Ez az oldal (és egyes külső összetevői) cookie-kat (sütiket) használ a felhasználók hitelesítéshez és a látogató statisztikához. Elolvastam és az Ok gomb megnyomásával elfogadom ennek tényét és az ÁSZF-ben foglaltakat is.

Jelenleg 759 vendég és 26 tag online

Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz

TÉMA: Ajánlott játék(ok)

Ajánlott játék(ok) 3 hete 6 napja #256698

• INFARKTUS
  • INFARKTUS profilkép
  • Távol
  • Törzszászlós
  • Köszönetek: 62
wolfenstein 2 ....nem gyenge.Ha volt már akkor storno.Ha nem akkor hajrá-kerekes székkel kezdeni komoly.....ncoron fennt van.(bann)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Ajánlott játék(ok) 3 hete 5 napja #256855

• FZRPUPU
  • FZRPUPU profilkép
  • Távol
  • Alezredes
  • Köszönetek: 642
INFARKTUS beküldte:
wolfenstein 2 ....nem gyenge.Ha volt már akkor storno.Ha nem akkor hajrá-kerekes székkel kezdeni komoly.....ncoron fennt van.(bann)

Wolf2 nagyon ott volt, az új cod ww2 viszon nálam leszerepelt... :( pedig imádtam őket.

Ajánlott játék(ok) 3 hete 4 napja #257039

• Thothem
  • Thothem profilkép
  • Távol
  • Alezredes
  • Köszönetek: 1199
Van egy felesleges (elajándékozható) Postal2-m Steamen. Ha valaki szükségét érzi, hogy agyhalott játékkal foglalkozzon, jelezze... :D

Trollz be flippin' out, Mon!

Ajánlott játék(ok) 3 hete 1 napja #257448

• matyiabagoly
  • matyiabagoly profilkép
  • Távol
  • Alezredes
  • Köszönetek: 354
A StarCraft: Broodwar (az a teljes változat) és a StarCraft II: Wings of Liberty (az első kampány + a többjátékos mód) ingyenessé vált. :banana:

Ajánlott játék(ok) 1 hete 1 napja #258791

Sziasztok!

Ajánlani tudnám annak aki egy második világháborús játékot keres a Heroes and Generals-t.
Az egyik legjobb játék amivel valaha játszottam.(Persze a WoT után) :)
Normális, letisztult lövöldözős játék, gyalog, tankkal, repülővel.
Ráadásul ingyenes is.

Itt a link: heroesandgenerals.com/
Utolsó szerkesztés: 1 hete 1 napja Írta: Töknormáliskatona.

Ajánlott játék(ok) 1 hete 1 napja #258831

• Okynawa
  • Okynawa profilkép
  • Távol
  • Százados
  • Köszönetek: 95
Assassin creed black flag ról vélemények? Tudom, hogy nem mai kiadás, de én most tervezem a beszerzését uplay oldara regisztrálva adnám meg a játék kódomat. Még egyik résszel sem játszottam, keresgéltem, régebben láttam az AC részeit, de valahogy mindig háttérbe szorultak, de ez a kalózos tetszik! Olvasgattam már fórumokat meg videókat is néztem már, de kíváncs vagyok az itteni gameboy okra :trollol:
Köszi

Ajánlott játék(ok) 6 napja 21 órája #258941

• solinari
  • solinari profilkép
  • Távol
  • Őrnagy
  • Köszönetek: 194
Okynawa beküldte:
Assassin creed black flag ról vélemények? Tudom, hogy nem mai kiadás, de én most tervezem a beszerzését uplay oldara regisztrálva adnám meg a játék kódomat. Még egyik résszel sem játszottam, keresgéltem, régebben láttam az AC részeit, de valahogy mindig háttérbe szorultak, de ez a kalózos tetszik! Olvasgattam már fórumokat meg videókat is néztem már, de kíváncs vagyok az itteni gameboy okra :trollol:
Köszi
Az origins kivételével mind ott figyel a digitális polcon :) Ha szereted a b....s kardozós dolgokat meg a hajókat akkor neked való :)

Ajánlott játék(ok) 6 napja 20 órája #258943

• solinari
  • solinari profilkép
  • Távol
  • Őrnagy
  • Köszönetek: 194
Okynawa beküldte:
Köszi
Az origins kivételével mind ott figyel a digitális polcon :) Ha szereted a b....s kardozós dolgokat meg a hajókat akkor neked való :)

Ajánlott játék(ok) 5 napja 23 órája #259056

• Ubullka
  • Ubullka profilkép
  • Távol
  • Szakaszvezető
  • Köszönetek: 21
Szia en azt mondom, hogy ne vedd meg meg. Inkabb varj egy hetet es toltsd le ingyen :) Akkor megkapja mindenki karacsonyra.
[/url]
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Okynawa

Ajánlott játék(ok) 5 napja 13 órája #259108

• Okynawa
  • Okynawa profilkép
  • Távol
  • Százados
Ubullka beküldte:
Szia en azt mondom, hogy ne vedd meg meg. Inkabb varj egy hetet es toltsd le ingyen :) Akkor megkapja mindenki karacsonyra.

Egy linkket dobnál, hogy honnan lehet majd letölteni ingyen? Bár ha a wotra költöttem, ennek az ára nem csap a földhöz, de az ingyen az csak olcsóbb :banana:

Ajánlott játék(ok) 5 napja 13 órája #259111

• Ubullka
  • Ubullka profilkép
  • Távol
  • Szakaszvezető
  • Köszönetek: 21
Okynawa beküldte:
Ubullka beküldte:

Egy linkket dobnál, hogy honnan lehet majd letölteni ingyen? Bár ha a wotra költöttem, ennek az ára nem csap a földhöz, de az ingyen az csak olcsóbb :banana:

Az Uplayt kell letölteni( Ubisoft keretprogramja) és majd ott lesz a shop fül alatt 0 ft-ért egy hét múlva.
[/url]
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Okynawa

Ajánlott játék(ok) 4 órája 56 perce #259616

• Okynawa
  • Okynawa profilkép
  • Távol
  • Százados
elvileg holnaptól ingyenes 18ig. mi a külömbség a delux és a standard között? melyik verzió lesz letölthető? mert arról nem látok infót ( tudom, h black flag, de standard? )
+magyar feliratott, ill magyarítást szeretnék rá majd, lenne egy linkked, ahonnan beszerezhetem és működik id?
köszönöm
Az oldal motorja a Kunena fórum

Fórum hozzászólások (WoT)

Hasznos oldalak

Fórum hozzászólások (más játékok)

WOTINFO CHAT/VOICE CSATORNA

Cikk hozzászólások