Jelenleg

34
látogatónk van

Tankos Apukák Fóruma #3

6 éve 2 hónapja #265497 Írta: Rallyefan81
Megválaszolva: Rallyefan81
Voltak "Kevincostnerek".... meg kiabáltak fel nekik vagy százan..... :evil: :whistle:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Katjaton
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #265521 Írta: Pocakovics
Megválaszolva: Pocakovics
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Rallyefan81
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #265584 Írta: Katjaton
Megválaszolva: Katjaton
Jó "reggelt"!

Szóval Pop, csajok, satöbbi... :silly: - heti adag! :D

Figyelem: Spoiler!


Figyelem: Spoiler!


Figyelem: Spoiler!
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrawlingChaos, Samy70, Rallyefan81, Leopardusz, Pocakovics, JackassJana, Sics, Frankenstein Bourne, Sztyepan65, 19287d58816f35754c4393db64367f89
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #265590 Írta: Samy70
Megválaszolva: Samy70
Katja!

Fejlődsz........ :troll: :troll: :troll:

Samy

Jó "reggelt"!

Szóval Pop, csajok, satöbbi... :silly: - heti adag! :D

Figyelem: Spoiler!


Figyelem: Spoiler!


Figyelem: Spoiler!

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Katjaton
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #265591 Írta: Samy70
Megválaszolva: Samy70
De Atti!

Mi itt önzetlenül megosztjuk férfitársainkkal az élet apróbb örömeit Te meg jössz ilyen irígy dumával???? :cheer: :cheer: :cheer: :beer2: :beer2: :beer2:

Samy

... ez pedig az ÉN SAJÁT KÁVÉM, SENKI MÁSÉ !!! Úgyhogy le lehet róla szakadni, igyon mindenki mást !!! :)
Figyelem: Spoiler!

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Katjaton
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #265601 Írta: sandorati
Megválaszolva: sandorati

De Atti!

Mi itt önzetlenül megosztjuk férfitársainkkal az élet apróbb örömeit Te meg jössz ilyen irígy dumával???? :cheer: :cheer: :cheer: :beer2: :beer2: :beer2:

Samy

... ez pedig az ÉN SAJÁT KÁVÉM, SENKI MÁSÉ !!! Úgyhogy le lehet róla szakadni, igyon mindenki mást !!! :)
Figyelem: Spoiler!


Én is megosztottam eddig az összeset Samy, de Trefi anno épp belekötekedő kedvében volt a képpel kapcsolatban, amit kitettem (jelzem az utánam posztolóéba is :whistle: ) így elhatároztam, hogy több csajszit nem osztok meg "közösbe", mindenki keressen magának kávézótársat ! :beer2: Nagyjából ennyi a történet, semmi extra... de hozzáteszem, a csajt természetesen Te is megcsodálhattad :) shaking
Ja, és még mondja Terfi, hogy nem vagyok a régi :blink: :S :izomtibi: de, én a régi vagyok, még ugyanabban a stílusban fogom a kormányt, ha vezetek, semmi nem változott :wb: :newyear2:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Samy70
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #265613 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
Na, faxa, visszafogom magam.
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #265615 Írta: sandorati
Megválaszolva: sandorati

Na, faxa, visszafogom magam.


De hát ne fogd vissza magad Trefi, nekem a világon semmi bajom nincs ezzel, és remélem nem haragszol most rám....
biztos túlspiláztam én is, pedig csak egy csajszit küldtem az éhes tekintetű publikumnak, úgy éreztem, nem jött össze, leszedtem.
Hidd el, nem akartam semmi rosszat ezzel, mostanában kicsit (marhára) stresszes a melóhely is a választás, és egyéb előkészületek miatt, akkor, amikor láttam a képhez a hozzászólásod, nem esett jól, de ennyi ! én nem akarok ebből senkivel se konfilkust, sem megjegyzéseket, se haragot pláne... ha én voltam a hülye, bocsánat :oops:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Samy70
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #265619 Írta: DarkRaven73
Megválaszolva: DarkRaven73

Na, faxa, visszafogom magam.


De hát ne fogd vissza magad Trefi, nekem a világon semmi bajom nincs ezzel, és remélem nem haragszol most rám....
biztos túlspiláztam én is, pedig csak egy csajszit küldtem az éhes tekintetű publikumnak, úgy éreztem, nem jött össze, leszedtem.
Hidd el, nem akartam semmi rosszat ezzel, mostanában kicsit (marhára) stresszes a melóhely is a választás, és egyéb előkészületek miatt, akkor, amikor láttam a képhez a hozzászólásod, nem esett jól, de ennyi ! én nem akarok ebből senkivel se konfilkust, sem megjegyzéseket, se haragot pláne... ha én voltam a hülye, bocsánat :oops:


Ebben a Fórumban, csak nekem lehet Bocsánatot kérni, atis!!! :P

Tanúim vannak erre az elmúlt évekről (köztük egy sandorati is :blondy: :rofl: :talking2: )
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrawlingChaos, Samy70, sandorati
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #265623 Írta: Rallyefan81
Megválaszolva: Rallyefan81

De Atti!

Mi itt önzetlenül megosztjuk férfitársainkkal az élet apróbb örömeit Te meg jössz ilyen irígy dumával???? :cheer: :cheer: :cheer: :beer2: :beer2: :beer2:

Samy

... ez pedig az ÉN SAJÁT KÁVÉM, SENKI MÁSÉ !!! Úgyhogy le lehet róla szakadni, igyon mindenki mást !!! :)
Figyelem: Spoiler!


A Montea-val én kezdem az önzőzést! :D :P


Figyelem: Spoiler!
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Samy70
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #265624 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58

...ha én voltam a hülye, bocsánat :oops:


Nagyon nem szeretem, amikor valaki múlt időben beszél önnönmagáról! :whistle:

Atis, mi így szeretünk! :P :beer2:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Samy70, sandorati, Potrien, DarkRaven73, Leopardusz
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #265625 Írta: Samy70
Megválaszolva: Samy70
Attis!

Idomsoft ismerős neked?

Samy

De Atti!

Mi itt önzetlenül megosztjuk férfitársainkkal az élet apróbb örömeit Te meg jössz ilyen irígy dumával???? :cheer: :cheer: :cheer: :beer2: :beer2: :beer2:

Samy

... ez pedig az ÉN SAJÁT KÁVÉM, SENKI MÁSÉ !!! Úgyhogy le lehet róla szakadni, igyon mindenki mást !!! :)
Figyelem: Spoiler!


Én is megosztottam eddig az összeset Samy, de Trefi anno épp belekötekedő kedvében volt a képpel kapcsolatban, amit kitettem (jelzem az utánam posztolóéba is :whistle: ) így elhatároztam, hogy több csajszit nem osztok meg "közösbe", mindenki keressen magának kávézótársat ! :beer2: Nagyjából ennyi a történet, semmi extra... de hozzáteszem, a csajt természetesen Te is megcsodálhattad :) shaking
Ja, és még mondja Terfi, hogy nem vagyok a régi :blink: :S :izomtibi: de, én a régi vagyok, még ugyanabban a stílusban fogom a kormányt, ha vezetek, semmi nem változott :wb: :newyear2:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: sandorati
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #265631 Írta: Pike
Megválaszolva: Pike
Mi az az Idomsoft? Valami könnyű idomú nőcske? :love:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Samy70, Rallyefan81, DarkRaven73
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #265634 Írta: Rallyefan81
Megválaszolva: Rallyefan81

Mi az az Idomsoft? Valami könnyű idomú nőcske? :love:


És tudja! :lol:

Figyelem: Spoiler!
Mellékletek:
Téma zárolva.
6 éve 2 hónapja #265641 Írta: sandorati
Megválaszolva: sandorati

Attis!

Idomsoft ismerős neked?

Samy


Hát persze, hogy ismerős !!! Vele dolgozom, vele hálok, folyton rágondolok !!! :wb: Nem tudom kiverni a .... fejemből !!! :rofl: :rofl: :rofl:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Samy70
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.