Jelenleg

19
látogatónk van

SzKaman MODPack

6 éve 1 hónapja #269430 Írta: beabeee3
Megválaszolva: beabeee3
jelezni szertném, hogy bannt kaptam 7 napra miközben ez a pack v9.22.0.00 volt csak fent ...... lehet tudni mi tiltott van vagy volt benne? a tiltott mód lista alapján arra gondolok hogy az okozza a bibit, hogy idő közben tiltó listára került az a mód, ami át rakja magától a szerszámos ládát, távcsövet, álcahálót.....
esetleg ez a mód ki került idő közben a pack-ból? mert azt elfelejtettem frissíteni az újabbakra....

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #269463 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem

lehet tudni mi tiltott van vagy volt benne? a tiltott mód lista alapján arra gondolok hogy az okozza a bibit, hogy idő közben tiltó listára került az a mód, ami át rakja magától a szerszámos ládát, távcsövet, álcahálót...


Én is használom az XVM fent említett funkcióját. De nekem nem lett bajom tőle. Tudnád linkelni azt a fórum részt, vagy oldalt, ahol tiltottnak nyilvánítja egy WG alkalmazott a felszerelés áthelyezőt?

Nem összetévesztendő az általad is említett funkció a Prémium eszközök automatikus használatát biztosító moddal, amit így "Software that enables the automatic use of non-Premium consumables." esetleg "Premium Consumable AutoEquipment"-ként írnak le.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphus101

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 hónapja #269465 Írta: laciqwer1
Megválaszolva: laciqwer1

lehet tudni mi tiltott van vagy volt benne? a tiltott mód lista alapján arra gondolok hogy az okozza a bibit, hogy idő közben tiltó listára került az a mód, ami át rakja magától a szerszámos ládát, távcsövet, álcahálót...


Én is használom az XVM fent említett funkcióját. De nekem nem lett bajom tőle. Tudnád linkelni azt a fórum részt, vagy oldalt, ahol tiltottnak nyilvánítja egy WG alkalmazott a felszerelés áthelyezőt?

Nem összetévesztendő az általad is említett funkció a Prémium eszközök automatikus használatát biztosító moddal, amit így "Software that enables the automatic use of non-Premium consumables." esetleg "Premium Consumable AutoEquipment"-ként írnak le.

ha van oylan akkor a WG egy csödtömeg,
wg mod hivatalos oldalán lévö wg által letesztelt tiszta modpackokban is benen van , tuti valami más mod.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hete #269491 Írta: StudentLeader
Megválaszolva: StudentLeader

jelezni szertném, hogy bannt kaptam 7 napra miközben ez a pack v9.22.0.00 volt csak fent ....


Én ezt a modpacket használom, amióta modokat használok kb. 1,5 éve.
Én nem kaptam bannt... Nálad lesz valami más.

...és ezúton is szeretném megköszönni előre is a későbbi modpacket :thx2: :thx3:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hete - 6 éve 3 hete #269831 Írta: SzKaman
Megválaszolva: SzKaman
Sziasztok!

Ne haragudj, ha esetleg miattam kaptál bann-t de nem tudok róla, hogy lenne benne bármi, ami tiltott. A tiltott MODokból van fent pl. a tank közelség jelző, de abból is a legális fajta, ami csak a legközelebbi tankot mutatja.
Nem tudom, hogy mi lehetett a bann ok. Az összetételen nem nagyon változtattam még, ráadásul mostanában nem is vagyok túl aktív, mert nincs számítógépem.

Ha esetleg ki tudod deríteni, hogy miért tiltottak ki, akkor légy szíves oszd meg.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hete #269832 Írta: SzKaman
Megválaszolva: SzKaman
:great: !!!! 2018.03.04. !!!! :great:


SzKaman ModPack v9.22.0.1.04

ui:
Most a 3-as jönne, csak elcsesztem a számozást és nem volt kedvem még egyszer tömöríteni és feltölteni :)
Ez most egy speciális kiadás :D

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hete #269948 Írta: beabeee3
Megválaszolva: beabeee3
sajnos nem tudom, az auto_Equip modra tippeltem, de az állítólag legális...... a közelségjelző szintén nem legális és a zöld az aktív volt...... ezért újra raktam az egész játékot, mert azt hittem nálam fúrta be magát valahová, azóta csak a gyerek accountjával tudok bemmenni a bann miatt, és láttam a közelségjelzőt most is..... de az lett volna az oka akkor a pack miatt mást is bannoltak volna.....
egyetlen eltérés a packoddal kapcsolatban, hogy az napi sztatot nem azt használom ami a packban van, hanem a Core és Beta keverékét használom...... de mivel az is ok, nem hiszem hogy az lett volna az oka..... ami fura az az, hogy nem kaptan e-mailt amiből már csak arra tudok gondolni, hogy teljesen véletlenül bannoltak.......

megköszönném ha a jövőben megpróbálnád te is berakni a YK napi sztat-ba a beta verziót.....

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hete #269949 Írta: beabeee3
Megválaszolva: beabeee3

:great: !!!! 2018.03.04. !!!! :great:


SzKaman ModPack v9.22.0.1.04

ui:
Most a 3-as jönne, csak elcsesztem a számozást és nem volt kedvem még egyszer tömöríteni és feltölteni :)
Ez most egy speciális kiadás :D


ez miben tér el az elődjétől?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hete #270340 Írta: SzKaman
Megválaszolva: SzKaman
Szia!

Sajnos mostanában nincs túl sok időm és számítógépem sincs, így csak néha, amikor adódik egy kis alkalom, akkor összedobom a legfrisebb modokból a packot.
Az XVM biztosan frissült, de a többit nem tudom megmondani.
:(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hete #270341 Írta: SzKaman
Megválaszolva: SzKaman
:great: !!!! 2018.03.09. !!!! :great:


SzKaman ModPack v9.22.0.1.05

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 napja #271529 Írta: SzKaman
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: beabeee3

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 napja #271807 Írta: SzKaman
Megválaszolva: SzKaman
:great: !!!! 2018.03.25. !!!! :great:


SzKaman ModPack v1.0.0.01


Hitzone skin - Esther v1.0.0.00 (nem változott)

Account manager v1.0.0.00 (nem változott)

Modpack fonts v3 (nem változott)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 1 napja #272036 Írta: SzKaman
Megválaszolva: SzKaman
:great: !!!! 2018.03.25. !!!! :great:


SzKaman ModPack v1.0.0.02

- updated XVM's clan icons addon
- updated white dead skins
- updated InBattle WN8 Calculator [ekspoint]
- added crosshair: Deegie, J1mbo
- updated ekspointCore
- updated Team WN8 on the battle interface [ekspoint] [he fixed some bug]
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: beabeee3

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja #272322 Írta: beabeee3
Megválaszolva: beabeee3
SzKaman ModPack v1.0.0.02

ebben a Packban van egy kissebb és egy nagyobb hiba....
a kicsi, hogy csata közben hiányoznak a nemzeti zászlók a tankok neve elől, a nagyobb hiba pedig az, hogy néha fogja magát a játék és lefagy vagy kidob a csatából......
az első 1.0 pack volt fent nálam eddig, és azzal nem volt ilyen tapasztalat.....

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

5 éve 11 hónapja #273164 Írta: SzKaman
Megválaszolva: SzKaman
Szia!

Köszi!
Az XVM-et kell frissíteni, mert az régi benne. Mindjárt teszek fel egy új packot.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.