SEGÍTSÉG! [régi]

5 éve 7 hónapja #280972 Írta: turoskeksz
Megválaszolva: turoskeksz

hello!

egy kis segítséget szeretnék kérni.
tudja esetleg valaki, hogy a WOT-nak ki mi a felügyeleti szerve?
az egyik haverom nem játszik már vagy fél éve erre kapot egy BAN-t illetéktelen modositások végett.
hiába irogat a wargemingnek, le se szarják, holott igazoltan nem is játszik már régen.
mondtam neki, hogy itt eléggé segítőkészek a srácok megkérdezem, hátha..
szóval ha valaki tudna segíteni egy elérhetőséggel vagy egy névvel, hogy KI felügyeli ezeket azt hálásan megköszönném! :thx2:


Semit se tudsz tenni.105, Agion Omologiton Avenue, Nicosia 1080, Cyprus
e-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
phone: +357 22 864444
fax: +357 22 864454
Itt az elérhetöség esetleg :D
Mivel mi magyarok vagyunk az üzemeltetö meg nem megcseszhetitek.
Téma zárolva.
5 éve 7 hónapja #280973 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke

Op rendszer Win10 pro

Hogy tudom kideríteni, hogy melyik videókártyát használja?


A W10 azt a kártyát használja, amelyikbe a monitor be van dugva. Ha több monitort használsz, akkor meg van egy elsődleges kijelző. Az alaplapok bios-ában, vagyis újabban UEFI-ben lehet beállítani, hogy melyik grafikus megjelenítő az elsődleges.
Téma zárolva.
5 éve 7 hónapja #280974 Írta: DraX_HUNM
Megválaszolva: DraX_HUNM
Hogyan tudom a focis játékmód járműveit ?? :dry:
Téma zárolva.
5 éve 7 hónapja #280975 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

Hogyan tudom a focis játékmód járműveit ?? :dry:


Most még nem. De jön majd egy, és akkor már. :applause:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: d2f463311e248255e6682aab05d0b976, DraX_HUNM
Téma zárolva.
5 éve 7 hónapja #280976 Írta: Rylian_Shina
Megválaszolva: Rylian_Shina

Hogyan tudom a focis játékmód járműveit ?? :dry:


42. A válasz mindig 42!

Btw, ha arra vagy kíváncsi, hogy eltüntetni, akkor sehogy, majd ezt is eltüntetik pár nap múlva mint annó a halloweenws eventnél.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DraX_HUNM
Téma zárolva.
5 éve 7 hónapja #280982 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Op rendszer Win10 pro

Hogy tudom kideríteni, hogy melyik videókártyát használja?


A W10 azt a kártyát használja, amelyikbe a monitor be van dugva. Ha több monitort használsz, akkor meg van egy elsődleges kijelző. Az alaplapok bios-ában, vagyis újabban UEFI-ben lehet beállítani, hogy melyik grafikus megjelenítő az elsődleges.

Ez laptopnál azért nem ennyire egyértelmű, főleg akkor nem, ha egy intelHD és egy geforce van összepárosítva. Ebben az esetben nem árt, ha fent van a megfelelő nvidia driver.
Téma zárolva.
5 éve 7 hónapja #281014 Írta: Morphus101
Megválaszolva: Morphus101
1 honap alattis ossze tud gyulni annyi por a tied megfel eves :cheer:
Téma zárolva.
5 éve 7 hónapja - 5 éve 7 hónapja #281038 Írta: rosscode84
Megválaszolva: rosscode84
Sziasztok,
Végül megtaláltam a problémát: akit érdekel, olvasson tovább.
Hazajöttem, másik gép, de radeon kártya ebben is, csak itt még régi verziós. 17.xx. VGA driver. A fatörzsek látszódnak. Feltettem erre is a legújabb amd drivert, erre a fatörzsek közeledéskor átlátszódnak. Driver vissza (régire) --> megjavult. Így marad.
Téma zárolva.
5 éve 7 hónapja - 5 éve 7 hónapja #281042 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo

Sziasztok,
Végül megtaláltam a problémát: akit érdekel, olvasson tovább.
Hazajöttem, másik gép, de radeon kártya ebben is, csak itt még régi verziós. 17.xx. VGA driver. A fatörzsek látszódnak. Feltettem erre is a legújabb amd drivert, erre a fatörzsek közeledéskor átlátszódnak. Driver vissza (régire) --> megjavult. Így marad.


Előre bocsájtom , hogy NEM olvastam az előzményeket.
Viszont a hibaként leírt jelenség -elvileg- a WoT része , simán ki/be kapcsolható.
Vagyis valószínűleg a régi -működő- driver nem éppen a tökéletes választás :)

Mellékletek:
Téma zárolva.
5 éve 7 hónapja #281043 Írta: rosscode84
Megválaszolva: rosscode84
Köszi, mások is javasolták, de az nem vált be ( az másra való, azt ismertem). Nekem nem a lombokkal volt a bajom, hanem a fa TÖZSEKKEL. Tudom, hogy írtad, hogy nem olvastál vissza, semmi gond. Köszi azért.
Téma zárolva.
5 éve 7 hónapja #281058 Írta: C-4Andras1991
Megválaszolva: C-4Andras1991
Sziasztok én abban kérném a segitségeteket ,hogy amikor el inditom a wotot megyek párat és megakarom nézni a szolgálati feljedzéseimet azon belül is a jármüveket akor nekem azt nem agya be ez mitöl lehet?Edig ezeket probáltam ujra raktam semi ,modokat nemhasználok alabol valami ötelet?
Mellékletek:
Téma zárolva.
5 éve 7 hónapja #281070 Írta: -
Megválaszolva: -

Sziasztok én abban kérném a segitségeteket ,hogy amikor el inditom a wotot megyek párat és megakarom nézni a szolgálati feljedzéseimet azon belül is a jármüveket akor nekem azt nem agya be ez mitöl lehet?Edig ezeket probáltam ujra raktam semi ,modokat nemhasználok alabol valami ötelet?


Ha más nem, akkor rakd újra a játékot. Az szerintem tuti segíteni fog.
Téma zárolva.
5 éve 7 hónapja #281104 Írta: Wally84
Megválaszolva: Wally84
Megvettem a 113at. A legénységet hoztam a 9-es nehézből. Az első meglepetés, hogy most már nem a parancsnok a rádiós, hanem a töltő, így a parancsnok nem tudja használni a képességét, ami tök király.Miért ne változtassuk meg a tízes tanknál a legények funkcióit, hagy szívjon a marha? ( Köszi WG)
Most jön a kérdés :D

Nézem a parancsnoknál a visszaállítást. Épp a 6. képességét húzza azt is 60% felett. Erre jelzi, hogy 4 képesség marad csak!, az 5 fullosból és marad még 30 % az 5. képességnek. Az átképzés miatt veszíthet persze párat(nem aranyért képeztem), de ez azért komoly. Nem lehet , hogy elírja és 5 képesség marad + a 30% a hatodikon?(Mert ha ennyit bukok inkább képzek bele másikat)

Elnézést a hosszú felvezetésért.
Téma zárolva.
5 éve 7 hónapja #281107 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil

Megvettem a 113at. A legénységet hoztam a 9-es nehézből. Az első meglepetés, hogy most már nem a parancsnok a rádiós, hanem a töltő, így a parancsnok nem tudja használni a képességét, ami tök király.Miért ne változtassuk meg a tízes tanknál a legények funkcióit, hagy szívjon a marha? ( Köszi WG)
Most jön a kérdés :D

Nézem a parancsnoknál a visszaállítást. Épp a 6. képességét húzza azt is 60% felett. Erre jelzi, hogy 4 képesség marad csak!, az 5 fullosból és marad még 30 % az 5. képességnek. Az átképzés miatt veszíthet persze párat(nem aranyért képeztem), de ez azért komoly. Nem lehet , hogy elírja és 5 képesség marad + a 30% a hatodikon?(Mert ha ennyit bukok inkább képzek bele másikat)

Elnézést a hosszú felvezetésért.


Elvileg ha nem aranyért képzed újra, akkor valahol 40% körül van a határ, amikor a credites reset még megtartja az előző full képességet. Vagyis 5 képesség és a 6.-ból van 40 % akkor újraképzés után marad 5 teljes és néhány %
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Wally84
Téma zárolva.
5 éve 7 hónapja #281109 Írta: _Szazados_
Megválaszolva: _Szazados_
Mi történt a pályákkal? Baszki újra kell tanulnom a mapokat, mert folyton olyan érzésem van, hogy soha nem játszottam ezzel ezelőtt. Olyan helyekről lőnek, ahonnan eddig - fél-egy éve kb - soha, néha fel sem ismerem a pályát, hogy hova megyek (pl Erlenberg), annyira más lett.
Hova lettek a fák? Hol vannak a bokrok? Miért lettek egyes részek tükörsimák? Miért kellett berakni oldalvonali camper mélyedéseket körberakva egy kis zöldséggel? Miért lettek laposabbak egyes pályák?

Nekem úgy tűnik, hogy a pályák sajnos nem az előnyükre változtak. Erlenbergtől konkrétan a belem kifordul, annyira rossz lett. Nem is értem, hogy melyik volt az az állat, aki szerint a teljes C1 körüli részt érdemes volt majdnem simára kontúrozni mindenféle fedezék, fa és bokor nélkül. Támadás módban gyakorlatilag az egyes-kettes soron támadni az öngyilkossággal egyenlő, amit tetéz az ezen az oldalon lévő kis camp sziget az oldalvonal mellett. De a túloldal se jobb. Simább, laposabb lett a rész, a fák jó része eltűnt, amit nem tudok hova rakni. Értem én a WG szándékát, hogy ha nem tudnak hova elbújni a játékosok, akkor kevesebb lesz a kemp, de urambocsá, ha már kimozdulni sem mernek mert azonnal meglátják őket a zöldség hiánya miatt, azzal nem előre léptünk egyet, hanem kettőt hátrafelé. A pálya közepe is más, most már ott nyomul a nép, hejj de jó lett :silly:

De ott van Fishermans Bay is, ahol szintén mintha laposabb lenne az egész és a középvonalat is ritkították rendesen, aminek megint csak nem látom értelmét. Nem akarok minden pályán végigmenni főleg, hogy ne is láttam még mindet, de eddig ez nagyon nem begyere. Province is megint kísért, ráadásul nem csak kis tierben. Oké, még csak T6-ban járok, de na.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU, Sics, Tomat, 19287d58816f35754c4393db64367f89
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.