Ranked

6 éve 1 hónapja #268850 Írta: WT14
Megválaszolva: WT14

mai nap mérlege:

Rank 11 elérve

3 meccs
5 stráf
Type5 - avg dmg: 3166

Holnap folyt köv.


Hány % a hatékonyságod? :thx3: :)


Közel sem veszem annyira komolyan, mint ahogy kéne ezt a rankedet.


Type 5-tel rank 10-11-ben? :trollol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #268851 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi
@Serious @Hunti

Köszi srácok, ezeket az adatokat már ismerem, de azt gondoltam a ranked esetében másként működik a számítás.

Azt hallottam, tapasztaltam, hogy pl. a spot dmg kevésbé lényeges, míg a kill, meddig maradsz életben, stb nagyobb prioritást kap.

Mivel láttam már olyat hogy valaki harmada dmg mellett kapott több XP-t mint mások, gondoltam van valami sajátos számítási rendszer.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #268858 Írta: Papaty_Hun
Megválaszolva: Papaty_Hun

@Serious @Hunti

Köszi srácok, ezeket az adatokat már ismerem, de azt gondoltam a ranked esetében másként működik a számítás.

Azt hallottam, tapasztaltam, hogy pl. a spot dmg kevésbé lényeges, míg a kill, meddig maradsz életben, stb nagyobb prioritást kap.

Mivel láttam már olyat hogy valaki harmada dmg mellett kapott több XP-t mint mások, gondoltam van valami sajátos számítási rendszer.


Ezt én is tapasztaltam a saját "bőrömön" Tegnap volt egy olyan csatám hogy lőttem 1900-at spotoltam 600-at 5 kill melett. Mégis több xp-t kaptam aki a legtöbbet sebezte. Neki volt 4100dmg,900spot és 1 kill. Minden esetre érdekes volt. Csata után rám is írt hogy egy most mi...stb? A végén megbeszéltük hogy egyikünk sem érti mi alapján számolt. :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #268861 Írta: freezer
Megválaszolva: freezer

mai nap mérlege:

Rank 11 elérve

3 meccs
5 stráf
Type5 - avg dmg: 3166

Holnap folyt köv.


Hány % a hatékonyságod? :thx3: :)


Közel sem veszem annyira komolyan, mint ahogy kéne ezt a rankedet.


Type 5-tel rank 10-11-ben? :trollol:


Undorító a type5, csak lősz bárhova és talál, mert ugye célozni se kell vele, cserébe téged alig tudnak megsebezni....
Már bánom, h nem azt kezdtem fejleszteni IS7 helyett.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #268862 Írta: WT14
Megválaszolva: WT14
Én elkezdtem, de még csak az O-I-nál vagyok, szóval valamikor 2020 körül lesz meg :D

Amúgy, Scheff is kiakadt streamelés közben, hogy miért visz valaki Type 5-öt rankedre, főleg ilyen magas szinten. De nem azért, mert op, hanem pont mert nincs benne a metában, és elvileg nem lehet vele semmit csinálni. Röhögtem is, hogy mennyire nem tudott napirendre térni azon, mit keres a Type 5-ös 10-11-es rangú meccseken :D Mondjuk az egyik körben őt is rendesen megsz*patta a S. Conquerorban egy Type 5-ös FAME-s játékos :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #268863 Írta: Serious_Threat
Megválaszolva: Serious_Threat
@freezer: azért nem mindegy, hogy 300-at, vagy 600-at vágsz egy lövéssel a szuperkonkiba. Kell vele célozni.
Azt is elfelejtitek, hogy kb mindenki prémium lőszerrel lő, szóval jól jön a nagyobb hp pool.
Nagyon nagy hiba alábecsülni a Type 5-öt, nem mellesleg nagyon szórakoztató vele a játék.
Ez a 15vs15 close range brawl meta elképesztően kedvez a magas alfás tankoknak, ezért preferálom a WZ5A-t és a Type 5-öt, a 113 és a 907 felett.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #268864 Írta: freezer
Megválaszolva: freezer

@freezer: azért nem mindegy, hogy 300-at, vagy 600-at vágsz egy lövéssel a szuperkonkiba. Kell vele célozni.
Azt is elfelejtitek, hogy kb mindenki prémium lőszerrel lő, szóval jól jön a nagyobb hp pool.
Nagyon nagy hiba alábecsülni a Type 5-öt, nem mellesleg nagyon szórakoztató vele a játék.
Ez a 15vs15 close range brawl meta elképesztően kedvez a magas alfás tankoknak, ezért preferálom a WZ5A-t és a Type 5-öt, a 113 és a 907 felett.


Én nem becsülöm le, sőt, pont ez a baj, h túl OP, és marhára irigylem azt, akinek ez van.
Nekem hiába vannak nagy hp poolú monsterek, mégsem jók, mert Maus-szal pl nem az van, h rálövök az ellenre kb bárhova és 400 dmg min. Hanem rengetegszer pattan. Hiába célzom a weak spotot, ha nem oda lő, hanem mellé. Typenál ilyen baj nincs. Elég, ha annyit nézel, h ne lőj vele rétegzett páncélra, ennyi tudás kell hozzá.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #268874 Írta: Tankmániás
Megválaszolva: Tankmániás

mai nap mérlege:

Rank 11 elérve

3 meccs
5 stráf
Type5 - avg dmg: 3166

Holnap folyt köv.


Hány % a hatékonyságod? :thx3: :)


Közel sem veszem annyira komolyan, mint ahogy kéne ezt a rankedet.



Type 5-tel rank 10-11-ben? :trollol:


Nekem meg van. Amikor én megyek vele mindenki eltalál ,de bezzeg mikor én lövöm más tankkal állandóan pattan. Általában csatákban elsőként szedik ki az artyk ha van 2-3. Mondjuk lehet vele menni 1-2 jó csatát , de lassú , lomha és mindenki sebzést szerző tanknak használja. MAUS-al sokkal hatékonyabban lehet játszani. Azzal pl. van 19 k páncél által felfogott sebzés :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #268894 Írta: KamizZa
Megválaszolva: KamizZa
fantasztiikus érzés ránk 4-ről ránk 2 vissza esni és itt szopni 2 napja... köszi wg.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #268897 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee
Komótosan, de azért 10re odaértem ma én is. Befejeztem vele a kínai újévet is; segített közelebb kerülni a skillsor végéhez.

Figyelem: Spoiler!



Amúgy, a nehezek továbbra sem kapnak abszolút semmi bónuszt pattintás után? 100%?

köszi wg


Trrccc.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #268901 Írta: Serious_Black
Megválaszolva: Serious_Black
Nos, bizonyára sok lövést adtam le a piroskákra, ezért nem buktam chevront.
Egy szavam sem lehet szerintem.

:trollol:
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: porter

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #268904 Írta: porter
Megválaszolva: porter
fúúú de rossz vagy.

én obj907-el voltam egyszer win 3. 1300 dmg, 0 spot,0 block, 2 kill
egy tvp 4,1k dmg-el 6-ik
szégyen :D
(sokat számít h 150m belül voltam ezek szerint)

szerk: no replay :trollol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #268909 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi
Angol tudósok megfejtették a férgek létjogosultságát ranked-ben.



Pofám leszakadt...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Frankenstein Bourne

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #268912 Írta: Frankenstein Bourne
Megválaszolva: Frankenstein Bourne
Én ma lefrissítettem a teszt szerót, ki akartam próbálni egy könnyű tankot.
Első csata. enemy-nél 2db rhm, 3db arty :spaz:
Szerinted meddig éltem :trollol:
Számomra ezzel az egy csatával, be is fejeződött a tesztelést B)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rohamnyuszi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #268914 Írta: Gest
Megválaszolva: Gest
Ez a tűzszünet komolyan katasztrófa. Ennyire rettegnek, hogy játszanánk rankedet?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.