Jelenleg

21
látogatónk van

Might & Magic Heroes VII

8 éve 2 hónapja #171244 Írta: VonHunor
Megválaszolva: VonHunor
a Fallout sorozatot nem ismerem. abszolúte kimaradt. jó az?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #171312 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector

a Fallout sorozatot nem ismerem. abszolúte kimaradt. jó az?


Nekem az életem változtatta meg, azóta készülök az apokalipszisre :) Anno létrehoztam egy magyar pnp rpg-t az angol nyomdokain rá, szóval eléggé megfogott. Rengeteg utalás van benne, easter egg, fantasztikus a világ - na jó, bug is akad benne szép számmal.
Képzeld el a Mad Maxet játékban. Az első két rész hasonló, izometrikus motort használ, van egy taktikai, rpg elemeket tartalmazó fallout tactics kiadása és van a 3D-s fps-rpg harmadik rész, a 3,5. New Vegas rész, illetve a legújabb, a konkrét fallout 4.

Engem teljesen elvarázsolt.

RPG körökben a top 5 játék között tartják számon a játéktörténelemben, a baldur's gate és a might and magic (a heroesnak a 3d-s mászkálós változata) mellett.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #171320 Írta: rejkov
Megválaszolva: rejkov
A fallout 3 szerintem a maga idejében mindent vitt. A TES 4 Oblivion motort használja, A karakterfejlesztés is nagyon hasonló az Oblivionhoz. Bár az is lehet, hogy az Oblivion megy a Fallout 3 motorral :)

50-60-as évek fíling, zenék, eszközök, nukleáris meghajtású járműroncsok, mutánsok, ghoulok, harci robotok, stb. Fegyverek terén a home made buhermány cuccoktól a plazmastukkeren át a gázmeghajtású atombombavetőig egy csomó mindent felvonultat. Viselhetünk szexi hálóruhától kezdve a szervópáncélig egy halom cuccot. Mindez a nukleáris világégés utáni USA-ban. Ez volt az egyetlen játék, amit játszva az járt a fejemben, hogy aki csinálta, tuti, hogy elmebeteg. Gyakorlatilag minden npc karakteren látszik, hogy valami kettyója van, és a küldetések egy része is teljesen kificamodott. Nemhiába 18+-os a játék.

Bele van építve egy harc, és célzás segítő mód, bár szerintem ez csak a játékélményt rontani jó, és szerencsére teljesen mellőzni lehet a használatát. Ezt nem használva könnyű fokozaton is egy elég ütős fps jellegűek a harcok. A karakter fejlődésével arányosan nehezednek az ellenfelek is, kb. mint az oblivionban. Néha talán egy kicsit sokat kell gyalogolni.

Elég durva játék, és nehéz letenni. Azon kevés játékok egyike, amit megvettem eredetiben.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja #171328 Írta: Rallyefan81
Megválaszolva: Rallyefan81
Én anno a Fallout 2 vettem meg 2000-ben a PC Gururval. Az etalon számomra a mai napig néha előveszem. A Fallout 3-at Game Star fotós-videós versenyen nyertem meg eredetiben.az is nagyon jó.Akit érdekel tudok ajánlani egy két könyvet amit olvastam ilyen posztapokaliptikus világból.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #171404 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo
A Baldur's Gate 1 és 2 mellett ez a sorozat a legnagyobb élmény gyerekkoromból :P
A Fallout 1/2 és Tactics még izometrikus , körökre osztott harcrendszert használt. komolyabb ellenfelek vagy több támadó esetén keményen kellett taktikázni.
A 3 és a New Vegas már FPS lett.
Bár meghagyták benne a körökre osztott harcrendszert választhatónak , kisebb módosítással.
Megfelelően moddolva a mai napig brutális grafikája van mindkettőnek. Illetve
a kiadáskori bug halmazokat is javították , rengeteget a modderek persze :lol:
A karakterek és a történet mindegyikben nagyon jól eltalált. ( Na jó , a Tactics kissé gyengébbre sikerült a többinél. )
Szerintem ha valakit nem zavar az izometrikus nézet és régies grafika akkor az 1-2-Tactics a mai napig jó időtöltés és szórakozást add.
A 3 pedig simán vállalható felmoddolva a mai napig. A története és a szereplői tényleg jól kidolgozottak.
A New Vegast pedig még mindig a legjobb résznek tartják a sorozat megszállottjai.
( A most megjelent 4 sokak szerint "agyongyengített" casual szintre degradált verzió a 3 és az NV után. Én még nem próbáltam , megvárom amíg kijön a teljes verzió akciósan :P )

UI. : Ha érdekel az 1/2/Tactics akkor javaslom a GoG.com-ról megvenni. Az ottani verziók tökéletesek XP-től W10-ig !
A Fallout 3: Game of the Year Edition-t és a Fallout: New Vegas Ultimate Edition-t a steamen vettem meg. Szintén akciósan :beer2: !

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja #178546 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx
Végre végre végre!!!! 1.7-es pöccsel müködik a LAN rendeseeeeeeeeeen hétvégén szét heroeseztük magunkat haverokkal :D :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 napja #183525 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Az évszázad acsija:

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sveryxx

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 3 napja #183708 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Ez olyan mint WoW-ban a teknős. Nem gyors, de nem a saját ládabon... :) Igaz az legalább gyorsan úszott :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 11 hónapja #184312 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx

Az évszázad acsija:


Hát ez beszarás :D

áhh nagoyn kemény vagyok akadémiával :D 11-es szinten már a legkeményebb mágiákat lehet nyomni egyik hössél :DDDD brutál jó :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 éve 7 hónapja #202063 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Ma élő stream a 4-én érkező Trial by Fire ( törpék ) kiegészítőről 17:00-kor: www.twitch.tv/l...inment
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sveryxx

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.