Gépigény

6 éve 4 hónapja #256595 Írta: Kacsa1
Megválaszolva: Kacsa1

Razer fülesek elég jok.Persze függ mennyit szánsz rá.


Nincs saját tapasztalatom, de elég sok helyen hallottam, hogy razerből csak egeret szabad venni, a többi az lutri.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #256647 Írta: Sat_Okh
Megválaszolva: Sat_Okh
:thx3:
Köszi srácok! Megnézegetem az ajánlatokat! :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #256650 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar

Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy tudnátok ajánlani egy jó gamer fejhallgatót, aminek hosszú a mikrofonja? Vettem egy pár éve egy Sharkoon márnemistudommilyet, és ahogy próbáltuk haverommal nem értett, mert egyszerűen nem ért el a számhoz a mikrofon rendesen, (Nagy a fejem :unsure: ) úgy hogy akkor beruháztam egy kis mikrofonra asztali állvánnyal. Mostanában már nem szól olyan szépen a sharkoon, ezért lecserélném, de mostmár valami rendesre, hogy ne kelljen a kismikrofonnal szórakozni. De egyszerűen nem találok olyat, (vagy csak nem néztem szét rendesen) aminek elég hosszú lenne a mikrofonja, vagy ha igen, akkor az meg nem kagylós, hanem fülre felfekvős, és a kinti zajok kizárása egy alap dolog lenne számomra.
Maximum 30k-t szánnék a történetre

HyperX Cloud II-t javasolják sokan, még pont belefér a keretedbe.

Bár szerintem jobban jársz, ha veszel egy sennheiser fejhallgatót (pl egy Sennheiser HD-280 Pro-t) és mellé egy asztali mikrofont. A mikrofon minősége nem lesz rosszabb, maximum minimálisan, mint bármelyik gamer headset mikrofonjáé, cserébe a hangzás garantáltan jobb lesz. Ha mikrofonban is érezhető javulást akarsz, akkor kénytelen leszel még kb 30k-t rászánni a dologra.


audióban ami "gémer", az tuti kerülendő :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kicsitrash

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #256665 Írta: Reka-Hunnia
Megválaszolva: Reka-Hunnia
Azért ne általánosítsunk. 1 éve nézegettem a Sennheiser fejhallgatókat, és ott is volt pár típus amit gyalázatnak értékeltek a vásárlók. A másik az, hogy lehet hajtani a Stradivari-t meg a Bösendorfer-t...de az mindaddig arcoskodás, míg valakinek nincs Abszolút Hallása. Akinek egy audiométeri vizsgálaton egy farkasfog görbe jön ki, annak éppen tök felesleges a Sennheiser bármely típusa. Na, ezért vettem én is egy Kínai Bluedio-t az ajándékba kapott Ecosonic HS-2010 USB Duo mellé. shaking
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #257558 Írta: Hun_Vargs
Megválaszolva: Hun_Vargs
Sziasztok szeretnék kicsit fejleszteni.
Szeretnek fejlesztett grafikan egy stabil 40+ fpst elerni
Gtx 730
4gb ram
I3
Lehetséges?
(Fhd)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #257560 Írta: Kacsa1
Megválaszolva: Kacsa1
Milyen i3-ról van szó?
Mindent minimumra állítva talán meglehet, de egyrészt az i3 (gondolom nem a legújabb) sem túl acélos, a gtx 730 meg nagyon soványka. Én inkább javasolnám az SD klienst ilyen konfiggal.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #257561 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil

Sziasztok szeretnék kicsit fejleszteni.
Szeretnek fejlesztett grafikan egy stabil 40+ fpst elerni
Gtx 730
4gb ram
I3
Lehetséges?
(Fhd)


Szia! Én 3 féle gépen használom a WoT-ot
i3 (3.3Ghz), 550Ti 8GB RAM (mhely) - FHD (de ablakban játszom)
i7m, 730M 8GB RAM (notebook) - HD+
AMD Phenom II X4 Quad 955 Core 3.2GHz, 960GTX, 16GB RAM (otthoni gép) - FHD

A tanácsom az, hogy 8GB RAM nem árt, i3 magas órajellel jó lehet (zárd be az egyéb programokat, és rakd a víruskereső kivételei közé a WoT-ot)
, de a teljesítményt a legkönnyebben úgy tudod növelni, ha csökkented a felbontást (jóval kevessebbet kell számolnia a kártyának) vagyis, ha fps problémád van és nem tudsz fejleszteni. akkor FHD-ről vedd lentebb a felbontást.
Ha tudsz cserélni hardware-t akkor a határ a csillagos ég. de 8GB RAM után a VGA-d lesz a szűk keresztmetszet szerintem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #257562 Írta: Hun_Vargs
Megválaszolva: Hun_Vargs
Videokartya: Nvidia geforce gt 430
Memoria 4 gb
Processzor: Intel Core i3-2120 @ 3.30GHz
Ez van most
Ezzel megy a csökkentett kliens 60+ stabil fpssel
A cél a fejleszetett kliens stabil 40 fps körül.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #257564 Írta: Szmertyij
Megválaszolva: Szmertyij

Videokartya: Nvidia geforce gt 430
Memoria 4 gb
Processzor: Intel Core i3-2120 @ 3.30GHz
Ez van most
Ezzel megy a csökkentett kliens 60+ stabil fpssel
A cél a fejleszetett kliens stabil 40 fps körül.


Szerintem a WOT-nál a VGA a lényeg és a magas órajelű CPU.
Azonos beállítások mellett, cseréltem pár alkatrészt a gépemben.
-4gb-ról magasabb órajelű dual kittes 8gb-ra = semmi változás
-2 magos 45nm-es CPU-ról 4 magos 28nm-esre azonos órajelen = semmi változás (órajel emeléssel mindkettőnél emelkedett az átlag fps)
-r7 250x ről GTX 750 ti-re = átlag 50-60 fps-ről 90-100-ra javult.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #257571 Írta: Kacsa1
Megválaszolva: Kacsa1
Ha videokártya csere a cél, akkor gtx 750 alatt ne vegyél semmit.
4GB ram elég a wotnak, de figyelj oda, mert lehet, hogy a háttérben futó böngésző is lezabál 1 gigát, szóval lehet érdemes a többi probramot addig lekapcsolni.

Előbb-utóbb (inkább előbb) viszont el fog jönni az ideje az alaplap, cpu, memória trió cseréjének is, bár perpill garantáltan a videokártya a leggyengébb pont.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #257586 Írta: Hun_Vargs
Megválaszolva: Hun_Vargs

Ha videokártya csere a cél, akkor gtx 750 alatt ne vegyél semmit.
4GB ram elég a wotnak, de figyelj oda, mert lehet, hogy a háttérben futó böngésző is lezabál 1 gigát, szóval lehet érdemes a többi probramot addig lekapcsolni.

Előbb-utóbb (inkább előbb) viszont el fog jönni az ideje az alaplap, cpu, memória trió cseréjének is, bár perpill garantáltan a videokártya a leggyengébb pont.

Olyan kártya kel ami elfér a házba. :(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #257596 Írta: Kacsa1
Megválaszolva: Kacsa1
Hát akkor ezt komoly beruházás nélkül nem nagyon fogod megúszni. Milyen ház az, amibe egy 750 nem fér el? Plusz szerintem a 730-nál sem sokkal nagyobb, ha nagyobb egyáltalán

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #257611 Írta: laciqwer1
Megválaszolva: laciqwer1
1050-et vennék helyedben minimum de 1050ti-t inkább,

másik milyen házad van mert arrol 0infot adtál meg, igy elég nehéz irni olyat ami elfér,

az más hgoy te fejlesztet grafal akrsz játszani jön majd auj grafikus mostor tehát egy jobb vga nem árt, de az sem ha irnál egy keretett hogy menynit szánsz a bövitésre sokkal könyebb lenne igy ajánlani

tehát 3 kérdés

1 milyen házad van
2 milyen tápod van
3 menyni a keret


*milyen= márka és tipus
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #257613 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

1050-et vennék helyedben minimum de 1050ti-t inkább,

másik milyen házad van mert arrol 0infot adtál meg, igy elég nehéz irni olyat ami elfér,

az más hgoy te fejlesztet grafal akrsz játszani jön majd auj grafikus mostor tehát egy jobb vga nem árt, de az sem ha irnál egy keretett hogy menynit szánsz a bövitésre sokkal könyebb lenne igy ajánlani

tehát 3 kérdés

1 milyen házad van
2 milyen tápod van
3 menyni a keret


*milyen= márka és tipus


Elkezdtem olvasni a hozzaszolasod, es mar majdnem megorultem hogy az elso mondatod egesz jol sikerult, azutan valahogy a masodik mondatot kozepenel elfogyott a lelkesedesed...

De legalabb egy sorkizarassal elvalasztottad a buzat az ocsutol. :cheer:

Egyebkent igazad van, ugy konyebb tanacsot adni ha a kerdezo leirja mennyi a kerete.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger, Tomat, Kulung69

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #260896 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Hali, kis segítség kellene. Adott egy gép a következő tartalommal:
- ASUS P9B75-M LX Plus
- Intel i3 3240
- 2 x 4GB RAM
- nVidia GTX650
- SSD + Toshiba HDD
- valami noname táp

Van egy felesleges GTX660 vga amit bele tudnék tenni - DE, ezen a tápon nincsenek meg a szükséges extra tápcsatlakozók a kártyához. Sokat nem költenék rá (a szülők gépe, kölykeim néha játszanak rajta) de a vga belefér fizikailag csak egy normális táp kellene még elfogadható áron az extra csatikkal. Fontos hogy bírja, mert szüleim sokszor nem kapcsolják ki, megy egész nap (elfelejtik).
Van valakinek valami ötlete? Előre is köszönettel.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.