MOD keresés

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #264743 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar

Fura pont tőled ilyeneket olvasni,


Én nem tudom mit mondtam. Te erőltetted ez az egészet bele egy egyszerű kérdésbe. Te találtál és alakítottál egy újabb alkalmat, hogy elmondhasd, semmilyen modot nem használsz, és mennyire ellene vagy az egésznek.

Hogy információk könnyű elérése és a játékosállomány gyenge átlagszintje között éles kapcsolatot húzni? Hogy lényegi információk (szórásértékek, talajellenállás, lőszersebesség satöbbi) egyáltalán nem megtalálható a játékban és az előnyszerzés annak, aki utánanéz? Hogy az információ KONKRÉT könnyebb eléréséből (mínusz alttab és böngésző) eljutni seperc odáig, hogy gondolkodni már nem divat? Ez számomra borzalmasan erőltetett.


Ez gondolom kimaradt...

Abban egyetértek, hogy be kellene építeni ezeket az információkat játékon belül is - de bámri ilyen szigorúan csak garázsba, nem a csatába!


Ez egy wotos fórum ugye? Szeretném hinni, hogy van egy része az olvasóknak, akik azért járnak ide,hogy jobban menjen nekik a játék. Nekik a tanácsom az, hogy ne használjanak modot.

Nekem ez a véleményem. Lehet vele nem egyetérteni, attól még az enyém.
Én látok összefüggést az eredményesség és a belefektetett energia között! Az élet minden területén... akár egy játékban is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #264744 Írta: Ba_nshee
Megválaszolva: Ba_nshee

Ez egy wotos fórum ugye? Szeretném hinni, hogy van egy része az olvasóknak, akik azért járnak ide,hogy jobban menjen nekik a játék. Nekik a tanácsom az, hogy ne használjanak modot.

Nekem ez a véleményem. Lehet vele nem egyetérteni, attól még az enyém.
Én látok összefüggést az eredményesség és a belefektetett energia között! Az élet minden területén... akár egy játékban is.



Csak egy nagyon vékony megjegyzésként. A például Battle Hits modnál nem nagyon van jobb okulást és megértést segítő eszköz. Egyáltalán nem gondolom azt sem, hogy nem kellene könnyíteni a fontos adatok, játékmechanikák megértésének elérését. Nem gondolom, hogy például a wg által is készített videóknak nem kellene helyet találni a játékban. Nem gondolom, hogy nem kellene a tanks.gg-t szorosan integrálnia, mondjuk egy az egyben felvásárolnia és egyenesen odairányítani az érdeklődőket akár oktatóvideókon keresztül. Nem gondolom, hogy nem kellene nagyon (!) sokat javítani egy új játékos kezdeti és kevésbé kezdeti lépéseinek megkönnyítésében. Nem gondolom, hogy ezen a helyzeten nem segíthetnek akár a modok is.

De még azt sem gondolom, hogy például a csatában lévő weakspot skinek kikapcsolnák a játékos agyát vagy éppen az csökkentené az átlag hozzáértést. (Mellesleg közben össze lett mosva előnyszerzés és kompetenciaszint, meg autoaim, meg boostolás, meg nem tudom is valahogyan.)

Én látok összefüggést az eredményesség és a belefektetett energia között!


Én meg ugye élesen és aktívan ez ellenében voltam mindig is. Propagálom az elbutulást és a modhasználatot! Főleg mióta kevesebbett alttabolnék! : ))))))


(Solo stats, solo marks.)
Youtube Replays: www.youtube.com...videos
Gunmarks (122): i.imgur.com/4iZkyZx.png
Blog: www.wotinfo.hu/...rt=780
Személyes oktatás ügyében Discordon: Banshee2077#3159

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #264745 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar
Nem látom, hogy a most általad leírtaknak én mikor és hol képviseltem ellenkező véleményt...

Visszatérve az eredeti kérdésedhez: Mod, ami ingame mutatja a lövedék sebességét
Egyszerűen furcsa volt, hogy nem egy Paradicsom Péter jött ide ezzel a kérdéssel, hanem Te.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #267206 Írta: Angelofthehell
Megválaszolva: Angelofthehell
Sziasztok! Valakinek ,nincs le mentve a 9.22 res_mods /mods mappa_ Ez a Jacktor nem igazán tetszik!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #267210 Írta: Frankenstein Bourne
Megválaszolva: Frankenstein Bourne
Ezt vele beszéld meg :trollol:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #267223 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

Sziasztok! Valakinek ,nincs le mentve a 9.22 res_mods /mods mappa_ Ez a Jacktor nem igazán tetszik!

Válogatunk,válogatunk? :trollol:

Betanított magfizikus

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #267230 Írta: always_alone
Megválaszolva: always_alone
linkget.net/c48...2b1cac Feltettem egy szűz res mods mappát...

Tipp: modolás előtt mindig készíts biztonsági mentést!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Angelofthehell

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #267236 Írta: Angelofthehell
Megválaszolva: Angelofthehell
:P

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #267237 Írta: Angelofthehell
Megválaszolva: Angelofthehell
Köszönöm,igen ezt elfelejtettem,az előzőről volt. :thx2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #267242 Írta: Snoke
Megválaszolva: Snoke
Alapból az egy üres mappa, csak egy readme.txt van benne.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #267243 Írta: Angelofthehell
Megválaszolva: Angelofthehell
:applause: :applause: :applause:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #267244 Írta: Angelofthehell
Megválaszolva: Angelofthehell
Nem a munkájával van a gondom ,nagyon jó ,csak a célzók nem jönnek be .A többi az hibátlan! Itt is köszi Jacktor!!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #267363 Írta: DrGoodBad
Megválaszolva: DrGoodBad

Alapból az egy üres mappa, csak egy readme.txt van benne.


Naezenbesírtammmm :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Tibi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #267617 Írta: pap32
Megválaszolva: pap32
Hátha nem mindenki ismeri DezGamez munkásságát, s rajta keresztül ezeket az eléggé durván kinéző modokat...(13:40 körül jön az igazi WTF jelenet :ohmy: )

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #267732 Írta: lovassrobi
Megválaszolva: lovassrobi

Hátha nem mindenki ismeri DezGamez munkásságát, s rajta keresztül ezeket az eléggé durván kinéző modokat...(13:40 körül jön az igazi WTF jelenet :ohmy: )


Én ismerem pár napja-hete de ez nem mod hanem skin. Csak azok látják az animációt akiknél ez a skin telepítve van. Tudomásom szerint...

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.