Xcom2

8 éve 1 hónapja - 8 éve 1 hónapja #177546 Írta: Axekiller01
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Tegnap szereztem be, az előző rész nagyon tetszett :izmena: :justwait:

XCOM 2 - éljen az ellenállás!

Bár a múlt héten még úgy tűnt, hogy egy új Bioshock résszel fogunk gyarapodni, mára bizonyossá vált, hogy azoknak volt igazuk, akik egy másik népszerű franchise folytatásának beharangozására tippeltek. A 2K kiadó közleménye alapján ugyanis nem a népszerű FPS, hanem a kilencvenes évek elején elstartort X-COM széria 2012-ben megjelent rebootja, az XCOM: Enemy Unkown kap majd idén egy folytatást.

Az XCOM 2 meglehetősen depresszív története szerint hiába volt minden erőfeszítés, az idegenek egyszerűen túl erősnek bizonyultak és elfoglalták a Földet, itt most az ő szavuk dönt minden fontos kérdésben. Bár a lények békét és jólétet ígérnek, páran tudják, hogy a csillagok közül érkezett kreatúrák szándékai egyáltalán nem olyan tisztességesek, mint amilyennek propagandaanyagaik feltüntetik őket. Ezért, pár bátor férfi és nő arra jut, hogy mivel a fajuk megmaradása a kérdés, kerül amibe kerül, de felveszi az egyenlőtlen harcot a megszállók ellen.


Ugyan a tervek szerint novemberben debütáló, az előző résszel ellentétben csak PC-re megjelenő programról még nem sokat tudni, a jelek szerint a játék legfontosabb újítása a „gerilla-életérzés”. Az XCOM ugyanis, bár még létezik, de már értelemszerűen nem kap anyagi támogatást.

Ezért ezúttal egy kormányügynökség helyett egy szétesőfélben lévő földalatti mozgalmat kell majd irányítanunk, ami kezdetben egy bázisként szolgáló űrhajón kívül nem sokkal fog rendelkezni. Ráadásul mivel az idegenek jóval fejlettebbek és kedvezőbb pozícióban vannak, el kell majd felejtenünk a látványos hadműveleteket, és bár természetesen néha nyílt csatában is meg kell majd tudnunk állni a helyünket, az észrevétlenül való ténykedés minden korábbinál nagyobb szerepet fog kapni. Lényeges újítás lesz még, hogy az új epizódban procedurálisan generált pályákon tesztelhetjük majd le taktikai képességeinket, azaz minden végigjátszás új kihívásokat fog tartogatni.

Részletesebb leírás itt:

hu.ign.com/xcom...-teszt

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja #177642 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector
Én egyetlen dologtól félek csak, azaz a rohanástól. megy az Avatar projekt visszaszámlálója és sok küldetés is meg van adva, hogy hányk örös, aztán vagy vesztesz, vagy jön az erősítés.
Az ilyeneket nagyon nem szeretem. Az 1-ben az volt a jó, hogy volt idő, levegő, mozgástér. Ha akartam, volt időm kutatni.

na ezt itt el akarják venni a játékostól. S tudom, hogy vannak modok, melyek eléggé kitolják pl az Avatar project elkészülési idejét, azért nekem mégis kicsit szúrja a szememet.
A játék 15000Ft-os áráról nem is szólva.

Így én egyelőre még a kivárásra játsszon. Vagy javítsák ezeket ki benne - főleg mivel irgalmatlanul nehéz -, vagy essen az ára, a legjobb azonban az lenne ,ha mindkettő megvalósulna.

:)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja #177723 Írta: Axekiller01
Megválaszolva: Axekiller01
Torrentboltból van egyelőre nekem is mert én is várok míg esik az ára az előzőt is megvettem gyáriban de szeretem kipróbálni mielőtt pénzt adok érte ezért voltak jók régen a demó játékok a pc worldben pl :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja #178279 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Nekem nagyon bejön a játék :banana:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja #178711 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos

Nekem nagyon bejön a játék :banana:


Én azt gondolom megvárom majd az első igazán komolyabb leértékelést a Steam-en, még ha várni is kell 1-2 évet... :P
Az első részt is fillérekért vettem. Addig is majd inkább még azt fogom végig tolni hardcore módban, mert egyelőre az kimaradt.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja #178802 Írta: Xizor111
Megválaszolva: Xizor111

Nekem nagyon bejön a játék :banana:


Én azt gondolom megvárom majd az első igazán komolyabb leértékelést a Steam-en, még ha várni is kell 1-2 évet... :P
Az első részt is fillérekért vettem. Addig is majd inkább még azt fogom végig tolni hardcore módban, mert egyelőre az kimaradt.

Nekem a valahavolt kedvenc játékom az 1. Már nagyon várós volt a kettő csak idő hiányában hanyagoltam eddig.
Rengeteget játszottam vele, valami 60 körüli elkezdett játékom volt. :) Magyarítva volt,így úgy írom: lehetetlen fokozatt és vasember mód... Na az az a játék ami már fikarcnyi élvezetett sem nyújt. Ezért futottam neki legalább 40x így. :D Amikor 80% alatt nem találsz, az ellenfél már 20 nál telibe ver és nincs visszatöltés... Egy kör alatt az egész csapatodat legyalulják és elég hogy egyetlen rossz kockával arrébb lépj...
Rengeteg tippre-trükkre jöttem rá magamtól eközben ami sokat segít benne ha gondolod holnapra összeszedem, bár nagyon durván mazónak kell lenned, hogy így játsz. :) Vasember mód nélkül azért játszhatóbb,mert elbaltázol valamit akkor visszatöltheted.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 1 hónapja #179097 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos

Nekem nagyon bejön a játék :banana:


Én azt gondolom megvárom majd az első igazán komolyabb leértékelést a Steam-en, még ha várni is kell 1-2 évet... :P
Az első részt is fillérekért vettem. Addig is majd inkább még azt fogom végig tolni hardcore módban, mert egyelőre az kimaradt.

Nekem a valahavolt kedvenc játékom az 1. Már nagyon várós volt a kettő csak idő hiányában hanyagoltam eddig.
Rengeteget játszottam vele, valami 60 körüli elkezdett játékom volt. :) Magyarítva volt,így úgy írom: lehetetlen fokozatt és vasember mód... Na az az a játék ami már fikarcnyi élvezetett sem nyújt. Ezért futottam neki legalább 40x így. :D Amikor 80% alatt nem találsz, az ellenfél már 20 nál telibe ver és nincs visszatöltés... Egy kör alatt az egész csapatodat legyalulják és elég hogy egyetlen rossz kockával arrébb lépj...
Rengeteg tippre-trükkre jöttem rá magamtól eközben ami sokat segít benne ha gondolod holnapra összeszedem, bár nagyon durván mazónak kell lenned, hogy így játsz. :) Vasember mód nélkül azért játszhatóbb,mert elbaltázol valamit akkor visszatöltheted.


A "lehetetlen" nehézségi szintet én is megcsináltam normál módban. Miután meg volt az első fullra kihúzott legénység, utána már nem nagyon voltak gondok. Viszont az első egy-két hónapot úgy kihúzni mentés nélkül, hogy ne veszíts el túl sok területet, azért az nem kicsit lehet idegőrlő.

Én nem nagyon akarok hajhullást magamnak, így azt gondolom, hogy szimpla nehéz szinten indítok majd vasember módot. Majd valamikor... :)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hete #181734 Írta: VonHunor
Megválaszolva: VonHunor
üdv!

ma már elérhető a patch mindneféle torrent oldalon, ráadásul a "codex" féle müködik is tökéletesen. teszteltem. ;)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 éve 2 hete #182059 Írta: Axekiller01
Megválaszolva: Axekiller01
Na kivégeztem most már jöhet a tank a kieg vagy következő rész a terror in the deep lesz :D :izmena:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.