Jelenleg

20
látogatónk van

Toborzás, tagfelvétel

6 éve 1 hónapja #269365 Írta: Gizmo
Megválaszolva: Gizmo

Nem nézem.


Bánhatod...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #269366 Írta: dies
Megválaszolva: dies

Nem nézem.


Bánhatod...


Miért is bánhatja? Igazi fosfelő az a sorozat .Csak a nyűglődés meg a bénázás megy benne. Na jó ez nem az a topik nem ragozom tovább. :P

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #269367 Írta: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14
Megválaszolva: f3f64c6821528cf5b60f8a448c537a14

Nem nézem.


Bánhatod...


Nem bánom. Megnéztem 1-2 részt nem tetszett.
Inkább Punisher, vagy Altered Carbon.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #269369 Írta: brigadier
Megválaszolva: brigadier

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hete #269547 Írta: pajorgaming13
Megválaszolva: pajorgaming13
Üdvözlök mindenkit! :)
A Magyar Hegyi Hópárducok (M-H-H) Tagfelvételt hirdet!
Amit tudni kell rólunk:
-Jó társaság vagyunk (gyakorlóban meglátod mennyire :troll: )
-Kevesen vagyunk de aki nálunk van az ismeri a játékot kívülről - belülről

Amit elvárunk:
-legyél csapatjátékos (szakaszozás,osztagozás,csapat csaták)
-legyen minimum egy 6-os tankod
-legyél legalább 14 éves
-ts3 használata kötelező

Amit mi adunk:
-Bónuszok (kredit,xp, legénységi xp, szabad xp)
-Hatalmas fejlődési lehetőség
Köszi hogy időt szántál hogy végigolvasd ezt! :) :newyear4:
Mindenkinek jó csatákat kívánunk! :) :thx:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hete - 6 éve 3 hete #269762 Írta: Videotop13
Megválaszolva: Videotop13
Szervusztok...

Eleg hosszu ideje jatszom a jatekkal(kb.50k csata). Amikor van idom akkor elegge aktiv vagyok. Nem vagyok valami szuper jatekos,de az alapokhoz azert konyitok valamelyest(legalabbis remelem)... :whistle:
Tobbe-kevesbe sikeres es szorakoztato tapasztalaim vannak egy par klannal amit megjartam(nem sokat).
Gondoltam,hogy mivel neha unom a "maganyos farkas" szerepet es a random is kiborit neha...ujra eselyt adok magamnak es meg egyszer kiprobalom a klanosdit... :evil: Amit elvarok az egyszeru...KOLCSONOS TISZTELET.
Tudom,hogy eleg szeles ez a fogalom,de rovidebbre veszem: mar korom miatt sem turom el holmi serdulonek,hogy rajtam elje ki rejtett "katonas" almait...Tudom,hogy sokan ertik mirol beszelek. Persze,ha jatektudasa es modora megfelelo....emelem kalapom es a pofam befogom.
Utalom a "kotelezo" dolgokat....emilitettem,hogy sokat jatszom...de nem azert mert kotelezo,hanem mert szeretem a jatekot. Szivesen megyek kozos csatakba,HA megvan a megfelelo keret es van is hozzaerto ember aki vezesse azokat. Ilyenkor befogom a pofam es halgatom az utasitasokat csendben.

Na...mielott elvesztem a fonalat,roviden:
- 20 tizes tankom van
- 27 nyolcas
-7 hatos ,stb.

Tisztelettel: Videotop13

PS: Elnezest azoktol,akiket az ekezetek hianya zavar,de nem valtok senki kedveert ide-oda a billentyuzeten.



A statom szabad esesben,mivel a BC agat huzom...:)

wot-life.com/eu...top13/

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hete #269786 Írta: GGaming47
Megválaszolva: GGaming47
Sziasztok!
A -CAMP klán tagfelvételt hirdet!
Ügyes játékosokat várunk! Discord-on kommunikálunk, osztag/CW/csapatcsatákat toljuk dögivel! :)
Kihangsúlyoznám hogy nem olyan klán mint a többi itt nincs hibáztatás/okolás -> ezért vagyunk ilyen kevesen a klánba :/
Ha netán érdekelne a klán World of Tanks-en GGaming47 felhasználóneven megtaláltok!
Mindenkinek további sok szerencsét és jó játékot! :) ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hete - 6 éve 3 hete #269788 Írta: Frankenstein Bourne
Megválaszolva: Frankenstein Bourne

Sziasztok!
A -CAMP klán tagfelvételt hirdet!
Ügyes játékosokat várunk! Discord-on kommunikálunk, osztag/CW/csapatcsatákat toljuk dögivel! :)
Kihangsúlyoznám hogy nem olyan klán mint a többi itt nincs hibáztatás/okolás -> ezért vagyunk ilyen kevesen a klánba :/
Ha netán érdekelne a klán World of Tanks-en GGaming47 felhasználóneven megtaláltok!
Mindenkinek további sok szerencsét és jó játékot! :) ;)


:whistle:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Admiral_von_Yorck, lovassrobi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hete - 6 éve 3 hete #269922 Írta: -
Megválaszolva: -
A [PRKLT] klán (Perkeltiai Népköztársaság) további tagokat keres a nagy kondérba. :D

Tudni kell rólunk, hogy:
  • Jelenleg 36-an vagyunk, már össze tudunk dobni 6-os osztagokat, stratégiában van még hova fejlődnünk :). Az [-MTZ-] klánnal szoktunk SH-zni illetve csapatozni még közösen.
  • Igyekszünk aktívak lenni, főképpen este felé, és hétvégente.
  • Már nem vagyunk aprók, és továbbra is vannak nagyobb terveink! :D
  • van saját TS3 szerverünk
  • van saját FB csoportunk
  • van saját weboldalunk, saját fórummal!
  • ez mind a saját, Intel Core 2 Duo-s irodai szarráhákolt gépről fut, de 0/24/7 megy :D
  • nem mindennapi emberek a tagok se :D
  • VI-os osztagokban egész szép eredményeket érünk el általában :)

Szívesen látunk bárkit, kb három elvárás van:
  • Tudj normálisan viselkedni. Nem szeretjük a nagyon szélsőséges embereket.
  • Néha azért járj fel TS-re, legalábbis ha csapat játékot szeretnél játszani, akkor nem rossz, ha tudsz beszélni másokkal :D
  • 18 éves kor felett lehet jönni, mi javarészt a 20-50 év közöttiek táborát gyarapítjuk.

Nincs WN8 korlát, nincs kötelező TS3 használat, bár sokkal könnyebb beszélni játék közben, mint írni :) . Nem jelent problémát, ha nincs 6-os, 8-as tankod, majd segítünk, hogy megszerezd.

Inkább oktatás jellegűen próbálunk eleinte működni, később, ha több aktívabb játékosunk lenne, úgy nekiesnénk az aktívabb osztagozásnak, mivel nagyon sok bónuszt be lehet tolni magunknak ezzel, pl extra XP, kredit stb stb (csak azért írom le ezeket, mert ezt sem mindenki tudja). Csapatozni is szeretünk ám :D.A tanítás jelleget igyekszünk közös játékokon belül átvinni valahogy, én speciel nem vagyok a legjobb tanár, de igyekszem :D

Szívesen indulunk kisebb versenyekre, de a CW, jelenleg eléggé távoli álomképnek tűnik. Inkább az SH-t látjuk, mint célt. Jelenleg aktívabban VI-os SH-kat viszünk :)

Egybeolvadni más klánnal olyan esetben tudnánk csak, ha ők jönnek át tokkal vonóval. A WoT-os klánon kívül más dolgok is tartoznak a PN-hez :) (Cabal Online, MC, Rust, CS:GO is volt anno)

Jelentkezni embereknél:

- StahanoW
- Henston
- Sergei_The_Almighty

vagy a klán WoT-os oldalán lehet, ami ITT érhető el.

Annyit tennék még hozzá, hogy ez egy hobbi klán. Sajnos nem tudunk bevállalni olyat, hogy minden nap van SH, illetve mindig van fent ember a klánban, javarészt dolgozó emberekről beszélünk ugyebár :) . Sokszor előfordul már, hogy egyidőben vagyunk fent 10-12-en is :) - ami nem egyenlő azzal, hogy osztagozni is van kedvük a srácoknak. Ha ezt így el tudod fogadni, akkor köztünk a helyed :P

További jó játékot! Sziasztok! :beer2: :izomtibi:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hete - 6 éve 3 hete #270125 Írta: szetyi1971
Megválaszolva: szetyi1971
Üdv minden wot-ot kedvelő társamnak! Az FMT klán tagfelvételt hirdet. Minden 18 életévét betöltött és VIII-X es tank-al rendelkező játékosokat várunk. 18-70 éves korig lehet jelentkezni.Minimum 6000 csata és 3000 személyes értékelés Ts használata itt is kötelező. Mi is szeretnénk intenzívebben részt venni cv csatákban. Nagyon jó hangulatú a csapatunk,gyere és legyél te is a tagja. :thx: Jelentkezni: szetyi1971 játékosnál lehet

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hete #270281 Írta: kislecso95
Megválaszolva: kislecso95
Üdvözlet!

A klánunk (-HNR_) újonnan alakult és szeretettel várja tagjait.
Amit kínálni tudunk:
- Rendszeres sh, csapat csata, FACEIT és cw (persze a megfelelő létszám elérése után)
- Baráti légkör
- Jól konfigurált Discord szerver
- Amiben tudunk segítünk
- A havonta legtöbb kockát gyűjtők között kisebb jutalmakat tudunk felajánlani
- Rangok még nincsenek kiosztva, tehát lehet rájuk igényt tartani, viszont ki kell érdemelni, nem osztjuk csak úgy találomra
- Boosterek hétvégente
- Szakasz társat szinte mindig találsz

Amit elvárunk:
- Fejlődő 30 napos wn8
- Discord használata
- Tisztelet a klántársakkal szemben
- Tagfelvételt illetően, mindenkit egyéni "elbírálás" után veszünk fel.
- 6os osztag képes tank ( 8as, 10es is lehetőség szerint)
- Aktivitás
- Klán csatákat részesítsd előnyben random csaták helyett

Ha felkeltettem az érdeklődésedet írj nyugodtan :)
(kislecso95, Isaak_Sirko, HunChips)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hete - 6 éve 2 hete #270314 Írta: VictimOfChaos
Megválaszolva: VictimOfChaos
Az Acél Hollók Rendje tagfelvételt hirdet 10-15 fő számára !

A klán közel háromnegyed éves fenállása alatt főleg idősebb játékosokat toborzott, tagjaink 20 és 50 év között vannak. Játékosaink nagyrésze dolgozó emberek, akiknek szükségük van pihenésre, szabadidőre, családra, munkára és természetesen a World of Tanks-ban megélt sikerekre.
A klánunk eredményesen játszik mint előrenyomulásban, Tier X-es és VIII-as osztagban és a Globál Map-on is képviseltetjük magunkat, nagyon jó győzelmi aránnyal.
A toborzás során olyan játékosokat várunk akiknek igényük van csapatjátékra, jó hangulatra és persze a siker élményre. A klánon belül nincs belső mag, a játékosok forgóban játszanak, és ez mellett is jó eredményeket tudunk reprezentálni.
Követelmény: Tier VIII és Tier X CW képes tank/tankok, TeamSpeak használata.
Én, mint toborzó tiszt ( VictimOfChaos-játékos név ) szeretnék egy pár mondatos bemutatót írni a klánról és belső életünkről.
Jómagam fix munkaidőben egy műszakban dolgozom, így én naponta rendszeresen menetrendszerűen tudok játszani. és még nem futottam bele üres tétlenkedésbe.
És 3-4 klánt már megjártam elötte ahol nagy aktivítással hitegettek, aztán kínkeservesen néha TierVI-os osztag összejöttés talán heti 1x egy TierVIIIas is2-3 körre TierX az csak álom maradt.
Itt én szó szerint naponta játszom a Tier VIII vagy TierX osztagokat.. Előrenyomulás is hetente 3-4X van ami ugyebár TierX 15 fővel és Global Map-on is TierVIII-ban megy a CW heti 4-5 nap. És itt most merülnénk bele a TierX CW be is ami miatt most a toborzást megnyitottuk..
Nem létszám, vagy aktívitási problémánk van, hanem nem mindenki tud egyszerre ugyanazon időpontban fent lenni. Egy gyűjtő klán szerepét sem kívánjuk betölteni, így létszámunkat 70-75főig duzzasztanánk. Stat vadászok sem vagyunk, nem csak Epic lila WIN8as játékosokat kutatunk, de persze nem sértődünk meg ha ilyen nagymenőket is a sorainkban tudhatunk 
Személy szerint amivel én csábítalak benneteket, az egy valós aktív társaság, jó hangulattal megáldva és tényleges napi szintű aktívitással.
Klánunk hivatalos weboldala: eu.wargaming.ne...52423/
WoT rating ( top1000es klán vagyunk ) eu.wargaming.ne...=ACE-H
Jelentkezés:Algol974, VictimOfChaos, BossKacsa játékosoknál. Minden esetben privát levélben kérnénk a jelentkezést eme 3 fő felé és egy barátfelkéréssel. Minden személlyel elbeszélgetünk TeamSpeak-en hogy egyeztessük az elképzeléseinket és megtudjuk, hogyan milyen időben ér rá.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1, Algol974

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hete - 6 éve 2 hete #270526 Írta: Rambooo
Megválaszolva: Rambooo
Üdvözlet harckocsizók!
A FELDC - FÉLDECI klán tagfelvételt hírdet!
Amit tudni kell rólunk: Klánunk egy hónapja alakult, mint teljesen új klán.Egy hónapos fennállásunk óta sikerült tartósan feljutni a Global Mapra Vlll-as szinten illetve a szezonban beverekedni magunkat a Top 100-ba. Jelenleg a klán a 61 helyet foglalja el a Vlll-as szezonban.Az esti órákban sh-k vannak Vl,Vlll, X-es szinten, illetve hétvégente aktív kredit bónuszok.Jelenleg estéként 18-19 ember aktív.Elsősorban olyan játékosokat keresünk,akik képesek csapatban dolgozni illetve kiszeretnénk alakítani egy második állandó CW csapatot amihez kb. 4-5 tag hiányzik. A klán átlagéletkorra 20-45 között mozog.
Összegezve
Amit kínálunk:
- Sikeres CW részvétel
- SH-k 6,8, 10-es szinten
- Hétvégente aktív bónuszok
-Egyedi,de igazságos zsoldrendszer az aranyosztáshoz
- Jó és fejlődni képes társaság
- Saját TS szerver
Elvárásaink:
-Min. 1300 wn8
-2 db Vlll-as CW/SH képes tank
-Kláncsatákban való részvétel
-TS3 használat a csaták során
- Kulturált viselkedés
-Aktivitás
Ha felkeltettük érdeklődésed irj nyugodtan
LelesziRambo , gabesz13 , L0gan15 vagy a toborzóknak :)!
eu.wargaming.ne...n-menu

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hete #270641 Írta: Algol974
Megválaszolva: Algol974
Sziasztok!

Köszönjük az eddigi jelentkezéseket!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: VictimOfChaos

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hete #270980 Írta: Wotati
Megválaszolva: Wotati
Sziasztok!

Dübörög a lánckerék, zajlik a csata, ha klánba akarsz lépni, na gyerünk nosza!
[HUREB] Hungarian Rebels, tagfelvételt hirdet!

Ami ránk jellemző:
- Jó társaság:
- csakranyitogató csaták és erődözések
- BC25t szelídítése sámándobbal
- E 100 szabad sz*ptatása t 100 Lt-vel
- Saját TS 3
- CW-k
- Csatározások: VI, VIII, X tierben
- Előrenyomulás
- Klánon belüli versenyek, eventek
- Aktív és segítőkész tagok
- Facebook csoport, messenger

Amit tőled várunk:
- TS Használata KÖTELEZŐ!
- minimum 16év életkor (csúnyabeszéd)
- minimum 1db 6-os, és 1db 8-as tank a garázsban

Jelentkezni lehet játékon belül:
- Enamessias
- killermen_kid
- _laller_hun
- gabor_olah
- skins1956
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: vetranio

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.