Jelenleg

16
látogatónk van

Toborzás, tagfelvétel

6 éve 1 hónapja #265147 Írta: hatwarrior7
Megválaszolva: hatwarrior7
Az [A-F-S] klán tagfelvételt hirdet. Családias hangulat folyik a ts szobákban. Minden jelentkezőt nagyon sok szerettettel várunk a klánunkba. Nem várjuk el, hogy egész nap a gép előtt ülj !!
Bárki aki akar jelentkezni, és nincs meg az a tankja amivel tudna jönni csatározásba
azoknak segítünk fejlődni.


Amit a klán nyújt:
-facebook csoport (Itt mindenki megtudja beszélni hogy a hét melyik napján tud jönni játszani).
-facebook oldal.
- Saját ts szerver.
- Jó hangulatú klán.
- Stronghold
- Szakaszozás
- CW

Ha jelentkezni akartok a klánba, megtehetitek a játékon belül, csak írjatok Hat_warrior nak

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #265154 Írta: mazsom
Megválaszolva: mazsom
Sziasztok!

A FATER klán vagyunk, lehet, hogy már találkoztunk. Azért írtam ide, hogy szóljak, hogy vagyunk, megvagyunk.

Csak ennyit akartam, (kérem kapcsolja ki).

Üdv,
mazsom

:)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #265155 Írta: rotkcaj
Megválaszolva: rotkcaj

Tisztelt WoT-rajongó, 1600+ wn8-as unicum, klánt kereső rangerjelölt!

Mondják, hogy új év, új kezdet, új lehetőségek, [RANA] aka Rangers Army pedig új tagokat keres magasztos céljainak eléréséhez, ami nem más, mint meleg családias hangulatban megvesszőzni az ellenfelet.

Amit tudni érdemes, egy új ranger legfontosabb tulajdonságai közé tartozik, hogy meg tudja különböztetni a tank elejét a végétől, tűpontosan végrehajtja a parancsokat, és felülbírálja a részeg felettesei utasításait suicid hajlamának ellenére is.

A ranger egy száll fogkefével is elbánik az ellenségeivel, de az sem árt, ha harcra készen a garázsában áll néhány 6-os, 8-as, 10-es meta metál tank, amiket annak ellenére sem fél vezetni, hogy minden egyes tüzelésnél összerezzen a löveg hangjától. A ranger minden pillanatban csapásra kész, főleg a késő délutáni, esti órákban, mert akkor a legfrissebb 8-10 óra munka után, na meg akkor a legsebezhetőbb az ellenség.

Kedves rangerjelölt, a formális leírást a következő oldalon olvashatod: WG says RANA has the best rangers .

Másfelől, ha megvetsz mindenféle emberi gyarlóságot, ajánlom figyelmedbe a jövőre induló, prémium inkvizítor képzésünket, máskülönben szívesen látunk a tökre saját TS-ünkön, melynek címe eu1.kingts3.com:11343.

Ebben a WoT-os játékban pedig keressed meg nyugodtan főbb csapatépítő rangermestereink egyikét: _Koti, Magicon, Qadron.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #265156 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956
Figyelem: Spoiler!

Csak egy kérdés:Az ő jelenléte nem zavar titeket?
wot-life.com/eu...428059
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Serious_Threat, kicsitrash, Sics

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #265201 Írta: lovassrobi
Megválaszolva: lovassrobi
Lehet, ő a sportorvos.

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #265243 Írta: -
Megválaszolva: -

Csak egy kérdés:Az ő jelenléte nem zavar titeket?
wot-life.com/eu...428059


Hunti, ő ki?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #265245 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Csak egy kérdés:Az ő jelenléte nem zavar titeket?
wot-life.com/eu...428059


Hunti, ő ki?

wotinfo.hu/inde...256349

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #265252 Írta: freezer
Megválaszolva: freezer
Sajnos az a tapasztalatom, h vannak csalók, és nem dobják ki őket a klánból, hanem még örülnek is, h van "szeme" a klánnak.

További tapasztalatom, h hiába sárga egy játékos, alapvetően nem tud játszani és nem tudja kilőni az ellenfelek gyenge pontjait, a klánok pedig tele vannak ilyen játékosokkal, és gondolom ezért elfogadják a csalást, h előnyhöz jussanak.

Az kéne, h a WG kibannolja örökre a csalókat, illetve meg se engesse vhogy a csalást.
Egyébként meg nem értem miért csal vki, teljesen felesleges, ez egy játék, nem vérre megy, és engem az sem visz csalásra, ha más csal, mert nem és kész, nem érzek rá késztetést.



3GM: Tiger I, Tiger II, E75
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: johnredford

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #265313 Írta: kuglis
Megválaszolva: kuglis
Basszus de jó hogy valaki figyel, gondolkodtam hogy érdeklődöm az egyik toborzónál, hogy csatlakozhatnék e hozzájuk (habár csak a recentem magasabb 1.6k wn8-nál), De inkább kihagyom. :thx2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #265840 Írta: Sandcastle
Megválaszolva: Sandcastle
Sziasztok

Az RPG- klán tagfelvétele folyamatos, aki nem szereti a kötöttségeket de szeretne egy jó hangulatú csapatban lazán játszani és nincs ellenvetése a ts3 használata ellen , szeretettel látjuk körünkben.

Pár szó a klánról! 2017. December. 26.-án alapítottuk miután egy nagyobb klánból kiléptünk. Saját elképzelésünket valósítottuk meg ezért nálunk a játék a lényeg és mindenben a klán tagjai közösen döntenek. Egy hobby klán vagyunk akik segítik egymást és közösen tanulják a játékot, mindezt jó hangulatban viták és veszekedések nélkül. Minden este 6-os osztagot játszunk nagyjából 45-55%-os győzelmi aránnyal. Későbbiekben nagyobb tierben is játszunk majd de egyenlőre csak összeszoktatás alatt van a csapat. Nem vagyunk kiemelkedő játékosok ezért nem várunk el szuper statisztikát nálunk ez nem mérvadó a statisztika egyébként is befolyásolható viszont a csatában kitűnik a csapatjátékos és az igazi harcos.

Elvárásaink igazából nincsenek bárkit szívesen látunk aki be tud (akar) illeszkedni a csapatba. TS3 használatát elengedhetetlennek tartjuk és nem árt legalább egy 6-os tank sem de ha nincs majd segítünk kihúzni. Nem követjük a meta tankok erőltetését de rávilágítunk miért is hasznosabbak, mindenki olyan tankkal játszhat amit szeret. ( azért OI és KV2-t ha lehet hanyagoljuk) :D

Jelentkezéseket leginkább a délutáni-esti órákban fogadunk mivel a csapat dolgozó felnőttekből áll.

Jelentkezéssel kapcsolatos kérdéseket fogadnak: Bore87 , KolyoteHun , Sandcastle_fighter , omega67 ,Joo_85 , lord720 meg kb. mindenki

Ts3-on minden este lehet érdeklődni és megbeszélhetjük a felmerülő kérdéseket.

Cím: s1.pdani.tk:9428

Klán infók: hu.wot-life.com...56951/

Köszönöm , hogy elolvastad a toborzónkat és szívesen látunk minden kedves érdeklődőt!

Szép napot Mindenkinek!

Tisztelettel: Sandcastle_fighter

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #265854 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Mivel valamilyen úton módon kitörölték a hozzászólásomat, ezért leírnám újra.
Kérlek, kedves mod, ha kitörlöd, legalább tudasd miért, mert nem értettem.
(És hogy miért tartottam fontosnak leírni mindezt? Mert szerintem ez olyan dolog, amiről beszélni kell.
Ha a szőnyeg alá söpörjük, talán többet árt, mint használ)


Tehát, először is tudni kell, megvetem a csalókat. Mert olyan eszközökkel próbálnak "nagyok lenni" amily eszközök inkább az emberi és személyes kisebbségét okozza az illetőnek.
De ha valaki csal is, nem engedem, hogy tönkretegye az én játékomat, hangulatomat. Mert csal, legyen csak Ő nyomorult. Tudom, ez eléggé idegen gondolat.

De, egy csaló jelenléte miatt nem vagyok hajlandó megvetni a Rana klánt.
Miért kellene büntetni sok mindenkit, mert valaki vétkes?

Nekem tetszett a klánleírás, végre nem valami sablonos IZÉ.

Hozzáteszem, hogy maga a csaló is, tanulhatott, változhatott, a hibájából okulhatott.
Most akkor meg kellene bélyegezni amíg él? Ki az aki érez magában annyi tökéletességet, hogy mindezt eldöntse?
Ki az, aki annyira tökéletesnek látja magát, hogy eldöntheti kik valók a máglyára, és kiknek jár új esély?

Mindezt csak azért írtam le, mert nem szép dolog, ha valaki csal.
De az sem az, ha megbélyegzünk másokat.
Lehet, hogy rossz klán a Rana, lehet hogy rossz ember az illető, és továbbra is csal.
Én nem tudhatom. De eldönteni sem fogom.

Klán: ROTON
A legjobb hely

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #265872 Írta: HunPanther84
Megválaszolva: HunPanther84
Sziasztok!
Szinte soha nem szóltam még hozzá ezen az oldalon semmihez. Viszont most megteszem. Egy klán jelen esetben RANA szeretne tagokat toborozni. Megfelelő helyre beírta és semmi kivetnivaló nincs abban amit írt. Mégis egyből ment a kötekedés. Akkor, hogy tisztán lássam azért kezdtétek ki mert van köztük egy csaló? Amennyiben csaló, úgy a wg. miért nem tiltotta az accot? Nem szeretnék kötekedni senkivel ezért normális választ várok!
Köszönöm!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #265873 Írta: Gyuszopapa
Megválaszolva: Gyuszopapa
Először is TÁJÉKOZÓDJ a dolgokról mielőtt baromságokat írsz.100%-os csalásvédelem nincs sehol ebben a játékban sem.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #265891 Írta: HunPanther84
Megválaszolva: HunPanther84

Először is TÁJÉKOZÓDJ a dolgokról mielőtt baromságokat írsz.100%-os csalásvédelem nincs sehol ebben a játékban sem.


Köszönöm! Igaz nem írtam, hogy 100% csalásvédelem létezik. Bátorkodtam kérdezni, csak értelmes választ nem kaptam. Viszont legalább írtál valamit. THX ;)
Köszönöm, de már nem is érdekel ez a téma. Nem szeretnék senkivel összeveszni. Részemről kérem tekintsétek lezártnak az általam írtakat!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #265902 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956


Hozzáteszem, hogy maga a csaló is, tanulhatott, változhatott, a hibájából okulhatott.
Most akkor meg kellene bélyegezni amíg él? Ki az aki érez magában annyi tökéletességet, hogy mindezt eldöntse?
Ki az, aki annyira tökéletesnek látja magát, hogy eldöntheti kik valók a máglyára, és kiknek jár új esély?

Mindezt csak azért írtam le, mert nem szép dolog, ha valaki csal.
De az sem az, ha megbélyegzünk másokat.
Lehet, hogy rossz klán a Rana, lehet hogy rossz ember az illető, és továbbra is csal.
Én nem tudhatom. De eldönteni sem fogom.

Szerintem "megérdemli" az örök megbélyegzést.Itt most nem "csak" annyiról volt szó, hogy randomban irtotta a tomatokat modok segítségével.Egy EMLÉKVERSENYEN csalt.Egy olyan versenyen, amelyen egy remek játékosra emlékeztünk meg.Ráadásul sokan energiájukat, idejüket, pénzüket fordították a verseny megszervezésére, lebonyolítására, ő meg jött és "köpött egy jó nagyot a közepébe", mert csak a díjat akarta bezsebelni bármi áron.Szóval viselje csak a tettei következményeit, mert az ilyen ember nem érdemel mást.
A klán meg tegyen saját belátása szerint.Én csak felhívtam a figyelmüket, hogy ki is az egyik parancsnok helyettes.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Bhalangir, Lord_Loga, Sics, kuglis, Lucimiento, -, Kulung69, szecsibeni, f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14, DonGattoHUN, KLC_KTE

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.