Jelenleg

27
látogatónk van

Toborzás, tagfelvétel

5 éve 10 hónapja #276135 Írta: babapofajoe
Megválaszolva: babapofajoe
Hali.
Tud mondani valaki egy jó magyar klánt mert amibe most vagyok hanyatlik 2-3 vagyunk már csak.
Előre is köszi.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #276136 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Cvakk. De mivel felbomlott, ezért nincs felvétel oda. De próbálkozhatsz a TRIGG vagy VTEPS nevű formációknál.

A legjobb viszont az lenne, ha nem nyitnál emiatt új topikot, hanem a már meglévő Toborzás topikot használnád... :trollol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #276203 Írta: brigadier
Megválaszolva: brigadier

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 10 hónapja #276480 Írta: perretz
Megválaszolva: perretz
A [BENAN] Klán tagfelvételt hirdet.

Bemutatkozás:
A Klán átlagéletkora 30 év felett van, mind dolgozó emberek vagyunk, akiknek első a család és csak azután következik a játék. A Klán magja egy baráti társaság, a hangulat jó.
A klán-csaták időpontja főleg esténként van, SH és csapatcsaták formájában, kampányidőszakban CW, azon kívül előrenyomulás.

Amit nyújtani tudunk:
• rendszeres SH, CW, csapatcsaták, boosterekkel megsegítve
• szakasztársat szinte mindig lehet találni
• segítünk a fejlődésben, ellátunk tanáccsal
• háziversenyek, díjazással.

Amit kérünk:
• fair play játék, semmi csaló mod
• heti néhány alkalommal este is légy aktív
• hívásra részesítsd előnyben a klánt a randommal szemben, az különbözteti meg a klánba tartozást a magányos farkastól, hogy aktív csapatban is

Elvárások:
A legfontosabb követelmény, hogy csapatjátékos légy és legyen megfelelő tankállományod 1-2 SH képes 6-os tankod és néhány 8-as CW képes, több típusú (nehéztank mindenképpen legyen közte) tankod. Legyen 10-es tankod is, vagy legalább közelében legyél egy kifejlesztéséhez. Ismerd a tankjaidat és tudjál játszani is velük. Tudjál kommunikálni a társakkal, beköszönés, elköszönés nem kötelező, de azért illik. A harctéri parancsnok utasításait fogadd el, nem kommentáljuk, hanem csatán kívül megbeszéljük. Próbaidőszak 2 hónap. Minimum életkor a 16 év, a Klán jelenlegi átlagéletkora 30 felett van, ezt vedd figyelembe csatlakozáskor.

Jelentkezni lehet a következő tiszteknél:
• didabadi (Commander)
• svord (Executive Officer)
• Kisq (Recruitment Officer)
• ___Warrior__ (Recruitment Officer)
• __Spartan_Warrior__ (Personnel Officer)

Játékmódok:
Tier 6 SH, Tier 8 SH, Tier 10 SH, Tier 8 CW, Tier 10 előrenyomulás
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Admiral_von_Yorck, SchmityHUN

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 9 hónapja #276969 Írta: atashark
Megválaszolva: atashark
Üdv Mindenkinek!


A SEAL_ klán pk helyettese vagyok.
Elsősorban azokat az a WOT játékosokat szólítanám meg,akik szeretnének egy valóban aktív, nem unalmas, célokat kitűző és annak érdekében ténylegesen tevő kánt keresnének.
A jelenleg futó cw kampányhoz keressük magukat a fenti kritériumoknak megfelelőnek tartó játékosok jelentkezését!
Ha valóban aktív vagy és csatában nem lövöd hátba a sajátodat ( most ez csak vicc volt ezen a szinten, bár...) akkor kérlek feltétlenül keress minket!
Hangulat fasza, habzsi,dözsi miegymás stb...ezeket most hagynám. Gyere és nézz meg minket!
Célunk a mostani kampányban minnél eredményesebben részt venni, teszünk is érte,de kellenek az aktív és jó!!!! játékosok ( 2 csapatot szeretnénk indítani) ehhez.

Ha érdekel akkor írj rám bátran a játékban atashark, vagy PumpaKirály ( nem kell tőle félni horgász) , és a többit megbeszéljük személyesen.
Ja még valami: lepkék, főemlösök kíméljenek bennünket please!!!!

köszönöm,hogy végig olvastad jó,élvezetes és persze eredményes játékot mindenkinek!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 9 hónapja #277017 Írta: pola
Megválaszolva: pola
Szia, szeretnem megerdeklodni, hogy aktualis meg a csatlakozas lehetosege? ingame irtam a pk-nak es az egyik toborzonak, de sajnos nem kaptam valaszt eddig.

Valaszodat elore is koszonom!

ingame pola69 neven vagyok fenn


Zsolt

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 9 hónapja #277022 Írta: Misibá
Megválaszolva: Misibá
ne izgulj,volt itt olyan aki 2 hétig várt és semmi visszajelzés.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 9 hónapja #277075 Írta: atashark
Megválaszolva: atashark
Hello! A SEAL_re gondoltál?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 9 hónapja #277123 Írta: kicsitrash
Megválaszolva: kicsitrash

Szia, szeretnem megerdeklodni, hogy aktualis meg a csatlakozas lehetosege? ingame irtam a pk-nak es az egyik toborzonak, de sajnos nem kaptam valaszt eddig.

Valaszodat elore is koszonom!

ingame pola69 neven vagyok fenn


Zsolt


A játékbeli chat megbízhatósága legendás. Próbálj meg más módon kapcsolatba lépni velük (face csoportba jelentkezés, ts, wotinfó pm).

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 9 hónapja #277208 Írta: nover911
Megválaszolva: nover911
Sziasztok!
A CRB (CrazyBerries) azaz Dilibogyók Klán szeretettel vár mindenkit akinek legalább egy 6-os osztagképes (light, heavy, vagy közepes) tankja van, és szeretne „dilibogyókkal” játszani, hajlandó Discord-ot használni, jól érezni magát, nem folyton a win8-at lesni és nem véresen komolyan venni a játékot és persze elmúlt 18 éves. Minket nem érdekel a win 8-ad, nem érdekel ha szídod a többi játékost (sőt ezt el is várjuk, segítünk is szivesen :D)nem baj ha ittasan vezetsz vagy épp antiszociális vagy, ezért van a erre külön szoba. Nincs kötelező kockagyűjtés, nincs kötelező SH, csak Discord. Van weblapunk ( www.crazyberries.ml ) és facebook oldalunk ( www.facebook.co...31099/ ) ahová csak tagokat veszünk fel. Ha esetleg felkeltettük érdeklődésed keresd a toborzókat vagy a Klán parancsnokot ill. parancsnok helyetteseket ( nover911, Legalalien ). Kevesen vagyunk, de nem elegen gyertek bátran és hozzátok a haverokat is! 
„LESZ EZ MÉG ÍGY SEM! „

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 9 hónapja #277473 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

no mi van? töröltétek a hozzászólásomat?
pedig csak az igazat irtam le a SEAL-al kapcsolatban.
azt hiszem a forumra sem kell jönni többet, ide csak a pozitiv dolgokat engedik, a negativot törlik. gratulálok.
akár lehet tiltani.

Nem lett törölve, csak áthelyeztem a megfelelő topicba.

wotinfo.hu/inde...277340
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kicsitrash, popey46

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 9 hónapja #277781 Írta: slogan_2014
Megválaszolva: slogan_2014
Sziasztok !

Álcahálók,tankok festve
Nem vagyunk itt minden este
De,ha vagyunk Strongholdozunk
Lövöldözünk,spotolgatunk

Hat,nyolc,tíz a tier-ek száma
Ez a csapat fő szerszáma
Ezzel nyerünk,néha vesztünk
TS-en meg beszélgetünk

Nem vagyunk már fiatalok
Néha tudjuk ki a farok
De mivel mi csapat vagyunk
Érzelmeink ura vagyunk

Kikaptunk,hát bánja kánya
Taktikusnak járt a szája
legközelebb fókuszt lövünk
Állj be közénk, mondd a nevünk!

Elérhetőségek:
TS cím : progeneration.hu:9901, jelszó: proba123
A játékban : Dobozostej ; Zadaris ; slogan_2014

Köszi, hogy elolvastad !
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1, bittus, PZoli, Sat Okh

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 9 hónapja - 5 éve 9 hónapja #277833 Írta: FindingEMO
Megválaszolva: FindingEMO
Sziasztok!

A Wotinfo-n nem vagyok gyakori vendég, ezért kérem, nézzétek el nekem, ha a toborzó kommentem valamilyen téren esetleg nem tökéletes a helyi szabályoknak megfelelően.

Olyan játékosokat keresek, akik nem kezdők, de feltehetően nem is lila wn8-as top playerek. Leginkább a zöld és kék játékosokat szeretném megszólítani (recent wn8 alapján).

A mi klánunk szerintem nem igazán passzol bele a sablon tizenkettő egy tucat 'baráti klán'-ba, ahol piros meg narancssárga játékosok fogadnak vérszerződéssel örök barátságot egymásnak, mint valami magyar filmben. Én olyan klánt akarok felépíteni, amiben a játékhoz már értő, de a játékra korlátozott idővel rendelkező játékosok tudnak együtt szakaszozni, és alkalmanként Tier 6/8/10-ben osztagozni.

A [CSIGA] klán 4+ éve létezik, stabil, összetartó és megbízható emberekből áll a keménymag. 2016 év vége felé átadtam a Parancsnokságot másnak, és az ő keze alatt csupa lelkes, de a játékban sajnos sikertelen emberre cserélődött a tagság. Ebből kifolyólag a közös játékokban a sikeres csaták száma érthető okokból megcsappant. Látva, hogy ez így nem fenntartható, áprilisban visszavettem a Parancsnokságot, megváltam 59 accounttól, és most igyekszem dráma-mentesen irányítani a klánt (ebben sajnos nem voltak partnerek azok, akiket kirúgtam, FB-os toborzási posztunk alatt kiadósat fröcsögtek, talán itt is fognak...) és most igyekszem/igyekszünk újjáépíteni a klánt. Olyan társakat keresek, akik ebben segítségünkre lennének.

Mi egy idősebb, felnőttekből álló közösség vagyunk, munka, család után kevéske szabadidőnkben játszunk, így nem tudunk, nem is akarunk CW részvételt ígérni senkinek. Színes társaság vagyunk, többen külföldről játszanak, másként gondolkodunk, mint a fiatal tizenéves játékosok. A csapatunkba beilleszkedést elsődleges szempontként tartom szem előtt, de azt is szeretném, hogy a játék során legyen elég az RNG miatt morogni, és ne kelljen még azért is, mert a csapat -és klán- társaink ügyetlensége gátolja a sikert. Ezért keresek olyan játékos társakat, akik tudják a játék alapjait, ismerik és helyzetnek megfelelően alkalmazzák a lőszertípusokat, a térképeken a különféle pozíciókat, és igen, képesek első szóra teljesíteni a combat officer utasításait. Mindannyian tudjuk, hogy ez nem (volna) rendkívüli elvárás, de látva a valóságot, sajnos ez nem is igazán egyszerű, sokan nem felelnek meg ennek (sem).

Picikét magamról is: Írországban élek 8 éve, dolgoztam az Apple Európai központjában, a munkám az iOS 8/9/10, MacOS 10.10/10.11/10.12, tvOS, watchOS magyar nyelvű felületének biztosítása volt (fordítás, és éles futási körülmények közötti tesztelése), a Reddit EU WoT közösségében voltam a második számú klán Commandere egy éven át, nem csak hazai, de európai közegben is sikerült tapasztalatot gyűjtenem. Nem vagyok beképzelt, tudom hol a helyem, sokakkal ellentétben. A sikeres magyar klánok babérjaira nem kívánok törni, nem is tudnék - de játéktechnikailag és emberileg is minőségi, jó közösséget tudok teremteni és vezetni.

Összefoglalva: ha szeretnél egy olyan csapattal együtt játszani, ahol mindenki csak a munka, család mellett és után ér rá a játékra, ahol neked is pont elég ha szakaszozni és osztagozni tudsz a klántársaiddal... akkor jelezd bátran, mikor érsz rá, és nagyon szívesen megválaszolom felmerülő kérdéseid. (Amennyiben érdeklődsz a klánunk iránt, kérlek írj nekem privát üzenetet itt a wotinfon, vagy keress minket a TS szerverünkön!)

Felvételi követelményeink elég konszolidáltak, a fenti linken bárki megtekintheti őket, illetve ugyanott megtaláljátok a TS címünket is.


Köszönöm, hogy elolvastad ezt a "wall of text" posztot! Sok sikert a játékban, és azon kívül is!

FindingEMO, [CSIGA] Parancsnok
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Mir4g3, HondaCB1300SA, JackassJana, Bhalangir, kicsitrash, darazati, PZoli, Frankenstein Bourne, cometa10, Istiger1, Zaphire23

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 9 hónapja #277839 Írta: GoldMalac
Megválaszolva: GoldMalac
Végre egy normális toborzó!!!!

Ellenben azokkal ahol nem számítanak a számok csak a játékélmény és a baráti társaság... (SARCASM)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 9 hónapja - 5 éve 9 hónapja #278339 Írta: Visny0v
Megválaszolva: Visny0v
Hali! A [HU-AS] klán( Hungarian Armored Squad ) keres aktív játékosokat !

  • Közös játékon való, jó hangulatú kikapcsolódásra, keresünk játékosokat.

  • Egyéni és akár kevesebb létszámú klánok jelentkezését is fogadjuk (ahol szintén kevesen vannak,nincs meg a kellő aktivitás).

Céljaink:
  • Túl élni a nyarat a játékban....
  • Sh -ni / előrenyomulni/ hadijátékokon részt venni
  • Cw-ni
  • Faceit -re járni
Végül ,de nem utolsóként eventen részt venni

Fő profil : tier 10, tier 8

Minimum 1000 WN8 az elvárás.Ez azért legyen meg vagy -e körüli érték.

Amit tudni kell rólunk :
  • Ha bármilyen bostert tolunk az erődben azt előre hirdetjük , nem önkényes célokra használjuk.
  • Ígérni semmit nem ígérünk előre , ha ide jelentkezel azt a játék öröméért tedd, hogy legyen egy jó csapatod akivel össze tudsz ülni kikapcsolódni értelmes kereteken belül,a többi az úgy is adja magát! B)
Saját Ts3 szerverünk van amit használni is kell.
.
Ha bármi kérdésed van a továbbiakban a klánról,vagy szeretnél csatlakozni ,vagy segítségre van szükséged a klánnal kapcsolatosan, keresd a játékban :
  • Preston84
  • Mocsok
  • Erabosz
  • Visnyov
  • gaspar86

Köszönöm elolvastad.További sok sikert, jó játékot!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.