nap. Majd. Részemről 907-5A lesz. Esetleg 5A-907. Fú a dilemma!

- Talán a pályákról, meg a szpotolás szerepéről mond el a legtöbbet és leglátványosabban ez a játékmód.

Naplopó: www.wotinfo.hu/...75123
Visszajátszások: tinyurl.hu/J5WH/
Videók: tinyurl.hu/F9fY/
"Goldammo" nyilatkozat: www.wotinfo.hu/...#2646
Utolsó szerkesztés: 4 hónapja 5 napja Írta: straubbazsi.

Ranked 4 hónapja 5 napja #268460

• freezer
  • freezer profilkép
  • Távol
  • Főhadnagy
straubbazsi beküldte:
Tegnapra nekem elég is volt a rank5.

Credit nem fogyott az első nap. Majd. Részemről 907-5A lesz. Esetleg 5A-907. Fú a dilemma!

- Talán a pályákról, meg a szpotolás szerepéről mond el a legtöbbet és leglátványosabban ez a játékmód.

Hát én is nagyon örülnék, ha lenne 907em :)
Kíváncsi vagyok, h Maus, Jagd kombóval meddig sikerül eljutnom.
Amúgy nagyon tetszik ebben a módban, h nagyon nehéz, és nagyon izgalmas.
Úgy érzem, ha hibázik az ember egyből büntetik, vagy kilőnek, vagy nem szerepel elég jól, és a pontozást sínyli meg. Így nagyon hamar megtanulja az ember, h jól kell játszani, vagy mehet a levesbe.
A random lövöldözéshez képest ez más világ, és nekem nagyon tetszik :)

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics, straubbazsi
Az oldal motorja a Kunena fórum

WOTINFO TV KÖVETKEZŐ ADÁSIG MÉG:

Fórum hozzászólások (WoT)

Hasznos oldalak

WOTINFO CHAT/VOICE CSATORNA

Aktuális akciók, események

Cikk hozzászólások