XVM

5 éve 6 hónapja #282575 Írta: szonikk
Megválaszolva: szonikk
Senki sem tudja? :(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #282583 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu

Sziasztok! Az új XVM a nemzeti zászlókat kb 5 másodpercig jeleníti meg a visszaszámlálásnál, majd eltűnteti és nem tudom újra előhozni. Valami megoldási lehetőség esetleg?


Ez egy xvm bug, amit többé kevésbé javítottak a nightly xvm-ben (developer verzió). A mostani legfrissebb tesztverzió ebből a Build 8606 for WoT 1.1.0. Ebben már a TAB gombra is működik a stat megjelenítése, de a bal oldali csapatlistánál kicsit el vannak csúszva a tier számok.
Innen tudod tölteni, ha érdekel:
nightly.modxvm.com/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: szonikk

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 5 hónapja #283399 Írta: PannonSys
Megválaszolva: PannonSys
Aslain modpackot használok és pár napja, hete nem tölt be az xvm. Az xvm oldalán beloggolok, frissítem a 14 napot, mégsem jó a játékban.
Esetleg valakinek hasonló jósága van?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 5 hónapja #283408 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga
Én is azt használom, nincs ilyen problémám.

Frissítetted? Most az 5-ösnél jár.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 10 hónapja #288517 Írta: ASUS1967
Megválaszolva: ASUS1967
Sziasztok.
A csapat listában bal oldalon belelóg a sebzési listám, valaki megtudja mondani, hogy hol tudom az x-Y koordinátákat megváltoztatni, hogy eltoljam a sebzési listát . Köszönöm.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 10 hónapja #288520 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu

Sziasztok.
A csapat listában bal oldalon belelóg a sebzési listám, valaki megtudja mondani, hogy hol tudom az x-Y koordinátákat megváltoztatni, hogy eltoljam a sebzési listát . Köszönöm.


Hali!

A ...\....\World_of_Tanks\res_mods\configs\xvm\default mappában a battleLabelsTemplates.xc fájlban tudod állítani a "hitLogBody" konfigrésznél (23.sortól kezdődik).
Macrok vannak a konfigban, de írhatsz értéket a helyükre.
Az egyszerűség kedvéért töltsd le a mod csomagom, és hasonlítsd össze az én battleLabelsTemplates.xc konfigommal. Én pont ezért változtattam rajta.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 10 hónapja - 4 éve 10 hónapja #288522 Írta: Kulikum
Megválaszolva: Kulikum

Sziasztok.
A csapat listában bal oldalon belelóg a sebzési listám, valaki megtudja mondani, hogy hol tudom az x-Y koordinátákat megváltoztatni, hogy eltoljam a sebzési listát . Köszönöm.


Hali!

A ...\....\World_of_Tanks\res_mods\configs\xvm\default mappában a battleLabelsTemplates.xc fájlban tudod állítani a "hitLogBody" konfigrésznél (23.sortól kezdődik).
Macrok vannak a konfigban, de írhatsz értéket a helyükre.
Az egyszerűség kedvéért töltsd le a mod csomagom, és hasonlítsd össze az én battleLabelsTemplates.xc konfigommal. Én pont ezért változtattam rajta.


Azért a makrókkal vigyázz, mert azok állandósítják a hitlog és a csapatlista távolságát. A csapatlista mérete attól függ, mit akarsz látni. Játékosnév, tanknév, stb... A makrók miatt mozognak együtt. Csak a függőleges vonal előtti értéket módosítsd, ha nem akarod, hogy mindig ugyanott legyen a hitlog!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 10 hónapja #288523 Írta: ASUS1967
Megválaszolva: ASUS1967
Köszi.
Hát ez nekem Kínai.
Itt van egy kép, hogy mi a gondom.
Nekem ezek az adatok.
"hitLogBody": {
"enabled": true,
"updateEvent": "PY(ON_HIT_LOG), ON_PANEL_MODE_CHANGED",
"x": "{{pp.mode=0?5|{{py:sum({{pp.widthLeft}},{{py:xvm.hitLog.log.x}})}}}}",
"y": "{{pp.mode=0?90|{{py:xvm.hitLog.log.y}}}}",
"width": 500,
"height": 1000,
"layer": "bottom",
"textFormat": { "color": "0xF4EFE8", "size": 15 },
"format": "{{py:xvm.hitLog.log}}",
"mouseEvents": {
"mouseDown": "hitLog_mouseDown",
"mouseUp": "hitLog_mouseUp",
"mouseMove": "hitLog_mouseMove"
A találati listát szeretném jobbra eltolni.
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 10 hónapja #288527 Írta: Kulikum
Megválaszolva: Kulikum
Hát elég zavaros! :-)

"x": "{{pp.mode=0?5

Ebben a sorban növeld az értéket az 5 helyett. Próbáld növelni, mondjuk ötösével, és kialakul!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 10 hónapja - 4 éve 10 hónapja #288531 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu
Valóban a macrok felelnek azért, hogy a sebzéspanel kövesse a playersPanelt. Viszont az "X" értékét 3 egymásba "fűzött" makro vezérli. A 3. helyére simán írható érték, és így is követni fogja a playerspanelt. Konkrétan a {{py:xvm.hitLog.log.x}} helyére mehet szám is:
eredeti konfig



saját konfig



A {{py:xvm.hitLog.log.x}} helyére írt érték a mindenkori playerspanel-től való távolság lesz...
Én az "y" értékét is így állítottam be.
Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 10 hónapja #288532 Írta: ASUS1967
Megválaszolva: ASUS1967
Köszönöm.
Felraktam a >>>> Kulikum Modpack <<<<
Nekem megfelel, viszont a tankok feletti zöld ikont szeretném eltüntetni, hogy tudom ?
Valamint a csapatlistában a tankok életereje , zöld csík jó lenne ha folyamatosan látható lenne.
Köszönöm.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 10 hónapja - 4 éve 10 hónapja #288554 Írta: Kulikum
Megválaszolva: Kulikum

Köszönöm.
Felraktam a >>>> Kulikum Modpack <<<<
Nekem megfelel, viszont a tankok feletti zöld ikont szeretném eltüntetni, hogy tudom ?
Valamint a csapatlistában a tankok életereje , zöld csík jó lenne ha folyamatosan látható lenne.
Köszönöm.


Először is köszi! shaking
Nálam az alap kliens jelölői vannak, így a tankok feletti "zöld ikont" a játékon belül, a Beállítások, Jelölő résznél tudod módosítani. Ha xvm-es jelölést akarsz, markers.xc, 9. sor. False helyett true.

A hpBar az már kicsit bonyolultabb.



A képen felül az eredeti playersPanel.xc, alul a módosított van. Pirossal aláhúzva a kitörlendő részek! Ha így átalakítod, ott lesz a "zöld csík", és a piros is az ellenfélnél.
DE! Így belelóg a hitlog-ba! Ennek helyét a hitlog.xc 67.-68. sorában tudod beállítani. Ezek után hol szeretnéd látni, te tudod, próbálgatni kell! Jó szórakozást!
Támpontnak ott van a hpbar helye és mérete, x=96, szélesség =72 (widht).

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 10 hónapja #289025 Írta: KiralyPapa
Megválaszolva: KiralyPapa
Sziasztok,
egy ideje nem működik nálam az XVM-ben csatán belül a játékosok statjának kijelzése. Amúgy megy minden, de ez valamiért nem. Nem tudjátok mi lehet az oka?

Köszönöm.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 10 hónapja #289074 Írta: jomunkasember
Megválaszolva: jomunkasember
Szia!
Átalakult a modxvm oldal, újra kell aktíválni a szolgáltatást.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 éve 2 hónapja #293262 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Sziasztok, az miért lehet, hogy az xvm csak 2 (és pontosan csak 2) meccsig mutatja az értékeket, utána megszűnik működni? Semmilyen más modot nem használok xvm-en kívül, és abban is csak két módosítást hajtok végre: a 6. érzék idejét felemelem 10mp-re, és a text-ben beállítok egy csillagot a még nem spotolt tankok elé.
Köszönöm előre is!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.